Velká úleva rodičů: Alice se našla a je v pořádku

Policisté ukončili pátrání po třináctileté Alici Jelínkové.

alice-1100x618.jpg Zdroj: Facebook

Školačku našla v noci na sobotu policejní hlídka. Dívka je v pořádku. Kvůli věku nezletilé a okolnostem nebude policii sdělovat žádné další podrobnosti.

Po dívce policie pátrala od minulého pátku. Existovaly indicie, že by si dívka mohla ublížit. Rodiče Alici napsali emotivní vzkaz, ve kterém ji prosili, aby se s nimi setkala v konkrétní čas na určitém místě. Jeho znění je níže.


„Ájo, víme, že tomuto vzkazu porozumíš jen ty, protože jsi moc chytrá. Poslouchej: Slova Kurta Cobaina na zdi nad hlavou už teď neplatí. Už nám vše došlo. Jde to i jinak, znovu a líp. Pojď, prosím, setkáme se jen my tři. Poslouchej: Budou to dvě místa v jednom dni a dva různé časy.

Bude to den, kdy ses ještě nedávno učila fyzicky bojovat.

První místo: Bude tam, kde jsi spojena s dědou s červenou kudličkou. Jdi tam, kde jste sami s dědou dělali zakázané (nahoru a dolů, kde můžou být pavouci). V tolik hodin, jako je našemu Čikovi. Budeme čekat hodinu jen my dva.

Druhé místo: TEN SAMÝ DEN: Bude to ve městě, kde jsi loni v létě za zvuku hlasité hudby potkala roztomilého černouška. Sejdeme se na místě, kde nám v létě jeden kluk při naší hádce vysvětlil, co by nás čekalo, kdybychom se vydali špatnou cestou… pamatuješ? Byl trochu opilý a chtěl ode mě podpis. Budeme tam přesně v tolik hodin, v kolik ti jednou týdně začíná hodina s nejoblíbenější a nejbláznivější důchodkyní. Budeme tam čekat hodinu jen my dva. Přijď a pak už to všichni tři zvládneme.

Jak jsi jednou řekla, nemá cenu v sobě držet nenávist. Už to víme a najdeme společnou cestu.

Alí, budeme tam na tebe čekat. 

Táta a máma


 

27.1.2018 8:49 | autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist