SOUTĚŽ: Máte doma BABY ROKU 2019?

Oblíbená soutěž Baby roku se vrací! Chcete, aby se celý svět dozvěděl, že máte doma to nejroztomilejší dítě? Pak pošlete jeho fotku do soutěže Baby roku. První tři získají atraktivní ceny.

shutterstock_1350451625-1100x618.jpg Celá galerie 5 Zdroj: Shutterstock

Do soutěže můžete zaslat fotku svého dítěte. Účast je věkově omezena na fotografie dětí ve věku 0 – 3 roky. Soutěž probíhá od 19. 8. 2019 do 30. 10. 2019. Fotografie můžete do systému nahrávat od 19. 8. 2019 do 30. 9. 2019. Internetové hlasování spustíme 29. 8. 2019 a poběží ve dvou kolech:

  • 1. kolo od 29. 8. 2019 do 30. 9. 2019 – hlasovat se může pro všechny zaslané fotografie
  • 2. kolo od 1. 10. 2019 do 20. 10. 2019 – do tohoto kola postoupí 20 fotografií s nejvyšším počtem hlasů z prvního kola.

Ve druhém kole už ale také budou rozhodovat porotci. Každý porotce bude mít šest, bodů, které rozdělí podle preferencí mezi fotografie dle klíče – 3 body fotografii, která se mu nejvíce líbí, 2 body fotografii, která se mu líbí jako druhá nejvíce, 1 bod fotografii, která se mu líbí nejvíce jako třetí. Porotce nebude brát ohled na předchozí umístění fotografie v internetovém hlasování.

Během rozhodování poroty bude pokračovat i internetové hlasování s tím, že výsledek tohoto hlasování bude mít stejnou váhu jako přidělování bodů jednoho porotce. Tedy fotografie, která v druhém kole internetového hlasování získá nejvíce hlasů, dostane v závěrečném sčítání bodů 3 body, druhá 2 body a třetí 1 bod.

Výsledky celé soutěže budou oznámeny do 30. 10. 2019.

O jaké ceny se hraje?

Vítěz soutěže získá Autosedačku BeSafe iZi Flex Fix i-Sizecestovní kočárek METRO, a též PETITE&MARS Kočárek sportovní UP Heritage Forest 2019.

Zkrátka nepřijdou ani soutěžící na druhém a třetím místě. Stříbrná pozice získá Golfové hole Brisk LXErgonomické nosítko Adapt Galaxy Ergobaby, stejně tak jako Digitální audiochůvičku AVENT SCD731.

Fotografie,která se umístí na třetí pozici, získá set doplňků na cestování Lässig (hygienickou taštičku, minibatoh, organizér, tašku)Ergonomické nosítko Tula French Marigold a PETITE&MARS Zvířátko skákací – kravička Doris.

Podívejte se na tipy a rady, jak udělat dokonalou fotografii vašeho dítěte.

Znáte pravidla?

Než nám fotky nahrajete do systému, zkontrolujte, zda neodporují pravidlům. Musí jít o slušné fotografie respektující české zákony.

Nelekejte se, pokud se fotografie neobjeví v soutěžní galeri hned po nahrání. V redakci musíme zkontrolovat, zda fotografie neporušuje pravidla. Pokud je vše v pořádku, bude fotografie zařazena do hlasování. Vynasnažíme se, aby se všechny fotografie na stránce objevily nejpozději do 24 hodin od vložení.

Účast v soutěži je povolená pouze registrovaným osobám. Pokud už jste se na babyweb.cz registrovali, stačí použít tyto údaje. Teprve poté budete moci nahrát fotografii do systému.

Hlasování

Hlasování je povoleno také jen registrovaným osobám. A pozor! Hlasování je omezeno na 1 hlas na jeden počítač pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednu IP adresu pro každou soutěžní fotografii denně, 1 hlas na jednoho přihlášeného uživatele pro každou soutěžní fotografii denně. Hlasy se budou průběžně připočítávat.

Používání hlasovacích robotů a jiných technických zařízení pro hlasování je zakázáno, více hlasů můžete však získat sdílením odkazu na soutěžní fotografii v diskuzních fórech, na sociálních sítích nebo svých osobních stránkách. Tak sdílejte a poproste o hlasování všechny své kamarády a známé.

Nyní už máte všechny informace, tak se směle chopte fotoaparátu nebo mobilu, vyfoťte svou ratolest a fotku nám pošlete.

Soutěž Baby roku pořádáme ve spolupráci s internetovým se společnostmi: Baby Group, s. r. o., Babypoint, s. r. o. a My Media, s. r. o. (Feedo.cz)

19.8.2019 3:48 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist