únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,171. až 4,185. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866400
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, tak já začnu taky jarem omývat, už je velký, že ? :)) Stejně ostatní myju jarem lžičky a hrneček…
    Dneska byla zas krásně venku, sice zimněji,ale krásně. Tak babička odpoledne koupila Adámkovi jarní bundičku a tepláčky na lezení :)) aby Adámka nepokakal beránek :)))
    Jsou s lacly a fakt je to lepší, aspoň si neodírá tričko, to plazení je v tomto blbé.. Jinak se stále během dne Adámek dostává na čtyři, chvilku péruje, pak zkouší posunovat rukama,ale je v tom nejistý, tak pak se vrátí zas na břicho a plnou parou vpřed se plazí :)) Je to trénink,takže to zvládne. Jinak mě v náručí furt dělá kleky, takže občas mám problém ho udržet.
    U pomalinku usíná, dneska jsem vařila kaši já, abych si to natrénovala a dobrý. Pak jsem flašku s kaší šoupla Adámkovi do ruky a mazala jsem na wc a po návratu už byla kaše v něm :)) Fakt šikulka :))

    #866401
    Anonym
    Host

    jé, tak než jsem začla falšky dávat do myčky, tak jsem je umývala jarem a pak do sterilizátoru a to je fakt hodně dlouho, možná tak ve 4. měsíci. dýl jsem nessterilizovala 🙂
    Ivi, tepláčky s laclíkem jsou príma, jen na plazení ne moc praktické, ale třeba si lacle adámek nebude stahovat. malá mi vn ich děsně řvala, jak jí to bolelo asi na ramínkách.
    dnešek byl u nás vcelku fajn den, celý den jsem zas prala a sušila. pak vařila oběd. Evi, normálně běžně kořeněný. vepřovou kýtu jsem naklepala, posolila, opepřila a všechny plátky namazala hořčicí. osmahla jsem cibulku, pak z obou stran kýtu, podlila vodou a dusila jsem ,pak jsem přidala ještě kmín a sladkou papriku. malé jsem to tyčovým mixérem rozemlela, brambory pomačkala vidličkou a už se jedlo. fakt mě prudí, jak najde v domácímjídle kousek, plive a nejí, takhle snědla 1,5 velkého bramboru a menší plátek kýty. pak šla spát, jenže jsem blbka a nezavřela jsem bessy, takže po 45 minutách slyším jak uštěkaný potap řve přímo vedle malé u hlavy. no samo že se probudila, tak jsem zkusila jí půl hodiny tam ještě nechat, neplakala, hrála si, ale už neusla a pak tady kolem 4 začla padat únavou na pusu, ale došli sousedi s malým, tak si hráli až do půl 7 a před 7 se okoupala, dala jsem flašku a po pár minutách jsem se šla kouknout, zda neodhodila tou únavou i flašku, že je takové ticho. no tak vše vypito a malá spala. dneska půjde za ní brzo. blbě se mi nějak spalo, zítra zas do práce, ale to nebudu stíhat, mám sna 8 klientů pozvaných, do toho dělat modely k úvěrům, nějaký zkompletovat a do toho nemám nainstalovanou pracovní tiskárnu, tak nevím jak to budu dělat.
    jé pusa se mi otvírá, asi půjdu chrnět rovnou

    #866402
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak dnes dopo jse se sem nedostala páč sotva malej usnul a já zapnula počítač tak přijela švagrová a byla tu až do půl čtrvré,ale bylo to príma. púokecali jsme. Ona má taky kluka a tomu už jsou asi 4 roky. Taky pěknej loupežník.
    Jinak lahvičku v jaru myju občas. Vesměs jí vymývám hned po vypití a to horkou vodou a tím kartáčem na lahvičky. Sem tam i jarem. Někdy je ještě vyvařím.
    Jinak u nás změna času kupodivu probíhá „zatím“ v poho. Ráno vstával dle nového času v 6:40 a odpoledne kolem půl davnácté obídek. To trošku dělal blbosti a spinkat semu nechtělo ale přemluvila jsmeho a spinkal něco málo přes hodinu. Odpoledne jsme byli pořád venku a tím že ťapká po svých tak ani neměl šanci si zdřímnou a ani nevypadalo že by se mu chtělo takže večer paráda vypil mlíčko a ááááááááá spinká.
    Jo manža se vrátil s buřtama v pořádku…. se vykecával u kamaráda ve vesnici. Jo a tky máme Choppera,ale slabej obsah ale je hezkej,ale spoň mě se líbí a já taky ráda jezdím na motorce (teda nechávám se vozit). Na starý kolena si pořídíme pořádného Choppera 8o|
    Tak brou ničím a nikým nerušenou noc. Mě se to asi nepovede aby mě ten lotr neprobudil ale snad alespoon Vám jo

    #866403
    Anonym
    Host

    Tak Kuba si na laclíky nestěžuje, je v nich rád. Taky ho baví házet si menší hračky za lacl 🙂 .
    Ivi, kdybys chtěla Adámkovi nějaký koupit, tak doporučuji tento eshop: http://www.oblecenihonzik.cz. Mají tam ty laclíky levnější než u nás v obchodech a je to dobrá kvalita. Kuba má od nich 2 tepláky s vysokým pasem a troje laclíky, pak ještě nějaký trika s dl. rukávem.
    Peti, Kuba měl dneska na véču normálně kořeněné šunkofleky. Byl u babičky a viděl, jak je děda jí a dožadoval se, že chce taky.
    Ivi, písni jak děláš tu kaši. Mě klasickou krupici nechtěl, ale hami krupicovou papá.
    Já jsem dneska taky nějak unavená, celý den mě bolí hlava, takže asi půjdu taky brzo do hajan.

    #866404
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak mě ráno po probuzení docela čekalo překvapení. Vyndala jsem Adámka z postýlky,že ho přebalím a pak dostane flašku a jak ho mám v náručí,tak si říkám,že je nějaký studený na noze.. a pak si říkám,že se asi pročůral. Ještě jsem mrkla do postýlky a tam to bylo dokonáno.. jelikož Aďa ležel na peřině,tak to vzal přes peřinu až na matraci.. a takže jsem musela vše svléknout a dát rovnou prát a matraci k topení. Asi měl Adámek šouplou plínu a tak čůral vesele ven, páč plena moc mokrá nebyla..
    Ještěže jsem včera koupila prášek, mamka sice má,ale normální. Zatím ještě používám sensitiv i pro dětskou pokožku vhodný.
    Evi, tu kaši děláme normálně tak, že nejdříve udělám klasický sunar a pak to přeleju do hrnce a dám na sporák a přidám jednu lžíci dětské krupice a hned míchám a tak zhruba 7minut se to za stálého míchání vaří, no ale ne uplně do tuha,ale jen tak aby to bylo vhodné do flašky, já večer nějak nechci krmit kaši lžičkou,to bych tu pak byla hodinu s ním u večeře.. No a pak to ještě vychladím,tak aby to měl akorád a dám to Adámkovi a on si chytne flašku a vypije jí :)) I ráno už si drží flašku s mlékem :)))) Ale zatím to umí v leže, v sedu to nedokáže nahnout tak aby mu to teklo,ale to se taky naučí .)
    Adámek si dal šlofíka,tak pokoukám ještě po netu, tak hezký den přeji všem .))))

    #866405
    Anonym
    Host

    Ivi, díky za tu krupici. Já Kubovi dávám večeři mezi 6 a půl 8 a spát chodívá většinou až mezi 8 a 9 (někdy i pozděj), takže s kaší lžičkou problém nemáme, většinou ji sní rychlej než oběd 😛 . Někdy dostane na véču i klasické jídlo. No a před spaním má ještě mlíko.
    Dneska mi zase usnul půl hodiny před jídlem. On prostě po jídle neusne, raděj s prázdným žaludkem. To nepochopím, já bych hladová neusla.
    Jinak dneska jsme se váleli v posteli (a postýlce) až do 7:45. V 7 mě malej probudil, tak jsem mu dala mlíko a pak jsme ještě leželi. Kuba mi podával dudlík a já mu ho musela hned zase vracet, ale stále v poloze ležmo.
    Jo a včera Kuba přešel za ruce celý byt, hezky z pokojíčku do obýváku i přes prahy. Ale musí mít na chození náladu. Když se mu nechce, tak se ani nepostaví, natož aby udělal krok. No ale už nám moc času na samostatnou chůzi nezbývá. Už jen měsíc a půl, což asi nezvládne :'( . Má totiž ty pokroky hodně pozvolný, prostě lenivej chlap.

    #866406
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, já jen krátce, jsem na návštěvě a obě děcka spěj a kamarádka šla pro holky do školy, tak jsem zase na netu :). No ale včera jsem byla na tý sociálce a šlo to změnit na tu vyšší dávku, zpětně to ale nejde, takže jsem to měla fakt udělat dřív, no..Takže Kájo, co nejdřív.. Jinak si tu Fíla s holčičkou 15ti měsíční moc hezky hrajou, šli spolu do pokojíka a tam byli potichu a byl klid, ale pak jsme si všimly, že tam roztrhali nějaky korale, tak uvidime, jestli to i jedli..No jo, tak se mějte fajn, přejeme hezký den, papa

    #866407
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Hojda maminy!
    Tak to Bobeš už běhá jak o život. je si den ode dne jistější. Včera i venku chodil za mnou, za Beníkem za čičinou. Zkrátka včera byl úúúplně suprovej. Zato v noci 🙁 . No alekoukal ajsme že má vylezlou dole druhou dvojku a nahoře obě dvojky už nemjí daleko k tomu aby vylezli tak ho možá trápili ty zoubky. Ráno byl zase protivnej,ale dopo swe srovnala dokonce mě nechal i zamést celej barák, umejt vanu… i pomáhal. Pak mi naházel hračky do pračky (asi je chtěl vyprat či co).
    Mi tedy dáváme na véču zatím jenmlíko. Kdyby jsemmu dala i večeři tak tomu mlíku moc nedá. Stačí když mu dám kolem půl šestý třeba jogurt nebo rohlík nebo tak něco a už nedojí mlíko.
    Děcko Kubíček je taky šikulka. On bude brzo běhat taky sám 😀 .
    Bivinko Bohoušek taky neumí pít z flašky v sedě. V leže si jí podrží sám,ale v sedě to neumí. Neví, že musí zaklonit hlavičku nebo nahnout ruce….a to mu to pořád ukazuju. Je to prča. teď už si vždy vezme flašku s čajem a cpe si jí do papulky a diví se že mu to neteče a pak mi jí podává jako že mu mam dát napít. 😀
    Jo Bivi mě se dnes Bobeš taky v noci pročůral :O . Taky jsem ho nad ránem přebalovala. Asi nějaké erupce na měsíci. No když jms eu toho já včera nemohla za boha usnout a to samé manžel. No ajak už jsem psala tak se malje pořád budil takže jsme strašila celá rodina 🙂
    Tak ju hezký den. Já budu muset dnes ještě vytřít, uvařit na zítra oběd páč přijede kamarádka, uvařit pudink a upéct buchtu. No možná ten oběd přesunu na zítra na ráno. To by jsme mohla stihnout do desíti než přijede.
    Tak pa pa

    #866408
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Teda Bíbo copak tam asi prováděli, že byli tak ticho :$ 😛

    #866409
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Hezký večer přejeme,
    už je Adámek po koupeli a kaši, dneska ale nechtěl si sám flašu držet a řval,že jí chce držet 🙂 ale už hajá, zatím tedy sebou hází sem tam..
    My jsme byli dopoledne doma s dědou a ten nám pak uvařil obídek, polévku s kapáním z vejcete a pak bram. kaši s uzeným. Adámek polévku snědl skoro celou až na trochu, jsem koukala,jak hezky i otevíral pusinku. Pak ke kaši dostal kuřecí z polévky,tak papal,ale do tomu už moc nedal a zrovna přišel chlap na seřízení oken,tak bylo po jídle.. A pak jsme vyrazili pro neteřinku do školky,šli jsme pro ní až do šatny :)) Jen než se malá oblékla a ukázala mi obrázky,tak jsem myslela,že mi upadne ruka,jak jsem na ní měla Adámka,docela se už pronese a taky furt seřizuji kočár,tedy na sezení a ležení, fakt to jde ztuha..
    Bambulko, fakt erupce,ještěže vy jste zůstali suchý,jako dospěláci:D
    Bibo, ty si tedy krásně hráli :)))
    Evi, tak tu krupici zkus udělat huzčí,když malej papá na večer i lžičkou kaši. Adámkovi fakt moc chutná a dokonce mi zas přijde,že spí déle než když měl mléko. No jemu prostě ta kupovaná nechutná,takže asi tu co jsem koupila a načala buď sním sama nebo poletí do koše..
    Tak pááá a klidnou noc všem a těm chodícím dětičkám zvlášť :)))

    #866410
    Anonym
    Host

    Krásné ránko vinšuju!
    Tak dneska to vypadalo na tragickou noc, ale docela jsem odpočatá. Do 11 jsem byla v práci, takže do postele jsem se dostala až kolem půlnoci. No a sotva jsem zalehla, tak se dareba vzbudil. Asi do půl druhé jsem ho uspávala (ležela u něho v posteli a hladila ho), pak jsem se vrátila do ložnice. No a před třetí se zase vzbudil, tak už jsem se přestěhovala do pokojíku. Další budíček byl v 5 na mlíko. Pak se vzbudil o půl 8, ale to vždycky na sebe ještě chvílu koukáme, tak jsem zůstala ležet. Trošku jsem asi usnula, protože jsem se pak na něho podívala před 8 a on spal! Paráda!!! Docela jsem měla strach jak to bude dneska se spaním, protože na 10 jdeme do herny a on posledních pár dnů kolem 10 usíná.
    No nic, jdu se nasnídat a nachystat věci do herny.

    #866411
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné dopoledne,
    Adámek se dnes vzbudil po páté,nejdříve jsem tedy chtěla dál spát,ale pak jsem se radši šla mrknout,zda se zas nepročůral ven,ale naštěstí ne,tak jsem ho přebalila a šla jsem udělat sunar a po tom co ho vypil jsme zas zalehli a vzbudila jsem se po osmé a Adámek stále spinkat :))
    Děda mu zas přinesl čerstvý rohlík a zase se mu na něj vyprdnul, radši si dal activii.
    Po půl 12 jdeme do školky pro neteřinku, zase se prý ptala,zda jí může vyzvednout Adámek :))) a pak půjdeme na procházku,když dnes má být poslední hezký den a pak zas má být zimněji.. Já už nechci zimu :((
    Evi,Kubík je fakt dareba,takhle se stále budit.. Pak napiš,jak bylo v herně a co jste tam dělali :))
    Tak pááá

    #866412
    Anonym
    Host

    Tak herna stála za prd. Byla to velká,asi společenská, místnost, kde byli stoly a pak byla hrací část, cca 3x3m. Hračky nic moc, prostě taková nouzovka. Ještě tam byla chlapeček asi necelé 3 roky (maminka mu totiž říkala, že si musí zvykat do školky), který všem dětem bral hračky, klidně na dítě šlápnul, prostě nebyl zvyklý se o něco dělit, dávat pozor kam šlape,… Takže jsme se s kamoškou ujistili, že musíme chodit do heren častějc, aby naše děti nedopadli takhle.

    #866413
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, já si myslím,že ten kluk spíš je tak nějak vychovaný,že takhle bere druhým dětem hračky..
    Jinak asi herna fakt nic moc,jak píšeš..
    Tak jsem konečně stihla Adámka vyfotit na čtyřech, dneska obzvlášť to trénuje,co minuta to je na čtyřech :)) Tak se asi u našich ještě stačí rozlézt :)) Doufám..
    Jinak dneska vydržel být vzhůru od rána od osmi až do tří,než usnul u ségry na gauči,ale pak jsme nějak po čtvrt hodině museli jet,tak se probral a zas koukal i když jsme s ním jeli ještě procházkou.. a teď řádí, tak asi zas usne brzo 🙂
    Dneska Adámek měl i jarní bundičku, fakt mu to slušelo 🙂
    páá

    #866414
    Anonym
    Host

    Ivi, ten kluk ani nebyl zvyklý na jiné děti, že hračky nejsou jen jeho,… No a herna nic moc, prostě jsem byla v lepší, resp. v dětské kavárně. Ale v případě nouze to ujde.Taky mají otevřeno 1xtýdně na 2 hodiny.
    Odpoledne jsme byli na prochajdě a cestou domů jsme se stavili na pískoviště. Jé to bylo super! Děcka si hráli a my si s kamoškou seděly na lavičce a kecaly jsme 😛 . A psi se taky proběhli. Kuba teda musel písek okoštovat, ale vůbec mu nechutnal a nevěděl, jak ho má z té papule dostat ven. No a příště s tím už budu počítat a vezmu mu s sebou i kyblíček s nářadím, ať si nemusí půjčovat. Teda moc se mi nelíbí, že mi být do konce týdne škaredě. Zítra jsme měli mít sraz s Milinkou (Jiřinkou D.), ale je nemocná a má opar, tak jsme to museli opět odložit. No ale třeba pak už bude i lepší počasí.
    Jo a už máme dvojku vpravo nahoře!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,171. až 4,185. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist