Neonatologie – kolik novorozenců by se bez ní nenarodilo?

Příchod na svět patří k nejzásadnějším událostem, může ovlivnit celý náš život. Ne vždy se však porod obejde bez problémů a mnoho pozornosti se musí věnovat předčasně narozeným dětem. Chcete znát nejnovější trendy z oboru neonatologie?

Pokud se chcete dozvědět více o problémech, které mohou miminka provázet při příchodu na svět, pak nesmíte ve středu 7. 6. 2017 chybět v Malém sále Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí 1. Právě tam se bude od 17:00 do 18:30 probíhat přednáška, která představí vývoj neonatologie a její současné možnosti. Přednáška neonatoložky Petry Dedkové je určena především široké veřejnosti.

První okamžiky našeho života mohou mít zásadní význam pro náš další život. Pokud probíhá porod bez problémů, je krásným a přirozeným zakončením těhotenství a dalších lékařských intervencí vůči miminku není potřeba. Ale každý desátý novorozenec potřebuje po porodu nějakou formu lékařské pomoci a ještě větší péči je potřeba věnovat dětem, které se rodí předčasně. Jak staré novorozence zachraňujeme, kde je vůbec hranice lidské životaschopnosti a jaké jsou výsledky české neonatální péče?

Přednášku pořádá Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a je součástí cyklu „ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ STYL“

Vstupenky v ceně 40 Kč lze zakoupit online nebo v pokladně Městské knihovny v Praze

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist