Zaujalo nás: Matricium - přípravek péče o pleť, který stvořila sama pokožka

Bioderma představuje revoluční novinku v péči o pokožku. Víc než 14-letý výzkum v oblasti medicíny a biologie vedl k významnému objevu v oblasti regenerace buněk a vývoji jedinečného celosvětově patentovaného výrobku Matricium®.

Matricium® obsahuje 63 biomimetických, pokožce vlastních aktivních složek, důležitých pro život buněk a syntézu nové tkáně. Je to sterilní zdravotnická pomůcka bez obsahu jakýchkoliv kosmetických prídavných látek (konzervanty, alkohol, parfém, barviva, silikon) což zaručuje absolutní snášenlivost. Díky svým unikátním účinkům na buněčnou životaschopnost a růst je ideálním doplňkem každého chirurgického, dermatologického nebo kosmetického omlazujícího ošetření, či zákroku.

Výrobek je ideální pro postupnou a dlouhodobou regeneraci. Od první aplikace Matricium® je pokožka nabitá všemi látkami, které potřebuje pro obnovu svých ideálních biologických funkcí, a je tak chráněná před všemi negativními vlivy oxidace, která je jednou z hlavních príčin starnutí pleti.

 Matricium® je vyvinutý pro všechny typy pleti. Stačí jedna aplikace každý večer po dobu 30 dní. Aplikuje se celá ampulka na tvář, včetně krku a okolí očí. Kúra se doporučuje opakovat 4 krát ročně. Pokožka viditelně omládne, bude chráněná před nepříznivými vlivy životního prostředí i hormonálními změnami, bude jasnější a pružnější.

Další informace najdete na www.matricium.cz nebo na www.bioderma.com.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené