Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890770
    Anonym
    Host

    Tery to váš, že už tohle řeším. Jak se mitu začínají pomalu věci kupit, tak přemýšlím kam to budu dávat. Postýlku máme poděděnou- jen koupíme matraci. Byteček máme malý, takže není moc co řešit- jde o to jen to puzzle nějak rozumně poskládat. Ale trochu mě už dřív inspirovala kamarádka co měla mimi v garzonce. Potřebuju proházet věci a uvolnit nějaké místo pro tu naší malou princeznu.
    Jinak probrala jsem se těma věcma co jsem podědila a musím kostatovat, že jsem opravdu ráda, že jsem na to moc nespoléhala.:) 🙂 🙂

    #890771
    Anonym
    Host

    Tak posílám report jak to zatím dopadlo….
    Dohodly jsme se,že přebalovací pult kupovat nebudem protože mám poděděný ten přenosný takže to je v pohodě 🙂 A „jídelní stůl“ co máme v bytě na který se všechno odkládá tak bude sloužit jako pultík 😀 Jéééééé to bude místa na bordel :-DDDD
    Drahoušovi jsem říkala o tom přesunutí naší ložnice a získání dvou pokojů…. Netváří se nadšeně a vůbec se mu to nelíbí, tak to asi bude komplikovanější než sem si myslela, ale snad pochopí, že ty věci se někam dát musí a taky, že těch peněz není moc abychom mohly řádit s novým menším gaučem a řešením vůbec kam dát věci na Nema.
    U nás je blbý to, že ten byt ve kterém bydlíme je táty, takže tu má spoustu věcí a naše ložnice je jeden z největších pokojů tak by se mu tam všechny věci co tu má všude možně nacpaly tam a ať si s tím dělá co chce… Stejně tady málo spí… 🙂 Ale když by přijel náhodou tak abychom měly klid a on taky… Tedka nám třeba hlídal týden psa a nevim po příjezdu tu byla spousta věcí jinak než když sme odjížděly… Je to divný… Tak doufejme, že se to rozlouskne dřív než pojedem do porodnice.
    Mám novinku z práce – dneska šéfová moje dostala životopisy za mě – na 3roky 🙂 Holky ty jo. Když vezmu že je konec srpna, tak už jenom 2měsíce a jdu fuč a připravovat se na miiminko… Zdá se mi, že je to děsně blízko…že na to nějak nejsem připravená, ale kdo ví….

    #890772
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    neboj Terko, ono to určitě nějak půjde. Možná potřebuje drahoušek trochu času na popřemýšlení a přípravu 8-| . Znám to z domova. Manželova první slova, když něco chci jsou, že nic není tak jednoduché a nakonec přijde s úžasným nápadem…………………který jsem mu před týdnem řekla 😀 😀 😀 . Někdy jsem hodná a pochválím ho a někdy rovnou řeknu, jestli si ze mě dělá pr…….. *-) . Ale je to jinak zlatíčko. Teď si taky pěkně máknul. Měla jsem strach, že bude protivný, ale nebyl – no je trochu teď, ale já taky. Asi jsme unavený, k tomu ty vedra, snad nás to brzo přejde.
    Možná je drahoušek jen nervozní z reakce tatínka, až mu o změnu řeknete.
    S těmi pocity s novými životopisy – chápu tě. Měla jsem podobné, když za mě našli v práci náhradu a byla jsem ji zaučovat. Vystěhovat všechny mé věci z kanceláře, najednou pak byla zase tak prázdná a strohá. A už tam kraluje někdo jiný. Naštěstí si rozumíme, ale i tak to byl zvláštní pocit. Ale princezna za to stojí.
    Jak ale píšete, že vás mimčo nenechá spát a kope hodně, mě nějak šetří. Kope taky ale ne tak, aby mě třeba budila. Taky mám pocit, jako bych ji občas naštvala a nemluví se mnou :# . Třeba jsem byla s holkama u vody, blbě se mi sedělo a mačkala jsem si trochu břicho. A bylo ticho, do druhého dne se na mě ani „nepodívala“ :O , mám pocit, že se dokonce otočila zády :$ . To samé dělala, když jsem to přehnala s prací :S . Holt už je to asi osobnost :O 😀 .

    #890773
    Anonym
    Host

    Tak koukám Terko, že ti do drahý vyloženě usnadňuje:) 🙂 🙂 ale tak snad to dobře dopadně a budete mít dva pokojíky. Já přebalovací stůl něřeším-1) nemám ho kam dát:) 2) dám prostě na pračku přřebalovací podložku a hotovo.
    Holky jak snášíte ty vedra??? Já se dneska už ráno probudila s oteklejma rukama a cítím to i na prstech u nohou a navíc mě ty nohy bolí. Dneska budu asi polomrtvá. Jen nakoupím a hotovo.

    #890774
    Anonym
    Host

    AHoj ahoj, je fakt srandovní jak jsme relativně synchronizované a řešíme skoro to samé… aspoň je vidět že to tak fakt má být… přebalovák např. jsem já objednávala včera. Udělají nám ho tam co nám dělali ložnici, takže bude ladit a časem se jen vymění ta horní deska se zábranami a bude z toho normální pěkná komoda… akorát taky zatím netuším jak to uspořádáme, ale ono si to nějak sedne…nakonec u nás všech, nebojte. Jinak otoky naštěstí zatím neznám a ani buzení od mrněte přes noc, ale asi to ještě přijde jak ještě dál poroste. Jinak hurá, vyšly mi nějaké aukce na aukru na celé sety oblečení za pár peněz – jeden už mám doma a jsou to fakt hezký hadříky. Jak dojde ten zbytek tak budu mít skoro úplně vystaráno až na nějaké drobnůstky. Tak jsem ráda že seznam odškrtávám a postupuju. Tento týden by měl být doma už i objednaný kočárek (povezeme ale do porodu k rodičům).

    #890775
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No mě by se nějaký přebalovák taky moc líbil, ale už ho vážně nemám kam dát.
    Ty vedra jsou šílený. Prstýnky jsem musela sundat. Nejhorší je, že musím jezdit s holkama k vodě, což moc ráda nemám. Normálně nejsem slunící tip a teď mi to vyloženě dobře nedělá. Mám ale smůlu. Včera byl doma manžel, tak je vzal on, dneska musím zase já. Střídáme se po 1dni. Jinak není doma :'( . Doteď mi léto celkem vyhovovalo – nemuselo se jezdit k vodě 🙂 . Dneska mám připravené rybářské křeslo, aby se mi aspoň dobře sedělo.
    Snad se už brzo ochladí.

    #890776
    Anonym
    Host

    Jeje, Kryštofe, tak dneska moc opatrně..! mně je dneska nedobře a to to hlavní vedro ještě nezačalo, uff.

    #890777
    Anonym
    Host

    Teda Kryštofe proti tobě jsem na tom ještě suuuprově 😀 jenže musím dneska ještě něco objehnout. Přišla mi kombinézka pro malou- sice čistá, ale přeprat se to musí, tak jsem to hned namočila at to teplo alespon k něčemu využiju. Na podzim by schla kdo ví jak dlouho. Ted bude za den suchá. Mám z ní radost. Je úžasně měkoučká a teploučká… Koupila jsem teda 62, protože jsme oba s manželem dost velcí a obávám se, že třeba v únoru bych jí už do 56 nemusela navrvat. Holky nevím jak na vás ale na mě fakt jdou takové ty hnízdící pudy. Vím, že je děsně brzy, ale už bych nejraději nachystala všechno a nakoupila milion věciček… asi se mnou bude za chvilku k nevydržení.
    Kryštofe hlavně pozor at sebou někde nemrskneš.

    #890778
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jasně, budu opatrná. Mám vyhlídnuté místo ve stínu a křesílko. Bydlíme v bytovce, máme tu 28st s puštěným větrákem od rána. Holky by se zbláznily, kdybych s nima nikam nejela 🙁 . Ach jo, už aby bylo po vedrech.

    #890779
    Anonym
    Host

    Ahoj HOlky,
    no snad to stěhování dobře dopane. S vedrama je to peklo. Pracuju v prvorepublikový vile takže ač je barák studenej, tak je tu šílený vedro. Nejraději bych si vzala dovolenou a jela k vodě 🙂 ALe co … ještě pár hodin a fuč domů. 🙂
    Já sem se zaměřila na chůvičky, protože to není levná záležitost. 🙂 A taky jsem si najivně myslela, že když to proberu s tátou tak je třeba koupí a schová u sebe dokud nebude prcek doma. Bylo mi řečeno, že to asi moc řešim dopředu, tak se ptám. Sem fakt divná, když nakupuju 3,5 měsíce před plánovaným termínem mimča?
    Holky já fakt mám pocit, že mi ty hormony nějak zabraňují v normálním a logickém myšlení 😀 😀 😀

    #890780
    Anonym
    Host

    Hele Terko vůbec nejseš divná, nakupujem a řešíme všechny. Jednak se to finančně pěkně rozloží a není to pak takovej náraz, pak si můžeš v klidu vybírat a ne lítat po obchodech že prostě musíš nakoupit. Navíc na podzim s pupíkama co budou větší a větší to v obchodech mezi hromadami nachlazených lidí nebude nic moc. A skvělý argument má i kikucha, velká část věcí se musí nejen sehnat a koupit, ale i vyprat – teď je na to super počasí, sušit zavinovačky a kombinézy a plíny v listopadu bude horší… takže pěkně postupně se dávat dohromady. Co když si mrně usmyslí a dorazí o nějaký ten týden dřív? Ze 3,5 měsíců máš najednou jenom 3… ono to fakt letí… takže já té postupné přípravě rozhodně fandím.

    #890781
    Anonym
    Host

    A co vy na chůvičky? Máte maminy nějakou zkušenost s nějakou značkou nebo typem?
    Mám možnost sehnat NoName za 928 korun z krámu se zárukou a všim. Dosah 3km. Tak nevim 🙂 ALe času na to asi dost co?
    😀 😀 😀 😀

    #890782
    Anonym
    Host

    Chůvičky neřeším, protože v našem minibytečku není třeba.:) 🙂 🙂
    byla jsem cca 3h venku a asi pojdu… jsem úplně hotová…

    #890783
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Tada Terko nevím,nevím,ale asi mimičo musíš nosit na zádech.Jak to můžeš tajit,já to tajit nemůžu,já mám břicho,že mi každý říká,že bych mohla rodit už každým dnem,ale ještě dva měsíce to bopiš musí vydržet.Mám to ovšem jen v břiše.Ale už mám 13kg navrch ikdyž u lednička nekempuji a nevyžírám-jde mi to nahoru samo.16.8 jsme byli na 3D utz a hned jsme dr hlásili,že vědět co to je nechceme.Stále nás přemlouval jestli opravdu nechceme vidět druhou půlku tělíčka,ale nedali jsme se přemluvit.Takže pro nás je to velkým tajemstvím.Ikdyž všichni říkají,že to bude na 99%kluk.Jen sestřenka řekla holku.nechceme si to nechat říct,protože pro nás je to mimčo dar po loňském fiasku tak nám je jedno co to bude a i neřešíme v jakých barvičkách dítě bude vyrůstat.Vždyť dítě má mít pestrý šatník.
    Jinak mi není zle.Teda bolely mě záda,ale teta řekl,že to vypadá jaká bych měla skříplí nerv a je pravda,že už asi 14dní mě záda nebolely.3X týdně chodím plavat a je to bájo.Začínám taky si prát věcičky na mimčo a už jen vyžehlit-teda až pominou ty vedra.

    #890784
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Jé Terko já si přečetla cos napsala 16.5.:S

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist