Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #881693
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    to mě mimi před chvíli tak koplo, že sem myslela, že sem si vrazila do břicha tu knížku pohádek, co jsem četla před spaním dceři. Evidentně vylitla ta pidi nozicka a přesně vedle pupíku se zarazila o břicho. uplně sem se lekla.
    Peťuldo, jak se ti líbilo na orchideích, já tam byla včera taky a těhotnejch tam bylo nepočítaně.
    Já se docela těším na ten speciální ultrazvuk kvůli roštěpu co mám 5.4. (teda netěším se zas na to ticho než řeknou že je to dobrý) snad už konečně rozseknou co to mám břiše za plaváčka, zatím každý větší UTZ byl jiný ortel. No takže rodina se začla dohadovat co to bude a mám pocit že i sázky začly padat.

    #881694
    Anonym
    Host

    🙂 Tak to máte, vcelko, dobré vzrůšo v rodině:) Tak já dnes byla na poradně, hlavně jsem se vyptávala dr. na sebe, protože o miminku se toho nejvíc dozvím zítra na velkém UTZ. Zkontrolovala mi placentu a říkala, že je to dole už volný, pošoupla se nahoru!<:o) <:o) Takže hrozba krvácení snad zažehnána a v rakousku si můžu zkusit zaběžkovat a taky zas můžem sexovat:) Srdíčko mimču taky pěkně bušilo, tak jsem ráda, že po měsíci vše ok a těším, co se dozvím zítra.

    #881695
    Anonym
    Host

    Holčička :), tak snad se pan doktor v Gennetu nespletl, kdy bude další UTZ netuším, tak bych nerada překvapení až po porodu.
    Já jsem to teda na obrazovce nepoznala. Pan doktor na ta „správná“ místa nejezdil, prý to běžně nedělá, protože to řada lidí nechce vědět. A když jsem se zeptala, jestli nám to řekne, tak si pořád tak v klidu měřil a kontroloval, co potřeboval a až nakonec řekl moc krásnou větu – všechno je naprosto v pořádku a je to holčička 🙂 … moc pěkný závěr kontroly.

    #881696
    Anonym
    Host

    Jéé velká gratulace tak první potvrzená holčička 🙂

    #881697
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Včelko mě už taky drobek kope pidi nožičkama je to super… od pátku začal být pěkně akční a kopká a vrtí se i přes den.
    Roslenko taky gratulace k holčičce:) super. Ještě uvidíme co včelka jestli to bude taky ta holka 🙂
    Já mám velký UTZ ve čtvrtek už se moc těším.

    #881698
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Vcelko, taky jsem si všímala těch těhotných 🙂 Mooc se nám to líbilo 🙂 Já jich mám nejméně 10 doma, tak jsem koukala, jaké barvy bych si ještě mohla pořdit a kochala jsem se 🙂
    Jinak dnešní UTZ byl moc krásnej… tentokrát jsem byli docela v poklidu 🙂 a byl krásně vidět nosánek, pusinka, ručičky, srdíčko,… taťka byl taky moc nadšený a dr. nám potvrdila holčičku, kterou si myslela už minule, ale neřekla nám to, jelikož jsem byli moooc akční 😀 Takže konečně druhá holčička 😀 Příští UTZ bude 11.4. a budem počítat prstíky, poslouchat srdíčko,… tak na to už se s tatínkem moc těšíme.

    #881699
    r radunkas
    Registrovaný uživatel

    Taky moc gratuluju k holčičce:o), taky bych si ji moc přála, ale víte jak hlavně, ať je v pořáádku, mě to čeká až v pondělí..
    Kacko, taky mám jen takové vrnění, pohybama bych to nenazvala, tak nevím, jestli je lepší nespat, jak se mimi mele anebo občas ho cítit…No doufám, že je vše v pohodě, trošku jste mě daly brouka do hlavy, ale asi každá z nás to má jináč,…tak se mějte pěkně
    Raduš: moje kamarádka má taky ultrazvuk ve čtvrtek:o), tak nejsi sama, pro koho bude čtvrtek velkým dnem:) Tak jsem zvědaváá
    mějte se pěkně

    #881700
    r radunkas
    Registrovaný uživatel

    poopravuji se: k holčičkááám:)

    #881701
    Anonym
    Host

    Holky super, takže dvě potvrzené holčičky a jedna nepotvrzená na 100% jinak samý klučina 🙂 tak to alespoň bude rozmanitější

    #881702
    Anonym
    Host

    Peto, bezva. Aspon tu ta moje nebude mezi tou spoustou kluků sama :).
    Přítel byl z holky malinko zklamaný, ale spíš to na mě jen hrál, protože se ve svém tipování nestrefil. Stejně mi řekl, že to bude horolezec, at je to holka nebo kluk.
    Nám se strašně líbilo, jak nám pan doktor všechno ukazoval, detailně obličej, ruce s prstíkama, srdíčko vč. všech komor, polohu bránice, žaludku, ledvin… Ten UTZ byl moc zajímavý.

    #881703
    p Petulda
    Registrovaný uživatel

    Holky moooc děkuji 🙂 My jsem oba dva moc šťatný, jelikož jsme si přáli holčičku 🙂 , i když mě osobně to bylo jedno, hlavně, že budem zdraví a budem mít vše, co máme mít, ale přítel chtěl víc holčičku, tak byl včera našenej Jen doufám, že až půjdem za tři týdny, tak nám to dr. nezmění 😛 Jinak u nás je vše v pořádku, jen jsem vyfasovala železo ve žvýkacích tabletách 🙁
    Krásný slunečný den … je to hned veselejší, když je krásně modrá obloha a sluníčko 😀

    #881704
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Petuldo, spousta chlapu tvrdí že chtěj syna, ale z holky jsou pak tak poprděný, holčičky si tatínky a dědečky uměj tak dokonale omotat kolem těch pidi prstíků že to není ani možný. U prvního dítka chtěli všichni holku, což se povedlo, manžel ten jí miluje, když byla teď nemocná tak k ní vstával dřív než já, museli jsme jí mít v posteli prožože jí nechtěl dát do postýlky, furt jí přikrejval a muj tata když jí prvně viděl v porodnici tak si jí ani nechtěl pochovat protože plakal, prej to nedělal ani u mě 🙂 teď sme si říkali že kdyby to byl kluk bylo by to fajn mít páreček, ale stejně mi přijde až na pár vyjímek že by brali všici zas holku. Já osobně nevím, s holkou už umím tak nějak zacházet, ale mít tu babinec, no stejně si vždycky řeknem hlavně ať je vše v pohodě.

    #881705
    Anonym
    Host

    Ros.lenko, s tím horolezcem ať je to kluk nebo holka mě to pobavilo. My sice zatím nevíme, jestli je to kluk nebo holka, ale když se manžela někdo zeptá, jestli by chtěl víc kluka nebo holku tak všem říká, že je to jedno, že kluk i holka budou muset umět rozebírat zbraň. Jeho velkým koníčkem je totiž střelba. Někteří kluci jen leží v knížkách a holky běhají za balonem. Můj švagr ségře řekl, že jestli to bude holka tak ať se ani z porodnice nevrací domů (myslel to vážně, blbec), ale pak byl z holky celej poprděnej.
    Stejně si myslím, že ať nám doktor řekne to či ono, tak stejně budeme překvapení. Prostě najednou budeme vědět to, co jsme zatím jen hádali a vůbec netušili.

    #881706
    m Markéta
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Ros.lenko a Peťulko…moc gratuluji k holčičkám 🙂 .
    Já jdu na velký UTZ do Gennetu zítra ráno, sp řítelem, hned v 8h, tak jsem zvědavá, snad už nám tam pan doktor jen potvrdí, toho našeho chlapečka, dle toho co nám říkala paní gynekoložka 🙂 .

    Jen doufám, že bude všechno v pořádku a rovnou se tam objednám na 3G ultrazvuk.
    Oni tam netada mají 4G ultrazvuk, ale myslím, že mezi nimi není až takový rozdíl 🙂 .

    #881707
    Anonym
    Host

    Markét, nezapomeň si říct, ať ti poví, co to bude. My jsme byli u pana doktora Kulovaného. Působil na jednu stranu malinko nepřístupně, ale když jsme se ptali, tak velmi ochotně odpovídal. Ale pohlaví prý normálně neříká, ani ve zprávě to pak není. Já se odvážila si o to říct až ke konci, protože jsem nechtěla rušit tu jeho podrobnou kontrolu, byl takový hodně soustředěný. Kdybych se nezeptala, tak mi to neřekl. I tak nás napínal skoro až do doby než jsme odcházeli.
    A držím palec, ať jste v pořádku (jedno jestli holka nebo kluk – šla jsem tam se stejným přáním)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist