Milujete svoje děti? Dopřejte jim kromě sluneční ochrany i velkou dávku zábavy!

Děti jsou jako poklad, přináší nám do života spoustu radosti, ale také strachu a dalo by se říct, že celkem dost bezesných nocí. Pečujeme o ně, staráme se o ně a přejeme si pro ně jen to nejlepší. Máme radost, když jsou šťastné a trápí nás jejich smutek. Všechno se dá nějakým způsobem zvládnout, nejdůležitější je stejně jejich zdraví!

Víte, že 1 hodina na slunci pro nás je stejná jako 15 hodin na slunci pro ně? Dětská kůže je na slunci velmi zranitelná a sluneční paprsky jsou velmi zrádné i nebezpečné. Může dojít k velmi rychlému spálení pokožky a genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.

Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku, zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Z tohoto důvodu je potřeba děti zbytečně nevystavovat slunečnímu záření. Na slunci dohlédnout na to, aby na sobě měli klobouk, sluneční brýle a případně tričko. Jejich citlivou pokožku chránit krémem s vysokým ochranným faktorem, jehož aplikaci budeme opakovat každé dvě hodiny. A to tak, že první dávku ochranného krému natřeme na pokožku ještě doma před odchodem ven.

photoderm_kid_mousse_r_0-1101x619.jpgOpalovací pěna Photoderm KID SPF 50+ od společnosti LABORATOIRE BIODERMA je maximální sluneční ochrana adaptovaná speciálně na citlivou dětskou pokožku. Exkluzivní patent Buněčné Bioochrany®*, zesílený o Peptide C, zajištuje dětem optimální ochranu proti škodlivým účinkům UV záření.

Tato nová forma pěny, která vypadá podobně jako „šlehačka ve spreji“ bude děti bavit! Zaručí, že i taková činnost, jako aplikace ochranného krému, může být velkou zábavou! Připravte se na léto a chraňte dětskou pokožku pomocí Photoderm KID SPF 50+ opalovací pěnaPhotoderm KID SPF 50+ mléko nebo sprej. Stačí si jen vybrat tu správnou texturu!

Je to v kůži!

www.bioderma.com

Koupit můžete například ZDE.

Více o tématu: brýledětikůžemléko

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist