únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,091. až 3,105. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865320
    Anonym
    Host

    Tak jsem vařila jáhly a králíka se zeleninou.Jenže malej začal pištět o 3/4 hodiny dřív, takže jsem musela vydělat malou skleničku a do té jsem dala ty jáhly. Ty jsem vařila dřív s tím, že kdyby mi nechutnaly, tak abych mu stihla udělat jinou přílohu. Docela se pak oblizoval. No a pak jsem si volala s mamkou a povzdechla jsem si, že kdybych měla tlakáč, tak že bych to měla všechno uvařený hned. Tak se zeptala, jestli ho chci na vánoce. Jenže já se musím domluvit s manželem a ten mi beztak řekne, že je to jen další krám do baráku 🙁 .
    Bivinko, však je tu ještě i Zuzka a tu máte docela blízko, tak si domluvte námluvy 🙂 . Jinak Kuba má v okolí víc slečen. Jen teda musíme zjistit, která bude mít větší věno 😛 . Zatím ale vede Valča, ikdyž Úvalno je trošku z ruky…

    #865321
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    já jáhly používám celkem často, hlavně teď pro malou. Dělám jí z toho ranní a večerní kaše.

    Bivi, jestli budeš chtít, tak se určitě můžem někde sejít.
    Jinak manžel mi pomáhá celkem dost. Kromě kojení je schopen dělat vše, jak přebalování, koupání, oblékání, tak i nákupy. Jen se mu občas nechce.A na procházku je ho problém taky dostat (tak aby šel sám), ale věřím, že kdyby byl s malou doma na rodičáku, tak by ven chodil.
    Dnes jsem byla po 3 týdnech na zumbě a myslela jsem, že to po 15 minutách vzdám, ale vydržela jsem:D .

    #865322
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak jsme zas měli doma uplakánka. Myslím si, že je to kvůli tomu zubu, při koupání jsem mu šáhla na dásničku a má to tam tvrdé..takže fakt už je to otázka dnů, kdy to prorazí.. už aby to bylo 🙂 Ale zas pak ještě další zuby… ůůůůf..
    Elenko, klidně se někdy můžeme domluvit a ty jsi z jaké části Prahy?
    Tak já ty jáhly zkusím koupit a malému je taky uvařit, zda mu budou chutnat.

    #865323
    Anonym
    Host

    Ahoj, po celém dni, byla jsem na tom školení, začínalo v 9 a kočnílo v půl 6, bez oběda. mazec. malá to zvládla zase suprovně. pak jsem fičela k zvěrolékaři, dle popisu má laringitídu, nebo jak se to jmenuje. dostala atb a steroidy. a zas 800 v háji.
    jo a jen tak vám povím co se mi stalo v lékárně, byla předemnou cigánka, holky dala tam nějaký poukaz (asi na 500) a rozhlížela se co si tak vezme, pak jí paní říká, máte to za 450, co do zbytku, prý nějaký kvalitní paralen. ta k jí paní povídá, tenhle je na předpis a pak je tady nevím jestli grip za 99 kč, a ciganka hned, to né, to je drahé, tak jí tam dala paní 2 obyč a měla to za cca 480 kč. nic neplatila, vzala si účtenku a odkráčela. no mě bylo tak zle, že to není možné, fakt normálně si připadám jak v nějakém sci-fi.:@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
    Evi, tak naposled si Kubík myslel na Johanku ne??? 🙂 a jako jestli máš na mysli to naše věno, že bude mít půlku baráku tak ok, nic víc holka nedostane, já mám konkrétně na sebe i mamčiné dluhy, takže celkem 2,6 milionu :), ale zas neplatím elektřinu a plyn. no máme to na dlouho, hodně dlouho, radějc koukněte po jinčí. 🙂

    #865324
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Péťo, co na to říci?? Ti naši spoluobčané jsou prostě vykukové první třídy. Dojdou si na sociálku a už mají peněz až nad hlavu.. možná bych si měla tam taky dojít, třeba mi něco kápne 😀 😀
    Jediné, co mě opravdu naštvalo, že zrušili porodné!!! Předtím xxxx let to ženy dostávaly a pomohlo to a když už konečně jsem i já měla mít maminkou, tak to zrušili a přitom by se nám ty penízky hodili.. Bohužel na tu jejich vyjímku jsme měli velký příjem, ač přitom člověk má úvěr a platí tamto a to.. no asi to znáte..

    #865325
    Anonym
    Host

    Bivi, já jsem z Přezletic, to je vlastně pokračování Vinoře.

    Taky bych brala porodné, penízky by se hodily.

    #865326
    Anonym
    Host

    brala bych porodné, sociální výpomoc a dotace

    #865327
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak už jsme zase spinkali celou noc a to do půl sedmé:D To je pak krása. Ještě by se nemusel Honza v noci vrtět… on se zavrtí a já tu na posteli skáču.. máme blbou postel, asi už je moc používaná 😀 😀
    Elenko, koukala jsem, že je to nějaká vesnice za Prahou.. Tak až budeš mít cestu do Prahy, třebas do Ikei, tak dej vědět, můžeme se sejít 😀
    Holky, mě se tak líbí, jak Adámek dělá paci paci, on to dělá i sám a to je tak roztomilé, že objevil plácání do ručiček. Ještě taky si umí šahat na hlavu, buď se hladí nebo si dává facky nebo si chytne vlásky a tahá si je.. Prostě ty dětičky jsou kouzelné, jak se objevují :))

    #865328
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak už máme doma zubatca!!! Když se mu ale chci na ten kelčák podívat, tak na mě vyplázne jazyk. Holky, jaký mají vaši prcci kartáčky na tesáky?
    U nás byla noc celkem dobrá, Kuba se vzbudil až ve 2 na mlíko a pak o půl 7 a zase spí. No ještěže se o té půl 7 vzbudil, protože jsme dneska nějak zaspali. Oba jsme si zamáčkli budíky a spali dál.
    Jo a ještě jednu novinu máme. Včera si Kuba sedl do hezkého přímého sedu a chvílu se udržel. Ale když jsem ho chtěla vyfotit, tak se na mě podíval, řekl haha a rychle se přesunul na čtyři. Darebáček.
    Bivi, mě se taky líbí jak malej dělá paci paci. Vlásky si taky tahá a ještě se šťárá v uších. Taky si rád prohlíží prstíky a punčošky. U těch kontroluje, jestli mají nějakej vzorek a když jsou jednobarevný, tak se dívá, jestli mají na šlapkách takový ty protiskluzový pucky. Večera jak si tak hezky sedl, tak si chytnul špičky punčošků, zatáhl za ně a žuchnul na záda a strašně se mu to líbilo. Hrozně se tomu řechtal, asi jak ohnutý, tak se na ty záda takjako zhoupnul.

    #865329
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, ještě jednou gratuluji k zubu 🙂 Aďovi se ještě neprorazil, ale už když mu tam šáhnu, tak to tam má tvrdé, tak už jen kousek a už taky vykoukne.
    Ještě jsem si vzpomněla, že když je Aďa rozbalený, tak si chytne nožičku a prohlíží si prstíky u nohou,jednotlivě. To je taky dobré:)) ale do pusy si je tedy nestrká, i když je má kousek od hlavy..
    Evi gratuluji i k sezení.
    Aďa nějak nechce lézt a sedět.. to asi taky hnedtak nebude.. Jsme uplně pozadu. Přitom mi přijde, že je fakt dost pohyblivý a plný energie. Zkoušela jsem ho dát i na koberec nebo na plovoučku a ty kolínka prostě nemá.. Jestli ani v prosinci nepoleze,tak asi zavolám paní Dr., zda to není nějaké divné..
    Dneska jsem si ho dala do postele (po sunaru) a hned na břiše a jak jsem tam měla myš od notasu, tak furt jí chtěl, tak se k ní snažil dostat, ruce pracovali, nožičky se snažili, ale prdelka se nehýbla.. a nakonec se mi tam poblinkal, jak byl po tom jídle.. takže jsem musela ještě převléci postel..
    Jo, ale když leží na zádech, tak furt dělá mosty, takže ten kaďáček nemá těžký..
    No možná ani nepoleze a rovnou si pak stoupne.. prej já jsem nelezla a rovnou pak chodila a včera mi říkal i můj taťka, že prý nelezl, ale rovnou pak chodil.. tak že by geny ?? .. :O

    #865330
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    😐 hmmm..tak jsem zrovna na jedné stránce vyčetla,že když se dítě dává na gauč či postel, že to není dobré, páč je to prý měkké a nemůže se pořádně opřit a zpomaluje se mu vývoj.. má se dávat na tvrdou podložku.. tak asi tady je zakopaný pes u nás.. dost dlouho jsem Aďa dávala na gauč.. :'(

    #865331
    Anonym
    Host

    Bivi, má se dávat na pevnou podložku s měkkým povrchem – deka na podlaze,… Kuba je v ohrádce s cca 3cm vysokým molitanem a taky to není ono, musím ho častějc dávat na holou zem (na koberec). Vlastně i na té tvrdé zemi opřený o skříň si začal trochu sedat.

    #865332
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Aďa už je dávno na dece na zemi, ale dost dlouho jsem ho dávala na ten gauč.. Tak doufám, že to dožene.
    Před chvilkou to byla komedie, Aďa na dece a bouchal do podlahy a Miki (kocour) u něho a sledoval každý jeho pohyb ručičkou, ale Miki je hodný a nic mu nedělá.

    #865333
    Anonym
    Host

    Bivi, my to tak máme se psem. Pořád se okolo Kubíka motá, sleduje ho. Ale když dám malýho na podlahu, tak pes zdrhá pryč, protože Kuba ho pronásleduje a chce ho chytnout, nejlépe za nohu nebo ocas a to se už psovi nelíbí…

    #865334
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky hoky!
    Já jsem dávala Bohouška taky ze začátku na gauč a pak na deku na zem takže byl na tvrdém.
    Péťo z těch našich spoluobčanů (chudáčky, kteří nemůžou pracovat) je mi zle. Vždycky dostanu strašnej vztek. Nejvíc mě dokáže nadzvednou jak hulákají, že by chtělipracovat!!! :@ . Stačí mi na to jen pomyslet a přečíst si takové podobné věci jako jsi psala a otevírá se mi kudla v kapse. :@ :@ :@
    Mi nedostaneme anoi floka a oni chudáčci, kteří nemakají se mají lépe jak mi. Porodné dostanou, sociálníá dávyk, přídavky, příspěvěk na bydlemní a kdesi cosi – ani nechci vědět kolik vyždímají od státu peněz.
    No už jsem se zase rozčílila……..:D … to chce klid stejně sa tím nic neuděláme. Bude to pořád stejný jinak budemem pro EU rasisti, že.
    NBo a te´d z jiného soudku. Dnes vařím nějakou omajdu. Bohouškovi brambory s mrkví. Manžel bude dnes déle v práci ta budemem sami až do večera. Na zítra si bere volno. Jak dojíždí do práce – denně ujede 150 km tak chceme předělat auto na plyn páč je to děs. Týdne projede přes 1000,-kč tak snad se nám to vrátí v tom plynu 🙁 . No tak to jde ten plyn zítra vyběhávat. Jsem na to zvědavá. ještě že máme rodiče ty nás založí a budeme jim to postupně splácet.
    Tak jo hezký den. Páááááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,091. až 3,105. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist