Velká fotografická Soutěž – Super dovolená s dítětem! zná své výherce

Milí čtenáři, děkujeme za spoustu krásných fotografií. Stejně jako v minulých soutěžích bylo těžké vybrat tři „nej“. Redakce se rozdělila na dva tábory, ale nakonec jsme se shodli a můžeme vyhlásit výherce :-).

Výherci, kteří získávají krásné dárky v podobě iRobota jsou:

2 x ROOMBA 555 robotický vysavač

 

iRobot Roomba 555 je opravdový robot, který díky časovému programování, systému Auto Virtual Wall a propracované umělé inteligenci zcela sám dokáže perfektně uklidit za Vás – stačí nastavit den a čas úklidu a vše ostatní už zařídí robot sám. Tento vyspělý model splní všechna Vaše očekávání. Doporučujeme tomu, kdo chce mít o úklid zcela postaráno.

Ivana Králová

Michaela Mikulcová

1 x ROOMBA 563 PET robotický vysavač

 

iRobot Roomba 563 PET je opravdový specialista na úklid po zvířecích miláčcích. Roomba 563 PET v sobě spojuje vyvinutou umělou inteligenci, propracovaný systém úklidu, funkci časového programování i systém Auto Virtual Wall. Stává se tak plně automatizovaným bojovníkem se zvířecími chlupy a jinými nečistotami. Stačí nastavit čas úklidu a můžete se věnovat jen Vašim miláčkům – o zbytek se iRobot Roomba 563 PET postará sám.

Aneta Richtrová

Více informace na www.iRobot.cz.

Výhercům moc gratulujeme!

Vaše redakce Babyweb.cz

Podmínky soutěže:

Souhlas s uveřejněním fotografie na Babyweb.cz, za který je považováno vložení souboru do fotogalerie Babyweb.cz. Na rozeslání výhry si Babyweb.cz vyhrazuje 60 dní.

 

18.9.2010 1:15 | autor: Lucie Součková
Více o tématu: časdovolenárobot

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist