Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890755
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky.Sem ráda že vám tady nevadím:) 🙂 .Jsem podobný případ jako je krystof123.Matyášek je mé třetí dítě:D .Mám ještě dvě dcery Míšu 15a1/2 a Verču 14let.Tak že puberta v plném proudu.Dcery mám z prvního manželství.Matyášek je z druhého.Brali jsme se měsíc před porodem.Koukám že řešíte masáž hráze.Píší že to pomáhá ale není to na 100%.Znám případy kdyto pomohlo ale většinou se rodičky stejně nástřihu nevyhli.Apropo ta masáž je dost nepříjemná:( .Nechali ste si říct pohlaví děťátka?Já u první dcery ne,u druhé se doktor prořekl čtrnáct dnů před porodem a u malého sme si to říct nechali kvůli oblečení.

    #890756
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, tak jsem konečně tady. Téééééééééééééda tolik věcí se tu událo… Jak to mám všechno přečíst????
    Tak nějaký sumář???

    #890757
    Anonym
    Host

    Kryštofe gratulace k ukončení debordelizace:)
    Já měla ted nějaké pobíhání a vyřizování, tak jsem se sem moc nedostala. Ale jinak jsem se přehoupla přes tu mojí hranici co jsem si nastavila pro nákup věcí, takže jsem se na to vrhla. Mám tedy objednanou celkem hezkou řádku věcí a z čeho mám největší radost je „kojící“ polštář. Našla jsem jeden opravdu dlouhý, takže se využije i na spaní neb mi už začíná překážet pupík.
    Chci ted každý měsíc kupovat něco. Aby nám na konec zbyl jen kočárek a matrace do postýlky. Obávám se, že mě paní pošťačka bude následující týden proklínat.:) 🙂 🙂
    cca za 16týdnu je to tu :O :O ale ty poslední 4 to chci mít už všechno nachystané- člověk nikdy neví kdy to příjde…
    Terko jak jsi si užila dovču? Odpočatá? Jinak témat tu bylo spousty. Od masáže hráze, přes sex v těhotenství, přibírání na váze a dokončování renovace Kryštofova hnízdečka.

    #890758
    Anonym
    Host

    Ty jo, tak toho bylo opravdu spoustu.
    Co se týká masáže hráze – tak to nemůžu sloužit. To vůbec nevim, ani jak se dělá. Ale co se týká sexu v těhotenství tak to jsme si užily tenhle týden docela dost. A musím říct, že supr 🙂 Ale uvidíme jaký to bude v Praze, protože mořské ovzduší dělá hodně :-DDDD

    #890759
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek Evíku. Já mám děti mladší. Starší bude v září 12 a mladší v říjnu 9let. U starších holek jsme nevěděli co čekáme, ale teď to víme – třetí holčička:D . Nechali jsme si to říct kvůli oblečení, ale i zvědavosti. Jsem ale ráda, že to víme. Je to takové lepší:D .
    S tou masáží hráze – vím, že to vždycky nevyjde. Kamarádka u druhého dítěte masírovala a nastřihli ji a u třetího nemasírovala a nástřich žádný neměla. Holt záleží na situaci, jak jde porod rychle, velikosti dítěte……… . Já po holkách hned běhala a seděla, tak doufám, že to takové bude i teď:) .
    Kikucho, o tom kojícím polštáři taky přemýšlím, každý ho chválí, ale příznám, že jsem ještě na nic nekoukala. Ani, jak přesně se užívá při polohách při kojení. Musím vlítnout na net a zjistit si to:) . Jinak bych taky chtěla mít všechno ten měsíc před porodem připravené. A to ještě budeme muset zařizovat vánoce, to bude mazec!!! Jak mě pustí z porodnice, tak abych začala péct cukroví 😐 😐 :O . Gratuluju k nákupu na miminko. Taky to miluju. Přehrabovat se v těch droboučkých věcičkách…….to mě neomrzí 😀 😀 😀 . Škoda, že nám tak brzo vyrostou:^) .
    Terko, napiš, jak dovolená a co švagr – hodně o tebe pečoval? Psala jsi, že z toho máš trochu strach, tak doufám, že to nebylo tak hrozné:) .

    #890760
    Anonym
    Host

    Koukám, že se minulý týden sexovalo všude:$ :$ :$
    Ten polštář je super věc- jak na kojení, tak i na psaní s bříškem a i pak má využití. Dělají se různě velké. Maminy v práci si to vždycky strašně chválily. Jsou v různých cenových relacích- podle toho jaká firma. Já objevila nějakou paní co je šije asi doma. Podle komentářů jsou s tím lidi spokojení a ta cena je ve srovnání s obchodem naprosto směšná. dělá i takové ty relaxační vaky atd. Tak uvidíme. Jsem na to celkem zvědavá… ale už se na něj opravdu těším.
    Pak budu referovat 🙂

    #890761
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Teď jsem na ně koukala na netu a vypadají dobře. Když si vzpomenu, jak jsem se u holek obkládala polštářema……..:( . Kde jsi prosím Tě sehnala kontakt na tu paní, co je šije? Nebo to je nějáká známá? Určitě bych ho využila i na spaní. Co jsi si dala jako náplň?

    #890762
    Anonym
    Host

    Tak co se týká o toho polštáře tak co já vim, dá se koupit v lidlu a je to rule na spaní nebo tak něco. A taky ve vnitř je vatelín,takže to bude to stát udělání pár korun….
    Co se týká alá švagra tak ten mě točil hned od prvního nasednutí do auta… Já myslela že mu skočim po krku. A pak měl takový ty „opatrovnický sklony“…..Jakože příklad. Po celém dni nevyspání se šel semnou podívat na ubytování… Šli jsme po chodníku a on mě začal tahat ještě blíž k němu, tak sem mu už striktně řekla kde jsou pravidla… A i Drahoušek můj mu pak řekl, že nemám ráda když mi někdo organizuje a říká co mám dělat. Takže to pochopil a do konce dovolený mě nechal být. Holky…… jáááááááááááááá sem si užívala …. mohla sem ležet na bříšku protože mi ho v moři nadnášela voda… tak to bylo supr. Malej velkej Nemo se začal děsně vrtět a Jarda ho poprvé pořádně cítíl. Teda cítil – ten ho táááááááááááááák nakopl. 😀 takže pecka. :-)) HOlky já sem tak štastná, že mám tak supr chlapa… Nekomanduje, neříká co mám dělat a taky je statečnej. 🙂 Hodně se o mě staral… jakože opravdu moc. Nosil mi dokopce a z kopce (prudkýho) slunečník na pláž abych byla ve stínu a kontroloval malýho jestli se vrtí :-))

    #890763
    Anonym
    Host

    Tery to jsem opravdu ráda, že jsi si to hezky užila 🙂 no mě ta naše slečna občas nenechá pořádně vyspat. Např. když se snaží odkopnout matraci přes moje břicho, tak to je celkem bolestivá záležitost. Bohužel to většinou nepochopí a já se musím otočit na druhý bok, aby měla slečna pohodlí:D 😀 😀
    Kryštofe v tom polštáři jsou takové ty kuličky- krásně se to vytvaruje podle tebe. Ta paní je na aukru- nick má „baluos“. Jsou fakt hodně dlouhý a cenově od 300-400kč. Já si objednala obyčejný béžový, ale má tam různé materiály povlaků a i dekory, takže si je z čeho vybírat. Mě to vyšlo 400 i s poštou, což mi přijde super cena.
    Jinak jsem se rozhodla, že si konečně koupím domu váhu. Nikdy jsem nepotřebovala sledovat svou hmotnost, ale ted, když mě pokaždé u Dr. váží někdo jiný v něčem jiném a pak odečítá podle oka, tak vážně nemám tušení kolik vážím a jak moc přibírám.

    #890764
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já toho tady vždycky přes víkend tolik zmeškám… Tery, vítej zpět z dovolené, jsem opravdu ráda že jsi se měla krásně 🙂 a hlavně že jste všichni v pořádku doma.
    Kryštofe, tobě gratulace k ukončení debordelizace jak to krásně nazýváš… a doufám že se vám sobotní výlet taky hezky vydařil.
    Eviku, s tou hrází máš samozřejmě pravdu, ale říkám si proč to aspoň nevyzkoušet…půjde to nebo nepůjde, ale aspoň má člověk pocit že něco dělá 🙂 I když je fakt že já velmi vážně uvažuju o tom že pokud budu i nadále ok, tak že si pořídím epi-no. Na kurzu mi to porodni asistentka schválila a koukala jsem že z Německa se dají objednat levněji než u nás… ale to má ještě dost času. Zítra jdu zase na další pokračování kurzu, tak když bude něco zajímavého, tak se zase podělím.
    Jinak nákupy u mě taky už jednou ve velkém, i já mám kojící polštář objednaný – v mém případě teda od značky Theraline co propagují i tady na babywebu… dorazí snad už dnes. Pak ještě čekám celý set věcí z aukce co jsem vyhrála na aukru, asi 40 věciček, tak se těším jak se tím budu prohrabovat… pomaličku už si začínám odškrtávat položky na svém seznamu. Z velkých věcí nemám jasno už jen u plínek, ale psala jsem si o konzultaci do obchodu kde budu objednávat… jsme totiž rozhodnutí pro látkovky.
    Uf, to jsemt toho zase napsala… no hlavně přeji krásný letní den všem!!

    #890765
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky.Chodíte některá na modrého koníka?Jestli máte zájem tak koukněte mám tam fotečky našeho Matyáška.

    http://www.modrykonik.cz/fotoblog/evahubackova74/album/matyasek-0-4mesice/

    Já sem při porodu chtěla epidural ale stihl se sotva dát klistýr.Nástřih hráze při samotném porodu sem necítila ani jednou to až pak když se to hojí.Nejkrásnější okamžik z celého porodu byl když mi malého hned po porodu ještě špinavého položili na břicho.No a pak už čistého přiložili k prsu.Užívejte si slunečných dní děvčata.Jdeme na procházku,malej už se tady bouří.

    #890766
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, tak si představte, že moje mamča začala řádit na aukru a koupila cestovní postýlku za 250,- včetně poštovnýho. Takže i když nevim na co nám bude – cena je to supr. Možná na chalupu nebo ke tchýni…..Ale to jen tak – :-))))
    Jinak se musim přiznat, že mi dneska tím vedrem normálně asi otékají nohy. 🙂
    Nemo se tam kroutí jako zběsilý a já mám pocit, že sem jako zakuklený vorvaň 😀

    #890767
    Anonym
    Host

    Ahoj Těhulky,
    tak sem si stáhla a vytiskla seznam pro mimča co bude za potřebí. Tak uvidíme co všechno bude doma. 🙂
    Jinak jsme začaly řešit prckovo bydlení. Jakože postýlku, komodu a prostě nějaký místo kde bude mít věci. No řešit sem to začala přiznám se jenom já, protože odmítám měnit pokoje s pupikem 🙂 A do toho drhnout podlahu atd. aby to tam bylo hezký a pro jeho příchod připravený 🙂
    Už totiž vidim, jak to drahouš dělá sám 🙂
    Jak jste na tom vy? Myslíte na takový věci, jakože místo na oblečení a kde bude chrnět nebo to řešim jenom já takhle dopředu.
    Ono totiž u nás je to komplikovanější. Byt mámě velký, ale jedna místnost je pracovna, druhá naše ložnice a další tátova ložnice. A protože naše ložnice je největší pokoj, napadlo hoooodně lidí od nás z rodiny, že bychom si prohodily pokoje, táta by si vzal naší ložnici a dostaly bychom pracovnu a ložnici po něm. Tak to by bylo supr,… Jenom se musí rozhoupat drahoušek můj.. Tak snad se to vyřeší do porodu :-D:D 😀 😀

    #890768
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek,
    Kikucho, tak polštář už mám taky objednaný 😀 , jsem zvědavá, jak bude sloužit 🙂 .
    Terko, my už máme vyřešeno. Skříň pro malou je koupená a ustavená v naší ložnici. Na postýlku jsme museli vymyslet místo při malování a stěhování ložnice, takže už stačí jen ji potom postavit. Drahouše rozhoupej brzo, pokud můžu radit. My budovali celé prázdniny, vedra nás celkem minula a ničilo mě to stejně. Natož potom stěhovat s pupíkem :^) . Je to záhul i tak. Zvlášť, když chodíš ještě do práce :$ .

    #890769
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek,
    Kikucho, tak polštář už mám taky objednaný 😀 , jsem zvědavá, jak bude sloužit 🙂 .
    Terko, my už máme vyřešeno. Skříň pro malou je koupená a ustavená v naší ložnici. Na postýlku jsme museli vymyslet místo při malování a stěhování ložnice, takže už stačí jen ji potom postavit. Drahouše rozhoupej brzo, pokud můžu radit. My budovali celé prázdniny, vedra nás celkem minula a ničilo mě to stejně. Natož potom stěhovat s pupíkem :^) . Je to záhul i tak. Zvlášť, když chodíš ještě do práce :$ .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist