únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,031. až 3,045. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865260
    Anonym
    Host

    Bibo, někde jsem slyšela, že se spoustu dětí kolem 9 měsíce samo odstavilo. Ale taky prý hodně těch mamin bylo těhotných 😛 . Já si myslím, že jakmile se dětem začne dávat jídlo, tak že se toho kojení už prostě nenají. Pak to vlastně mají jen tak na pití. Já teda už nekojím, ale kojící čaj piju dál, protože mi chutná a mám tu ještě 2 krabičky.
    Bivi, já malýmu před chvílou mazala dásínka a náznak zoubků jsem cítila nahoře. Takže možná budeme mít zase něco extra a vylezou mu prvně horní…
    Jinak u nás byla taky noc na prd. Nevím proč, ale malej se začal budit na UM v 1 místo ve 3 a pak se nějak budí. Většinou je to na dudlík, ale je vzhůru v podstatě každou druhou hodinu a 6 po UM už spát nechce. Usne až před sváčou. No teď se taky šmrdlal, že by šel spát, ale zase v postýlce dělá blboviny.

    #865261
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky, tak jsem prožila nejhorší chvilku. Adámek byl na bříšku na posteli a hrál si s tou myší, najednou si ublinknul a rozeřval se, tak jsem ho vzala a on byl prohnutý a rudý, asi se nemohl nadechnout, tak jsem mu dala herdu do zad a bylo to v pořádku. Ale uplně mě to sebralo 🙁
    Od té chvilky už je to oká, teďka i usíná v postýlce. Jdu si dát panáka!

    #865262
    Anonym
    Host

    Bivi, to bych si asi dala zrovna 2 panáky…

    #865263
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Jeden mi stačil 😀 Zas se nemůžu opít..
    Zatím Adámek klidně spí, tak klepu.

    #865264
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    teda Bivinko úplně mě zamrazilo když jsem to četla. Ufff ještě že je vše už v požádku. 😐
    Bohuškovi asi taky lezou zoubky. Má celé červené tvářičky – to měl i u prvních zoubků a je chvilkama protivnej jak činže. Už aby vylezly všechny 🙁 a byl klid
    Jinak jak píšete každé dítko je jiné. ten náš je děsnej lump. Buďte rády, že Vám nelezou. Dávala jsem včera na FB video takže si t umíte představit. Neudělám ani krok a hnedka leze za mnu. Když topím doma tak pořád dávat pozor na kamna. Všude si stoupá takže koukat aby nezbuchnul a nepraštil se do kebule hlavně o hrany stolu a tak, musím pokoukat po těch bezpečnostních systémech na rohy stolů na otevírání šuplíků, skříní a tak. Zatím krámuje jen pytlíky ze šuplíku a děsně ho zajímá lopatka na uhlí :@ .
    U nás je dnes zase sluníčko tak asi zase ospoledne vyrzím ven na prochajdu. Jsem ráda, že tu není ta prašivá inverze. 😀 .
    Nemocným maminkám a miminkám přeji ať se brzo uzdraví a teplůtky ať už nejsou.
    Tak pa pa pa a hezká klidný den

    #865265
    Anonym
    Host

    Bivi, to se ti nedivím, taky bych byla na panáka. Doufám, že je Aďa v pořádku.

    Jinak tady je tak hnusně, že asi odpoledne nikam nepůjdeme Ráno jsme byli nakoupit v Globuse a potvrdil se Murphyho zákon o hladovém v obchodě:P . Krom toho, co jsem potřebovala, jsem koupila hromadu sladkých blbostí.

    #865266
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Adámek je v pohodě, vůbec nemá teplotu, tak jsem ráda:) Doufám, že bude i dobrá noc.
    Dala jsem Aďovi jednu kostku a děsně se s ní řechtal, tak jsem ho natáčela, docela komické. Tak zkusím dát na FB.
    Tady je taky pěkně hnusně, no my ven nejdeme, přece jen to nechci riskovat.

    #865267
    Anonym
    Host

    Holky, dáváte prckům hrozny? Jsem je dneska viděla v obchodě, tak jsem je chtěla vzít, ale nevím, jak je malýmu dát, jestli oloupat a nakrájet na kousíčky… ? Tak jsem mu koupila ringle. Doufám, že mu budou chutnat a začne mi jíst ovoce.

    #865268
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, já jsem zatím hrozny nedávala, páč prodávají vesměs s peckama a i když jsem je chtěla dát Aďovi, tak mi je dřív snědl Honza… ale myslím, že se můžou dávat, vždyť prodávají i šťávy z hroznů pro mrňata..
    Kubík ti nejí vůbec ovoce ? Aďa jí zatím skoro vše, co jsem zkoušela. Nikdy se zatím neosypal. Tedy citrusy jsem nezkoušela, ty moc nedoporučují.. tak možná ke šťávičce přidám pár kapek z pomeranče.
    Jinak večer jsem ještě Adámkovi dávala Panadol, zas mu ta teplota jela nahoru, ale v noci už to bylo v pohodě. Jen před čtvrtou jsem mu dávala čajík, tak vypil skoro celou flaštičku a ještě jsem přebalovala, páč se rozhodl ještě vytlačit bobík. Pak jsme spali až do půl sedmé. Zatím je v pohodě a nově začal žvatlat BEBEBEBEBE:D
    Dásničku mi nechce okázat, jestli je tam zub.. 😐 😀 Prej jazyk mi stačí 😀

    Jo a máme asi kočkopsa, začal aportovat houbičky od vany.. už předevčírem mi bylo divné, že tam ta houbička není a ráno byla rozcupovaná po pokoji a večer jsme ho viděli jak nám jí v tlamičce přinesl pod stůl.. 😀

    #865269
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    já hrozny dávám, jen je vypeckuji a uvařím.

    Tak jsem včera dělala perníčky, protože jsem zkoušela udělat adventní věnec z perníku. Myslím si, že se mi i povedl a perníčky jsou dobré. Manžel mi řekl, ať udělám jich udělám ještě jednou tolik:D

    #865270
    Anonym
    Host

    AHojky,
    Bivinko, Kuba mi jí jen uvařené jablka a hrušky a ještě do nich musím přimíchat kaši. Na banán mi ani neoteře pusinu, jen banánový koktejl vypije.

    #865271
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Holky,
    já Aďovi to ovoce jen rozmixuji. Nikdy jsem ho nevařila a baští to.
    Dneska zas enormě slintáááá.. že by fakt to byl ten zub? Už by bylo načase, takhle nás tu napíná:D

    #865272
    Anonym
    Host

    Krásné ráno, i když opět v hrozné mlze, či smogu (štěstí že nám to trošku požírá les)

    nemocným přejeme brzké uzdravení a už žádné teplotky a zoubky? ty malé perličky at už jsou venku, když nás tak trápí, potvůrky jedny.
    Evi, tak zkoušela jsem overball na malou a jekot jako prase, to se nedá jinak nazvat, fakt jak na vojtovce a prostě se narovanala jak pravítko a konec. ale začínám zjištovat že máme problém s tím, že se nemá od čeho pevného odrazit. prakticky nemáme jediný kousek zdi, případně nábytku, od ktterého může pérovat. v postýlce o šprušle ale zas dělala kliky, chtěla jsem jí vyfotit, ale jak zbystří foták, je konec pozování a začne vyplazovat jazyk atd.
    jinak byla jsem včera teda prvně vpráci na celé odpoledne, tak jak se mi nechtělo a měla zkorucený žaludek mi dlouho nebylo, ale nakonec to uteklo rychle a hnedka jsem udělala obchody, tak jsem ráda.
    Prcek se mi rve s rohlíkem a za cvhíi až jí přestane bavit jí dám jogurt a dneska jí už musím dát ven, včera nebyla a jde to hnedka znát. jéééé to jsou zvuky u toho rohlíku, , vrčí na něj, žvatlá mu něco. jinak říkáme jakoby brekeke brekeke, detaga pak i hlásky s i, hodně se jí ten jazýček rozmotal a už to je takové krásné, jak hudruje.
    dnes jdem vyřizovat občanky, musíme se jít oba vyfotit, tak nevím zda brát sebou malou nebo jí dáme k babi na hlídání.
    také přemýšlím že dám malé naší zeleninovou polívku, kterou dělám ale se zásmažkou (na másle), ale dávám tam vždy kostku zeleninového bujonu, tak snad to bude moc.

    #865273
    Anonym
    Host

    Peti a zkoušela jsi malej nebo velkej overball? Kubovi se líbí na tom velkým, teď jsem se teda dočetla že je to gymball, pro mě je to balon jako balon 😛 . Dneska jsem ho zase dala do provozu, tak jsem ho zkoušela naklánět dopředu, aby si bral hračky v podlahy a hrozně se mu to líbilo. No ale tak snad se Ti povede Valču trošku rozhýbat. Musíš to holt pořád zkoušet, ať vás pak nepošlou na vojtovku. Ještě Ti pošlu nějaký další fotky co jsem v té knížce našla, aby se víc učila krčit ty kolínka.
    Bivi, kuba prostě ovoce nechce, už jsem i zkoušela dát mu kouset hrušky do ruky, ale se mu líbilo s ní mlátit do lehátka a do papule ji vůbec nechtěl. Je to lump a asi bude po mě. Já taky raděj maso a zeleninu.

    #865274
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Mě by se taky líbil ten balon a i pro malého. Jen on by asi dlouho nebyl, jak máme toho kocoura, tak by ho asi prodrápnul..
    Dneska jsem měla náladu vařit, tak bude roštěnka a malému vařím něco jako svíčkovou, snad mu to bude chutnat:D
    Evi, ten Kubík je prostě masovej, prostě chlap:D Třebas mu to ovoce začne chutnat později..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,031. až 3,045. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist