Přelom v životě rodiny: Dítě u stolu v židličce Tripp Trapp®

Přítomnost malého človíčka u rodinného stolu je doslova přelomovou událostí v životě každé rodiny. Proto je velmi důležité vybrat správnou židličku, která bude jak praktická, tak zdravá pro dítě. Židlička Stokke Tripp Trapp® splňuje obojí. Umožňuje správné ergonomické sezení dítěte a díky jedinečné možnosti nastavování výšky i hloubky sedáku a opěrky nohou roste tato židlička společně s vaším dítětem a zaručuje mu vždy pohodlné sezení.

Designér Peter Opsvik vytvořil židličku Tripp Trapp® v roce 1972, když viděl, jak se jeho syn stále vrtí a snaží se dosáhnout na stůl. V té době byly na trhu vysoké židličky pro batolata a klasické židle pro dospělé, ale nic, co by vyhovovalo oběma kategoriím – a všem ostatním. Zlom nastal s revolučním designem Petera.

Abyste mohli na židli pohodlně sedět, stačí ji nastavit do té správné polohy, která odpovídá vašemu věku. Průzkum prokázal, že čím pohodlnější židle je, tím déle dítě zůstává u stolu, a tím má i větší prospěch z verbální a emocionální komunikace. Tripp Trapp® nebude proto pouhou židličkou, ale stane se součástí rodiny i pro další generace.

Nastavitelná hloubka sedáku a nožní opěrky

Při řádném nastavení vytváří židlička Tripp Trapp® pevnou oporu pro záda vašeho dítěte. Nevyvíjí tlak na spodní část kolen, pomáhá optimalizovat krevní oběh a nevzbuzuje nepříjemný pocit či neklid.

Výškově nastavitelný sedák a nožní opěrka

Díky možnosti nastavení výšky může dítě sedět u stolu pohodlně v každém věku. S lokty vždy na úrovni stolu bude ideálně rozvíjet své motorické schopnosti a zvládne pak bez námahy držet příbor, jíst, hrát si, či psát.

Nožní opěrka

Dospělí samovolně přenášejí svou váhu opřením nohou o zem každou jednu až dvě minuty. U dětí je tomu stejně. Posunuli jsme pomyslnou zem až k jejich nohám, aby se mohly přesouvat podle potřeby. Dítě se tak může svobodně pohybovat a přenášet váhu. Díky tomu se bude dobře cítit a bude soustředěné a spokojené.

Poloha těla

Trup a horní a dolní části nohou rostou dítěti odlišnou rychlostí. Židlička je proto na všech místech plně nastavitelná. Její perfektní provedení padne jako ulité každému bez ohledu na velikost a věk. Ergonomická opěrka zad optimálně podepírá spodní část zad.

Jíst. Hrát si. Učit se.

Stokke® Table Top – Nyní ZDARMA*

“Stokke® stolní deska zdarma”

Až do 31.7.2011 máte jedinečnou možnost získat Stokke® stolní desku zdarma*

* Pokud v rámci kampaně trvající do 31.7.2011 zakoupíte židličku Stokke Tripp Trapp spolu s Tripp Trapp Baby Set, obdržíte zdarma stolní desku Stokke Table Top. Akce probíhá u vybraných prodejců do vyprodání zásob. http://www.babypark.cz/stokke

 

The Tripp Trapp® koncept – lepší pohodlí k sezení:

  • Židlička, která roste s dítětem.®
  • Podnos, kde si dítě může hrát, učit se a jíst
  • S žádnou jinou židličkou nebude dítě blíže rodinnému stolu jako s Tripp Trapp

Tripp Trapp koncept – neexistuje žádné jiné řešení, s kterým bude dítě blíže vašemu rodinnému stolu.

TRIPP TRAPP® – Židlička, která roste s vaším dítětem.®

www.stokke.com

13.6.2011 3:42 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist