Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891084
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Tak to se taky těma pamperskama nechám překvapit.
    A kolik jsi vlastně přibrala? Já jsem celkově 0,5kg v mínusu než když jsem otěhotněla. A vážně to nebylo záměrně. Myslím, že to není ani tou dietou na cukrovku, jím dost, kalorie nehlídám. Jsem teď nějaká divná 😀 😀 😀 . Vždycky jsem s váhou bojovala, jo-jo efekty znám z první ruky, měla jsem fakt velké.

    #891085
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, já v práci dostala pampersky pro miminka. Ale musim se přiznat, že mi všichni říkají, že mám kupovat spíš obyčejný jednorázovky, jako jsou Tesco pleny a nebo z DM Babylove nebo tak něco, Protože ty pampersky jsou nějaký děsně aromatický a taky prej prcek může mít na ně alergii. Ale uvidíme postupem času.
    Ty jo, v noci sem se vůůůůůbec nevyspala a k ránu mi tvrdlo břicho. Nevím jestli jsem měla poslíčky nebo ne, ale musim říct, že když jdu tak mám mezi nohama pocit, že sem děsně dlouuuuho seděla na kole a jela po nějakým drncáku. Bolí mě naprosto všechno, tak nevím jeslti to je předzvěst že brzo pojedem ale prcek se pěkně mele v bříšku. Všichni mi říkají, že mi to břícho už padá, ale já nevim… Kolikrát nemám ten pocit.
    Závidim ti Kryštofe, že si „nenabrala“ skoro nic, já mám 13kilo navíc 🙂

    #891086
    Anonym
    Host

    Tak to jsem z vás nejtlustší- mám o 14kg víc jak na začátku. Každej mi ale říká, že krom břicha, prsou a trochu ve tvářích to není vidět. Tak jsem zvědavá s jakou váhou se pak vráttím z porodnice. A jak tak koukám tak se na dnešek nevyspal skoro nikdo. Už jsem musela z postele vyhodit ten kojící polštář- pro nedostatek místa:O :O :O

    #891087
    Anonym
    Host

    Já přemýšlím, že se odstěhuju z ložnice do obýváku 🙂 Protože v ložnici je drahouš a pes, tak kolikrát naše drahá jorkšírka se natáhne tak blbě, že nemám ani chlup deky 😀 A taky v obýváku máme gauč s vysokými opěradly nebo jak to říct…. A vim, že si můžu natáhnout nohy do vzduchu …..

    #891088
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko.tak jak jsi na tom?Jestliže ti padá břicho tak to je předzvěst,že se to může co nejdříve rozject.Pokud nekrvácíš,neodtekla ti plodovka tak čekej na kontrakce po 5minutách a jeď do porodnice jinak až na kontrolu ve čtvrtek.Držím pěsti

    #891089
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky,
    Peťulko děkuju za radu.
    Akorát jsem dneska byla nakoupit a děsně to (něco) dřelo o frnda kost nebo kost o kost? Fakt nevim…
    Jsem celkem dneska jako na trní, protože nevim jestli mi odešla zátka protože sem trochu víc nakoupila než je zdrávo a odnesla sem si to domů 🙂 Pak sem si v leže pčikla a když sem šla čůrat tak na kalhotkách byl takovej „hlen“ nebo jak to nazvat a bylo to bílý s průhledným a takový „elastický“…
    Sorry, že to takhle rozepisuju, ale vim prd. Takže zase nevim co mám dělat. Samozřejmě sem to spláchla do záchodu 🙂 A bojim se zavolat k doktorovi abych nebyla za hysterku nebo plašana….
    Ještě, že vás mám – vy jste takové chytré a sběhlé ženy.

    #891090
    Anonym
    Host

    tak sem to nevydržela a zavolala do porodnice, řekly mi že by mě tam vyšetřily a pak asi poslaly domů, takže jeslti budu chtít mám přijet zítra abych měla klid. I když mám kontrolu až ve čtvrtek… Ať mají doktoři přehled což? :-))))
    Jenom mě překvapuje, že všichni všude píšou, že je to spíš růžový nebo hnědý, ale já to mám čirý a bílý.. tak sem taková rozladěná. Ale když mi sestra po telefonu řekla, že můžu přijet zítra, tak dneska budu mít asi slabé spaní 😀
    Jak to zvládáš Peťule????

    #891091
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko jsem na tebe zvědavá co budeš mít.Já nevím jestli víš nebo nevíš.Já jsem občas nahlídnu,ale jinak nevím nic.My si nenechali říct takže jako poslední jsem se to dozvěděla.
    Jak to zvládám po císaři?Nemůžu se pořád vyrovnat s tím,že jsem rodila císařem ikdyž to bylo akutní.jasně mám zdravého kluka,ale mám pocit selhání,poněvadž jsem ho vlastními silami neporodila-jen mi ho vytáhli z břicha.
    A to,že si čistím zuby někdy v poledne,obědvám v 16hod. tak jiank dobrý.A Maxík to taky zvládá dobře.Při propuštění z nemocnice měl 4470g,po týdnu na kontrole 4900g a včera opět po týdnu 5350g takže kojím plnotučné mléko

    #891092
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    A jestli to byl větší hlen tak to může být část zátky.Já u dcery ji měla na dvakrát.Dma takový čirý hustčí hlen a v nemocnici takový krkavý.Je lepší když porodíš nco před termínem než když přenášíš a máš pak velký dítě jako já.

    #891093
    Anonym
    Host

    Petul,budeme mit kluka. Kubu :-))))
    Asi jo, mas pravdu, je lepsi porodit driv nez pozdeji…..Jsem z toho rozhozena… celou dobu to bylo daleko,ale najednou je to tak blizko…. aaaaaaaaaaaaaaaaaa co mam delat??:) Sorry sou to jenom myšlenky…

    #891094
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem u nás v diskuzi četla,že to může být každým dnem,ale neraduj se ségře taky říkali,e to bude každým dnem od 36tt a pak týden přenášela.Ale teď když na to s manželem skočíte tak je účinek skoro jistý.Rozjede se to pokud je ženská připravena rodit.
    Jo jo,před rokem jsme buleli,že jsme o mimčo přišli a najednou je to tu a jsme maminami

    #891095
    Anonym
    Host

    Ti nevim jestli můžu sexovat….. uvidíme….max.po víkendu na něj skočim :-DDDDD

    #891096
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky, tak se po pár dnech hlásím………….<:o) <:o) <:o) <:o) <:o) .
    Máme Adélku. Narodila se v pondělí ráno těsně před čtvrtou hodinou, měla 2 870g a 50cm. Dnes nás pustili domů. Je to naprosto objektivně to nejkrásnější a nejroztomilejší miminko 😀 . Měla jsem pořád strach, že bude velká a najenou takový drobek :O . Ale brzo to určitě dohoní a nabere 😛 .
    Zítra se jdu postavit na váhu, celkově jsem byla 0,5kg v mínusu než jsem otěhotněla, tak jsem zvědavá, kolik teda vlastně teď vážím 🙂 .

    #891097
    Anonym
    Host

    Krystofe GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o) <:o)

    #891098
    Anonym
    Host

    Nádherná zpráva! Obrovská gratulace Kryštofe a moc stěstí malé Adélce do života. Vlastně vám všem, celé rodině!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 541. až 555. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist