Mimi LIVE!

Jsou tu další miminka! Maminka Ivča s malým Josífkem se s námi již rozloučila a jejich pomyslnou štafetu přebírají maminky Julie a Bára. Ano, v projektu Mimi LIVE! budou tentokrát maminky rovnou dvě.

Mimi LIVE!, další z našich unikátních projektů, vás bude provázet životem malého človíčka od jeho příchodu na svět až do prvních narozenin. Jaké bylo těhotenství, porod a první rok života miminek z druhé řady našeho seriálu Mimi LIVE!? Probíhá všechno podle plánu nebo byla nás čekají nějaká překvapení? Jak jsou „naše“ mimi stará, co všechno už dělají a co umějí? Co všechno prožívají nové rodiny? Tohle všechno a mnohem víc se budete dozvídat v druhé řadě seriálu Mimi LIVE!, tentokrát se dvěma různými rodinami!

Na co všechno se můžete těšit?

  • Zajímavé informace o porodu, kojení, šestinedělí a péči o miminko
  • Zážitky a pocity novopečených rodičů a dalších členů rodiny.
  • Originální fotografie a autentické videozáznamy
  • Odkazy na související nebo doplňující články
  • Každý týden nový díl seriálu.
  • Komentáře odborníků
  • S rodiči našich Mimi LIVE! se můžete potkat v diskusím fóru.

Maminky Bára a Julie se vám právě představují:

Milé čtenářky i čtenáři Babywebu,

jsem ráda, že se právě na těchto stránkách pravidelně setkáváte s příběhem našeho miminka. Naše miminko se jmenuje Jonáš a já jsem Bára, brzy po porodu mi bylo 34. Tohle miminko je moje první a s jeho tatínkem Honzou jsme se na něj moc těšili. Když jsme se rozhodli, že je ten pravý čas začít na něm pracovat, podařilo se nám to v podstatě hned a těhotenství bylo od začátku bezproblémové.Budeme se na Babywebu „vídat“ každý týden a mám velkou radost, že se mohu tohoto skvělého projektu účastnit a moc se na vás těším.

Vaše maminka Bára

Jonáš

Ahoj všem 🙂

Jmenujeme se Otakar (33) a Julie (27) Adamcovi, jsme 3 roky manželé a pocházíme z malé vesničky u Pelhřimova na Vysočině, kam jsme se přistěhovali za čerstvým vzduchem před dvěma lety. Naše miminko Šimon je prvním vnoučetem na obou stranách, tak se na něj všichni moc těšili. Stejně jako Bára toho mám na srdci hodně, moc, převelice…

Vaše další maminka Mimi LIVE! Julie

Šimon

Mimi LIVE! od Julie a Báry můžete sledovat každý pátek na naší hlavní stránce.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist