Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890680
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, no já o těch plenách taky přemýšlím, třeba to nějak kombinovat s jednorázovkami. Ale zima a sušák v bytě alespoň do jara jistí ty jednorázovky. Domeček by se mi také líbil, zahrada mi bude moc chybět, až malá začne běhat :'( .

    #890681
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, ráda bych se přidala 😀
    termí mám 9.12, takže ted běžím 22tt… koukám, že už tady hodně z vás pomalu chystá věcičky 😀 no já nevím jestli není ještě pořád moc brzy- abych něco nezakřikla… 😀
    jinak čekám své první miminko a nejspíš to bude holčička:D už několik týdnů se krásně mrská a když se zadaří, tak manžel slyší i ťukot srdíčka (zatím pomocí fonendoskopu 😀 ).
    Jak se daří vám????

    #890682
    Anonym
    Host

    Ahojky holky mam tehu obleceni dovoz z Londyna zkusim poslat obrazky jestli mate zajem napiste mi na jarkabusy@yahoo.co.uk ceny vam zaslu na mail!!
    pohladte rostouci briska a pozdravte uzlicky
    http://www.mothercare.com/M2b-Maternity-Long-shirt/dp/B004HKEGW2?ie=UTF8&ref=sr_1_40&nodeId=42792041&sr=1-40&qid=1301600092
    http://www.mothercare.com/M2b-Maternity-Wrap-Front-Dress/dp/B004FJ86HG?ie=UTF8&ref=sr_1_18&nodeId=42793041&sr=1-18&qid=1301599972
    na obrazku jsou saty a bluza nosila sem to vse do prace dale mam kalhoty H$M vse velikost 12 Uk!!! v Cz tusim 40 pod saty jsem nosila do prace ruzne vrsky,ktere nemuseli byt ani tehu

    #890683
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Kikucho, vítám Tě tady. Já mám termín 1. 12. a čekáme třetí holčičku 😀 😀 😀 . Taky už se vesele mrská 🙂 . Je to úžasné.
    Jinak věcičky dávám dohromady hlavně z toho důvodu, že jsme se před pár lety přestěhovali a věci po starších holkách mi zůstali na půdě starého bytu, kde ještě bydlí táta. Bohužel jsem o většinu věcí přišla, někdo mi jde odnesl – ukradl, včetně postýlky. Takže jsem potřebovala dát do kupy seznam, co mám a co musíme pořídit. Mám kamarádku, která má teď miminko, takže mi nějaké věci půjčí, něco koupíme, ale nechtěla jsem pořizovat něco, co už mám 😐 , to by mě „švihlo“. Nejen, že to dost stojí, ale hlavně z toho nejmenšího hrozně rychle vyrostou.
    Jinak za sebou máme snad všechny screeningy a dopadli dobře, už nás myslím čeká jen test na cukrovku. Doufám, že také dopadne dobře.

    #890684
    Anonym
    Host

    Děkuji za uvítání:)
    no skreeningy mám za sebou, ale byly to celkem nervy až dokonce. Ten první nedopadl úplně nejlíp-ale ani nejhůř a pro jistotu nám doporučovali odběr plodovky. Ten jsme nechtěli podstoupit a riskovat, že o miminko přijdeme následkem výkonu. Tak jsme čekali do druhého velkého UZ. ten byl naprosto ukázkový, tak „nás uzavřeli jako negativní“. Ale stejně jakmile to „vyprdnu“ 😀 tak to budu chtít zkontrolovat jestli to má všechno co má mít 😀 Tak nějak jsem měla a mám pocit, že by ten odběr byl zbytečný.
    Věci jsem nějaké podědila, ale zatím to leží u rodičů na půdě (doma to nechci). Počkám si do 24+o (minimálně) a paks e tím proberu, abych taky věděla co je potřeba ještě pořídit atd… ale už mám taky cukatůry, alespon něco malinko pořídit- třeba alespon jedno pidipodýčko :-D. Jenže ta naše princezna je strašně cudná- má stále nohy u sebe, tak nevíme jestli tam náááhodou neschovává pindíka.. takže ani nevím jakou barvu bych měla kupovat 😀 ale z toho co bylo vidět to vypadá na holku 😀
    Uf jsem se nějak rozepsala:-D už máte vybraná jména?

    #890685
    Anonym
    Host

    Děkuji za uvítání:)
    no skreeningy mám za sebou, ale byly to celkem nervy až dokonce. Ten první nedopadl úplně nejlíp-ale ani nejhůř a pro jistotu nám doporučovali odběr plodovky. Ten jsme nechtěli podstoupit a riskovat, že o miminko přijdeme následkem výkonu. Tak jsme čekali do druhého velkého UZ. ten byl naprosto ukázkový, tak „nás uzavřeli jako negativní“. Ale stejně jakmile to „vyprdnu“ 😀 tak to budu chtít zkontrolovat jestli to má všechno co má mít 😀 Tak nějak jsem měla a mám pocit, že by ten odběr byl zbytečný.
    Věci jsem nějaké podědila, ale zatím to leží u rodičů na půdě (doma to nechci). Počkám si do 24+o (minimálně) a paks e tím proberu, abych taky věděla co je potřeba ještě pořídit atd… ale už mám taky cukatůry, alespon něco malinko pořídit- třeba alespon jedno pidipodýčko :-D. Jenže ta naše princezna je strašně cudná- má stále nohy u sebe, tak nevíme jestli tam náááhodou neschovává pindíka.. takže ani nevím jakou barvu bych měla kupovat 😀 ale z toho co bylo vidět to vypadá na holku 😀
    Uf jsem se nějak rozepsala:-D už máte vybraná jména?

    #890686
    Anonym
    Host

    Ahoj a vítej Kikucho,
    já asi 99% nosím pod srdcem mít chlapečka, protože ultrazvuk ukázal jasnýho pinďoura 😀
    😀
    Ve čtvrtek přiveze „teta“ oblečení a věci po bratranci – takže se tím prokoušeme a odvezeme k mamince a skoro tchýni. Takže doma bude asi akorát ve sklepě kočárek, který stejně je poděděný a je tam už dlouho. A nechodím se na něj dívat tak to neřeším.
    Holky, normálně převratná událost – drahouš to řekl svému bratrovi v sobotu…. Prdel je, že nejen že to všichni u něj doma už tuší, ale už musím nosit těhotenský kalhoty a o dost větší podprsenku protože je mi všechno těsné. Tak jsem zvědavá jak to Drahouš bude chtít tutlat dál 😀 😀 Ale on si to vymyslel, tak ať se s tím prokouše a taky to vysvětluje on sám. hihihii

    #890687
    Anonym
    Host

    Ahoj všem, tak my se právě vrátili z toho našeho odpožděného utz… všechno je tak jak má být. Ten posun je poznat, jelikož už má mrňule dokonce půl kila ! To jsem vůbec nečekala takovou „těžkou váhu“. Taky jsme pak byli kouknout na kočárky a asi bude x-lander – čtyřkolka, žádný jiný nám prostě do oka nepadnul a když jo, tak měl blbý madlo, brzdy nebo byl mrňavej… z obchodu jsem rovnou odešla aspon s krásnou soupravičkou – dupajdy, čepička, rukavičky a hračka, tak mám první kousek koupený.

    #890688
    Anonym
    Host

    Holky nevím kdo z Vás tu psal o tom poslouchání sedíčka fonendoskopem- že to moc nešlo. My to taky zkoušeli a osvědčilo se nám 1)ležet rovně na zádech s nataženáma nohama-ne takový ten polosed 2) rukou najít kde zrovna mimčo je- jde to pohmatem poznat, no a tam položit placku a trochu přimáčknout. pak to jde celkem dobře slyšet. po chvilce tlaku na bříško se ale mimčo odsune, tak musíte hledat znovu:P 😛 😛 😛 tak to zkuste

    #890689
    Anonym
    Host

    Ahoj Kikucho, to jsem byla já… díky za tipy jak bude chvilka volno tak zase vyzkoušíme, třeba mrně konečně ulovíme 🙂

    #890690
    Anonym
    Host

    Uaaa, musim znova k zubaři – praskla mi plomba a zrovna u zubního krčku, kde ty opravy pekelně bolí :S Je to čtverka dole, mám ji trochu vystouplou ven a zničila jsem si ten krček před lety špatným postupem čištění. Tak bacha holky, ty zubaře nepodceňovat! Já si to zítra užiju *-)

    #890691
    Anonym
    Host

    Tak to se přiznám, že odkládám jak to nejvíc půjde, protože fákt nemám ráda tuto pracovní lékařskou profesi.
    Zjistila sem, že mi moje obvodní doktorka nedá potvrzení do průkazky aniž bych neměla za sebou vyšetření EKG, takže po dovolený se tam budu muset rozjet 🙁 Nemám z toho radost protože je to sezení v čekárně atd. Ale pro Nema všechno na světě 🙂 Už mě dokonce občas někdo pustí sednou v Mhd tak to si dycky říkám, že už musím být jako správnej balonek 😀 ale co… Hlavně že malej je zdravej :-)))
    Holky jedete někam někdo někdy na dovolenoU?

    #890692
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak já včera konečně absolvovala zubaře… Paní doktorka na mě byla ještě hodnější než normálně a krom podkažené plomby (min.10let staré- za což jak mě uklidnila nemůžu) mi nic nenalšla. Tak mi jen odstranila kámen, dala umrtvovací vložku a bylo hotovo.:) 🙂 🙂 🙂
    Na dovču se nikam nechystáme neboť jsem v PN, tak máme letos smůlu. Ale příští rok mě nikdo z chaty celé léto nedostane.
    Jinak dneska jdu do poradny, tak doufám, že konečně odhalíme ono tajemství- je tam nebo tam není pinďourek :O :O :O :O

    #890693
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, musím se vám přiznat…..
    Dneska jsem na aukru našla kočárek na chalupu… Je to trojkombinace včetně vajíčka – takže i autosedačky o které jsme se s drahým bavily, že bude potřeba pořídít. A hurá hurá – našla jsem za 1100+200 poštovný Chicco. Mamča mi říkala, že tahle značka je kvalitní a taky autosedačky jsou bezpečné. Tak z toho mám strašnou radost….. A jak se říká – všechno hezké musí být po zásluze potrestané, tak mi dneska drahouš oznámil, že jeho rodiče se dřív vrátily z dovolený, protože jeho tátovi začalo šplouchat v kebuli. Ale věřím, že to bude dobré… Jenom je toho za tyhle prázdniny nějak sakra moc. Když to sesumírujem, tak ….. jsem musela řešit úmrtí v rodině, volala sem do apartmánu do Chorvatska tam mi řekly, že už s náma nepočítaly – protože prej 14dní volat dopředu je pozdě a teďka ten budoucí dědeček… Fakt se těšim až skončí prázdniny a bude bříško větší a malej bude jenom příjemně růst v prosinci se narodí velká radost.

    #890694
    Anonym
    Host

    Ahoj ve spolek,
    Terko to s budoucím dědečkem mě mrzí, ale tak snad se to srovná a zase bude dobře. Kočárek i s vajíčkem od chicca za tuhle cenu je opravdu dobrá koupě. My už konečně víme co mě to v bříšku okopává. Je to slečna 😀 má se náramně k světu a roste jako z vody. Už váží přes půl kila 😀 pokusím se ještě ty dva týdny vydržet s pořizováním prvních věcí, ale už koukám co by se mi líbilo… ale prostě do 24+0 nekupuju… je to tak trochu profesní deformace a pověrčivost zároveň. ale z holčičky mám opravdu ohromnou radost. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist