únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,956. až 2,970. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865185
    Anonym
    Host

    ivi, kde jsi to vyčetla s tou rouškou?? mě by teda tohle na tak už „velké“ dítě tohle nenapadlo. Martin jak měla mála asi 14 dní měl antibiotika a silnou angínu a to roušku teda měl, ale nyní už mají vytvořenou tu hlavní imunitu a bacha abys tou opatrností Adámkovi ještě víc neublížila.
    já pávě martina poslala do sklepa pro brambory, rýži dáme zítra a uvařím tak zvlášť Valce a bude mít na oběd normální naší mńamku, kuře s bramborem, jsem zvědavá co na to bude povídat. asi jí ale brambory pomačkám a přidam to její dtské máslo, ať to nemá suché. Přeci jen ten výpek bývá s naším kořením, cibulí atd, tak at nemá ještě nějaké bolení.
    jo a už je vzhůru, zas spala jen hodinku, nevím co tak najednou málo spí, i když nyní si dává šlofíka i po o, kolem té druhé jde do postýlky a hodinku také spinká.
    no a protože jsem včera neprala, tak to jdu roztřídit a naházet 🙂

    #865186
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Péťo, to mě tak napadlo, ale měla jsem jí jen jednou 😀 😀
    Jinak Adámkovi ta sklenička chutnala, dala jsem mu tu s těstovinama a byli tam takové malé kolínka a vůbec mu nevadili, pěkně je zbaštil. Jen mi přišlo, že je to dost mastné. Docela se Adámek zadělal, ještěže měl ten omyvatelný bryndáček.
    Takže ty malé kolínka koupím a budu mu je dávat.
    Holky, aby toho nebylo málo, tak jsem to ještě dneska dostala, takže mě navíc začlo bolet i břicho.. ale zas mi je trošku lépe co se týká toho nachlazení. Piju heřmánkový čaj s medem a citronem.. Normálně čaje nepiju, ale když není jiná možnost..

    #865187
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak včera se Bohoušek opět rozhodl, že odpoledne prostě spát už nebude. Spinkal od 11:30 – 12:45 a to je za celý den vše :O . Když jsem ho odpoledne strčila do postýlky tak vyřvával jak kdyby jsem mu chtěla utéct a už se nikdy nevrátit 😛 . No po 45 minutách uspávání jsem to vzdala a vyndala ho z postýlky a dala na zem hrát. No zato večer jsem ho musela dát o hodinu dřív spinkat a to doslova odpadl. vypil mlíčko a hotovo. A i hezky v noci spinka vzbudil se kolem 20:00 pak kolem 21:30,ale pak se probudil na mlíčko až ve 2:45 :O . Jsem koukala jak bláezen a chodila se na něj v noci koukat co se děje. Ale ráno už se rozhodl kolem plůl sedmé že už se spát nebued. Mno teď nespal ani hodinku a už se tady po mne sápe tak jsem zvědavá na dnešní odpoledne.
    Sušičku by jsem taky brala. Nikdy jsem nad ní nepřemýšlela,ale když píšeš peťul že je tak dobrá……… no zatím nejsou koruny,ale třeba někde něco někdy ušetřím. A není to prádlo moc zmačkané??? Třeba jestli se hůř nežehlí nebo tak něco.
    Tak ju budu muset do krámu došla mi cibule a potřebuju jí do zapečených brambor máme jí tam rádi. Tak pa pa

    #865188
    Anonym
    Host

    Leni, od té doby co máme sušku, tak nežehlím :), ale je pravda, že nosíme jen domácké prádlo, přípandě trička na venek a martin v práci monterky, takže žádní krava´táci z nás nejsou. a u mě jsou klienti zvyklí že v košilích a kostýmku nechodím, ale jdu v riflích, mikču či svetr. takže opravdu nežehlím absolutně vůbec nic a od malé? tam se nemá ani co zmačkat 🙂
    holky tak náš obídek dopadl teda. snědla toho celkem dost, ale tím že tam nebyla žádná štáva ale čistě brambory a prsíčko z kuřete, tak se tím asix 2x dávila až zjistila, že se musí polykat, pak to rozdýchala a jedlo se dál. párkrát byla jak křeček, vše ve škraních 😀 , no a protože se jí to moc líbilo, tak chtěla jíst sama, takže maso bylo i na podlaze, na zádech, prostě snad všude. takže bych to shrnula, že půl hodiny jídlo a půl hodiny úklid po.
    ted jsem jí šoupla do postýlky a otevřela okno, snad usne.
    Bambulko, super fotky se spícími polohami 🙂 , to nám se valča natlačí vždy to hlavního čela, spí na boku, hlavu zakloněnou ale hlavně že je komplet zaražená a cítí se asi pořád tak stísněně jak v břichu. ona tak spí i večer a pak jí posunu do normální polohy a to pokračuje celou noc na zádíčkách s rukama do svícnu 🙂

    #865189
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    Ivi, s tím nachlazením a rouškou bych to taky nějak neřešila. Jsem už od neděle nachlazená a od úterý na antibiotikách a roušku jsem neměla. A to tu kýchám snad 10x do hodiny:$ . Malá je zatím v pohodě, jen jsem jí jednou odsála rýmu, ale tu už měla minulý týden. Bohužel to moje marodění odnáší malá protože je se mnou „zavřená“ celý den doma. Snažím se alespoň pořádně větrat. Ale už se těším až budu zdravá:P

    Dárky na vánoce bohužel nevím co komu pořídit. A malé už vůbec ne. Protože co jsem jí chtěla koupit, to má.
    Sušičku bych taky brala, ale zatím nemáme místo anebo by jsme si museli koupit novou pračku. Takže zatím počkáme a v budoucnu si ji určitě pořídíme. Už minimálně jen proto, že nemáme pořádně kde sušit prádlo. Zatím ho suším v dětském pokoji.
    Jinak další změny nemáme, jen možná to, že mě přijde jako by Zuzka zapoměla jak „padat“ ze sedu či stoje. Už to uměla krásně. Zuby zatím žádné.

    #865190
    Anonym
    Host

    Jo a ještě jsem chtěla napsat, že my jsme měly po dlouhé době krásnou noc. Já šla dokonce spát dříve než malá:$ . Malá usnula kolem 20:30 a pak se probudila kolem 22 hodiny, sice usnula až za hodinu, ale pak se probudila až kolem 3 hodiny. Pak zase až v 6 hodin. Super, po dlouhé době jsem spala (sice přerušovaně, ale …) 8 hodiny 😀 😀

    #865191
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,tak jsme byli na nákupu, zas jsme tam nechali peněz:S No kupovali jsme taky prášek, chtěla jsem vyzkoušet ten persil sensitiv, abych nemusela už kupovat tu lovelu, stejně mi přijde, že moc nepere..
    A pak nějaké maso nám, granule kočce a pak něco tam něco sem a hrůza u pokladny..
    Elenko, tak to se ti to rozjelo. Já si zas uvařím čaj a snad se to zlepší. Nejvíc nemám ráda rýmu, to je voprus největší.. tak jsem si stříkla párkrát mořskou vodu baby, co jsem jednou kupovala malému, ale nějak moc nefunguje ten zobáček, takže jsem si stříkla někam až do mozku a pak mimo nos… a všude to teklo.. ale docela se nedivím, že Aďa jednou tak řval, když jsem mu to tam stříkala.. Ale pro jistotu jsem koupila novou mořskou vodu pro dítě, abych to doma měla.
    Jinak Aďa miluje ty dlouhé piškoty, dávám mu jen občas jeden za den. Vezme si to do ručičky a celý ho dásničkama rozkouše.. zatím žádný zub není vidět, ale furt si cpe prsty do pusy a bez dudlíku v noci ani ránu..

    #865192
    Anonym
    Host

    Ivi, o těch cifrách u pokladen, vyprávěj, to je šílené, jdeš pro blbý základní nákup a hned jsou 2 litry v háji. a to neberu plíny, nutrilon ani prášek :'( . prášek jsem brala posledně v polsku, za 180 Kč 9 kg, tak jsem ho dnes načla a právě vytáhla první várku na poskládání, mám i od té značky aviváž a voní to v té kombinaci nádherně, ted uvidíme u bílého prádla jak bude i vypráno. jinak persil jsem ted brala v globuse, 6 kg za 299, mají ted i novinku nějaký extreme nebo jak se jmenuje a je toho jen 4,5 kg, ale pracích dávek je stejně. já tomu nevěřím, stejně bych sypala pořád stejně toho prášku. Jinak Bibo jak jsi se ptala (teda doffám že ty), tak také peru stále samostatně, stále používám na den nové oblečení, nové pyžamko i novou osušku, už jsem si ale říkala, zda ta osuška je nutná, jak jste na tom vy?
    holky my jsme si tak krásně odpoledne hrály, vytáhla jsem takové ty skládací kelímky a dělala jsem komin, Vali prvně hleděla jako co po ní chci, ale pak mě nenechala to ani dostavět a po 3 kelímkách už to letělo dolů 🙂 , moc se mi to líbilo

    #865193
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak ten persil máme taky za těch 299,- :))
    Péťo, já nechávám Adámkovi pyžámko tak tři dny. Už se mi nepoblinkává jako dřív, tak to jde. Osušku většinou má taky tři čtyři dny, pokud jí nepočůrá. Občas mu i tričko nechávám i druhý den, pokud jej nezmazal. Ale poslední dobou má spíše nové, páč se Adámek naučil, že ho rozbalím a hned si uleví. Docela se mi líbil dneska. Jsem ho rozbalila, hned si šáhnul na pindíka a pak hned čůral, tak jsem mu jen natáhla nožky, ať čůrá dolů a ne nahoru..
    Včera se otočil na bok a zčůral mi postel, prostě minul podložku..
    Péťo, to máš výhodu, že máš Polsko za humny a můžeš koupit tam za pár kaček..
    My furt studujeme letáky a kupuje v akci.. ale stejně furt je to pálka..
    Aspoň dostáváme ty kuponky v globuse na ty talíře, už máme jedny zadara a ještě lepíme na další..
    Ještě chci koupit v globuse pleny, abychom dostali body za ně a měli dárek 😀 😀
    Já mám ráda dárky k nákupu:D 😀

    #865194
    Anonym
    Host

    nevím nic o lepení a áekách a t do globusu jezdíme každý týden na nákup. vloni jsem tam měla vyhlídnutý ten fritovací hrnec tefal na body, kde se nedává olej, nebo jen ta lžička aa nebyl. tak mě to naštvalo

    #865195
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Za každých 300,- ti dají bod a můžeš si vybrat nějaké talíře nebo hrnky nebo skleničky, buď je doplatit nebo zadara.. tak proč to nesbírat:D 😀 když nám to dávají.
    A nákup plenek a věcí od pampers přes mimiclub ti dávají taky body a pak si za to vybereš dárek. Nejméně je 20 bodů a za to je lahvička.. spíše za víc jsou lepší dárky, ale my tam pro plenky nějak nejezdili, tak mám jen 7. bodů.. :^)

    #865196
    Anonym
    Host

    tak to my pemprdy nepooužíváme vůbec, takže nic, ale zrovna mi došel letak na globus, tak kouknu, co vpátek přes víkend nakoupíme.
    a budu muset kouknout po kombinéze 86, dnes měla 80 a jako celkem naknap a to je cherokee, což se mi zdá velikostně dobré, ne jako next, které je menší. tak nevím kam až porosteme. Máá m 86 2 bundy, ale do k tomu do kočárku, než jí navlíknu zateplené katata a bunud, tak kombinéza je ryhlejší, ach jo. jo promintě překlpey, mám pořád nehty a blbě se i s nima píše. mám je udělané delší než když jsem na ně chodila :), ale asi je dám dolů, začínají mě bolet od těch úderů do klávesnice 😀

    #865197
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Péťo, my to přelouskáme:D
    Jinak v Globusu měli nedávno akci na huggiesky.. ale vy asi máte jiné plenky..
    To víš, když do té kombinezy nejde jen tak nahatá, tak je jasné, že tam se už nevejde..
    Já zatím Adámkovi dávám kalhoty a pak nějaký svetr a na to vestu.. mám i bundičku, ale přijde mi ještě na ní teplo a je to vel. 92, tak pohoda. Kombinezu máme tedy taky 92..
    jééé Aďa řve.. přitom už spinkal.. šmudlík malej..

    #865198
    Anonym
    Host

    jj hugies byly, taky jsme je nakoupili a pak i v polsku :).
    my už také spíme a vypadnul nám dudlík tak byl řev, no ale to je rychlvoka, nemlvuit, dát dudel a spíme dál. dnes prvně s krupičkou, ale tím že spíme krásně, tak zázraky nečekám a bohužel dudlík to bude asi boj na dlouho :S
    Zítra má náš taťulda svátek, a ono vypadá, že by mohl možná být i u nás sníh, právě máme 0, tak uvidíme, zda dojede s bílou. ale nic pro něj nemáme, my svátky a narozeniny nějak neřešíme (teda u dospělých). asi jen popřejem, dáme hubánka a až bude chuť dáme romantiku a Valinka by mu mohla nadělit slovo táta. pořád mele baba, mama, papa a dnes jaj jaj

    #865199
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    tak vyřiď Martinovi, ať do Prahy se sněhem nejede:D My ho chceme až na vánoce 😀
    Tak Aďa zas jen říká tata dědě občas jakoby Ada a jejeje.. a tak.. mama a baba neříká ani nic k tomu podobného, i když ho stále učím..
    Začínám ho učit papa, páč mává ručičkou, tak mávám taky a říkám u toho papa :)) tak uvidíme, jak se to naučí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,956. až 2,970. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist