Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881378
    Anonym
    Host

    Koukam ze to taky nemas jednoduchy vcelko.Ja ti v tomhle neporadim i kdyz bych velice rada byla napomocna.

    #881379
    m Neliska
    Registrovaný uživatel

    No včelko, ono je všude něco, mě zase tchýně jednou řekla, že jsem pro ně cizí element a že se se mnou nebudou bavit o tom, kde jejich syn postaví barák. To jsme řešili bytovou otázku, když jsme spolu chodili asi dva roky, teď po svatbě je na mě jako mílius a objímá mě, když mě vidí až jí slzičky ukápnou, ale já si to bohužel budu vždycky pamatovat a můj vztah k ní je dost chladný, i když v rámci slušnosti. Moje babička, které je 84 let a dozvěděla se to, tak mi radila, abych od toho dala ruce pryč, že budu mít s jeho rodinou jenom starosti, ale zatím je klid, tak uvidíme dál.

    #881380
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Včelko, to je to s nimi tak zlý, že je pro Vás tak těžký jim to oznámit?
    U nás už to teda ví od Vánoc celá rodina a všichni se radujeme společně, takže tohle jsme díkybohu řešit nemuseli. 🙁

    #881381
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Je Nelyno, tak to mi připomíná, že něco podobného mi řekla přítelova sestra…když jsme byli loni u jeho rodičů doma, celá rodina pohromadě, tak jsem si dovolila švagrové vytknout, jak se o víkendu chovala, hlavně ke své mámě a jaký tam po sobě nechali nepořádek, že se nestydí a ona mi řekla, že jsem pro ni cizí osoba a ona se mnou nebude řešit, jak se chová ve svém domě a ke své mámě.
    Takže sice je to od té doby zase dobré, ale já už si držím odstup, v rámci slušných mravů s nimi komunikuji, ale tohle jí nikdy nezapomenu.
    I když teď denně zjišťuje jak se mám a jak se nám daří a snaží se mi radit…já ji mám v podstatě na háku. Je to smutné, ale je to tak…:S

    #881382
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    No holky, je to je s nima fakt hrozny, muz teda je se mnou, mame na věci stejný názor, ale stejně pokaždý přijdou s nějakou inovací jak nás zbuzerovat, tak me to toci a muži je to líto, už to teda za ty leta neřešíme nějak moc, ale to jak se chovali před svatbou a co řekli když se dozvěděli že čekáme dceru, děkuju znova to zažít nechci. Zrovna včera volali, to je vždycky výslech co jsme o víkendu dělali( jako abychom si neváleli šunky) no už to vypadalo že tentokrát klid a pak manžel řek že vybíráme sušičku (plesnivý nám byt, prádlo neschne a pak smrdí a s dítkem se pere furt) tak se tchán pustil do muže co je to za blbost, kolik el. to sežere (jako kdybychom chtěli aby to platili) tak mu muž řek že se s ním o tom nebude bavit a položil tel. To je prostě furt. s nima se člověk radovat nemůže

    #881383
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    No, tyhle ošklivý zážitky bych sem raději netahala :# My se přeci máme radovat z těch malejch broučků, který v nás rostou 🙂 🙂 Vím, že to asi není příjemné, ale v každé rodině je něco 😛 Já mám naštěstí zatim stěstí, že vycházíme s přítelovými rodiči dobře. To už tam cca 6 let bydlíme a doufám, že to tak zůstane, jelikož si to nedovedu představit, jak bychom tam pak společně existovali. Sice máme svůj vchod, ale přeci jen je to v jednom baráku a dvůr se zahradou jsou společné.
    Dnes se mi šíleně spustila rýma, že bych si potřebovala přivázat kapesník k nosu 🙂 Tak doufám, že už to ze sebe řádně dostanu. Jen jsem zvědavá, jak dnes budu sedět u kadeřnice 🙁
    Taky jsme včera odpo na netu okukovala kočárky a přebalovací pulty. Kočárky se mi líbí spíše kombinované sportovní trojkolky, ke kterým se dá pořádit i vajíčko, což bych chtěla, abych např. na cestu k dr. nemusela tahat celý kočár. U pultu si nejsem jistá, že si pořádit i s komodou nebo jen nějaký skládací s vaničkou či jen podložku. Co máte v plánu pořídit vy?
    Postýlku máme, tak jen pak koupíme novou matraci 🙂

    #881384
    Anonym
    Host

    Putuldo tak ať tě rýma brzo přejde já pořád zápasím s kašlem 🙁 . Já mám kočárek vybraný (trojkombinaci) tedy i s dětskou sedačkou a to tento
    http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Maxi-Cosi-Mura-4-2011-trojkombinace
    většinou stejně budu jezdit autem nebo pěšo tak tu váhu moc neřeším je hodně chválený a mě se vždy hrozně líbil, my do koupelny budeme kupovat stojánek s vaničkou a v pokojíčku bude komoda na které bude přebalovací pul, v koupelně mám skříň na kterou si také podložku mohu dát, ale nedala bych tam přebalovák kde je nahoře vanička apod. to má známá, ale ty nekoupali v koupelně neměli tam místo, ale v obýváku já bych to neměla kam dát

    #881385
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Čauky tak ten tvůj kočárek Misho je pěkný moc. Já mám vybrané dva dražší a jeden levnější tak jen se rozhodnout zatím je čas a chci si je ještě pořádně zkouknout obchodě.
    http://www.ondalek.cz/produkt/icoo-kombinovany-kocarek-icoo-peak-4-air-?var=3131
    http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/v-28/fus-travel-set/
    http://www.babydracek.com/zbozi/4031-espiro-gtx-travel-set-s-korbou-a-taskou-2010
    Do koupelny určitě pořídím přebalovací pult jednoduchý a samostatmou vaničku.
    Dneska jsem byla kontrole všechno je v pořádku jen se nám drobek nechtěl moc ukázat když se pan doktor snažil zjistit pohlaví 😀 tak třeba příště.

    #881386
    Anonym
    Host

    Raduš tak to je super, že je vše ok, nám se sice mimčo ukázalo v celé své kráse ale zase to byl neakční lenoch 🙂 . Já kočárek vybírala jak podle vzhledu tak podle bezpečnosti, zkušeností a stability. Kamarádka si koupila 3 kolku designovku a známou značku, ale kočárek je na …. může s ním tak jezdit po ulici nebo po krámu, ale nedejbože že jsou někde kostky nebo chce jít do přírody na spevněnou cestu to mýá smůlu a zápasí, proto jsme zvolila tento, švagrová si koupila golfky od chicca a jsou tak do popelnice sice děsně lehký ale nedá se stím vůbec jezdit je nešťastná, a tím že sjem zvyklí hodně jezdit na hory apod a podnikat procházky tak myslím, že tento terén zvládne. Jinak podle vzhledu bycha si vybrala ten první nebo druhý, ten poslední odkaz kočárku na mě působí nestabilně jak má v předu ty malá kolečka. Ale určitě si to chce vyzkoušet a zvážit kde s tím člověk bude nejvíce jezdit a zda i MHD apod. My chceme vaničku a stojánek na vaničku od firmy bébé-jou mají nádherný věci.
    http://www.spuntik.cz/bebe-jou-aluminiovy-stojan-na-vanicku-a-bebe-bubble/
    http://www.spuntik.cz/bebe-jou-vanicka/
    včera jsme přesně tuto ukokuvali
    Raduš a kdy jdete příště na prohlídku

    #881387
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Jo ještě to chce ty kočárky pořádně zkouknot v obchodě. Vím určitě že nechci trojkolku aby s tím i děti mohli drandit. 😀
    Já jdu 10.2 na krev a 2.3 k Dr. na kontrolu. Holky já mám vždycky s toho ultrazvuka takoví super pocit chodila bych se klidně na mimíska dívat každý den 😛

    #881388
    Anonym
    Host

    To já na fotky koukala dnes asi 3x, ze včerejšího máme 8 foteček (v mailu od doktora) a 3 vytištěné a 12 minutový záznam na DVD tak v tomto to mám dobrý 🙂 a do další prohlídky 1.3. můžu koukat já budu mít další odběry krve toho 1.3. prý na žloutenku,HIV apod

    #881389
    Anonym
    Host

    Misho, ten kočárek je moc pěkný, vypadá pěkně stabilně. Jen bych stála o trošku jiné barvy, ale zase to není to nejdůležitější. Je teda trochu dražší, ale kočárek mi koupí naši, takže prý můžu vybírat dle libosti, podle mého táty i takový, co jezdí sám do kopce :).
    Neuvažoval jste náhodou někdo o takovém tom kyblíku na koupání? Slyšela jsem na něj od známých chválu, že se děti cítí bezpečně, ale zatím je mi bližší vanička…. tak nevím. U nás musí přijít do koupelny přebalovací pult, není tam totiž jediná plocha, kam by šlo malé položit, takže kbelík na koupání zvažuju, protože mám strach, že se už pak do koupelny nevejdeme.

    Jinak Vám závidím tu hromadu ultrazvuků, u mojí doktorky se nedělají. Jen první na potvrzení, pak kontrola v 13tt a další bude až genetika ve 20tt. Tak to se asi nedočkám :(.

    #881390
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Roslenko tak to já mám utrazvuk při každé prohlídce…sice si zaněj na konci těhu zaplatím celkem 900kč, ale za ty prachy to stojí ten nádherný zážitek co mimi dělá v bříšku. Já když jsem čekala syna před 13lety tak byly 2-3 ultrazvuky za celé těhu a to jsem si ještě jezdila do nemocnice a ani fotku nemám. Tak doba je pokročilá a já si to teď užívám je to teď o něčem jiném. 🙂

    #881391
    Anonym
    Host

    ros.lenka – máš pravdu výběr barviček moc není můj favorit pro kluka je ten hnědy, ta modrá se mi nelíbí, černý na léto je masakr a ten světlý asi moc praktický nebude tak nevím, je pravda, že jiné značky mají větší výběr, ale já z tohoto neustoupím na 99,9% 🙂 mě ho asi taky koupí naši, táta se ptal kolik tak stojí tak jsme mu řekla že kolem 20 tis tak prý OK. K tomu kyblíku, když se minulé léto narodil synovec tak ho měli na chatě, když to bylo pár týdení mimčo tak mi to praktické nepřišlo musíš ho prakticky jednou rukou držet „za halvičku, krček“ a druhou umíváš, když bylo vyší bylo to OK a jakmile začne být akčnější musíš dávat málo vody a je z toho pěkná potopa, je to pěkně, ale přijde mi to praktičtější tak max. na chatu či dovču je to skaldnější ale na každodené koupání to dle mého názoru není. Já si sice za ty UTZ platím 500,- ale za to nám to stojí

    #881392
    Anonym
    Host

    Misho, já mám k tomu kbelíku podobný názor, že je spíš na to občasné koupání …. vanička je mi bližší. Tak budu hledat doma místo.
    Zkusím se na ty další UTZ zeptat, nevadilo by mi něco zaplatit. Ten 2. UTZ jsem také platila a moc jsem si ho užila. Další UTZ mi nenabídli (třeba to tam není zvykem) a mě nenapadlo se ptát, navíc byla jsem zatím jen 3x na kontrole a z toho byl 2x UTZ, jen mi to přišlo, že jsou ty intervaly strašně dlouhé, těch prohlídek bylo strašně málo. Asi bych ten přístroj pořebovala doma 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist