KVĚTŇÁTKA 2011

  • Toto téma neobsahuje zatím 10žádnou odpověď. Do diskuze (19 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 100)
  • Autor
    Příspěvky
  • #872434
    c Claire
    Registrovaný uživatel

    Děkuju Markétko…snad bude vše ok–MUSÍÍÍ:D

    #872435
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,tak dnes jsem byla na kontrole a sem trochu zklamána.Dnes mi nedělal žádný ult. tak se bojím jestli je miminko v pořádku,od té doby co se stalo těhulce live mam hrozné obavy aby se to nepřihodilo i mě a neměla jsem zamlklý potrat.Akorát mi řekl že čípek je v pořádku,změřil pánev a to bylo vše naposledy jsem viděla mimi před 3 týdny,tak se modlím aby bylo v pořádku.Mějte se hezky a pozdravujte bříška papa

    #872436
    s embrijko
    Registrovaný uživatel

    Holky chci vás ještě poprosit jestli by jste mohli hlasovat pro tu moji cacorku moc děkuji předem http://www.diteroku.eu/hodnoceni/38196/soutezici-stranska-anita.html

    #872437
    c Claire
    Registrovaný uživatel

    Soona: držím palce……ale určitě to bude v pořádku…sluníčkový den..:)

    #872438
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, taky se přidávám ke květnovým maminkám a jsem moc ráda, že by malé mělo přijít na svět zrovna v měsíci květnu. Začínám 14. týden, přesněji mi to ale doktor potvrdí až zítra na UTZ, kde jsem byla naposled v 8. týdnu. Nemůžu se dočkat, až to drobátko opět uvidím na vlastní oči a chci věřit, že všechno bude tak jak má, jsem strašný stresátor a hlídám kdejaké píchnutí, snad už to bude lepší po tom 1. trimestru. Termín mám 11.5. podle PM a 22.5 podle posledního UTZ. Večerní nevolnosti už pominuly, naštěstí, teď bych pro změnu snědla všechno, ale musím se večer hlídat, sestřičce se nelíbila moje váha 71 kg. Mám ale kamarádky, které se z 50 vyhouply až na 75, tak si říkám, že s nadváhou se zas tak nepřibírá, no estetika je mi fuk, spíš nechci aby byly komplikace ke konci těhu nebo při porodu. Snažím se moc nečíst ty diskuze o hrozících potratech, je to pro nastávající maminy opravdu stresující, i když jsou to fakta, která nelze přehlížet. Jinak nejvíc jsem bojovala s tím, že se to nemá do začátku 2.trimestru říkat – teď jsem už 3 týdny na nemocenské a připadám si jak zločinec, nebo nějaká schovanka a zdráhám se to přátelům říct, oni se z taktu neptají. Rodiče i v práci už to vědí, i tak to ale byly nekonečné týdny, kdy to věděl jen manžel a člověk se nemůže o tu radost pořádně podělit 🙂

    #872439
    p Peťulke
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak mi akorat volali z Gennetu, vysledky tripple testu vysly spatne, riziko Downa 1:100…takze jdeme s mimiskem pristi tyden na amniocentezu…ty testy v prvnim trimestru nam vysly negativni,vse bylo v poho,tak uvidime…ty pry byvaji presnejsi,tyhle druhotrimestralni byvaji casto falesne pozitivni….tak doufam,ze u nas to bude uplne stejne a mimisek bude v poradku…ale stejne mi to ted neda spat..
    A jak se dari vam a miminkum?Mejte se krasne a drzte pesticky..

    #872440
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, tak to je mi líto, ale uvidíš, že vše bude v pořádku… Já jdu na tu krev zítra a jak to tady kolem sebe čtu, tak mám strach, asi to nevydržím, než obdržíme výsledky. Ten první screening mi taky vyšel negativně i krev. Slyšela jsem, že ty druhé testy chtějí zrušit, že se maminy zbytečně stresují, když vycházejí ve většině případů pozitivně, tak držím palečky a určitě potom pisni…

    #872441
    Anonym
    Host

    Ahoj holky! Tak já se k vám taky přidávám:D Termín máme na konci května. První trimestr jsem komplet prozvracela, takže řešit, jestli to někomu řekneme nebo ne bylo celkem mimo, protože si to všichni spojili:)
    Na gennetu jsme byli taky a zatím vše ok. Peťulko, nepropadej panice!! Kamarádka měla stejný výsledek a kdybys viděla, jak její malá teď doma řádí:D Tak by Tě ani nenapdlo, že u ní hrozilo něco takového…
    Zíztra jdu na další UTZ. Moc se na něj těším. Vždycky jsem po něm taková vyklidněná, že je vše ok:) Tak pa maminy a nezapomínejte být veselé, ať se na nás ti naší prďolové taky potom jen smějí!!:D

    #872442
    p Peťulke
    Registrovaný uživatel

    Ahooj holky :))
    Ufff,ufff,tak jsme to zvladli, vysledky byly v poradku a budeme mit chlapecka:)))Ted jeste pred vanocema velky ultrazvuk a zbytek vysledku,ale to uz bude urco v poho:)))
    Hned o vikendu jsem vyrazila nakoupit darecek pro mimiska,slibila jsem mu,ze kdyz si prestane hrat na downatko, koupime neco pekneho..:)A vzniklo z toho asi 12 bodicek :))Ty malinke veci jsou tak naaaadherne :))
    Tak se mejte krasne a moc to neprehanejte s vanocnimi pripravami :))Bezte radsi na jeden svaracek,to muzeme 🙂
    Pa,P.

    #872443
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    taktéž mi spadl kámen ze srdce. Všechny výsledky máme OK, tak jsme moc rádi. 23. jdu ještě na další poradnu, tak jsem zvědavá, jak nám mrňous povyrostl a taky už se nemůžu dočkat prvních kopanečků:-D

    Mějte se papa

    #872444
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, my máme termín kolem 23.5.2011:)
    Je to moje první mimčo, celá rodina se móc těší. Nevolnosti jsou pryč, momentálně mě bolí nohy a končetiny vůbec, mívám bolesti hlavy..*-) Pořád nemáme vybraná jména, ne a ne se s manželem shodnout. Tak mě napadlo, jaká jména máte připravena vy?
    Všem nastávajícím maminkám hodně štěstíčka, zdravíčka a ať je vše v nejlepším pořádku, spokojené těhotentví

    #872445
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, ja jsem brisku jeden tyden rikala Davidku, jelikoz cekame klucinu, ale o tyden pozdeji pritel rekl, ze to bude bud Marek nebo Tomas. A na holcicku jsme meli vybrano bud Adelka, Terezka, Klarka…

    #872446
    p pindr
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, my jména zatím taky vybraná nemáme, ale hlavně nevím jaký kočárek. Původně jsem si vybrala maxi cosi mura 4, ale vzhledem k špatným recenzím na sporťák, který nám vyjde na zimu začínám hledat něco jiného. Paradoxně většinu mých požadavků splňují kočárky levnější než je mura. Co Vy? Už taky pokukujete, co pořídíte, že by jste mi písly nějakou ispiraci?

    #872447
    Anonym
    Host

    Ahojky, taky čekáme naše první, termín produ 28.5. Zatím vypadá vše v pohodě, kočárek budeme potřebovat hlavně do lesa, ale zatím též nevíme jaký vybrat.

    #872448
    Anonym
    Host

    Já zatím uvažuju o maxi cosi mura 4, ale nemůžu nikde najít moc recenzí. Hlavně nevím, jak dlouho vydrží mrňous v korbě a u sporťáku mi připadá, že není moc na zimu. Ještě jsem ho ale neviděla v reálu, zatím brouzdám jen po netu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (z celkem 100)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist