Pomozte najít Alici! Rodiče posílají vzkaz: „Nenávist nemá cenu, najdeme společnou řeč“

Strach o vlastní dítě nyní prožívají rodiče třináctileté Alice Jelínkové z Jirkova u Chomutova. V pátek dopoledne odjela do Prahy, ale nikdo neví, zda odpoledne nastoupila cestu zpět. Neviděli jste jí někde? Pokud ano, předejte jí vzkaz jejích rodičů.

alice-1100x618.jpg Zdroj: Facebook


„Ájo, víme, že tomuto vzkazu porozumíš jen ty, protože jsi moc chytrá. Poslouchej: Slova Kurta Cobaina na zdi nad hlavou už teď neplatí. Už nám vše došlo. Jde to i jinak, znovu a líp. Pojď, prosím, setkáme se jen my tři. Poslouchej: Budou to dvě místa v jednom dni a dva různé časy.

Bude to den, kdy ses ještě nedávno učila fyzicky bojovat.

První místo: Bude tam, kde jsi spojena s dědou s červenou kudličkou. Jdi tam, kde jste sami s dědou dělali zakázané (nahoru a dolů, kde můžou být pavouci). V tolik hodin, jako je našemu Čikovi. Budeme čekat hodinu jen my dva.

Druhé místo: TEN SAMÝ DEN: Bude to ve městě, kde jsi loni v létě za zvuku hlasité hudby potkala roztomilého černouška. Sejdeme se na místě, kde nám v létě jeden kluk při naší hádce vysvětlil, co by nás čekalo, kdybychom se vydali špatnou cestou… pamatuješ? Byl trochu opilý a chtěl ode mě podpis. Budeme tam přesně v tolik hodin, v kolik ti jednou týdně začíná hodina s nejoblíbenější a nejbláznivější důchodkyní. Budeme tam čekat hodinu jen my dva. Přijď a pak už to všichni tři zvládneme.

Jak jsi jednou řekla, nemá cenu v sobě držet nenávist. Už to víme a najdeme společnou cestu.

Alí, budeme tam na tebe čekat. 

Táta a máma


Alice je vysoká asi 155 až 160 centimetrů a má hubenou postavu. Vlasy má obarvené modrofialovou barvou, ale část hlavy je vyholená. Má hnědé oči, ale často si je čočkami mění na výrazně modré. V uchu má piercingy.

Do Prahy odjela v černém oblečení. Bunda byla ozdobená maskáčovým pruhem. Policie má však informace, že zpátky měla na sobě už oblečení modré barvy. Mobilní telefon má nedostupný. Poslední zprávy o ní má její rodina z pátečního rána. Panují obavy, že by si Alice mohla ublížit. Pokud máte o Alici jakékoliv informace, volejte linku 158 nebo kontaktujte jakoukoliv policejní služebnu.

22.1.2018 2:03 | autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist