Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890965
    Anonym
    Host

    Holky děkuju za „gratulace“. Snad to skutečně bude ok 🙂
    Jinak jak píšete, já mám skoro vypráno, ale ještě mi pořád chybí dost věcí, plánuju je nakoupit přímo v porodnici na příští kontrole. To už budu mít za sebou i prohlídku porodnice a spoléhám na to že nám řeknou jaké jsou u nich konkrétně zvyklosti co má mít člověk svého a co mu poskytnou, tak to tomu uzpůsobím. Za chvíli abysme pomalu začaly plnit tašky do porodnice, co? Asi fakt s tím nástupem na mateřskou… no jo to stihneme ještě v říjnu, uff to se to blíží.

    #890966
    Anonym
    Host

    Jak jste na tom vlastně s výbavou věcí pro sebe do porodnice? Myslim ty jednorázový kalhoty, kojící podprdy atd.?
    Mě při registraci do porodnice daly rovnou papír co musím mít v průkazce(razítka od dr.atd), ale asi sem to někam ulila…:$
    Mno jdu tam 2.11., tak si řeknu o nový. Já asi začnu „chystat tašku“ až budu mít vypráno a vyžehleno pro Nema a vypulírovaný byt 😀 Aspoň takový jsou plány, ale znáte to přísloví – člověk míní, život mění 🙂
    Mno v pondělí přijde nová slečna na zaučení – za mě 🙂 tak to bude už tutovka, že vypadnu 🙂

    #890967
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No já mám už snad nakoupeno vše, ještě chci teda jednu kojící podprdu. Kalhotky do porodnice mám dvoje, tak nevím jestli to bude stačit. Na papíře teda dvoje psaný jsou. Možná si ještě jedny koupím.
    Stejně si toho ale vezmu víc. Na papíře např. není psaná noční košile, ale vím od holek, co rodily přede mnou, že si je vzít musím. Nechtějí je měnit, prý pro málo prádla. A buďte si v jedné košily několik dnů 24hod denně :^) . To samé bodyčka pro mimča. Takže si to vezmu a maximálně to povezu domů. Dávají prý pro mimča jen 1 košilku a bez dupaček na den, tak si asi 3 bavlněné dupačky i bodyčka vezmu.
    Zatím taky ještě tašku nebalím, přemýšlím tak za 1-2 týdny. Jsem 34. týden, tak je snad ještě čas *-) .

    #890968
    Anonym
    Host

    No tak do porodnice ještě nic nemám nachystáno. Napsala jsem si seznam co potřebuju koupit- kalhotky, porodnické vložky atd… Došlo mi, že nemám žádnou košili vhodnou do porodnice. Ty co běžně nosím nejsou ideální. No a pak mám klasická pyžama. Pro mimi si beru jen plenky- dáávají jen těch prvních 5na začátek. Vím, že s prádlem pro děti není problém a kdyby náhodou, tak to muž přiveze. doma nechám nachystané věci, ve kterých povezeme malou z porodnice. Mám takovou bílou soupravičku s medvídkem a asi vezneme i bílou kombinézku- ještě uvidím. Už se mooooc těším až tu bude 🙂 🙂 🙂 v čem povezete miminka domů vy?

    #890969
    Anonym
    Host

    No tak jediný co mám je jedna kojící podprsenka 😀 A hromadu oblečení pro malýho.
    Máma Nemovi koupila takový overal – v čem ho povezem domů. Je takový plyšový – ňuňatý a pojedem v dupajdách 🙂 asi… Nevim přesně to ještě neřešim. Dneska jsem začala 32.týden takže pohoda :-))
    Ty jo, já vůbec nevim co dávají u nás nebo nene… To co si musíme vzít s sebou …. Pro malýho budou věci vypraný a připravený, že to drahouš jenom vezme a přiveze 🙂
    Uvidíme – zatím mám pocit, že sem jako koule a na to že jsem po dlouhý době v pátek doma – tak se celkem nudim, ale protože akce je zítra tak nechci být všechny večery o víkendu fuč 🙂

    #890970
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    My pojedeme v rifličkách a zimním kabátku – meďáckým. Máme to domů 10min., tak to bude v pohodě. Dneska jsem si chystala hromádku v čem malá pojede do igelitky, kdyby náhodou *-) . Mám připravené i maličké tílko-bodyčko, fakt super. Do vajíčka mám fusak, teploučký, tak jí zima nebude. Už se na to těším. I když břicho mi bude moc chybět. Na druhou stranu, zase spát na břiše…………..<:o) <:o) <:o) . Taky vám to tak chybí? Já byla totiž zvyklá spát nejvíc na břiše.

    #890971
    Anonym
    Host

    Jé to ja ještě vůbec nevím 🙂 . A pro sebe taky nemám nic, ale fakt si počkám až co mi řeknou že budu potřebovat ve vybrané porodnici příští týden a pak se na to vrhnu. Nemá cenu to začít chystat a pak to překopávat… prý se to porodnice od porodnice docela liší a ten týden mě to ještě nezabije, však je ještě chvilku čas… A jinak mě teda bříško chybět asi spíš nebude… už se fakt začínám těšit až bude mrňule venku a já si zas zavážu tkaničky… když si představím že takto můžu růst ještě i dva měsíce… uff.

    #890972
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jasně, já taky čekala. Nakoupila jsem podle seznamu. To navíc vím od holek. Třeba o nočních košilích. Předtím nám dávali každý den jinou. Jejich je přece jenom lepší v tom, že první dny nemusíte řešit, když ji někde ušpiníte třeba od krve. Z vaší to půjde dolů špatně. Ale to se nedá nic dělat.

    #890973
    Anonym
    Host

    No Kryštofe to máš pravdu, erár sice není žádná hitparáda, ale o to v porodnici fakt nejde, hlavně praktičnost. Ale svoje košile si taky raději vezmu (musím zakoupit), kdyby byl ten problém s prádlem jak avizujete… doufám že v tomto budu po návštěvě porodnice moudřejší. Akorát to fakt vyjde že se začátkem mateřské začnu skládat tašku.
    Holky kdy plánujete složit postýlku a kočárek? Já to mám pořád v bednách a nevím kdy se do toho mám pustit… nechci zbytečně brzo což mi teďkom ještě připadá, ale taky nechci aby v tom manžel nakonec musel bruslit sám 🙁 Jak to máte načasováno vy?

    #890974
    Anonym
    Host

    No tak já koukala na seznam co je na netu- přímo na stránkách porodnice. Mají tam co s sebou na sál i na šestinedělí. Celkem bych s sebou měla mít 5košil a 4ručníky plus další věci. Koupím si 3 košile a budou muset stačit. Případně holt použiju nějaký erár. Postýlku budeme skládat tak za 2-3týdny. Ten poslední měsíc to chci mít už všechno sakum prdum hotové. Já se furt kamarádce smála, že se vším spěchá a ve finále malou vyklopila skoro o 5 týdnů dřív. My musíme ještě řadu věcí dokoupit a uzpůsobit nábytek- přeorganizovat, tak s tím za ty dva týdny začneme 🙂

    #890975
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, co se týká kočárku – tak oba jsou rozložený … Ale postýlku máme složenou protože jsme jí kupovaly v Ikee a nevěděly jsme jestli tam byly všechny věci a kdyby tam nějaká součástka chyběla tak bychom jí ještě ten den reklamovaly. Naštěstí je to všechno v pohodě a je složená a fakt moc pěkná — občas se jdu kochat 🙂
    Už bych si taky moc přála aby mrně bylo venku… je to sice ještě za 2 měsíce, ale já si přijdu neohrabaná a taky nemám vůbec na nic chuť… Nebaví mě nic jinýho než se válet.
    :$ 😛 Možná trochu víc intimní otázka – jak to máte se sexem? Já si nemůžu pomoct, ale vůbec na to milování a muchlování nemám chuť… Ne kvůli Nemovi, ale jak sem „tlustá“ tak nemám na nic chuť….:-(:S 🙁

    #890976
    Anonym
    Host

    Tery… sex? prosím tě co to je???? to slovo je mi povědomé, ale nějak si nemohu přesně vybavit co to je:'( :'( :'(
    Ted vážně- intimčo mi chybí, ale když vidím, že se k tomu nemá ani drahá polovička, tak mě chutě na nějaké snažení přejdou:'( a fakt je, že si připadám dost nepřitažlivá- prostě přehuštěná pneumatika. Dřív jsem s váhou problémy nemívala, tak to ted pro mě není úplně snadné:^) strašně mi narostl zadek a stehna a celkově jsem taková velká a nemotorná… Spíš mi chybí takové ty něžnosti okolo.

    #890977
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, my máme kočárek už postavený u mamky, ale postýlku musíme teprve sestavit. Nějak nezbývá čas. Myslela jsem, že o víkendu – nevyšlo to, další víkend manžel není doma, tak doufám, že ji postavíme dřív, než odjedu do porodnice :S .
    A sex???? Nóóó, manžel si jednou dvakrát za dva týdny vzpomene, ale přesně jak píšete. Já na to moc chuť nemám, takže si to moc nevychutnám. Překáží mi břicho, malá se u toho mele, takže mám pocit, že jsme tři, tlačí mě nožičkou do žebra jakmile se ohnu, tak, že se jí to nelíbí…………… :$ . Prostě zábavné :^) .
    Navíc mě začínají pobolívat záda, kyčle, takže víc než chuť na to, chci aby mě masíroval a jinak se mi věnoval 😛 .
    No, doženeme to potom – doufám 😀 .

    #890978
    Anonym
    Host

    tak přesně jak píšete… U nás doma jsou něžnosti ve formě objímání se, pusinkování a hlazení a prostě takové to pěkné…
    Ale co se milování a vůbec nějakých akcí v posteli týká… to sem naprosto ko. Nemám chuť a když jí mám tak během 5minut je fuč. Takže jsem z toho byla špatná a řešila to s drahým. Řekl mi, že sem pitomá, když řešim takovýhle kraviny a to že nemám chuť na sex, že to píšou v Mamince a betynce a že je to naprosto normální :-D:D Tak snad se po 6-ti nedělí chuť na sex vrátí…
    Protože to fakt nevim co bych….
    My máme jeden kočárek ve sklepě a ten druhý máme u tchýně, takže fakt v pohodě. 🙂 Holky vy byste měly nastoupit každým dnem ofiko mateřskou ne?

    #890979
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jo, manžel mi taky řekl, že jsem prostě těhotná – tak to prostě to břicho nezmizí 😀 . Je naštěstí v pohodě.
    Já nastupuju na mateřskou ofiko ve čtvrtek. Uteklo to holky, uteklo. Za chvíli budeme řešit prdíky, neprospané noci a padající vlasy – těch se bojím jako čert kříže. U holek mi padaly hrozně. A injekce na to zrušili, pitomci.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 421. až 435. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist