KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872389
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky vás tu teda přibylo,mě už je celkem lépe.Strašně mě štve to čekáni na kontrolu,se asi nedočkám až uvidím na utl.toho prcka,když sem byla naposled tak doktor ještě neviděl tlukot srdička,tak mam i trošku strach aby bylo vše v pořádku.Ještě 14dni a 1 den a dozvím se to.Co vy vše v pořádku?

    #872390
    Anonym
    Host

    Ahoj. Taky se hlásím do květňátek:) Termín mám zatím na 26.5. Doma už máme dvouletého Martínka ( 11.8.2008 ). Druhé jsme si přáli na květen, tak jsme moc rádi, že to takhle hezky vyšlo. Přeju všem těhulkám hodně zdravíčka a bezstarostné těhotenství:)

    #872391
    v Klotylda
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, s radostí se hlásím! 🙂 Už mám 6-ti letou slečnu a hned na poprvé se nám povedlo květňátko – 29.5. I když….mám pocit, že to bude červňátko. Strašně se těšíme celá rodina!!

    #872392
    Anonym
    Host

    Ahojky, já jdu na kontrolu už za týden a taky se nemůžu dočkat…bude to ten první větší ultrazvuk i s dalším vyšetřením krve…já to už snad ani nedospím. A co bříška? už Vám rostou? mě se zdá, že roste docela dost, nevejdu se téméř už do žádných kalhot a to zatím v práci skrývám..takže každý ráno stojím před skříní a hledám, co bych si vzala volného (zase ale ne moc,aby to nebylo jó nápadný) na sebe:-)
    Ještě ten týden a pak už to ale chci říct…ať nemusím nic skrývat a naopak to všem ukázat:-)
    Tak se mějte a pište, pište, pište!

    #872393
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, jsem ráda, že byla tato diskuze založena, už jsem o ní uvažovala i já…
    Já jsem podle posledního ultrazvuku 9+2tt, už nám sestřička vystavila průkazku a termíny porodu podle poslední MS mám 10.5. a druhý 14.5. 2011 tak se uvidí. Je to moje první mimi, tak mám taky obavy při každém malém „píchnutí“ v bříšku:^) .
    Jinak k tomu rostoucímu bříšku, já už na sobě tak brzo taky pozoruji, že už mám rosolovité bříško a do uplejších kalhot se už vejdu s těží. Ale sestřenice mi říká, že takovým bříškem to začíná, potom se začne pomalu vypínat.. Je to možná i tím, že jsem před těhu měla jen 49kilo :^) .
    25.10. jdu na další kontrolu a 29.10. jsem objednaná na 1. screening, tak doufám, že vše bude v pořádku a mimi bude zcela zdravé…Taky jsem ráda za to, že nezvracím, ale bývá mi nevolno, mám jakoby stáhlé hrdlo a co mě štve, že moc nepiju, nemužu se k tomu nějak donutit a potom mě bolí hlava a jsem celkově taková mooooooc unavená..
    Mějte všechny moc krásně a ať vše probíhá v pořádku…

    #872394
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Taky jsem se nemohla dočkat poslední kontroly, ale pan doktor mi dal fotečku, tak ji máme na ledničce a pokaždé, když jdu do kuchyně, tak koukám, jak si v bříšku krásně hoví:) …

    #872395
    v Klotylda
    Registrovaný uživatel

    Holky, já už jednu 6-ti letou slečnu mám, to bylo těhotenství úplně v poho, ale teď!! Já bych PROSTĚ POŘÁD IMRVÉRE FURT:D JENOM SPALA!!! Což bohužel nejde, když chodím do práce… 🙁 ale je to fakt maso!!

    #872396
    Anonym
    Host

    Souhlasím s Klotyldou…taky bych spala, ale bohužel v práci to nejde…tak chodím až na půl 9 a po 17 hod mě tu už nikdo nevidí:-))) šulím to teď co to jde, stále se vidím jen v posteli:-) ale jinak se cítím fajn, těším se, až začnu chodit do bazénu…chci ještě počkat na kontrolu a pak začnu pravidelně plavat, ať mám aspoň nějaký pohyb:-)

    #872397
    Anonym
    Host

    Ahoj, ja mam taky termin v kvetnu, kvetnatko 16.
    Kdyz jsem zjistila, ze cekam miminko, tekly mi slzy stesti.
    Je to krasny pocit. Nemam zadne nevolnosti. Jen jsem
    vic naladova, nekdy dost precitlivela. Pristi tyden jdu na odbery.
    Sama jsem narozena taky v kvetnu.
    Ahoj holky, opatrujte svoje majova kotatka:)

    #872398
    Anonym
    Host

    Ahoj, ja mam taky termin v kvetnu, kvetnatko 16.
    Kdyz jsem zjistila, ze cekam miminko, tekly mi slzy stesti.
    Je to krasny pocit. Nemam zadne nevolnosti. Jen jsem
    vic naladova, nekdy dost precitlivela. Pristi tyden jdu na odbery.
    Sama jsem narozena taky v kvetnu.
    Ahoj holky, opatrujte svoje majova kotatka:)

    #872399
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,já jsem v 11 týdnu,na kontrolu jdu 21.10.2010 tak uvidím co mi pan doktor poví.Zatím jsem přibrala 2 a pul kila,ale zdá se mi to dost,protože před těhotenstvím jsem važila 50kg a měřím 172cm.Termín porodu mám od 4.5.2011.Takže to bude taky květnáček2011 🙂 Moc se těšíme..

    #872400
    v Klotylda
    Registrovaný uživatel

    Achjo, výkyvy nálad mám (s prominutím) jako prase… 🙁 Chudák můj drahej…no nějak to holt musí vydržet 🙂 V úterý jdu pro průkazku, doufám, že bude všechno v pořádku 🙂 strašně bych si přála vidět tu „fazolku“ na UTZ…. 🙂 Mějte se krásně, holky.

    #872401
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já jdu na kontrolu ve středu už téměř odpočítávám hodiny:-) těším se, až to konečně řeknu doma (manžel to ví, ale rodiče a sestřičky ještě ne). A jinak já přibrala asi 1,5kg,ale do kalhot se už skoro nevejdu do žádných:-(
    Tak pěkný začátek pracovního týdne, mějte se a opatrujte se!

    #872402
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, me dnes zacalo pobolivat v krku, trochu i teplota. Tak lezim a piju caj s medem. Bojim se zda viroza neublizi miminku. Vim, ze ted se nesmeji zadne leky. Snazim se tedy byt v klidu.
    Holky, trapi vas nekterou ted taky viroza a jak to resite?

    #872403
    Anonym
    Host

    Ahoj těhule,
    já jsem do toho „spadla“, ani nevím jak. Mám už skoro dvanáctiletou dcerku a celou dobu mi lékaři tvrdili, že další dítě mít nemůžu. No a teď jsem ve 12. týdnu. Termín máme 7.5.2011.
    Co se týče nevolností – je mi špatně, blinkám a poslouchám rady, jak se to bude zlepšovat. No, já mám z předchozího těhotenství jinou zkušenost – zvracela jsem celých 9 měsíců, zhubla jsem 12 kg!!! +o( Teď jsem taky chytla nějakou virózu, takže mi doktorka a můj gynekolog napsali Bioparox a Jitrocelový sirup. A hlavně klid na lůžku, ležet a potit se. Fotečky z UTZ máme už 3…
    Všem přeji pohodové těhulkování a ať už čekáte cokoli, hlavně aby to bylo zdravé!!! To je asi to nejdůležitější… 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist