únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,206. až 2,220. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864435
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny:))
    Tak malý spinkal celou noc až do pěti, tak super. Trošku jsem se bála, jak jsme se po třech týdnech vrátili z chalupy,že bude brečet, ale zvládnul to bezvadně.
    A pak jsem si ho ráno dala do postele a představte si, že se ze zádíček sám přetočil na bříško :))) 😀 šikulka můj malý, tak už to na to přišel. A měl ručičky nahoře, takže uplně v pohodě byl na tom bříšku a pak se jen smál :)))
    A z jiného soudku. Než usne, to dělá teda caráty, příšerně se rozzuří. Jako kdyby nám říkal, že on spát nebude a tak řve řve, pak začne stěžovat dudlíku, že asi jsme na něj zlí, že chceme, aby spal, když on nechce. A přitom na něj koukám a padají mu oči a už je skoro zavírá a najednou je zas otevře a zas dokola a pak najednou usne.. *-) Snad z toho vyroste.
    Jinak jsem mu dneska říkala, doufám, že na paní doktorku nebudeš prdět pusou, protože to teďka dělá furt. 😀 Jsem zvědavá, jak nám vyrostl:)) To pak písnu, až se vrátíme. Ještě pak pojedeme na nákup, jelikož doma není nic. Leda, že bychom jedli granule pro kočku 😀
    Tak páááá

    #864436
    Anonym
    Host

    Ahojte holky, tady na chatě pořád to počasí nějak nic moc, jsme tu 14 dní a snad ještě nebyl den, aby bylo celý hezky. Filip je nějak rozhozený a jak už jsem psala, v noci se budí co tři hodiny na kojení, už jsem si na to pomalu zase zvykla, ani večerní kaše nějak nepomohla, dneska zase zkusím.. Jak jste psaly o tom zamrazování těch příkrmů, tak to taky zamrazuju, dělám zatím jen zeleninové, různé kombinace, vždycky si od každý udělám tak 4 porce a pak to střídám. Jdou zamrazovat i ty masové? Maso bych chtěla dávat asi tak od toho srpna nějak..A ještě mám otázku k tomu prádlu..perete to obrácené naruby? Já tak prostě jsem zvyklá prát všechno, ale u těch malých věcí mám vždycky pocit, jestli to neni blbost..Jinak Bivinko, manžel si nevybaluje, to nedělal nikdy, on by si to ani nedal do skříně na správný místo, vlastně do skříně čistý prádlo dávám jen já, on ho jen vytahuje ven a pak hází do koše na špínu..Myslim, že kdyby vybaloval, tak by tam hodil i čistý věci, aby to nemusel třídit do skříně :). Těch věcí na malého máme taky na balení strašně moc, balím si to vždycky postupně, ale to vybalení pak po příjezdu je hrůza…Tak se mějte pěkně, vykouklo slunce, tak pádim ven..

    #864437
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak už mam cestovní horečku. Pobíhám po baráku jako spalšená a pomalu balím. Včera mi manžel oznámil že nejedem v sobotu ale v pátek na dovču takže jsem z toho velice nadšená a trošku tady propadám panice aby jsem něco nazapoměla.
    Jo Péťo peču tu tvojí bábovku co jsi psala na FB – no pekla jsem jí asi půl hoďky a zdála se mi hotová – – no tak jsem zařízla jako že ochutnám než to dám návštěvě a ejhle přesně jak jsi psala – prej stačí 15 minut. Tak dopejkám. Jsem zvědavá co z toho vyleze.
    Bivinko s těma hadrama je to u nás úplně na chlup stejný. Přijedeme z dovolený a taška je tady skoro týden nevybalená. Už musím hudrovat a nebo mu musí docházet prádlo aby si jí vybalil. Jinak já mu prádlo jen peru, žehlím, skládám,ale do skříně si ho dává sám – no dává – položím ho vyžehlené buď před skříň nebo na stůlo a válí se tam ještě tak minimílně týden než ho uklidí. Prej mu ho nemám uklízet že pak neví kde co má. Ha ha a když si ho už on konečně uklidí tak to neví taky 🙁 .
    Mončo ta noha už je v pořádku???? To je teda mazec.
    Bíbo prádlo peru normálka tak jak je. Používám juen dětský prášek – Lovelu a to je vše. Dnes jsem dokonce použila i normální aviváž a tak budu koukat jestli se malej neosype a když ne tak už se vybodnu na to kupovat ty dětský.
    No pádim malej se probral. Pa pa

    #864438
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny.
    Tak nakonec Adámka paní doktorka jen oočkovala a prohlídka bude až v šesti měsících. Tak jsem se jen ptala paní Dr. na takový červený pás, co má Adámek kolem krku, prý to má od spocení, jak nemají mimča ještě krk, tak od toho. Jsem se bála, že to je od mýdla. Prý mám použít sudocrem. Tak jsem ho hledala v lékárně a nakonec jsem zjistila, že ho mám doma. Dostala jsem ho v porodnici v tom balíčku. Tak super, páč je to docela drahé.
    Jsme si Adámka doma zvážili, tak má s oblečením 7,7kg..tak bez asi 7,5kg. To mám pěkně roste .))
    Jo a přítelova taška s věcma je stále hozená v pokoji na zemi.. tak fakt nevím, kdy si to chce vybalit.. hlavně, že prý nemá čisté trenky.. tak ať si chodí na ostro.. 😀 😀
    Tak zatím papa.

    #864439
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky:D
    teda fuška všechno dočíst:P
    tak za prvé-Péti-no na tom prádle je vidět, že je používané,ale jinak v poho.
    Moni-co noha?
    Děcko-to se stává- já dělala buchty plnéné tvarohem a zapomněla jsem ten tvaroh taky osladit-no pakjsem je sice posypalůa ale stejně to nebylo dobré.
    Péti-teda vy tam máte furt něco co?: před vánoci granát-bylo to taky u vás nme?mi řekněte co to dneska z těch dětí roste.
    jinak neustále balím krabice a manža odváží-do koncesrpna už bychom m+ěli být na 0100%pryč.
    holky já se těším, zítra bude dlodělaná kuchyn-jo malá mi tu maečkápísmenka:O

    #864440
    k kosta
    Registrovaný uživatel

    jo,včera jsme byly s malou u dr a v pěti měsících vážíme 5720g, takže prý můžeme zkusit příkrmy, tak jsem dnes prubla mrkev a dobrý, tak uvidím jak dál, holčiny kašui frýžovou mám taky dávat hned nebo třebab až za týden?

    #864441
    m monika306
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    tak malej už usnul huráááá.dnes jsem opět zkusila květak a dnes jsem ho rozmixovala a stále nám nejede tak už nevím jak mu to mám dát jeste mě napadlo třeba s mrkvi ale nevím aby se z toho nepozvracel.koukám že skoro všechny jste byly na chatě nebo na výletě vy se máte to jak byl manža doma (marodil) tak už mu dovolenou nedají no jo no co se da dělat.je kosto ja vam tak závidím že sse budete stehovat u nas doma je to krásně ale když vždy přijde něco nového tak mě to hrozně baví:) díky za optání noha už je v pořádku dá se říct ale druhý den sem ji ještě cítila nebyla jsem si jista jak se říka v kramflecích.holky asi sem naletěla na aukru objednala jsem si silikonové hodinky a už mi měli dávno přijít tak písu dvoum lidim jestli už je dostali a nejsou schopni se ani ozvat tak včera jsem napsala tomu chlapovi a ani se neozval(psala jsem mu už dřív) a nic.no a tak se podívam znovu do recenzí na něj a od minulýho pondělí myslím sami negativní věci si něco objednali ihned zaplatili čekají na to měsíc on se ani neozve nebo jim pošle něco jiného a klído i nefunkční to mě tak sere měla jsem to dnes jako dárek a musela jsem dnes na rychlo shánět něco jiného,ty podvodníci jsou opravdu všudě. Peto jsem se dozvěděla že asi před čtrnácti dny u nás přejel vlak zenskou no ale vylezlo z toho že to byla šlapka tak ty mi není moc líto no jo i když to byl taky člověk že.a ten samí den byl v kolejišti o kousek dál nalezen mrtvej cyklista no to se děje a ted v tom norku hruuuza třeba opravdu nastane ten konec světa:D vzdyž se všudě dějou jenom sami katastrofy zaplavy urágány atd….

    #864442
    Anonym
    Host

    Ahoj maminky,
    tak Valča už spinká, super. Ale asi rostou horní zoubky, bude to týden co je zas večer taková plačtivá. Dnes jsme měly príma den. Jely jsme na oslavu 1. narozenin kamaráda. Tam bylo dětí a až pak jsme zůstaly 2 poslední holky a maminka oslavence. Tak se zeptaly, jestli Valča umí plakat nebo zlobit. že takové klidné, hodné a hravé samo dítě neviděli. Celkem mě to potěšilo, ale je jasné, že každá maminka má to své dítě nejhodnější a nejkrásnější 🙂 .
    Kosto, je jasné, že nové zboží ať už jakékoliv, se nějak užije tak pak je hned použité. Dnes mi došel mejlík od maminky, že balíček co jsem zasílala dorazil OK, dala jsem jí tam mycí gel na miminko jako dárek a měla jsem z toho celkem strach, že se otevře a rozteče na oblečení. Ale tak krásný mejlík s pochvalou jsem fakt dlouho nedostala. že prý nejde ani vidět, že je oblečení nošené a je moc krásné. A to jsem také prala na 90 st a projížděla pravidelně sušičkou. Ale je pravda, že je velký rozdíl třeba mezi mnou a švagrovou. Ta i novou věc, dokáže tak zničit, že by jí člověk nekoupil ani za 5 kaček. Proto, když se jí narodila malá a já už měla nakoupené pro V., tak jsem jí nic nepůjčila.
    Bambulko, psala jsem na FB k tomu koláči, že já ho fakt peču kolem hodiny. Jako nechápu, kde přišli na 15 minut – možná tisková chyba. A chutnal?
    Holky, z FB to víte tak i pro ostatní. já včera dělala na véču sladkou rýží, normálně jí zahušťují krupicí. No ale co, přeci máme různé kašičky doma od Vali. tak jsem to zahustila jahodovou od Hippu. Jo bylo to dobrý. dala bych si dneska zas. Ale už Martin dal na tácek co se najde v lednici. My to tak děláme i k snídani. Vytáhnem skoro vše a na co zrovna dostanem chuť u stolu, si dáme. Protože když nemáme na stole, tak se stejně pak jde pro ní do lednice.
    Kosto, ta bomba byla také u nás. Teď nám psali v deníku, že nějaký úředník je pedofil. Jako fakt nechápu co se děje. Je to k pláči, do jaké doby máme mimča. Nic mlíko už vychládlo, začly zprávy, tak se loučím papa

    #864443
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny.
    Hurááá, Adámek už spinká. Zas jsem přezpívala všechny říkadla a dětské písničky co znám, až z toho mám suchý jazyk.. Adámka to zpívání uklidňuje a neřve a pak po nějaké chvíli usne. Sice ještě ručičkama ošmatá všechny hračky, zda tam jsou. Je to moc hezké ho u toho sledovat.
    Musela jsem mu dát před šestou sirup, po tom očkování zas bylo řevu a bylo vidět, že mu není dobře. Nějak to očkování nesnáší.
    Jinak já fakt nevím, zda mám malému taky začít dávat tu zeleninu nebo ne.. doktorka ho jen oočkovala, nic neříkala a měli plnou čekárnu, tak jsem nechtěla moc zdržovat.. a když to řeším s Honzou, tak ten furt ať mu nic nedávám.. a tak fakt nevím. Hlavně mi pak zase vyčítá, když ho třeba přikryju dekou a jdeme ven, že je prý malý celý zpocený nebo s něčím jiným na mě vyrukuje. Že mě zas dneska sral a nejvíc, když jsem šla k pračce a na prádle jsem měla hozený igelit, co se dává, když se maluje. On něco štrachal a ten igelit nemohl zas uklidit, hodí mi to na prádlo. Tak mě to tak vytočilo, že jsem ten igelit cupovala a pak jsem ho hodila na chodbu a doteďka tam leží. Já ho tedy uklízet nebudu, ať ho klidně kocour docupuje. Jinak to prádlo vybalil, až když jsem mu řekla, že v tom pokoji je čurbes a že to má jít uklidit.
    Tak zatím papa.

    #864444
    Anonym
    Host

    Ahojky.
    Tak u nás balím a vybaluju já. Manžel vždycky jen kontroluje, jestli jsem zabalila všechno důležitý (foťák, nabíječku na mobil,…).
    Jinak včera byl Kubík protivnej a uřvanej. No a v noci se mu spustila rýma. Tak jsem zvědavá co z toho vyleze. Snad nebude nijak nemocnej, že je to jenom nějaký malý nachlazeníčko. Od té noci mu pořád stříkám do nosu physiomer a odsávám, tak už tak moc nechrochtá. Teďka se s manželem kouká na boba a bobka, tak si můžu trošku odpočinout.

    #864445
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:)
    Děcko: tak držím palečky, aby to nebyla rýma. Nedávno měl Adámek taky trošku plný nos, ale odsávání a preventivní stříkání mořské soli pomohlo a pak zas měl prázdný nosík. Ale myslím si, že to způsobuje to počasí, jeden den horko, druhý den zima a pak se nemáme divit, že mají plný nosík.
    Jsem něco chtěla napsat a najednou mám okno.. 😐 To se mi nějak často stává, třebas když telefonuju mamce, tak jí toho chci tolik říct a pak nic.. 😀
    Jinak dneska budeme prvně zkoušet mrkev:D Tak jsem na to zvědavá, co tomu bude říkat jazýček Adámka, asi to na mě plivne a bude pokoj 😀
    Včera jsem mu koupila malého krtečka, nejdřív jako na něj koukal a ignoroval ho, ale dneska už se na něj smál a už ho chytal za nosík :)))
    Jo a jinak mi přijde, že jsem si doma otevřela prádelnu, furt dokola něco peru a věším a furt je plný košík8o| Dneska už prát fakt nebudu, jednak prší a pak už toho mám až nad hlavu, chvilku musím pračce a sobě dát pokoj. Hlavně včera jsem sbírala prádlo a na ručníku byl mega pavouk a já je nesnáším, něchtěla jsem na balkoně řvát, tak jsem opatrně ten ručník sundala a pak s ním třásla z balkonu, tak pavouk zmizel, ale hnusnej byl+o(
    Tak papa a ať už svítí sluníčko :)))

    #864446
    Anonym
    Host

    Ahojda holky!
    Tak už jsme na dovče jen s malou přestávkou u známých tak jsem si sem na chvilku vlezla na net. Nebudu se ani přihlašovat takže holky píše Vám Bambulka.
    Je tady děsná kosa. Jsme na Šumavě. Brrrr hnus. Malej je pěkně protivnej. Změna prodtředí, změna denních rituálů, zoubky, bolení bříška…. a protivka je na světě,ale pěkně pěkná. Naštěstí před 20 minutama usnul tak jsem zvědavá na jak dlouho. Hmmm koukám že začalo i pršet. Jéééé to mě sere. Navíc je tady hrozně much tak malýho oblejzaj jak kdyby byl h… Chudinka. Už jsem mu přikryla i hlavu (bez obličeje),aby ho neprudili nebo bylch mu mohla dělat odhaněčku much. :S .
    No tak bdu končit dostanu se na net tak nejdřív za týden tak pááááček a doufám, že se nám to počasí zlepší. Pa pa

    #864447
    Anonym
    Host

    Děcko, také jsme měly rýmu, trvala měsíc, než jsme jí dostaly z nosíku ven. TAké odsávání a stříkání mořské vody. Ať se brzo Kubíček uzdraví. Je to s tím počasím vážně naprd. Jsem přemýšlela, že místo navlíkání mallé dám podzimní kombinézu a bude postaráno.
    Bivinko, neboj Adámek je šikovný kluk a mrkvičku zbaští a určitě se po ní jen zapráší. Přeci od mámy chutná nejvíce. Napiš nám pak reakci.
    Bambulko, myslela jsem na vás, že si už užíváte dovči a prostě pokud se asi nepojede někam dolů za teplem, tak z dovči se pak akorát vrátí člověk „otrávený“, že nevyšlo počasí. Ale snad se to už brzo umoudří. U nás je celý den pod mrakem, ale neprší. Ovšem to určitě k večeru příjde.
    Jak já chválila toho mojeho chlapa, že pomáhá se vším, tak nevím jestli mu někdo něco řekl. Ale říkám dnes uklidíme. Tak mě poslal do háje, že prý moje mama uklízí také sama. (jí nazývá služkou) takže při vhodné příležitosti mu to vpálím do … Tak jsem se dala do uklízení, že bude hlídat malou, no a jak to dopadlo? zal jí do kočárku, mamka povozila a v půlce uklízení mi jí donesl, že je protivná a nechce se smát a spát. No a já mu odpověděla, dej jí svačinku, udělej jí jablíčka, čuměl na mě jak péro. jako co po něm chci. Ale nechala jsem ho v tom vymáchat. takže máme uklizeno. Jinak to jablíčko byla žňovka, mamka mi říká, fakt jsou dobré, sladké, no tak při pohledu na Vali bylo jablíčo kyselé jak šťovík, ale po chvilce si na chuť asi zvykla.
    Taky jsme dnes konečně Valuš daly do sporťáku, hluboká korba byla už hodně na těsno.
    No nic, jdu si s ní hrát, šoupla jsem malou na chvilku do křesílka a otáčí se do všech stran a kouká, kudy by tak mohla z tama pláchnout. papa

    #864448
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holčiny,
    dneska byl teda, s prominutím, chcanec, fůj, počasí hnusné, vlezlá zima. To jsme jeli nakupovat, bohužel se nemůžu natěsnat do žádných kalhot, tak jsem si jela vybrat nové. Koupila:)) A malému jsem v krámě vybrala i bodíčka v CA :))) Nějak nám vyrostl a nemůžu mu skoro už nic dát, jak mu je to těsné..
    Malý byl na hlídačku u babičky, tak prý jen brečel chvilku před usnutím, jinak byl hodný:))
    Jinak mrkvička k obědu Adámkovi chutnala, až jsem se divila, snědla tak 10 lžiček, než pusinkou řekl dost, pak se dorazil mlékem a vůbec pak neřval, občas řve, pije hrozně rychle a pak se diví, že už je flaška prázdná. Tak zítra bude zase mrkvička k obídku.
    Dneska jsme dostali mixér, tak můžu malému mixovat co se dá :))))
    tak zatím papa.

    #864449
    Anonym
    Host

    Nazdárek maminy,
    koukám čím dál tím víc nás začíná dávat zeleninku. Přemeček už baští mrkvičku pár dní a paráda. Dneska jsme zkusili brambory – měla jsem lahvičku od hippu – no a ty teda ne. Ale myslím si, že to bylo tím, že byli dost suché a přišlo mi že v tom jsou i kousky a Přéma se tím dávil. A to se to jmenovalo první brambory. Příště musím kouknout v krámě zda jsou takhle suhý všecky ty brambory nebo jestli jsem měla nějakou „vadnou“ skleničku. No tak jsem brambory vyhodila a načla brokolici. Na to, že jste se tu bavili, že brokolice na poprvé nic moc tak mě jí zfutroval snad líp než tu mrkev :o))
    prostě jedlík – mám z něj radost….
    Jen to jeho věčný ublinkávání mě trápí – máme na všem pak flek od zeleniny a pořádně nevím čím to vyprat… Koupila jsem vanish, žlučové mýdlo, ďáblíka na skvrny na zeleninu, obyč mýdlo – a prostě nic – někdy se to vypere a někdy ne – ještě jsem nenašla nic co by zabralo vždy. je tedy fakt, že peru jen na 40 max. na 60. Tak to bude možná i tím….
    Pokud máte nějaký zaručený tip tak sem s ním prosím :o)))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,206. až 2,220. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist