Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890785
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Jinak Terko já chůvičky měla na dceru a od Philipsu dosah jen 300-500m a myslím,že to stačí.Ty s větší vzdáleností nevím-nevěřím tomu.Bude záleže aby se nesešlo víc mamin s touhle značkou a nerušili si to navzájem.Bratránek dostal nějako s televizí Sencor a rušilo se to i po 10m.A já si ju koupím až k vánocům.Na holku jsem jí také používala až když jí byli 3měsíce.Mě to připadalo,že ji moc neslyším.A já měla pořád jakoby halušky, ikdyž spala.A stejně když se mi prcek narodí říjen-listopad tak ho budu chtím mít pořád na očích
    A nejsi prdlá,že nakupuješ 3měsíce před termínem.Copak víš kdy se Melounek bude chtít ukázat na svět,třeba 14dní před termínem nebo jako těhulka Bára ve 34tt.A nemáš to všechno najednou.Už máš kočárek?

    #890786
    Anonym
    Host

    Ahoj Peťul,
    no Kočárek máme, jeden ve sklepě a druhý na cestě českou poštou protože budu často jezdit na chalupu a ten poděděný hezký si nechci zničit tak sem si pořídila přes aukro za 1300 chicco 3kombinaci. Takže ppohoda 🙂 ale ten bude u maminky. Nebo u tchýně :-DDDD
    Já právě nevim – s těma chůvičkama, mám možnost je mít pod tisíc korun tak si říkám, že možná do toho půjdem, nebo spíš – jestli to koupí někdo – můj táta nebo tak…. uvidíme uvidíme….

    Co novýho Peťul? Barča je taky tady na diskuzi, ale myslim, že je ještě o měsíc nebo tak dřív než my…. resp. ty.

    #890787
    Anonym
    Host

    Hlásím, že mi před malým okamžikem dorazil ten spešl polštář a přiznám se, že jsem se do něj zamilovala na první pohled- nebo spíš dotek.Naprosto suprová záležitost… jen jsem si asi měla rovnou přiobjednat náhradní povlak, aby byl na výměnu a kuličky kdybych si tam chtěla přisypat.
    Ale fakt jinak naprosto super.

    #890788
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terko.
    Jo Barča je o měsíc předemnou,ale nevím kdy má termín,vím,že v září.
    Já kočárek má po dceři,ale ten už je 11let starý a bylo s ním hodně práce dát do kufru takže bych chtěla nový.Ten starý využiju do lesa který máme za barákem.Nový si chci koupit,protože po někom podědný se mi nějak příčí.Já jsem na všechno opatrná a když vydím někdy některý maminy jak s kočárkama jezdí a jak ho mají narvaný a ty kolečka jak šmajdaj tak se mi do tohoto nechce.
    Já se na jednu stranu těším a na druhou ne-bude se mi stýskat po těch kopanečkách a pak začne kolotoč.
    Jinak my se v červnu přestěhovali to nového,ale pořád je tu co dělat.Před týdnem jsme ještě pokládali dlažbu ve špajzu a přítel udělal regáli.Teď by potřebovalo vymalovat vstup tak asi se do toho dám.Taky jsme si pořídili pejska-čubičku Bolder Kolii a musím říct,že je opravdu chytrá.včera jsme byli si sednout u hospůdky kde se venku grilovalo a ona se pořád cukala chtěla někam běžet,tak jsme ji pustili s tím,že přítel si za ní poběží a ona chtěla být slušná a běžela se kousek dál od nás vyčůrat.Ale aportování ji moc nejde-zatím.

    #890789
    Anonym
    Host

    Peťul já chápu, že se ti poděděný příčí, ale moje teta nikam s kočárem do terénu nejezdila takže je v suprovém stavu. A kolečka jsou akorát vyfouknutý, ale to je celé.
    Ten co mám na chalupu má odnímatelné a pratelné potahy, tak až dorazí celý ho vydrbu 🙂 Nebo spíš maminka – protože já se na něj pak akorát pojedu podívat jak vypadá .-)))) hihihihi

    Kiku, a jak se s ním spí??? Já když jdu spát tak mám pod sebou našťouchanou peřinu, protože mám pocit, že jinak přepadnu.:D Ale tak horké to zase nebude, já vím.
    Ale víš jak… Pošli podrobný report o spinkání a využití 🙂

    #890790
    Anonym
    Host

    Ahojky, já už s polštářem taky strávila celkem 3 noci. Resp. nejen noci, protože ho vláčím všude s sebou – i třeba na gauč. Podkládám si s ním nohy, záda, prostě cokoliv mě zrovna napadne. Myslím že s přibývajícím pupíkem bude fakt nepostradatelný a o krmení dravé zvěře potom nemluvě… Jsem přesvědčená že i od tebe kiku budou dobré reference 🙂

    #890791
    Anonym
    Host

    Teda to byl něco děvčátka:D spí se s tím polštářem naprosto super. Ty kuličky se nádherně přizpůsobí tělu. Člověk si to může namuchlat jak chce, ale takhle pohodleně jsem se opravdu už dlouho nevyspala. Přes den jsem ho měla i na gauči a nemělo to prostě chybu. Všem doporučuju… Dokonce i když se v noci převaluju, tak ho beru tak nějak automaticky s sebou, takže jsem spala jak miminko a tak tvrdě, že mě ani naše princezna nebudila<:o) <:o) <:o) <:o)

    #890792
    Anonym
    Host

    A je to teda ten těhotensko-kojící polštář? 🙂

    #890793
    Anonym
    Host

    Jojo přesně ten. Prodávají různě dlouhé- ten co mám já tak ten má ten vnější oblouk cca 195cm dlouhý. Takže i já při výšce cca 175cm ho mám při pokrčených nohách od hlavy k patě… Opravdu luxusní záležitost

    #890794
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Už se těším, až mi přijde, taky jsem si ho objednala.
    Ty vedra jsou děsný, nevíte, kdy už skončí??????? Doufala jsem, že dneska.

    #890795
    Anonym
    Host

    Tak první várka oblečení – a doufám, že poslední, přivezena. Dostala jsem možnost k odkupu fusak do autosedačky tak ten využijem určitě jestli bude taková zima jako byla loni…
    Ale musím říct, že houpačka (lehátko) je doma a kočárek taky… Ještě přivést nějakou postýlku, koupit chůvičky, hadrové pleny a tradáááááááááááááá je to 🙂 Ale to nějak nehrotím … Drahouškovi rodič pracuje ve farmacii tak snad bude moct mít za supr peníze takový ty věci – drogerku pro Nema a pak už jen to pěkné – čekání na toho pidižvíka v bříšku…
    ještě že dneska prší, protože dva dny takového vedra – to bych asi nevydržela .. 🙂

    #890796
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Tak to gratuluju. Já dělala kontrolu oblečení a mám toho už celkem dost, hlavně na první 2 měsíce. Na sluníčku už jsem sušila zimní fusaky – mám takové hezké, s dutým vláknem, na zip z boku co vypadá jako zabalovačka, tak aby je vybělilo sluníčko 😀 .
    Dneska je krásný chládek, super. Ráno to vypadalo, že bude zase pařák, ale odpoledne……….paráda, i když prší.:)

    #890797
    Anonym
    Host

    Jojo Kryštofe, to máš pravdu 🙂 Dneska je fešně 🙂
    Jak sem psala o tom „dětském pokojíčku“ tak je asi rozhodnuto …. Drahouš mi řekl, že se nikam nestěhuje a vypadá to, že budeme muset nějak překopat naší ložnici abychom se tam naskládaly tak aby Nemo měl místo na svojí postel a taky skříňku na oblečení. Sice mě to děsně mrzí a jsem zklamaná, protože sem tajně doufala, že mu nějakým způsobem dojde, že to takhle jen tak nepůjde – resp. zbytečný nepohodlný atd. Tak prd…. No pokusim se to nějak ještě vymyslet. Jinak by to znamenalo, že kvůli jeho zabejčenosti bychom v bytě 4+1 bydlely ve 2+1 místo 3+1 a k tomu jakože byt a ne pokoj zastrčený v zadu bytu atd. Ale to je jen mé vylévání srdíčka, protože mě to fakt zklamalo. 🙁 Nepochopim ty chlapy… Asi nikdy.

    #890798
    Anonym
    Host

    Jůůů Terko to jsi šikula. U mě to ve finále dopadlo tak, že si budu muset asi tak 90%věcí koupit. Ale co, alespoň mi nikdo nebude moct povídat do toho co jsem koupila nebo nekoupila. Kočárek máme vyhlídnutý, sedačku do auta jsem koupila na aukru i s fusakem za velmi směšnou cenu a stejně nám bude sloužit hlavně jako sedačka pro doma. Něco mám už pro malou nakoupeno, ale ještě mi toho spousta chybí. Bohužel se nemohu spolehnout na to, že mi někdo přispěje nebo něco koupí. Tak alespon koukám co se za kolik prodává abych měla přehled. Mužíčkovi to je tak nějak jedno co kupuju, neb tomu prý stejně nerozumí:( , ale když to přijde domů, tak se s tím taky potěší a pak to hezky uklidíme do šuplíku a děláme, že to tam není 😀
    Ochlazení mi přišlo vhod. Akorát jsem dneska celkem zmokla, ale to nevadí…

    #890799
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nestrácej naději, až Nemo povyroste, sám zjistí, že by to bylo lepší jinak. Možná na to musí potom jen přijít sám.
    Chlapy jsou jen chlapy, nevidí, co ženská vidí hned. Až uvidí, co všechno se k vám bude muset vejít………..změní názor třeba i dřív. A časem bude mimísek potřebovat i prostor na hračky………a spoustu jiných věcí. Možná, když se mu o tom zmíní víc lidí a uvidí, že to není jen tvůj výmysl……pochopí. Musí to říct ale jemu do očí. Mému manželovi taky občas říkám spoustu věcí a myslí si, že si to myslím jen já a kecám, než mu to navrhnou další. Pak to najednou vymyslí sám 😀 😀 😀 .
    Co kdyby jsi o tom nějak nezávazně zkusila promluvit i s tatínkem? Ne že chceš měnit pokoje, to by byl drahouš naštvaný, že ho obcházíš,ale začít jakoby řešit problém, jak a kam to do vašeho pokoje dát, aby to v tom pokoji taky hezky vypadalo, třeba by to i „vymyslel“ sám taťka?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist