Klidnou jízdu zajistí unikátní videochůvička

Na českých silnicích loni zahynulo 565 lidí, což je o šest desítek více než v roce 2017. Nejčastější příčinou nehod byla nepozornost řidičů. Společnost Bayby by ráda tyto statisticky zmírnila, a přichází na trh s naprosto unikátní digitální video chůvičkou, BBM 7030 do automobilu. Díky ní se řidič už nemusí otáčet a kontrolovat své dítě na zadní sedačce,ale vše, co se kolem ratolesti děje, sleduje pohodlně na LCD displeji, umístěném na předním skle vozidla.

Stěžejní vlastností produktu je zajištění bezpečnosti při řízení, a tak neohrožení řidiče, ani ostatních účastníků silničního provozu.

Použití na cestách, i v domácnosti

Samotný barevný LCD displej chůvičky (3,5 „) je stejně jako bezdrátová kamera vybaven držákem s přísavkou, který lze umístit na okně automobilu, tak na klasických oknech, zrcadle, ale i na nábytku v bytě, pro který je též chůvička určena. Širokoúhlý záběr kamery je též nespornou výhodou. Na zadních sedadlech auta tak lze sledovat i více dětí najednou. Zařízení má dosah až 250 metrů, lze si tak například pohodlně natankovat, nechat dítě v autě, dojít k pokladně zaplatit a mít ratolest stále pod kontrolou.

Při řízení stále na očích

Díky funkci nočního vidění umožnuje chůvička sledovat dítě ve dne v noci, a za pomoci LED indikátorů jak na kameře, tak na monitoru, lze jasně určit zapnutí jednotek. K přenosu obrazu i zvuku BBM 7030 využívá bezdrátovou digitální technologii 2,4 GHz. Hlasitost lze korigovat ovládacím kolečkem na levé straně monitoru dle potřeby a okolního hluku. Všechny tyto funkce řidič ovládá na displeji před sebou, nehrozí tak ztráta pozornosti při řízení.

Neustále připravena vysílat

Rodičovská jednotka s LCD displejem i bezdrátová kamera v sobě ukrývají baterie s kapacitou 950 mAh a 900 mAh. U video chůvičky se Bayby hlavně zaměřilo na její použití v autě, takže kromě adaptéru do síťové zásuvky, dodává produkt i s nabíječkou do automobilu, aby mohla být neustále připravena k použití. Rodiče tak při cestování s dětmi nic neomezuje, protože jsou na všechny eventuality připraveni. Digitální video chůvička do auta BBM 7030 je tak dalším přelomovým výrobkem značky Bayby, která vyvíjí chytré a praktické pomocníky péče o nejmenší.

24.1.2019 8:20 | autor: Redakce Babywebu.cz
Více o tématu: cestováníchůvičky

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist