Soutěž – Usnulo jak špalek…

Předvádí váš mrňousek při spaní neuvěřitelná „čísla“ a krkolomné polohy? Našli jste ho někdy spát s nohou za hlavou nebo s nosem v talíři? Podělte se, milí čtenáři, o podívanou, kterou předvádějí vaše spící Šípkové Růženky a odpočívající Honzové, když si potřebují zrovna schrupnout.

Jak se soutěže zúčastnit?

V termínu od 1. do 31. 10. 2009 vkládejte do naší speciální fotogalerie fotografie neobvyklých poloh, do kterých se umějí děti, k překvapení všech, zkroutit. Připojte k nim popisky, které budou obsahovat váš krátký komentář, jak se dítě do této polohy dostalo.

Redakce vybere výherce jedenácti nejvtipnějších fotografií, na které čekají milé a hodnotné dárky od společností Cord Blood Center CZ, s.r.o, Česká pojišťovna a. s., nebo MATERNITY CENTER s.r.o.

Výherce vyhlásíme ve čtvrtek 5. 11. 2009 na naší hlavní stránce.

Co můžete vyhrát?

1. místo – hlavní výhra

Odběr pupečníkové krve vašeho novorozeňátka v hodnotě 20 000 Kč od společnosti Cord Blood Center CZ, s.r.o.

2.-6. místo

Poukaz na dětský kroužek dle vlastního výběru v hodnotě 2000 Kč od společnosti MATERNITY CENTER s.r.o.: Tvořivé ruce, Dramatický kroužek, Vaření, Angličtina pro předškoláky a Flexi pass v hodnotě 1000 Kč od společnosti Česká pojišťovna.

Poukaz je určen na nákup očkování nebo jiných zdravotních či kosmetických potřeb pro vaše sluníčka.7.-11. místo

Flexi pass v hodnotě 1000 Kč od společnosti Česká pojišťovna. Poukaz je určen na nákup očkování nebo jiných zdravotních či kosmetických potřeb pro vaše sluníčka.

Podmínky soutěže:

Souhlas s uveřejněním fotografie na stránkách Babyweb.cz, za který je považováno vložení souboru do fotogalerie na Babyweb.cz. K vloženým fotografiím musíte vlastnit autorská práva. Na rozeslání výhry si Babyweb.cz vyhrazuje 60 dní.

Těšíme se na vaše roztomilé fotografie a přejeme krásně barevný podzim.

Vaše redakce Babyweb.cz

2.11.2009 5:28 | autor: Lucie Součková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist