Recepty na zdraví i zábavu s Malypacient.cz

Starat se o malé dítě a zároveň si udržovat přehled o dění kolem je často složitější úkol, než se na první pohled může zdát. Obzvláště pak když vaše dítě onemocní. Ať už hledáte radu či zábavu, stránky Malypacient.cz si jednoduše oblíbíte.

pr_mama1-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Starat se o malé dítě a zároveň si udržovat přehled o dění kolem je často složitější úkol, než se na první pohled může zdát. Obzvláště pak když vaše dítě onemocní. Ať už hledáte radu či zábavu, stránky Malypacient.cz si jednoduše oblíbíte.

Každé dítě prodělá již v útlém věku řadu chorob. Vedle těch nejběžnějších jako je kašel a nachlazení, které se nevyhnou snad žádnému dítěti, může dětské zdraví potrápit zánět středního ucha či plané neštovice, ale i méně obvyklé a nebezpečné nemoci jako je například epiglotitida. Stránka Malypacient.cz nabízí všem maminkám užitečné informace o běžných i méně běžných dětských nemocech, ale i řadu praktických „vychytávek“, které vám ušetří čas i energii.

Jakékoliv dotazy týkající se dětského zdraví tu můžete konzultovat s odbornicí, pediatričkou Doc. MUDr. Bláhovou z Fakultní nemocnice v Motole. Díky šikovné dávkovací kalkulačce pak můžete zjistit, jaké množství léku naordinovat v případě nemoci svému dítěti. A to není zdaleka všechno!

pr_mama2.jpg

Vychytávky pro maminky

Nejrůznější zábavné akce pro vás a vaše ratolesti, ale i informace o slevách a výhodných nákupech nabízí speciální Maminkovský kalendář, díky kterému budete mít vždy přehled, kde se co děje. Kalendář za vás pohlídá data povinných očkování a prohlídek pro celou vaši rodinu a včas vám o blížící se návštěvě lékaře pošle upozornění na email. Můžete do něj samozřejmě přidávat i vlastní poznámky. Nemůže se vám tak stát, že zapomenete na narozeniny svých známých ani na besídku ve školce.

Na stránkách Malypacient.cz se můžete nechat inspirovat tipy na veselé tvoření s dětmi či inspirovat svými nápady ostatní maminky. Najdete zde návody, jak vyrobit prstíkové figurky či veselé květináče, dětem můžete vytisknout omalovánky nebo jim přečíst pohádku šitou přímo na míru. Navštivte Malypacient.cz a samy se přesvědčte, že stránka nabízí celou řadu užitečných informací i praktických aplikací, které vám přijdou vhod.

mp-bezokraju.jpg

 

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist