KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 91. až 100. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872464
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, ja jsem doma od zacatku tehu, chvili pred tim, nez jsem otehotnela jsem dostala v poraci padaka a vubec nelituji, ze uz jsem do prace nechodila, gor ted, kdyz jsem zacala valcit z navaly horka, hruza. Trpite taky na to??? Jsem jako v prachodu…
    Tak vidim, ze vahy miminek jsou podobne, ja taky mela strach, ze je maly trosku velky. Ve 30+6tt jsme vazili 1700g a pani doktorka mi rekla, ze ma nabeh na to byt vetsi, ale ze to tak nemusi byt, miminko ted hodne pry pribira a ke konci se to zastavi… Ted jsem 33+6tt.
    A cekame chlapecka, uz se nam to pekne krati…
    Opatrujte se a sve mimiska…

    #872465
    Anonym
    Host

    Taky si říkám, že asi není třeba plašit, že to jsou jen odhady +/- 500g. Poznáme to až po porodu a ven to musí, tak co:-)
    Návaly horka mívám taky. Normálně jsem docela namrzlá, takže je to teď u mě nezvyk, když je mi pořád horko. Co kočárky a jména – už máte vybráno?
    Já jsem teď 33+2
    Lenka

    #872466
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, my uz mame kocarek u rodicu neco pres mesic a jmeno uz taky mame, snad, on to byl ze zacatku, asi tak tyden David, ale potom tatinek otocil, ze to bude Marek, uz to vsem rikame, ze Marek, tak snad to tak uz zustane:D …

    #872467
    i ivana.krovozova@email.cz
    Registrovaný uživatel

    Ahoj kočky,

    Lenko, tak vidíš 🙂 Prcek je tak akorát, jak má být… No jo ty doktoři :S Je to pro nás nová-krásná etapa života a jelikož to člověk předtím nezažil nemůže všechno vědet a tak je trochu v neklidu. Ale ja myslím, co miminko – to jiné skušenosti, vždyť na světě se nenajdou ani dva stejný lidi, viď? Ja mám, dle všech malé bříško, tak jsem byla smutná, že malá bude určitě malinkatá a nakonec jsem byla fakt v šoku, 1772g jsem fakt nečekala 🙂 Tak jsem měla taky obavy, zda to nebude pak 4kg miminko 😛 Ale máš pravdu, nakonec všechny mimča musí venku i když jsou malinkaté, nebo naopak moc velké…
    Já si taky chtěla nechat překvapení až na konec, ale moje drahá polovička byla moc zvědavá a malá se nám ukázala na ultrazvuku až teď, byla tajemná.

    Jinak jména máme vymyšlené už snad 100 let, chtěli by sme s manželem dva cvrčky holku a kluka a jména jsou Eliška a Jindříšek (po tatínkovi). I když mě překvapilo, že za posledních pár let je hromada Elišek, naštěstí v mém okolí žádná
    A kočárek už máme taky, kupovali sme ho v Německu a co ty?
    Tak se mějte kočky moc hezky a užívejte těhulkování, jak psala Lenka za chvíli nám začne cvrkot:D

    #872468
    Anonym
    Host

    Ahojte,
    no tak koukám, že by jsme ta jména taky mohly už rozhodnout. Pohlaví nevíme záměrně a jména jsme ostatním taky neřekli – když překvápko, tak se vším všudy. Pro holčičku máme jasnou Karolínku (po babičce) a pro klučíka má manžel Davídka a já nevím jestli Davídka a nebo Adámka…
    Kočárek ještě nemáme, pt. jsme si objednali teutonii a oni mají na dodání až 3měsíce, tak snad to ale vyjde akorát:)

    Mějte se krásně a užívejte poslední týdny těhulkování (mě prďolka od neděle kope pořád do jednoho místa na boku, až mám pocit, že musí vypochodovat)

    #872469
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky. Tak se taky přidávám … Termín mám 24.5. a čekám chlapečka Danečka. Doma už mám skoro tříletého Martínka. Tak jsem si tak nějak myslela na holčičku, ale že bude druhý kluk už nějak neřeším:) Tentokrát jsem moc nepřibrala, doteď asi 10 kg, tak jsem jedině ráda, protože poprvé jsem měla 20 kg a to jsem se sotva valila. Jinak špatně mi bylo docela dlouho, asi 7 měsíců, což poprvé jen ze začátku. Takže každé těhotenství bylo úplně jiné. A taky doufám, že druhý porod bude lehčí:)
    Pro ty , které ještě dokupují výbavičku: mrkněte na http://www.fler.cz/ditak , třeba se vám něco hodí:)
    Přeju všem pohodový zbytek těhotenství a zdravá a krásná miminka. Pa Dita

    #872470
    i ivana.krovozova@email.cz
    Registrovaný uživatel

    Ahoj květňátka,
    tak zítra už máme květen, to nám to, ale uteklo, cooo? 🙂 Pořád tomu nemůžu uvěřit, že už sme v 36tt.
    Příští týden nás čekají ozvy, jsem na to zvědavá, ale myslím, že to budeme mít rychle za sebou, protože ta naše princezna je aktivní 🙂 …jestli ji to vydrží i po narození, tak nevím, nevím…
    Na netu všude píšou, jak se mimi ke konci už moc nehýbe, hahaha 😀 …teda u nás to rozhodně neplatí, ale jsem aspoň v klidu, že je prcek v pořádku.
    Malá je otočená zadečkem dolů, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne… Výbavičku už máme celou a tašku do porodnice mám taky zbalenou, tak už si užíváme poslední chvíle 2v1
    A poohlížime se po porodnici, koukala jsem na stránky http://www.mojeporodnice.cz a pěkně hodnocení měla porodnice v Rokycanech. Jsem s Plzně a tady je to opravdu jak na běžícím páse a to se mi moc nelíbí…
    Už máte vybranou porodnici? Pochlubte se kočky.

    Tak si užijte pěkně 1. Mája a nezapomente na polibek pod rozkvetlou třešní 🙂

    #872471
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    já jsem ve 39tt a docela už bych brala aby se mimouškovi chtělo na svět. Já bydlím kousek od Rokycan, ale rodit pojedu do Plzně. Sice je to tam možná jak na běžícím pásu, ale já mám několik špatných zkušeností z Rokycanskou nemocnicí, takže jim nevěřím a tudíž volím raděj Plzeň. Je to ale věc názoru.
    Výbavičku máme neutrální, pt. jsme si pohlaví říct nenechali, tašku už sbalenou mám, ale ještě bych do ní měla kouknout, jestli jsem na něco nezapomněla. Už se moc moc těšíme, pt. ze začátku nám všichni říkali, že je to jasný kluk, teď zase otáčí, že holka, tak jsme sami zvědaví:D Jinak je ale teď tedy těhotných hodně moc, tak doufám, že nebude v Plzni porodnice praskat ve švech – docela ráda bych nadstandart…
    Tak se mějte hezky, užívejte poslední dny či týdny stavu 2v1, a pak se sem pochlubte co a jak.
    Přeji všem rychlý a co nejmíň bolestný porod, a pak už jen samou radost z těch našich prdelek, co se na nás chystají v bříšku.

    Pa Lenka

    #872472
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky kvetnatka, tak co, uz jste nachystane v plne polni a jen cekate na den D??? Ja mam termin za dva dny, tak uvidime, jestli se prdolkovi bude chtit ven, uz dva tydny je sestouply hlavickou uplne dolu a zitra jdeme na kontrolu do nemocnice, kde budeme rodit… Nebo uz to mate nektera za sebou??
    Tak se opatrujte

    #872473
    d Danyz007
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, já mám sice oficiální termín v červnu, jsem 36tt, ale vzhledem k tomu, že jsme 3v1, tak to pravděpodobně, tedy alespoň podle lékařů, stihneme ještě v květnu. Popravděřečeno už se těším, až to bude, potíže se stupňují a já mám pocit, že už se do mé dělohy nevejde už ani gram navíc, o čemž nasvědčuje i mé gigantózní břicho:D . Tak vám všem přeju hladký průběh porodu

    #872474
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky,
    omlouvám se, že Vám sem takhle vpadám, ale mám prosbičku. Patřím k únorovkám, ale tam jsem bohužel nepochodila.
    Chtěla jsem se zeptat kdo používáte jednorázový plíny – nějak jsme si s manžou udělali velkou zásobu a Přemeček už se nám do toho nevejde. Potřebovala bych je prodat, tak kdyby jste měla některá zájem dejte vědět.
    Jedná se o plínky:
    Huggies newborn 3-6kg – mám jich celkem 154 ks (1balík celý 90ks a druhý načatý 64ks) – cena 3Kč za ks (běžně skoro 4Kč) – jsou s organickou bavlnou – vážně příjemný
    Pampers New Baby 3-6 kg – mám 3 balíky po 108ks – cena 3,20Kč za ks (běžně také skoro 4Kč) – také moc příjemný
    V podstatě jiné plínky než tyhle nepoužívám a zadeček jsme ještě opruzený neměli – jsou vážně super – jen už jsou nám malý. Kdybyste měla některá zájem dejte vědět na e-mail polma@seznam.cz – ráda je prodám…
    Díky moc a přeji krásný den…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 91. až 100. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist