Masážní olej pro těhulky

Během těhotenství se změní pokožka každé ženy. Zatímco pleť na obličeji vypadá díky lepšímu prokrvování půvabná a svěží, pokožka na břiše, na prsou a stehnech vyžaduje, aby jí nastávající maminka věnovala zvláštní pozornost.

Kůže ženy je uzpůsobena tak, aby se mohla bez problémů přizpůsobovat rostoucímu bříšku. Přesto dochází během těhotenství často k nadměrnému napínání tkáně - především v oblasti břicha, prsou a boků - které pak za sebou zanechává nežádoucí jizvičky nebo strie. Navíc se může pokožka napínáním přes břišní stěnu a díky hormonálním změnám vysušit a především ke konci těhotenství nadměrně napínat a svědit.

Masážní olej HiPP Mamasanft je speciálně přizpůsobený potřebám pokožky v těhotenství. Obsahuje vzácné rostlinné oleje z mandlí, jojoby a rakytníku. Kombinace cenného jojobového oleje a uklidňujícího mandlového oleje uvolňuje a ošetřuje pokožku a zároveň jí dodává potřebnou vlhkost, aby se mohla napínat bez následků. Rakytník je tradiční osvědčená léčivá bylina. Zlatožlutý olej obsahuje velké množství mastných kyselin, které kůže velmi rychle vstřebá. Použité oleje jsou stoprocentně přírodní a obsahují množství nenasycených mastných kyselin, jež jsou velmi důležité pro obnovu kůže. Olej se dobře roztírá a chrání před vysušením i před svěděním kůže. Pokožka tak dostane intenzivní péči, je hebká a jemná. Olej neobsahuje aromatické látky, barviva a konzervační látky, které by mohly vyvolat alergii.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené