KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872449
    Anonym
    Host

    Tak jsem dostala pár typů na kombinovaný kočárek do terénu, vede Inglesina Magnum (také v ceně:( ), Dorjan Spring Cool a ještě Patron Apollo Alux. Všechny mají přehazovací rukojeti, jelikož bych ráda s mimi komunikovala, i když vyroste. Měly by být dostatečně prostorné i v zimě a odpružené na houpání 🙂 .

    #872450
    Anonym
    Host

    No máme to složitější s tou zimou. Netuším do kolikátého měsíce se mimčo vejde do hluboké korby, a když ho dáme v půl roce do sporťáku, tak to chce, aby to bylo trošku zavřenější a šel dát po i proti směru jízdy. Mě pořád láká ta mura 4 – je prý dobrá i do terénu, ale cena je ještě lepší:O
    V pátek se asi s manželem konečně vyrazíme podívat na kočárky, tak snad ho uvidím na vlastní očko a usoudím, zda bude na zimu vhodný.

    #872451
    Anonym
    Host

    Ahojte těhulky,
    tak jsme byli s manželem okouknout kočárky v Malvíku a paní nás docela navnadila na Teutonii. Je to německá značka, kočárek je lehce ovladatelný, relativně lehký a hlavně zvládne kdejaký terén.
    Bohužel ale cena je dost vysoká. V recenzích jsem našla samé kladné hodnocení.
    Nemáte někdo s touto značkou zkušenost?

    #872452
    z zuziiiiik
    Registrovaný uživatel

    Ahojík holčiny,
    já se tak strašně stydím:$ Nebyla jsem tu asi od října nebo listopadu. Fakt ostuda!!!

    Každopádně jsme si za tu dobu prošli snad vším. Výsledky na Downa jsme měli 1:25, což byla málem moje smrt, ale po všech vyšetřeních máme krásný a zdravý miminečko. No ale aby toho nebylo málo, tak mimčo zdědilo po tatínkoví Rh+ a já mám Rh-, takže pořád lítám na krev a hlídají mi hladinu protilátek. Ale to už snad přežiju. 1.2. mě čeká vyšetření na cukrovku a jelikož nesladím a sladký téměř nejím, tak se vsaďte, že ji budu mít:P Jak se nám hned zadařilo, tak si to teď všechno vybíráme:(
    Ale hlavní je, že všechno probíhá v pohodě a že budeme mít Natálku:D

    A jak se máte vy???? Už víte, jestli to bude kluk nebo holka a už máte nějaký vybraný jména???
    A jak jste na tom s nákupem výbavičky? Já pořád dumám, co je a co není nutný kupovat….

    #872453
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Zuziiiiku, taky mam skoro vse za sebou a vse dopadlo na 1 za coz jsem nesmirne rada a spadl mi veliky balvan ze srdicka. Cukrovka me ceka 24.1., uz se na ni psychicky chystam 😀 . Jinak cekame klucinu, bude to bud Marek nebo Tomáš… Ted me zacala trapit zacpa, ach jo, uz nevim, co delat, nechci sahat po projimadlech, ale asi budu muset… Vybavicka to je tema, jelikoz cekam prvni mimi, nevim, co vse nakoupit, aby bylo venku spokojene, mam hlavne bodycka, dlouhy, kratky rukavek… 2-3 teplacky kdyby nahodou a potrebujem jeste mikinky taky 2-3, jinak mam dva teplejsi komplety na cestu z nemocnice, jinak ponozecky, cepicky jeste nemam. mas nejake jine napady hm??? Kdyz tak pisni budu rada za kazdou radu…

    #872454
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    ja u doktora taky vse v poradku. Moc si prejeme vedet jestli cekame holcicku nebo kluka,
    ale muj doktor to nechce rict, porad se jenom usmiva, je zastancem prekvapeni, i sestricka v ordinaci. To mame s manzelem za to, ze jsme to chteli tajit, rict to rodine az u stromecku,
    a ted to nevime sami. Jsem dnes 23+2. Zacatkem unora jdu na 3D, bude tam jiny doktor, tak uvidime…jmena zatim vybrana nemame. Ani vybavicku. Ale az budeme vedet pohlavi tak s tim zacnu.
    Jeste vam chci rict, koupila jsem si dvd cviceni v tehotenstvi s Hankou Kynychovou, na mici, je to moc rychle a sestavy nestiham. Tak pro toho kdo pred tim aktivne cvicil. Na to jsem si koupila Pilates pro tehotne od Renaty Sabongui, je to vyborne cviceni, pomale, moc mi to vyhovuje.
    Opatrujte se.

    #872455
    w Wberuska
    Registrovaný uživatel

    ahoj jsem v 22t cekame holcicku a mame termin 30 kvetna:D

    #872456
    Anonym
    Host

    Ahoj holky! Tak my jsme taky v pořádku, úplně vše je OK!
    Výbavičku moc řešit nemusíme – komplet oblečky a sarapatičky všeho druhu jsme dostali od kamarádů, takže já teď občas jen mrknu a koupím to, co se mi jo hodně líbí 🙂
    Kočárek jsem hrozně řešila, taky jsme byli v Malvíkovi a ty ceny, teda fakt hrůza…Musím souhlasit, že Teutonie na mě udělaly opravdu velký dojem, ale nakonec pod vlivem známých a po důkladném vyzkoušení jsme koupili quinny speedy – jediné z čeho mám trochu strach je ta korbička, ale větší stejně skoro žádný kočár nemá.. Dobře se s tím jezdí (i horším terénem) je lehký a snadno rozkládací, což my užijeme, protože jsme furt někde po výletech v přírodě 😀 Mám taky dotaz: nedoporučíte mi některé nějakou převoznou skládací postýlku? Aby měla polohovací spodek(co nejvýš možný) a byla fakt pevná a za rozumnou cenu? Díky moc a přeju hodně zdravíčka vám i mimčům!! PS: Taky už vám kopou jak diví??

    #872457
    s s.obadalova
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminky 🙂 Ráda bych se k vám přidala. My se těšíme s největší pravděpodobností na holčičku a termín máme 19. května. Možná mi poradíte. Pomalinku vybíráme kočárek…Ale zatím nemůžeme najít „ten pravý“ pro nás. Bydlíme totiž v 5. patře bez výtahu, takže sháníme nějaký opravdu lehký. Rádi a často budeme chodit do přírody a myslíme i na to, aby se do něj malá vešla i na podzim a hlavně v zimě (ještě s fusakem). Kdybyste některá z vás natrefila na nějaký ideální kočárek pro nás, budeme rádi za jakékoliv info. Jinak vám všem přeji krásné těhotenství, prohlídky a poradny bez problémů a hodně radosti z každého pohybu miminka v bříšku. Šárka

    #872458
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, tak me se maly zacal vrtet ve 20tt. Zprvu to bylo jen takove slabounke, ale ted uz je to lepsi a uz se my hybe i kolikrat brisko, jak tam tancuje. Ja jsem 25tt. Takze uz mam za sebou i test na cukr… A kocarek zatim neresime, nejakou predstavu uz mam, hlavne se mi potom jedna o tu zimu… Tak se drzte…

    #872459
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky, tak my se tesime na chlapecka:)

    #872460
    a Anluck
    Registrovaný uživatel

    ahojda všem,
    nemohla jsem odolat a nepřidat se k Vám 🙂 Už od začátku jsem na rizikovém…. A jelikož právě jedeme 30tt už mi ležení a povalování začíná lézt na mozek 🙂 Termín máme 6.května, ale bojím se, že do té doby nevydržíme 🙁 při poslení kontrole mi doktor zakázal procházky s tím, že už mi klesá břicho a tak tedy dále ležet… Je to moje první těhotenství a i přes všechny nepříjemnosti si ho moc a moc užívám 🙂

    #872461
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky, tak jak se Vám líbí doma na MD? Já se docela nudím, ale všichni mi říkají, ať si to užívám, že pak už na nudu nebude čas… Já jsem byla dneska na kontrole, jsme 33+0 a podle ultrazvuku máme cca 2400g, tak si říkám, jestli to není nějak moc. Jak jste na tom Vy?
    Lenka

    #872462
    i ivana.krovozova@email.cz
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Lenko 🙂 My sme doma už přes 5 měsícu na rizikáči a rozhodně se nenudíme 😛 Ani si na práci nevzpomenu a představa, že bych musela vstávat do práce a sedět tam 8 hodin u počítače se mi ani nijak nezamlouvá :-)) Asi to chce čas, ale neboj zvykneš si. Já si teda zvykla rychle, hlavně na začátku marodění jsem řešila jiné problémi a neměla čas za praci smutit a tak mám výhodu, že jsem s tím vyrovnaná a v klidu, že jsem doma a moc si to užívám. Na MD nastupuji 19.4.,ale pro mě to žádná změna nebude, kromě toho, že nebudu omezená vycházkama od 10,00-18,00hod. A víte co čekáte? My holčičku a jsem v 30+5 a malá má 1772g, pan doktor říkal, že má akorát :-)) Od 1600g – 1800g je průmer v mém týdnu. A ty si se doktora nezeptala, zda to není moc? Já jsem se ho zeptala hned, jestli není nějaká velká a ujistil mě, že je tak jak má být 😀 Tak buď vklidu, myslím, že to není ani u vás moc…Přece jen si napřed a ke konci miminka přibývaj na váze a aspoň víš, že tomu tvému nic nechybí, není podvýživené a má dostatek všeho co potřebuje:-)) Tak sed držte, papa

    #872463
    Anonym
    Host

    Ahoj Ivo,
    pravda, pravda vstávání a sezení v práci mi nechybí:-) Myslím, že si taky rychle zvyknu, a pak nastane cvrkot.
    Doktora jsem se ptala, tak říkal, že jsme napřed a že prostě pěkně rosteme – víc to neprožíval, tak snad to je v pohodě. Dokonce mi dneska přišel e-mail tady z babywebu a k mému 34tt odpovídá váha plodu 1800-2500g, takže jsme vlastně v limitu. Hnedka jsem zase klidnější:-))))) Pohlaví nevíme, chceme se nechat překvapit, takže jsme to pokušení vydrželi a dozvíme se to v květnu. Jen si říkám, aby nám to neprozradili v porodnici těsně před porodem jako kamarádce, to bych je asi trefila…., takže budu hlásit i tam, že pohlaví nevíme, aby nám ho nesdělovali.
    Měj se fajn Lenka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist