Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891234
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Tak mi kakání do plen to už neznám ikdyž…… Maxík 3dny nekadil jen větší kapka
    a prdík a nic a pak jednou byl v látkové plínce a najednou slyším takový rachot a
    když jsem se pak podívala do plen tak to stálo za to,ale můžu říct,že mi to z té
    látkovky neproteklo.U jednorázovky by to bylo na zádech.

    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #891235
    Anonym
    Host

    Tak my to kadeni uz mame dobry.Jednou denne a plna plinka.Stridame Nutrilon se Sunarem,takze supr,Ani ty protiprdici kapicky uz nepouzivame,sice se u toho Kuba rozciluje kdyz si prdne,ale je to uz oukej.Zacal bastit pres 100ml a interval je po 4hodinach.Takze naprosta pecka.Ve ctvrtek jdeme na 1.ockovani tak mi babicka rikala,ze z toho muze dostat teplotu.Tak snad ne.Ja chytla po pasovem oparu dneska supr velkou rymu,tak se o nas tatinek stara kdyz prijde z prace.Snad to brzo polevi a budu zase dychat normalne.
    jinak u nas nic noveho.Jak jsou ty mrazy tak protoze mame v loznici 20 stupnu Jakub se tam budi a vubec se mu tam nelibi.Tak ac sme prestehovaly celou mistnost abych ho mela hned vedle sebe,tak se mu tam evidentne neco nelibi.Tak zatim spinka v kosiku kde mu je dobre.Snad si zvykne na normalni postylku az z tohohle vyroste.To by jinak bylo peklo.

    #891236
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Možná mu v té postýlce vadí otevřený prostor, v košíku je víc na těsno a uzavřený. Zkus ho do postýlky dávat přes den častěji – aby si zvykl, ne jen na spaní a zkusila bych do té postýlky kolem něj něco dát – třeba kojící polštář. Třeba to pomůže.
    Holky, jak vám mimča spinkají v noci? Já si zatím nemůžu stěžovat, pouze chválit. Snad to vydrží i v období zoubků 😀 😀 😀 .

    #891237
    Anonym
    Host

    Tak prvni injekce za nami a nastesti byl s nami tatinek.Ja mela cervene oci kdyz zacal plakat.Jinak Krystode deeeeeesne diky za tip s tim kojicim polstarem.Zabralo to.Kubicek krasne spinka v postylce akorat se budi 2x za noc ze nema dudlik a pak na jidlo,takze pecka.Jezisi ja sem tak stastna!!!!

    #891238
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nevíte, jak přesně se provádí ta bezplenková metoda? Chápu, že poznám, že chce dítě čůrat a kakat (i když to provádíme nejčastěji uprostřed kojení), ale to ji stejně nestihnu svléknout, ne??? Nějak mi to rozum nebere, že bych to stíhala 😐 . A jak se jinak máte? Dlouho tu je ticho, já měla rozbitý počítač, hrůza, že nepůjde opravit byla velká :S . Měla jsem tam ještě nějaké nezazálohované fotky, no fakt děs. :'( Naštěstí to dobře dopadlo a je vše ok.

    #891239
    Anonym
    Host

    Ty jo nějak mi tu chybí část textu- resp. zakrývají ho reklamy na kraji… Takže Kryštofe neví kdy přesně to ta tvoje cácorka chce čůrat. Vidím pro… a dál nic. Naše malá kaká pravidelně po rannim kojení, ale někdy začne v průběhu. Jinak vysazuju pravidelně při každém přebalení a ona už ted naprosto spolehlivě čůrá. Časem zjistíš, že ona chvilinku počká aby jsi jí mohla vysadit, ale i když to nestihneš a ona začne např. ve chvíli kdy jé teprve rozepneš plínku, tak jí říkej to slůvko co máš na čůrání- ona si ho zafixuje a pak ho pozná- fakt to funguje 😀 chce to čas a trpělivost, ale jde to. Já to na naší malé poznám i když spí- začne se vrtět, ale tak nějak nemám sílu jí kvůli tomu budit a svlíkat. Sranda je, že naše malá, když je hotová, tak začne tak jako krásně spokojeně broukat a je vidět jak se jí to líbí. Někdy se daří líp jindy hůř. My to praktikujeme hlavně přes den kdy látkujeme. Neb papírovku do které bylo byt jen trochu crnknuto musíš vyhodit a to pak bylo 20 plen na den. s látkovkama je to jinačí. Když je mokrá, dáš suchou a hotovo a finančně tě to nerujnuje. Jestli chceš Kryštofe, tak si můžeme dát email a řešit to přes něj nebo pak přes fb, sem už moc nechodím.

    #891240
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    S tím,že se vám neukazují konce textu to je asi problém na webu,ale doporučuji
    používatčastěji enter-zkrátějí se řádky a text bude vidět.

    Jinak Kryštofe já také někdy nepoznám kdy chce čůrat,ale svlíknu Maxíka a dám
    ho nad vanu.Kdy se mu nechce tak začne být protivný,ufňukaný a kroutí se,ale
    když se mu chce tak je v klidu a někdy to trvá trochu díl.Pustím také sprchu.
    Nebo si ho dám do plastového lehátka jak má na koupání a sama si sednu na
    záchod a čekám.Já také látkuji a po procházce je vždy suchý tak šup nad vanu
    Také mi právě bylo líto těch jednorázovek kdy si tam jen krupnul a musela se
    vyhodit a takhle se to jen vypere a jak se pokouším dávat ho vyčůrat tak peru
    jednou týdně plíny takže úspora velká.

    Jinak holka stále můžete pomáhat s hlasováním a budu moc ráda když pomůžete.
    Ještě 12dní na hlasování
    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #891241
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    holky ještě do pondělka 5.3 probíhá hlasování tak pomozte ještě hlasovat ať se co nejlépe umístíme .
    Maxík bude rád a mamka taky http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #891242
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    jo a Kryštofe ty jsi z hrochova týnce?

    #891243
    Anonym
    Host

    Holky, tak my to vyhrály… 🙂 Ten prcek na Homepage – v růžovém rámečku je ten náš Krasavec :)))

    My máme furt rýmu… Tak doufám, že brzy přejde, protože mám pocit, že sem největší tyran na světe….:(((

    #891244
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko gratuluji.Naše soutěž končí v pondělí takže jestli můžeš ještě hlasovat.

    Jojo rýma je na prd.Já ji měla před třema nedělema a čekala jsem kdy jí chytne Maxík a ťuk,ťuk,ťuk nedostal.jen byl protivný a měl teplotku po očkování

    #891245
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky,
    mám k vám technickou otázku.
    Kuba není nijak tlustý miminko a není nijak nabalenej, ale děsně se potí. Nejvíc v noci. Je to normální.? Někde jsem četla, že se miminka nepotí, tak proto mě to trochu zneklidňuje. Nemá teplotu nic, jenom se potí.

    #891246
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Miminka se taky potí,Aďa, když je nabalená, tak se taky zpotí. Můj brácha se ale jako dítě potil extrémě, dokázal za noc propotit deku i matraci a taky jsme neměli přetopeno. Určitě to ale řekni na prohlídce doktorovi.

    #891247
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    jsem k vám nakoukla, snad to nevadí..
    Pocení miminek je normální, mají jinou regulaci těla než dospělí.Já jsem to před pár měsíci taky řešila a i s Dr. a prý je to opravdu normální a hlavně to miminko se v postýlce moc nepohybuje a spí většinou na jednom místě a proto je pak více spocené. Já to řešila tak,že jsem malému dávala pod hlavičku plenku a buď jsem ho pak jen posunula z toho mokrého místa nebo jsem mu tu plenku pod hlavičkou vyměnila.
    Až se Vám mimča začnou víc hýbat v té postýlce a třebas spinkat na boku,tak už se tolik potit nebudou. Mám to ze své zkušenosti :))
    Náš prcek už má rok a už se delší dobu nepotí, on v té postýlce i cestuje v noci:)
    Držím palečky, ale klidně to Terko můžete říci Dr. Nikdy není na škodu se poradit u Dr. Jsou tam od toho :))) Pááá a nezlobte se.

    #891248
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, teeeda tady je mrtvo.Nejak nepisete.Takze napiste jak rostete a nejaky prijemny zazitek:) Tak treba my.Jakub ma asi 5kilo,ale kolik cm to si netroufnu
    odhadnout :)) Kuba zacal zvatlat a smeje se chvilkama na hlas to se dycky muzu pocurat jak je to krasny,nezny a vesely.
    Bivinko diky za info.Prijde mi, ze malyho muzu porad prevlekat.Budto si ublinkava nebo je spoceny.Se mi libi jak je tedka na vsechno nejaky nazev.Kdyz sem byla mimino,tak si deti proste ublinkavaly nebo blily.A tedka se to jmenuje reflux. Mama mi rikala,ze to bych ten reflux musela mit ultra velky,nic sem v pupiku neudrzela…hihi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist