únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,631. až 3,645. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #865860
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak mě by mamina určitě vyžehlila,ale máme to k sobě z ruky nějakých 50 km takže to nehrozí. Maximálně když jsem uní. Tchýně ta by se na mne vys… páč nežehlí ani vlastní oblečení.
    No a co oční. Tak Bohoušek nešilhá,ale bude muset nosit asi brýle. Jsem z toho celá špatná. V květnu jdeme znovu na vyšetření, které bude probíhat i s rozkapáním očíček trakhle je to zjištěné předběžně a vypadá, že má na obou očíčkách dioptrickou vadu a to + 3,5 na obou a – 1,7 na obou. Plusové hodnoty jsou tuším na blízko a mínusové na dálku. :'( :'( :'( . Fakt mě to sere. Myslím, že to bude souviset i to, že se mračí a že se dost málo směje na lidi. Jiné děti jsou vysmáté a Bobeš se usměje málokdy na cizí lidi tak to možná souvisí s tím, že špatně vidí. Jsem z toho špatná. Chudinka musí podědit zrovna takovou kravinu po mne. No neudělám nic no. Holt bude muset mít brejličky.
    Jinak asi nic nového. v pátek k zubaři tak tam to bude snad dobré.
    No u nás taky byla pěkná zima. Ráno -10 když jsme šli k doktorce a odpoledne když jsme vyrazili na chvilku ven tak byla 0 a než jsem stačila přijít domu tak ybalo -6 a to jsem byla cenku jen asi 45 minut.
    No tak pa pa Bobeš zas nějak pofnukává …………….. jo už vím proč….babi chce aby dělal číííííí do nočníčku a to je vždy plno pláče a řevu……
    tak pa pa

    #865861
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Hezký večer,
    Bambulko, tak to nás mrzí, chudinka Bohoušek,tak malej a už bude mít brejličky 🙁 Stejně, že ten očař to pozná už i na tak malém dítěti, že má něco s očíčkama..
    Já do dvaceti vůbec brýle neměla, ale pak jsem začla na pc a začla jsem blběji vidět.. a teď mě ty brýle docela štvou a navíc mi je občas Adámek chytne a strhne, takže mi už tak nesedí.. já si snad dojdu pro čočky, na operaci se ještě necítím..
    Jinak u nás Adámek se fakt snaží dostat k hračce plazením v před, tak si myslím, že to fakt zvládne : ) Už jsem dneska s ním jednou cvičila a to mu přišlo děsně zábavné, takže se smál a furt se mi kroutil,tak to uplně nebylo ono. Musím vychytat chvilku, kdy bude v klidu, aby to mělo efekt. Pak v půl šesté Aďa usnul a vzbudil se za hodinu,tak jsem ho nechala hrát si na zemi do půl osmé a v osm dostal kaši a už je v postýlce, trošku šustí, ale jinak je klid :))
    Tak pááá a dobrou 🙂

    #865862
    Anonym
    Host

    Bivi, ani nevíte jakou mi děláte radost! Áďa rychle pochopí, že lezení je príma věc 🙂 .
    Bambulko, tak snad nebudou Bohouškovi brýlky vadit. Já se chci s dr. domluvit, aby nás taky poslala na oční. Mám pocit, že Kuba šilhá a taky Michal i moje mamka mají oba na jednom oku tupozrakost. Mamka u očaře přečte jen to největší písmeno a to jen proto, že si ho cestou do ordinace přečetla zdravým okem, prý aby mu udělala radost, že aspoň něco. No a já mám brýle od 17. Brýle nosím jen vyjímečně, raděj mám čočky. No ale když si je vezmu, tak to je pro Kubu ohromný lákadlo a učí se mi šplhat po nohavici. Na operaci bych časem jít chtěla, ale stojí to moc peněz, ikdyž čočky tak nejsou zrovna levný.
    No nic, Kuba už skoro půl hoďky zařezává, tak si půjdu nachystat věci na noční mlíko a taky asi zalezu do postele.
    Tak dobrou a klidnou noc.

    #865863
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak u nás je fňukání.. Adámek se nechtěl dospinkat po ranním mléku, tak je nevrlý.. Už jsme zas cvičili, tak byl brekot a pak se smál, že už je po cvičení. Jen ten cvik asi nedělám až tak dokonale jako ta paní na rhb, ale to asi žádná mamina nedokáže.
    Tak aspoň ta snaha o ten cvik tam je. Jinak u nás už je -11st. Tedy to je zima, chjo, to nepojedeme na procházku 🙁 Já si na ty procházky zvykla, ale v mrazu tam s Adámkem fakt nepůjdu. No a jelikož nemáme na paneláku zateplenou jednu stranu, tak máme mokré rohy v pokoji, co sousedí s balkonem, tak nám to tam i plesnivý, to je fakt k nasrání (s prominutím). Ten pokoj máme vymalovaný a nový koberec je tam a teď toto.. 8o| Snad tento rok budou zateplovat, ale kdo ví, že ? Hold tam víc máme topení, aby to vyschlo. Ale štve mě to tam.

    #865864
    Anonym
    Host

    :@ :@ :@ kde je zas ten příspěvek ze včera.tak znovu
    Krásný večer 😀 😀
    Leni , toje blbé s těma + a – u Bohouška. to mu přeci nedají multislkla. ale zas je lepší když víš a rovnou budete hlídat. nás to čeká ten příští týden a normálně jsi mi nasadila brouka s tím úsměvem. také se málo směje. no ale nebudu předhánět, uvidíme za týden. myslím si že je to dost možné, že to má vliv i na hraní, úsměv , …. dneska jsou už krásné brýlky, snad i na gumičku, aby děti si je nestáhli.
    a celkem se teda divím, že vám nerozkapali rovnou oči. to se nedostaneš přes sestru k dr. teda u nás. rovnou vyšetří i mě, tak nás tam martin musí zavést.
    Ivi, uvidíš že to Adámek zvládne, my jsme také tak začly a do dvou dní se plazila jak voják. když se nám to podařilo, tak jsme byly průběžně na koberci a plovoučce. po plouvoučce zjistila jak rukama a šlo jí to jen přitahovním a na koberci musela zapojit i nožky.
    jdu bydlet do prahy, máte tam fakt teplo, u nás dnes 20 st, nyní na sluníčku už jen 14 st :), bezesrandy máme zamrzlé i střešní okno, které je na sever. normálně z něho po bokách visí rampouchy, teda rampoušky asi 2 cm 😀

    #865865
    Anonym
    Host

    No u nás je momentálně -11. Zateplený barák nám taky celkem začíná promrzat. Běžně máme ráno v obýváku 23st a přes den se to teda vyšplhá až na 24,5st, ale dnes bylo 20 :O . Takže jsem pustila topení. Přece jen je Kuba zvyklej na větší teplo, zvláště když je pořád na zemi. Stačí že má rýmu od zubů, nemusí chytnou ještě tu klasickou.
    Tak jsem včera šla spát o něco dřív. Jsem se fakt vyspala. Malej se vzbudil 4x na mlíko, jindy je to tak 2x. Takže jsem o půl 2 jsem šla převařovat další vodu, protože termosku mám na 0,5l a to nám stačí. Fakt super.
    Dneska Kuba objevil novou hračku. Kolíčky na prádlo. Mám v obýváku patrový sušák s prádle a dole jsou kolíčky. Tak si pod něj sedl a ty kolíčky začal sundávat a dávat je do mřížky na topení u balkonových dveří. Teď usnul, tak jsem šla ty kolíčky vydělávat. Nechtěla jsem před ním, aby tak brzo nezjistil, že je ta mřížka oddělávací.

    #865866
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Aďa je tedy protivka, tak jsem ho napucla přesnídávkou, jogurt nechtěl jíst.. a šoupla jsem ho do postýlky, tak snad usne a bude zas veselý.
    Adámek se hodně směje, jen ne na cizí lidi, ty nemá rád.
    Už máme za sebou další cvičení, tak to už proběhlo dobře, Adámek přesně dělat co měl. Potřebovala bych vytřít a vyluxovat, ale jen vytřu, když jsem ho dala spát.
    Tak zatím páá

    #865867
    Anonym
    Host

    Bivi, jestli není Áďa protivný kvůli zubům. Kuba je dnes jako bolavá prdel. Chtěla jsem mu dát nurofen, protože když jsem ho dala spát, tak byl klid tak 10min a když jsem za ním šla, tak měl poslintaný bodyno. Jenže ten darba mi 3x ten nurofen vyplivl ven, tak dostal čípek. Ještě že je doma tchán, protože nurofen mi došel a čípky jsem neměla, tak jsem zaúkolovala tchýna, aby mi doběhl za roh do lékárny.
    Ta zima mě fakt štve. Táhne nám pod dveřma studený vzduch ze schodiště. Všude jsem pustila topení, ke dveřím dala ručník, ale furt mi táhne na nohy. Už nevím co mám dělat :@ .

    #865868
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Adámek byl protivný, páč nebyl dospinkaný, už dvě hodinky spí. Jen jsem si chtěla vyndat maso na oběd, ale máme zaseklý šuplík a nechci ho lomcovat, abych ho nevzbudila. Tak si dám jen polévku k obědu. Až na večeři to vyndám. Adámek dostane skleničku. On to domácí nějak nemusí..
    My zas doma máme horko, už mi to vadí, už jsem stáhla topení. Já asi pořádně vyvětrám, kocour je v koupelně, on jinak hned letí do okna, tak aby pak nevypadl.

    #865869
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminky a dětičky!
    Tak u nás ráno -14 brrrrrrrrrrr hnus. Zaukolovala jsem manžela že musí vzít pesana dovnitř nebo do kotelny tak protože kouřil kotel vzal ho tedy do chodby…. říkal, že i jemu ho bylo líto když ho musel ráno v pět když šeldo práce vyhánět ven na mráz. No,ale nedá se nic dělat to by v baráku asi pěkně všechno zřídil a pak už kolem desáté vyleze sůluníčko a on se proběhne po dvorku a snad mu bude dobře. Zrovna když je taková kosa tak nejsem doma no je to na hoo. měla by jsem ho doma třeba až do těch desíti a pak vypustila na zahradu takhle holt už musí být od pěti venku.
    Péťo byli jsme na tomočním i u doktroky,ale zetím neudrží tolik pozornosti asi aby ho mohla pořádně vyšetřit tak mu ty oči neorzkapala.Jsem z toho fakt špatná,ale pořád doufám, že to dopadne dobře a že třeba nebude muset mít vůbec brýle nebo jen na krátkou dobu. No každopádně jestli jo tak čím dřív se to odchytí tím líp.Hoplky jestli máte dědiční předpoklady talk fakt raději na to vyšetření běžte za to nic nedáte.
    Dnes jsem byla tady v Mostě s kamarádkou na cvičení s prckma.Bylo to fakt super. Byl tam sice nejmladší. Ostaní dětičky už byli chodící takže tak kolem let,ale neva. Cvičili jsme na baloně, zpívali, hráli s hudebními nástroji………..a pak jen tak všude běhali…. mi lezli 🙂
    Jestli něco takvého u vás máte tak fakt doporučuju pokecáte i s jinýma maminkama a i pro ty děti je to zábava. Malej tam křišel když se zpívalo. Fakt hezký.
    Teď spinká a až se vyspí ta jdememsk babičce teda k prababičce. Podle počasí buď pešky nebo budem…. uvidíme. Možná to nakombinujeme pul cesty tak a půl tyk.
    Tak páááček jdu juknout jaký se dělají ty brýlky pro děti. papa

    #865870
    Anonym
    Host

    určitě navíc vyšetření není nikdy zbytečné, pro klid a jistotu je to lepší. já se ptala i u toho alergologa a prý jestli si bude mnou očka, chytat za nosánek, no prostě klaiskcé porjevy alergie, tak máme pro jistotu příjít. testy se dají dělat od půl roku. no a protože alergii máme s mojí mamkou stejné, tak vím kdy to hlídat, i když mě se alergie objevila v dětsví, pak zmizla a ted se objevila ve 2007 mám tkaový pocit.
    Leni, my teda Bessy máme pořád venku, tehda mi dr řekl, že prý je to pro psa horší, když se dává ven a domů. no ale také mě to nutkalo, i když nemáme jí kam dát. do bytu bych jí nedala a v šopě venku je také zima. možná větší než v jejím kotci. má hodně krytou boudu, áždný průvan, tak snad to není pro ní nic hrozné. a také pro labradory je nejlepší teplota -5 a 0, alespon dle toho co jsem se kde vyčetla.
    holky já tak přemýšlím, že je fakt lépe na bytě (co se týče financí) , na tom baráku je pořád něco, jak jsem psala na fb, zítra příjde topenár a kukne zda půjde udělat centrální kotel ve sklepě. máti už povídá, co zas vymýšlím atd, ale oni v tom vedru nejsou. i martin za mnou stojí a to je co říct, prootže vždycky mi taky říkal, že vymýšlím hlouposti. tak snad to klapne a nebude to stát moc peněz. no nic, jdu se věnovat na chvíli tatkovi než zas odejde do práce

    #865871
    Anonym
    Host

    Peti, já se dívala našemu psovi taky na boudu a všude píšou, že když má vzhledem k velikosti psa správnou velikost, tak si tu boudu dokáže sám vyhřát na přijatelnou teplotu.
    To naše děcko je fakt hrozný. Celej den je na mě prostivnej a sotva uvidí tatu, tak se řechtá jak pominutej. No a jelikož nám táta zase odešel, tak malej zase pořvává, že mamu nechce :@ .

    #865872
    Anonym
    Host

    to znááááááááááááááám, já jsem pak za blbku která říká že je doma protivec a ono je to nejhodnější dítě pod sluncem

    #865873
    Anonym
    Host

    Tak Michal naštěstí ví, jak se mu mění nálady. Dneska je to s ním fakt na prd. Byl protivný, šmrdlal se, tak jsem mu udělala kaši a že půjde chrupat. Kaše snědl tak 4 lžičky, koupat se nechtěl, tak jsem ho jen tak opláchla vodou a šel do hajan. Jsem zvědavá, jak se bude zase v noci budit. No ale zítra za mnou přijde kamoška a půjčí mi knížku o uspávání. Tak doufám, že to k něčemu bude.

    #865874
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Honza taky ví, jak je občas Adámek protivný. Jen on ho moc nehlídá. Já už poznám, proč Aďa fňuká. Docela dlouho si Adámek hrál na zemi a pak jsme zas trénovali plazení, tak už tam je fakt mega pokrok, už se fakt začíná posouvat, takže si myslím, že za chvilku vojákujeme:D A dneska jsme fakt krásně cvičili i po koupání, hezky zvedal hlavičku na tom boku. Adámek už spinká, jen co jsem ho po kaši donesla do postýlky, tak hnedka usnul.
    Evi a Kubík stále v noci se budí a vyžaduje to papání ? Stejně, že to dítě má ještě chuť v noci baštit mléko, že ? Já už ani v noci nechodím pít, jak jsem chodila, jsem ráda, že si jen už jednou v noci zaskočím na wc a zas padnu do postele. Jen dneska mě ve tři vzbudil kocour, zas šlohnul houbičku a řádil s ní. Tak zatím pááá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,631. až 3,645. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist