únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,111. až 4,125. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866340
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,jo, chlap tu rýmičku prožívá jako mega nemoc. To je jak nás, když Honzu bolí hlava,to je taky prý mega bolest,co se nedá přežít:D
    Evi, už máte smontovanou postel ? 🙂
    My už máme smontovaný pc stůl a už je v obýváku.. ještě ten veliký dát pryč a pak ty další krámy co tam jsou a můžu tam udělat Adámkovi konečně pokojíček.. :))) Aby si tam mohl hrát bez toho, abych měla obavy,že poleze do kabelů..
    Adámek už asi spinká, už neslyším z chůvičky ajka ajka ajka :))
    Leni,snad ti to nepřijde ve středu, ale je to možné..
    Mě v pátek poslali ten fusak a dneska jsem koukala na stránky pošty,že prý je přepravovaný k dodací poště,takže asi zítra mi to přivezou..
    Tak pááá a hezký večer.. Dnes mi dávají Život je ples :))

    #866341
    Anonym
    Host

    Ivčo, smontovaná ještě není. Dneska jsme montovali expedit do ložnice. Postel možná až o víkendu, ani nemám koupený peřiny, abych si je nemusela přenášet z ložnice.
    Kuba se s náma dívá na kriminálku anděl. Uvidíme kdy půjde spát a jaká bude dneska noc.
    Leni, tak snad bude manžílek brzo bez rýmečky 😛 .

    #866342
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, aby nakonec Kubík vám nezačal spát celou noc a postel nebyla stále v krabici:D
    Ona se ale určitě využije :))
    Holky, neporadíte nějaký fígl, abych do Adámka dostala víc oběda ?? Já sem nad tím tak přemýšlela a kdyby to bylo jen kvůli zubům, tak by nechtěl i ostatní. Ale dopo sní celý jogurt a odpoledne celou přesnídávku a mezitím i něco do ručičky.. ale oběd vidí a nechce.. a to ani neví,co mu chci dát.. Jestli on třebas nechce být vegetarián nebo nevím..
    Zítra chci něco uvařit, tedy jestli mi zas do toho nevleze něco.. jako lenost 😀
    Jsou to stejně pořád starosti,když už jsme se dostali přes to miminkovské období,tak zas máme batolecí a s tím jiné starosti.. : ) ale je to krásné :)))
    tak dobrou.

    #866343
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, tak jestli chce být vegetarián, tak mu řekni „to není maso, to je jen biftek“:P . Zkoušela jsi mu ten oběd dát třeba ze skleničky od přesnídávky nebo od jogurtu? U někoho to zabírá.
    Tak dnešní noc zase nic moc. Na dudl se vzbudil ve 23 a v 1:30, pak ve 4 na čaj a v 6 na mlíko. A od tý doby jsme vzhůru. Snad až složíme tu postel, tak to bude lepší a třeba se po tom mlíku ještě dospí.
    No nic, jdu se nasnídat a pracovat, než mě z práce zase nějaký brigoš odpojí…

    #866344
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, tak to mě nenapadlo,nechám si skleničku od přesnídávky a zkusím mu tam dát oběd, třebas to zabere:))
    Jinak já si ráno myslela,že si ještě pospím,když se Adámek zas vzbudil v půl šesté.. To jsem si naběhla. Aďa už pár dnů hází dudlíky z postýlky a tak celé dnešní ráno je házel a pak řval,že nemá dudlík.. Nakonec jsem ho nechala řvát,že třebas přestane a usne.. tak to jsem se opět spletla a řval pak jak tůr. Takže jsem už taky na něj začla trošku zvyšovat hlas a nakonec byl řev jak blázen a já musela vstát a už byl klid.
    No to dítě stejně určí,co mamina bude nebo nebude dělat. Teď čekáme na Kouzelnou školku.. Už jsem stačila vytřít,ale budu muset ještě vyluxovat koberec.. jsou tam nějaké mini třísky od toho stolu :((( By mě fakt omyli, Honza luxuje nějak divně..
    tak páá

    #866345
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda!
    Tak dnes až večer. Celý den jsme byli venku. Manžel měl dnes volno takže jsme si užili prííma rodinný sluníčkový den. Ráno se Bohoušek vzbudil v šest ale přemluvila jsme ho ještě na hodinku spánku. Pak jsme posnídali, koukli na kouzelnou školku a v deset jsme vylezli ven a dali se sousedkou kávu. Pak jsem ho dala houpat do houpajdy a šli jsme jen kosíček opodál s manžílkem vymyslet kde uděláme záhumenku. Chuďátko po jedenácté usnul v té houpajde a já že je tak hodnej 😛 . Tak jsme ho strčila do velkého kočáru…. byla sranda je tam uplně natěsno. No spinkal tam hodinku tak jsem umyla 4 okna . Teda za tu hodinku jsme to nestihla ale manžel potom pohlídal takže super. Uvařila jsem zelňačku a malému bramboračku.
    Po obědě jsme šli zase ven a tentorkát na písek… nám manžel udělal. Dám na FB foto. Bohouškovi děsně chutnal. První co bylo tak to strkal do pusy 🙁 . A tak jsme tam vydrželi až do pěti. Mezi tím si ještě hodinku dáchnul. No super de fakt.
    Zítra jedeme do Loun na oční. Tak jsem zvědavá co nám řeknout.
    Tak pa pa pa a krásnou dobrou noc. Večer budu čučet na Růžovku a u toho žehlit zase kupu prádla blééééé

    #866346
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,to jste měli krásný den :)) To máte výhodu,že jste na baráčku, můžete celý den být na zahradě.
    Já jsem s Adámkem byla dopoledne venku, to tam v sedě usnul a vůbec se nechtěl položit, normálně si z lehu sedl a že bude spát v sedě,až tedy když víc usnul,tak se položil.
    No a doma se vzbudil,tak jsem uvařila tu kaši s rybou,tak jí baštil,ale tak aby se neřeklo.. Takže za dvě hodiny dostal tu skleničku,co měl včera.. tak to už baštil a otvíral pusu.. Njn, on se nemůže najíst při obědě, on se nají až na podruhé 🙂 A pak jsem furt vyhlížela toho pošťáka a samo,že přijel až ve tři, páč jel jiný než obvykle,tak se coural…tak už mám ten jarní fusak :))) Je moc hezký :)) No a pak jsme vyjeli naproti taťkovi.. no a někde jsme se minuli,páč on mi pak volal,kde jsme a já že na něj čekáme u metra… fakt vtipné..
    Jinak Adámek dneska spal těch 20minut na té dopolední procházce a jinak ne,takže začal usínat ve čtvrt na sedm v sedě.. a už je vykoupaný,nabaštěný a v postýlce:))) Tak brzo asi usne.
    Tak pááá a hezký večer.

    #866347
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    dnes pojedeme před polednem na rhb.. a přemýšlím,zda zpátky se nestavit v globusu,potřebuji sunar a pár maličkostí.. asi podle toho jak bude Adámek chtít:D
    No a budu muset koupit zarážky pod dveře. Adámek je furt otvírá a zavírá a jen čekám, kdy si tam nechá prsty.. Sice by ho to poučilo,ale nemusíme projít vším,že..
    Jsme dneska od půl sedmé vzhůru,ani jsem se nesnažila dát Adámka na spaní, on by stejně už neusnul a já už asi taky ne..
    Jinak ten nový fusak je fakt super a jak se dá rozložit i na deku.. jen by tedy mělo být tepleji,abych ho šoupla už do kočárku.. Zatím tam asi nechám ten zimní, přeci jen to jaro ještě není to teplé..
    zatím pááá, piju kafe a hlídám Adámka, už se plazí po celém bytě.. ale na zavolání se zas vrátí :))

    #866348
    Anonym
    Host

    krásné sluníčkové ráno.
    pravidelně čtu, ale nepsala jsem zas. holky víkend byl báječný. ne jen kvůli počasí, oslavě, chození venku, …., ale i tím, že malá usla v 7 a spala na jeden zátah až do 6, bez probuzení na dudel. dnes se probudila na dudel jen jednou, takže se to zlepšuje, fakt super.
    dnes jedem do krnova, musím za klientem na podpis životky, tak vyzvednem tatku z práce a zajedem i na zmrzku.
    no a novinka unás, včera se „rozchodila“, jak jsem dorazila z práce, tak mi martin říká, měl jsi tu být tak 5 minut zpátky, normálně šla mezi podnožkou a stolem a do toho se i otočila. a pak večer ušla tak metr a půl. dnes hned jak vstala tak asi 3 krůčky, no já mám radost.
    jdu nás chystat, za chvíli tady máme nějakou maminku, příjde kouknout na odsávačku MM a hadříky po mě. když jsem nabrala ů
    ů1423
    ,na objemu. jé zlobřisko je tady. tak papa

    #866349
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Peti, u nás se to spaní taky zlepšuje. Včera šle spát kolem osmé, ani jsem u něho nemusela být, usnul sám. Pak se vzbudil teda někdy kolem půl 10 na dudl (asi vytušil naši „manželskou chvilku“, kazišuk jeden), pak až o půl 4, to dostal mlíko a vzbudil se až v 7. Takže bych se docela vyspala, kdybych si nepřeležela záda. Se teď nemůžu pořádně pohnout.
    Kuba taky dělá pokroky. Za ruce se snaží udělat pár krůčků sotva týden a to ještě musí chtít a včera jsme takhle obešli celou ohrádku. Takže možná do těch dvou měsíců, než půjdeme zase na kontrolu a očkování, začne trošku chodit. Hold máme ty pokroky takový pozvolnější.
    Když se zvládnu zcivilizovat, tak dneska zajedeme někam do obchoďáku. Potřebuju koupit nový nálepky na okna a nějaký skleničky a přesnídávky.

    #866350
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti,tak to je super,že se Valinka rozchodila :)) To vám za chvilku bude běhat:)
    Evi, Kubík je šikulka, za chvilku bude spinkat celou noc a ty taky :))) a ty dětičky mají šestý smysl:D
    Tak jsem vyzkoušela nový fusak do kočárku a krásně nám ladí, jak je vidět i na fotkách na fb.
    Jen jsem musela vzít takový pásek s karabinkama a přicvaknout ho ke kočárku, aby nejel dolů.
    Ten zimní má tedy výhodu,že má i gumy s těma sponkama,že se to uchytí na kočár..
    Jinak Evi, vy sice jdete pozvolna, ale co máme říkat my ? :))) My tedy za vámi jsme tak ještě kilometr volným plazem.. Já jen doufám,že do června už bude Adámek taky běhat..
    TAK páá

    #866351
    Anonym
    Host

    Ivčo, však co jste začli cvičit, ta Áďa postupuje mílovými kroky, takže třeba bude ve finále chodit dřív než Kuba. No ale mají na samostatné krůčky čas v podstatě do 16 měsíců.
    Jinak ten šestý smysl se projevuje čím dál častěji. Jako kdyby sme pracovali na druhým, tak se ho dočkáme asi za 5 let…
    Tak zatím to vypadá, že budu moct dneska vyrazit mezi lidi. Obočí jsem si vytrhala, vlasy umyla, jen nevím co s těma vakama pod očima…

    #866352
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak z našeho plánovaného krásného víkendu s výletem nakonec nebylo nic, manžel v pátek večer najednou lehl s teplotama skoro 39. Takže jsem pak celej víkend lítala kolem obou, až už jsem byla fakt utahaná, no manželovi je už trochu líp, ale dneska bohužel to dostal Fíla, má taky skoro 39 a spinká. Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet.
    Včera jsem byla na kontrole na gyndě a vše je v pořádku, jen doktorka říkala, že mimi vypadá velké, že snad bude ještě větší než Fíla (ten měl 4,1 kg), tak jsem se lekla, pořád jsem měla dojem, že je menší..Tak jsem se ptala, proč myslí a prý to druhé dítě tam má víc místa, tak nemusí se tak tísnit a obecně bývá větší, tak možná to řekla jen tak jako domněnkou, protože ho neměřila včera nijak, jen mi měřila to břicho. Jinak hlavu má pořád nahoře, ale doktorce se to nezdá zatím nějak dramatické.
    Ta postel je dobrá Evi, ani jsem si předtím nikdy nevšimla, že je rozkládací. Jo, taky jsem si nakonec přece jen objednala ten jarní fusak, teď ho čekám, sice mám i ten cocoon, ale myslím, že to pro oba ještě určitě užiju, když si ho tak chválíte 🙂
    Tak super, že se vám děcka rozcházej, to je fakt krása, když pak se ty malý postavičky procházej venku a na všechno koukaj :).
    Tak papa a hezký slunečný den..

    #866353
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bibo,tak držíme s Adámkem palce,aby se kluci brzo vyléčili 🙂 A hlavně ty se s malým opatruj,ať taky nelehnete.
    Ten fusak je fakt super, Uplně zapadl do toho našeho kočáru,jak kdyby tam byl vždycky.. Jen asi na něj uplně není to počasí.. ještě se rozhodnu, za hodinu jedeme na to rhb..
    Adámek zrovna usnul, no byl vzhůru brzo,tak byl takový ukňouraný, ale stihl ještě zbaštit jogurt a sušenky a napil se i z hrnečku, uplně byl nadšený,když jsem ho nesla.
    Jen zas má období,že si nechce nic držet a když mu na lahvičku dám ručičky,tak je dává hned pryč, ale když chci dát pryč lahev,tak si jí hned hňapne,že ještě chce pít.. takže je to spíše vyčůranost 😀

    #866354
    Anonym
    Host

    Bibo, tak ať jsou kluci brzo v pořádku a ať to taky nechytneš. Hlavně musíš odpočívat. Snad nebudeš mít malého obříka, ale prý se druhé dítě rodí lépe, tak snad to bude v pohodě a dr. Tě jen straší.
    Já si dnes objednala slunečník ke kočárku, chtěla jsem i podložku, ale nevím, jak by mi tam pasovala. Takže až si budu vyzvedávat ten slunečník, tak si tam nějakou tu podložku zkusím. Chtěla bych pořešit i nějakou ochranu golfáče, ale všechny ty klasické podložky jsou moc tlusté a já bych pak ty golfky pořádně nesložila.
    Kuba mi usnul úplně mimo plán, takže žádný nakupování dneska nebude, protože odpoledne musím vyvenčit psa. Snad nějak vyrazíme zítra, třeba bude už i ten slunečník.
    No nic, jsem nějaká ospalá. Takže se asi natáhnu u televize, když malej zatím ještě spí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,111. až 4,125. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist