Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881663
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    víkend byl opravdu krásný. My máme 3 letého synovce, měli jsme možnost s ním být celý víkend, tak jsme se s ním vyřádili 😀 .
    Jinak já sleduju…za poslední týden mi bříško dost povyrostlo…pořád ještě zapnu všechny svoje běžné džíny, ale jestli ještě před 14dny kolgyňky v práci mi říkaly, že to na mě není vidět, tak dnes už to vidět opravdu je 🙂 . A prcek dnes v noci tak kopal, že mě to probudilo 😀 . Je to legrace.

    #881664
    Anonym
    Host

    Víkend byl moc pěkný, škoda, že v neděli u nás to sluníčko vůbec nesvítilo ale bylo teplo. Tak mě mimčo zatím vrtěním neprobudilo, ale budím se v noci často jak se převaluji, tak občas zjistím, že je vzhůru a vrtí se tam trochu, ale zatím to nejsou ty pořádné kopance apod. na to jsme asi zatím malí, ale je vidět jak se mi občas někde břicho trochu nazvedne, já mám na sobě také dnes původní kalhoty a jsem ok a snad vydrží jsou hodně nízké a plátěné tak jsou super volné a pohodlné

    #881665
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    já byla na víkend u rodičů, bylo tam moc krásně, akorát, že jsem to sledovala z postele :(, klepala se při tom zimou a dusila kašlem a postupně i rýmou. Přišlo to strašně rychle v pátek v noci a doteď nejsem v pohodě, celý dny jen spím. Od toho kašle mě dost bolí břicho, jak se to snažím udržet, tak jen doufám, že to pacholíčkovi příliš nevadí (dost se tam chudák mele). K obvoďákovi jsem ani nešla, stejně by mi nic nedal. Paralen nemá skoro smyls, protože uleví tak na 2h, jediné, co trochu zabralo, byly lišejníkové pastilky na kašel.
    Ve čtvrtek jdu na kontrolu na gyndu, tak to mě asi nepochválí, protože jsem za ty 4 dny akorát zhubla, jídlo mi nechutná, nutím se jen kvůli malému. Takové pěkné bříško jsem měla a ted je tam jen taková boulička :(.

    #881666
    Anonym
    Host

    Kašel malému nevadí já ho měla více jak měsíc a zvládli jsme to oba, já ulehla včera s teplotami a dnes ležím a jsme jak šípková růženka pořád spím. Na jídlo také nemám chut, od rána jsem snědla půlku přesnídávky a teď 2 kiwi, vůbec nevím kde jsem co chytla z ničeho nic se do mě dala zimnice a večer teplota která jen stoupala, tak snad to zítra bude už dobré a ve čtvrtek půjdu do práce

    #881667
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    jj, víkend, ale i tyhle dva dny bylo u nás moc krásně 🙂 Už je to všechno mnohem veselejší. Ty vaše zdravotní potíže vám teda nezávidim :S Přeji vám, aby jste se z toho co nejdříve dostaly. Já se zatim držim, tak doufám, že to tak bude i nadále 🙂
    Dnes jsem se probudila s nějakou blbou náladou :'( , tak to asi nebudu mít moc veselej den 🙁
    V pondělí jdu na gyndu, tak se těšim až uvidim našeho prďolu a měl by jít i tatínek, tak třeba budem mít štěstí a ukáže se nám, abychom věděli, zda je to chlapeček nebo holčička 😀

    #881668
    Anonym
    Host

    Petulo, tak na prohlídku držím palečky a snad se Vám drobek již ukáže v celé své kráse 🙂 . No me se podarilo zbavit teploty, ale v noci místo toho nastoupila střevní potíž 🙁 ach jo, jsem v těhu asi tak oslabená, že opravdu chytnu všechno, tak snad to bude za dnešek OK, mám doma banány, housky, piškoty a vařím horký čaj, ale jinak mi je už lépe, ale ještě se minimálně dopoledne budu povalovat.

    #881669
    Anonym
    Host

    Peťo, v pondělí jdu taky konečně na velký UTZ, tak se těším a jsem tak moc zvědavá, co to je :), doufám, že mi to ukáže. Trochu mě mrzí, že přítel se mnou nemůže, budu muset sama.

    Dnes jsem byla na poradně, tak ve 20tt mám 2kg nahoře, vůbec si nepřipadám těhotně. Ještě, že jsem aspon slyšela srdíčko. Potkala jsem v čekárně jednu maminku, trochu jsme pokecaly, tak ona je zase opačný případ … byla 26tt a měla 12.5kg, strašně mi záviděla. Dostala jsem výsledky krve Tripple – negativní.
    Jinak nemoc včera konečně začla ustupovat, zůstal jen nepříjemný kašel a únava.

    #881670
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Holky, děkuji 🙂 Už se moc těšim na to pondělí, i když ještě vůbec nevim, jak to udělám, když přítel bude se mnou a chce vědět, co čekáme a já ne :S chci to mít jako překvapení. Stále mi tvrdí, že hlavní překvapení po porodu bude, když budem všichni zdraví a budem mít vše co máme mít 🙂
    Já jsem dnes 18+2tt a včera po večeři jsem měla 1,5 kg, což je taky myslim dobrý 🙂 Tento týden mi bříško trochu povyskočilo, ale naštěstí jen to bříško 🙂
    Počásko se nám pokazilo :'( a o víkendu má prý sněžit :S

    #881671
    Anonym
    Host

    Peti, já myslím, že když dr. povíš, že to nechceš vědět, tak tě upozorní, až se na to budou dívat a ty prostě zavřeš oči a oni můžou na tatínka kývnout, co to teda je 🙂 Já se na mimčo na tom velkém ultrazvuku ve 12tt taky nemohla chvílemi dívat, protože mě strašně rozesmívalo, jak sebou mlelo, a paní doktorka pak jen horko těžko mohla pozorovat, co potřebovala… No a teď, ve 20tt se mnou manžel na UTZ nepůjde, když to pohlaví nechce vědět – jenže ty se, Peti, toho vašeho UTZ narozdíl od chlapa zúčastnit musíš:D
    No asi jsem s vahou mezi vámi rekordman – mám ve 20tt 5,5kg navrch a bříško taky totálně nepřehlédnutelné, dokonce jsem tento týden zaznamenala premiéru – mě chlapík v trolejbusu pustil sednout:D Tak jsem se rozhlížela, komu to jako říká a on fakt mě:P

    #881672
    Anonym
    Host

    Kačko, přítel se mi nedávno taky smál, že mě za chvíli budou pouštět sednout, ale s mými přírůstky to zatím nepřipadá v úvahu 🙂

    #881673
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Jo holky tak mě tuhle pustila sednou dáma coměla už tak důchový věk, no trapněji sem se dlouho necejtila, ale ona chtěla a komentovala to slovy „když ty mladý chlapy nemají dost slušnosti, tak holt musím já“ no je fakt že já mám pupek gigantickej a to mám jen 1,3kg navrch.
    A Peťuldo my chceme vědět co to bude ale nejdříve nám řekli že to je kluk jak buk a dneska to byla holčička, takže buď tam mám dvě a schovávají se nebo budeme mít překvápko. NO po dnešku už nebudeme nikomu říkat co to bude asi až do porodu. Tak stejně sem furt vymejšlela jména pro holky asi sem to přivolala a z ekonomického hlediska je to taky lepší, může ledacos podědit po dcerce a ta měla hadříků že to nestíhala ani unosit ( moje máme a segra se realizovali, jeden čas sem do obchodu nechodila, nosily mi to pořád)

    #881674
    Anonym
    Host

    Včelko, tak to je dobrý. Já se těšila, jak budu po neděli konečně moct nakupovat podle toho, co to bude (zatím jsem to odkládala, protože nemám ani ponětí). Tak to se ted těším, až to všechno nakoupím, a pak ze mě vyleze úplně něco jiného 🙂

    #881675
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, chci se zeptat trošku mimo téma…já si už několik let nechávám dělat gelové nehty a nevím, zda si je mohu nechat, třeba hodně krátké i do porodnice, slyšela jsem, že to nedoporučují, prý ani jen nalakované nehty by neměly být.

    Jak jste na tom vy? Nosíte taky umělé nehty…a nevíte něco o tom, zda si je můžu nechat, nebo radši nechat před porodem sundat?

    Děkuji, Markét

    #881676
    Anonym
    Host

    Markét, do porodnice gelové nehty mít můžeš, ale ne barevně namalované jen bezbarví lak. Já gelové nosila, ale sundala jsem je na Vánoce a teď mám kupodivu krásné své nikdy jsme neměla, ale hrozně rychle teď rostou tak si to užívám, přes těhu jsem je nechtěla z jediného důvodu a to, že si pak nedovedu představit, že před porodem nebo v 6 nedělí budu někam chvátat s nehtem na úpravu, či se zlomeným, nehledě si myslím, že když pak budou delší což většinou tak po 14-3 týdnech jsou, že by za nimi neco mohlo zůstat nepř. při přebalování a víc se tam bude držet nečistot, ael to můj nároz

    #881677
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    No určitě bych nedoporučovala dlouhé nehty, i když jsem se setkala v porodnici s dětskou sestrou co měla rudé a neuvěřitelně dlouhé nehty, nevím jak to dělala na wc a rozhodně jsem jí nechtěla vidět jak přebaluje mrňousky :S Já dlouhý nehty nenosím, hned je ulámu a lak mi nedrží dýl jak den, takže u mě to bylo jednoduchý. Přece jen se prcek hodně mele a měla bych strach že ho šrkábnu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist