Miminka – srpen 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,108 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel r Raduš a poslední změna proběhla 12 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 991. až 1,005. (z celkem 3,108)
  • Autor
    Příspěvky
  • #882128
    Anonym
    Host

    Lenko tak to je super i váha (tvoje i mimča) a hlavně máte holčičku potvrzenou. Já se tedy teď neaučila jíst před spaní cca kolem té 22 hodiny, bylo mi to doporučeno, že pak když snídám až mezi 8-9 je to dlouhý interval pro tělo, ale dám jen něco malého, abych se právě ráno nebudila s velkým hladem, tedy i tak ho mám, ale je to lepší

    #882129
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, jen dávám info, kdo chce ušetřit nějaké korunky a stačí mu pořízení některých věcí v září tak v termínu 9-11.9. proběhnou znovu dny Marianne, kdy bude od 26.8. v prodeji časopis a v něm opět spousta kuponů na slevu k prodejcům, bývají tam i věci jak pro těhulky tak na nákup dětských věcí, určitě se to vyplatí, slevy jsou většinou kolem 20% a minulý rok tam byl např. mothercare, babypark apod. Kamarádi takto pořídili skoro celé vybavení, určitě se vyplatí koupit do zásoby pak větší autosedačka apod., více informací na stránkách časopisu

    #882130
    Anonym
    Host

    Marianne jsem takhle před 2 roky využila na vestavěnou skříň a šatnu … Dokonce jsem ten časopis původně neměla, byl už stažený z krámků, tak jsem si volala do redakce. Přišel mi pak úplně zadarmo … 🙂

    Teda mě ta práce dneska ale vůbec nebaví, jde mi to jak psovi pastva :(.

    #882131
    Anonym
    Host

    Ráno jsem si udělala radost – objednala jsem první hračku pro naši holčičku a strašně se na ni těším :). Nemám ráda současné moderní vzhledy hraček, tak mě tenhle míša okouzlil. Tak přemýšlím, jestli je ta hračka spíš pro mě nebo pro malou 🙂
    http://www.detskyraj.cz/zbozi/12678-chicco-meda-natahovaci-hrajici

    #882132
    Anonym
    Host

    Tyhle akce se vyplatí a hlavně na dětské věci, které jsou udrahé apod.. No já jsem doma, ale v práci by bylo příjemněji po klimatické stránce vybytě je asi 100 st. a venku ani nefoukne, snad na večer přijde nějaký ten deštík co slibují, to vedro je opravdu děsné

    #882133
    Anonym
    Host

    Tyhle akce se vyplatí a hlavně na dětské věci, které jsou udrahé apod.. No já jsem doma, ale v práci by bylo příjemněji po klimatické stránce vybytě je asi 100 st. a venku ani nefoukne, snad na večer přijde nějaký ten deštík co slibují, to vedro je opravdu děsné

    #882134
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Jo před dvěma lety jsme taky nakupovali jak diví od kosmetiky přes oblečení až já nevím co. Akorat je všude spousta lidí a to nějak nemusím a tou dobou budu cca 4týdny po porodu tak nevím nevím jestli to využiju.Spíš obrazím ty obchody v červenci to jsou taky hezky slevy, když se narodila dcera tak jsem při těhle slevách strašlivě ušetřila a nakoupila oblečení pro dceru asi na rok dopředu

    #882135
    Anonym
    Host

    Aha, tak to já s tou Marianne myslela asi něco jiného. Tehdy byly kupony v 1 čísle časopisu … do spousty krámů. Ten kupon mi pak v pohodě vzali ještě 2 měsíce po akci, takže jsme tak pořídili ty skříně …

    #882136
    Anonym
    Host

    No v marianne bydlení, jsou kupony na bytové věci a v klasické jsou na oblečená, služby, zájezdy apod., no minulý rok to bylo jen o víkend teď je super, že to je už v pátek. Já se to pokusím využít minimálně na pořízení autosedačky a věcí které nám budou scházet a které počkají, uvidím co bude také za nabídku krámu, myslím, že se to dá zvládnout i s miminkem, jen se musí jet do konkrétního krámu a mít promyšleno, určitě to není na celodenní pochůzky po krámech. Tohle je super pro těhulky co čekají mimčo do konce roku, ty mohou nakoupit snad vše :-).

    #882137
    Anonym
    Host

    Já teď rychle mastila s Vilmičkou k dr, zda tam některou ještě zastihnu. Byla tam jiná než její, taková děsně protivná.
    Objevila jsem totiž že má Vil v horním záhybu ouška obří klíště. Ještě jsem nikdy tak veliké neviděla. Fuj. A to ji každý den prohlížím a prakticky od rána do večera mi tu běhá nahatá, maximálně v ponožkách, ale v uchu bych ho opravdu nehledala.
    Tak jí ho vyndala a te´d budu trnout a doufat, že to klíště bylo neinfikované.

    #882138
    Anonym
    Host

    Misho, kterou autosedačku jste brali od Maxi cosi – Pebble 2011 nebo Cabriofix? Na ten můj vybraný kočárek Izacoo jdou nasadit obě, ale rozdíl v nich nevidím, jen tedy cenu a vzhled … víc se mi líbí Pebble. A pak bojuju se základnou …. jestli vzít nebo ne. Od lidí mám na to názory různé, o toho jak je ta základna úžasná až po takové, kteří říkají, že je to k ničemu ….

    #882139
    Anonym
    Host

    Zítra jdu objednat kočárek a pořád nevím, jestli tmavě modrý nebo čokoládově hnědý Izacoo, to bude noc :). Líbí se nám oba 🙂

    #882140
    Anonym
    Host

    Zítra jdu objednat kočárek a pořád nevím, jestli tmavě modrý nebo čokoládově hnědý Izacoo, to bude noc :). Líbí se nám oba 🙂

    #882141
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Lenko tak u nás byl ten samí problém jestli objednat tm.modrý nebo mocca nakonec mám korbu černo modrou a sporťák mocca. Korbu mám použitou a včera nám došel sporťák 🙂 jsem nadšená.
    Já mám ten concord fusion. Včera jsme měli výročí 15 let tak to byl super dárek. 🙂

    #882142
    Anonym
    Host

    Lenko máme tu Pabble z důvodu, že na Isofix základnu do auta pasuje tato a její nástupce pro starší děti tak, aby se základna využila na více sedaček. Ta základna od Maxi Cosi je super, fakt doporučuji, využijete jí na delší dobu a hlavně je to super věc, která ti sama hlídá, zda máš vše správně zapojené apod., já u tohoto neváhala ani minutku. My kočárek máme hnědý, ale zase máme chlapečka pro holčičku bych chtěla si barevnější něco světlého

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 991. až 1,005. (z celkem 3,108)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist