únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,641. až 2,655. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #864870
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky:)

    Elenko, ten náš taky furt brebentí.. teď nám přijde, že furt říká Áďa 😀 a kolikrát mi sedí na klíně a vykládá. Bylo to vtipné u našich, naproti nám seděl můj taťka a Aďa mu vykládal 😀 docela jsme se nasmáli, protože u toho byl takový vážný :))
    Jsme teďka byli procházkou v Albertu, jela jsem tam pro knížku říkadel, měli jí za 149,-, normálně prý stojí 299,-. Jsem do ní koukala a jsou tam dobré říkadla, některé ještě neznám. Aďa rád poslouchá říkadla nebo písničky a už jsem potřebovala rozšířit repertoár..
    Taky jsem tam koupila ty selské jogurty, tak dneska jeden zkusím malému dát :)) uvidíme, co on na to..
    Poslední dobou si Aďa furt cpe peřinu na hlavu, asi si dělá tmu, nebo nevím.. a v kočáře se furt točí na jeden bok a pak tam dělá mosty a ve finále řve jak tygr.. no taky se nedivím, že mi teď tam řval, se celou pokadil a komu by se chtělo spát s hovínkem u zadku..
    Takže usnul až doma v postýlce.. Tak si udělám kafčo a mám tu koblihu z Alberta :))
    pááá

    #864871
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, koukám, že už sníte o těch zubech :), no já mám pocit, že má Fíla teď náběh na špičáky, aspoň nahoře, to bude už pořádnej upír :). Jinak mám z něj teď pocit, že je snad pejsek, pořád pod něco leze, nedaří se mu pořád dopředu, takže vždycky zaleze nějam pod gauč..Taky strašně slintá a okusuje boty :). Jinak je už dost mrštnej, na sedátku dělá takový kusy, že mám strach, aby to nepřevrátil do strany, je tam připoutanej, ale hrozně s tím celým rampluje..Taky na těch čtyřech už je poměrně jistej – stojí, jen neleze.
    Mě jinak nějak bolí zub, je to teda už zub bez nervu, tak nevím, jestli dáseň, nebo co, ale bolí to dost..Taky jsem dneska prala a pračka to nějak nedoprala a nechala tam strašně moc mydlin, a ty tam byly pořád, i když jsem to dala ještě máchat a ždímat..Tak nevím..
    No, jsem nějak utahaná, asi půjdu dřív spát..Mějte hezkou noc..

    #864872
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak dnešní noc byla úplně na ho.no. Malej spal jen do té doby než jsem se vrátila z práce. Pak se furt budil. Spal zase až od půl 6 do půl 8, ale to já jsem už zase byla vzhůru a žehlila.
    Jinak co se týče pohybu, tak se docela zlepšuje v couvání, pořád dělá sprostý pohyby, cpesi nohy do papule a úžasně prdí pusou. Když se opravdu chce dostat pro nějakou hračku, třeba pro můj telefon, tak se zvládne plazit i dopředu. Zapéruje na čtyřech a rozplácne se dopředu, případně ještě zkouší natahovat ruce. Když je to daleko, tak si pod sebe strčí jedno kolínko a natáhne protilehlou ruku a takhle se plazí. V lehátku taky dělí psí kusy. Hlavně rád prostrkává nohy pultíkem (je tam díra na držení a odnášení) a taky pořád do toho pultíku kouše a snaží se zjistit, jestli není náhodou něco zajímavýho pod tím lehátkem. V úterý u nás byla známá s o 11 dní mladšík chlapečkem. No a on už si sám sedne, přeleze i 10cm vysoký rantl a stoupá si. Kubík vedle něho vypadal jako nějakej retarda 🙁 .

    #864873
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko :))
    Děcko, to ještě Kubík v noci nespí ? To je nezbeda jeden. Ten náš moc nespí odpo, ale večer jde spát v sedm a vzbudí se v půl šesté a po mléce je zas zpět v postýlce třebas do osmi… Super :))
    Jinak s tou čilostí i tak jste na tom lépe 🙂 Áďa zatím se na čtyři nestaví, je mladší než vy, ale zatím to neobjevil, dělá na břiše letadlo a když chce hračku, tak se k ní na tom bříšku otočí jako vrtule. Já se tím netrápím, on to vše dožene.
    Jinak každé ráno koukáme na Kouzelnou školku, Áďa má rád Františka, tak už ho i máme doma. Včera k odpolední sváče měl ten selský jogurt s jahodama a snědl to celé :))Jen mě furt zlobí s tím pití, nejvíc pije teplý čaj, ale taky chvilku, ale i tak mu to furt nabízím a říkám mu, že se pít musí, ale moc to nechápe..
    tak jdu dělat ovoce ke sváče, dnesk mu budu zkoušet dát blumu :)))
    pa

    #864874
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Bivinko tak s tím pitím to u nás je stejné. Taky vypije jen tak maximálně teplej čajík jinak nic moc, Ještě jsemmu zkoušela dát domágoš pomerančovej džus naředěněej vodou tak si trošku cucnul,ale zase nic moc. 🙁
    Se spinkáním je to u nás pořá na prdlačku. jééé já už se těším až se vyspím celou noc. Dnes opět ve 22.45 vzhůru….. musela jsem mu dát mlíčko nebo by se asi v té postálce zjančil pak byl vzhůru ve 2:45… zase mlíčko a usnul snad až neco kolem 4 hod. Děs. Pořád pořvával. Nakonec jsem mu namazula dásničky tím gelíkem a pak usnul tak možná zase zuby 🙁 .
    S pohyblivostí je to divoch. Couvá o sto šest a pokouší se si sedat,ale povedlo se mu to jen jednou a pak už zase ne 😛 . Dneska se taky doplazil kam chtěl,ale šoupal se tak, že se klouzal po dece. no ono to pěkně klouže po plovoučce a umí si poradit no.
    Teď ho tady mám u pc na zemi tady máme koberec tak už tady vysypal manželovi složený fusekle a trebcle z lavoru a koukám, že si i jedny přivlastnil 😀 a cucá hajánka. Jinak dělá asi pejska po tom našem to asi odkoukal a nacpe si vždy něco do papulky většinou hajánka a dělá u toho ty sprostý pohyby takže hotovej hafan 😀 .
    Odpoledne jedeme ke kamrádce na návštěvui tak už se těším, že se taky trochu odráguju a pokecáme .
    Tak hezký den. Je jeden z posledních.Se má pěkně ochladit.

    #864875
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Tak od včerejšká žádná změna.
    No Bobeš zase dělal v noci psí kusy. Budil se od 22:45 až do 1:00. Vždy maximálně po půl hodince. Plakal se zavřenýma očima. Strčila jsem mu do pusinky dudlík, pohladila a spinkal dál :O . V půl jedné dostal mlíčko a vzbudil se až v sedum ráno. Kdyby nebyl vzhůru co půl hoďku ty dvě hodiny v kuse tak paráda .
    Jinak jsem teď připálila nudle do polívky. No jo no sedla jsem si k PC, že si ho jen zapnu a pak je půjdu scedit. Když tu slyším nějakou ránu tak se jdu podívat kde co spadlo či co a zjistím, že se mi tak nějak udělala z nudlí kaše. No jsem zvědavá jak vydrbu ten hrnec. Musela jsem přejít na variantu číslo dvě, kterou jsem teda měla původně v plánu a udělat nudle domácí. tak už je hotová placka a čekám až to trošku oschne a pujdu je nakrájet :S .
    Tak ju dnes už je hnusně takže můžu jen popřát hezký den i tak sice bez sluníčka,ale s těma našema broučkama je hezky i když sluníčko zrovna nesvítí 😀

    #864876
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky 🙂
    Už se nám ochladilo, ani se mi nechce jet ven.. brrr.. nesnáším zimu..
    Bambulko, to Bohoušek v noci jí ?
    Dneska se Áďa vzbudil ve čtyři a začal si tam hrát, docela mi to přišlo úsměvné, páč tma jako v pytli a on si tam hraje. Tak jsem ho přebalila, šoupla zpět a usnula a chtě nechtě jsem se vzbudila v šest a udělala mu mlíčko, pak tedy ještě zas přebalovačka, bobík v plence, takový malý a smrděl jak velký.. +o( a pak ještě jsme spali do osmi:) Pak jsme budili taťku, ať pěkně vstává pro snídani a pak hybaj do školy 😀
    Jsem dneska stačila znovu obšít záclonu, když jsem je už měla vyprané,tak jsem je mohla opravit, jednou jsem je obšila, ale nějak nakřivo,tak to nevypadalo dobře.. Jsem myslela, že malej bude řvát, ale v pohodě si hrát na dece, furt se točil na bříško a já to v klidu udělala, tak mě to potěšilo. Okna včera umyl taťka :)) Já umím tu práci rozdělit :))
    Holky, kde jste ?? :))))

    #864877
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    no u nás noc celkem klasika. Od půl 8 do půlnoci malej spinkal a pak začlo ródeo. Budil se po necelé hodině. Před druhou jsem ho nakojila, pak v pět. Jinak chtěl čajík a dudlík. Na radu známé jsem mu po prvním probuzení dala nurofen, aby ho ty zoubky nebolely a vyspal se trochu. Bez efektu. Budil se fakt po necelé hodině. Po ranním nakojení šel ještě tak na půl hodinky spinkat. Takže já jsem vzhůru už od 5. Říkala jsem si, že budu dneska prát. No tak jsem začla. asi za 3/4hodiny jdu do koupelny a všude voda. Hezky koupelna pod vodou, chodba a ještě nateklý i v ložnici. Všude, kromě koupelny, máme parkety. Vytřela jsem cca 25l vody. A to pračka ani nedojela, takže toho nebylo tolik. Naštěstí máme fakt dubový parkety, takže máme větrat a topit a měly by se srovnat. Přinejhorším je prý přebrousí. A taky jsem měla štěstí v tom, že v patře pod náma byli kuchyňáři (naši známí), tak mi pomohli vynýst koberec z ložnice, aby mohl schnout a parkety taky. Pak mi ještě ten známej opravil odpad u té pračky. Já ji totiž trošku posunula a odpadová hadice se uvolnila. Tak teď to odopírám a pořád chodím pračku kontrolovat. Zatím neteče 😛 .

    #864878
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, u nás teď ty poslední dvě noci taky zase blbý, měl by si nějak odvyknout, že se v noci jí..ale on se přetočí na břicho, poslaví se na čtyři a kouká na mě a řve a řve, já nevím, co s ním jiného, navíc v noci nemám náladu něco s ním zkoušet. Dudlík nepomůže a dát mu napít něco jinýho nechce..Včera jsem byla na tom pohřbu, nakonec ten pohřeb sám nebyl tak hrozný, jak jsem se obávala, rodiče vypadali celkem smířeně, ale samozřejmě je to teprve týden, a musí fungovat kvůli ostatním dětem..Bylo tam hodně dětí a to tomu nějak dávalo naději, taky to bylo venku a to je asi míň depresivní než v krematoriu. Taky mě pořád bolí ta dáseň, dnes je to ale lepší. A to se můžu vsadit, že když já nejsem v pohodě, tak Fíla taky blbě spí..předtím už spal pár nocí moc pěkně..Mějte se dobře, u nás konečně zatopili a uděláme si snad odechovej víkend..Pa

    #864879
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.
    Tak nám asi už začala zima.. Malej je od rána zas uřvaný. Vzbudil se ve čtvrt na sedm a po mléce jsem ho šoupla do postýlky a nejdříve brekal a u mě v posteli taky, pak se rozeřval.. tak jsem ho nechala chvilku řvát. Je vidět, že to bylo vzteky.. chvilku řve, pak ticho a čeká.. a když nejdu k němu, tak znovu a po třetí toho nechal a začal si hrát a nakonec usnul a já taky.. a vstávali jsme až v devět, ale ještě bych spala.. ale nějak ho ta protivnost nepustila..Nakonec usnul v postýlce. Tak za chvilku půjdu připravovat oběd.
    Holky, za jakou dobu po otáčení na bříško, se vám mimča začli stavět na čtyři ? Koukala jsem na FB, že asi už všichni pomalu tak nějak lezou..
    Áďa zatím nějak furt na čtyři nechce. Nejvíc ho baví to otáčení na bříšku a pak když je na zádech, tak furt kope nohama.. že by malej fotbalista ?? 😀
    Já vím, že některá mimča jsou rychlejší a některá pomalejší, tak uvidíme u nás..
    Tak zatím pááá

    #864880
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Bivinko musím mu dát v noci mlíčko páč jinak řve a řve. Zkoušela jsem čaj s tím jsem uspěla jen jednou a teď už me prokouk rakže když mu nacpu čaj tak ho fluše. Jinak pořád řve dokud se nenatucne a pak zase usne. Dnes zase rodeo od 22:00 – 0:00 🙁 . Nejdřív jsem to zkoušel na dudlík, pak čajíka nakonec jsem mu udělala jen 90 ml mlíčka. Hmmm zbaštil to a pak řval dál že jsem mu dala málo ta ať ještě makulim. Už jsem byla fakt nas…. Tak jsem mu udělala ještě 120 ml a v tom nechal tak 30 ml. Žrout jeden.Pak teda už byl klid,ale ještě se do té půlnoci pořád nějak budil. Brečí se zavřenýma očima. Nevím co s ním zase je. Asi zase fakt ty zoubky,ale zaráží mě že chce jíst a to dostává tak v 19:30 no a nejdéle ve 23.00 se vzbudí a musím mu dát najíst zase. Dnes byl v těch 22:00 a pak až v 5:00 takže to celkem jde,ale nechápu to jeho buzení. Prostě má zavřený očíčka a brečí. Přijdu k němu dám mu dudlík a je tak na půl hoďky klid a pak zase nanovo a nakonec se vzbudí a vyžaduje mlíčko 🙁 . Nevíte jak na něj?? Nebo máte to některá podobný?
    No a kdy začal malej se stavit na čtyři??? Víš že ani tak nějak nevím. Zkrátka se mu to jednou povedlo si nasunout ty nožičky pod sebe a pak už to dělal sám a tak jsem mu tam ty nožičky myslím zkoušela dávat jako že jsem mu to ukazovala jak na to,ale to asi nemělo vliv.
    Noa u nás nového??? Včera jsem koupila malému chodítko za 400,- od Chicca je super, Hraje různé melodie, bliká a tak. Moc se mu to líbí.
    Dneska vařím krůtí roládu s bramborema a Bohoušek má kuřecí polévku s nudličkama a se zeleninou.
    Tak ju budu komčit.Dneska je fááákt hnusná zima. dala jsem spát broučka do chodby do kočárku jinak ho dávám ven,ale dneska měl protivku tak se mi nechtělo pořád za ním lítat ven než usnul.
    Tak pa pa a piště a´t mám co číst. Vždy se u toho krásně oreaguju

    #864881
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Holky tak jsem trošku pokukovala po tom nočním buzení a našla toto. No jsem teda ráda že v tom nejsem sama 😀

    http://www.emimino.cz/diskuse/nocni-plac-cim-to-je-3473/

    #864882
    Anonym
    Host

    Ahojda holky, u nás to s tím buzením bylo tuhle noc zase – kojila jsem ho od večera do rána 6x, a to jsem ho chtěla odvyknout, ale jak to udělat, když tam vedle mě stojí v postýlce na čtyřech a řve a řve..Já snad zkusím koupit nějaký ten prostředek na ty dásně. Zkoušela jsem si ho jen položit k sobě do postele, ale začal mi rvát pyžamo a s otevřenou pusou se ke mě otáčet.. Na ty čtyři se už umí postavit asi tak měsíc, umí to čím dál líp, pořád ale neleze, i když pohyb dopředu se mu už taky docela daří. Venku fakt hnusně, tak nevím, jestli někam půjdeme, spíš bych se podívala na nějakej film..Mějte se pěkně, snad nás někdy zase čeká dobrá noc 🙂

    #864883
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,tak opět píšu, že vás lituji,že v noci mimča vyžadují jídlo. Náš ne, pokud pořvává v noci, tak mu šoupnu dudlík a je klid. Já mu na noc dělám do sunaru kaši :)) Docela mu to chutná. Samotnou kaši nee, ale v sunaru to vypije.
    Jen mě, s prominutím „sere“, s tím, že přes den ho nutím furt do pití. Občas si pítko vezme sám a pije, ale zas stylem, napije se a pustí to ven, místo, aby to polknul. Už mu to dávám i po lžičkách, ale to zas mi rve lžičku z ruky, takže zas nic moc. Zkoušela jsem i šťávičku, ale na tu mi taky prdí..
    K obědu dástává polévku, ale dneska mi nějak zhoustla, tak tam moc vody asi nezbylo.. a zas byl otlapený všude, furt otáčí sem tam hlavou a pak si narve ruku do pusy.. špinavý až za ušima.. a já taky a taky furt cpe ruce do misky..
    Je to přeci jen mimčo a i větší děti jsou u jídla špinavé.. tak to tak tragicky neberu..
    Dneska jsem si udělala super oběd. Z kuřecích prsíček jsem udělala takovou tu čínu, s porkem, paprikou a přidala jsem protlak a pak dochutila kořením atd.. se špagetama.. fakt výborné. Jen jsem si spálila jazyk při ochutnávání..
    Tak zatím pááá, jdu zas Áďovi dát napít.

    #864884
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak holky úspěch, konečně Áďa vypil na jeden zátah 40ml čaje a bez boje 😀 asi mu víc chutná teplejší než studený.. a nyní asi zas kadí.. +o( a přitom se směje 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,641. až 2,655. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist