únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,186. až 4,200. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866415
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Bivi koukala jsme na fotečku na FB a krááásně je n čtyřech. Neboj brzo poleze jak o závod.
    Dnes u nás byla kamarádka s malým Nikolasem – je mu 21 měsíců a je to pěkný éééro. Nejdřív,ale fňukal Bohoušek, že si nechtěl hrát s Nikem pak že nechce tetu pak jsme je teda konečně nakrmili a uspali a po spánku jsme šli na hřiště tam zase fňukal Nik, že chce papat,ale tím, že má „tvrdý režim“ někdy vysvětlím proč teď se mi s tím nechce psát tak memohl dostat papat 😛 . No po hřišti a svačince jsme šli k nám na dvůr kde si hráli s Beníkem a pak chtěl Nik pořád domů…. jsme se pořád divili proč… a ejhle Bohoušek má spoustu hraček které Nik nemá tak si chtěl hrát. No to konečně si i spolu začli kluci hrát,ale stihli to jen tak na půl hoďky páč jsme je pak museli už oblékat a šlo kamarádka musel s Nikem domů. Takže jsou to naši trubičky maličký.. no snad píště jim to nebude trvat celý den se skamaráďovat 😛
    Ni jdu koukat na První krok a večeřet. Páááá

    #866416
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, gratulujeme k dalšímu zoubku,jestli jsem dobře viděla na té fotce na FB,tak Kubík ty horní jedničky má už krásně venku,že ?:))
    Bambulko, to se tedy ti kluci nějak nemohli dohodnout:D určitě příště to bude lepší:))
    Adámek už spinká, byl opravdu unavený,jak celý den nespal. Jsem se fakt divila,že vydržel tak dlouho..
    Jinak opravdu na ty čtyři šel celý večer, fakt je to moc roztomilý ho vidět i na čtyřech, ale je fakt nejistý v tom posunu, jen zkouší jednu ručku posunout a pak neví a tak jde zas na bříško a odplazí se jinam. Ale na ty čtyři šel i na linu,tak jsem fakt ráda :))
    Trošku jsem se bála,že tu bude různě šahat do kytek nebo něco házet dolů z takového stolku a vůbec se toho nevšímá.
    Nejvíce se mu líbí akvarium, můj taťka má dvě, tak sleduje rybky a dokonce se je pokoušel přes sklo chytit a pak se divil,že je nechytil.
    Nevím,zda doma vaříte vepřové na mrkvi nebo ne, ale děda to dneska uvařil a Adámek to baštil, jen jsem mu to musela trošku tyčovým mixém udělat na menší kousky, přeci jen ty kolínka byla dost velké,ale baštil fakt pěkně :)) taťka je kuchař,takže vaří fakt dobře, tak se pak nedivím,že to Adámkovi tak chutná.
    Tak pááááá

    #866417
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, jojo, horní jedničky hezky lezou ven. Je to takovej náš otvírák na konzervy 😀 . Teď se proklubala i ta jedna dvojka a ta druhá to má taky za pár.
    Mě se dneska táááááák nic nechce. Je zataženo, fouká vítr, prostě zalézt do peřin a vylézt na oběd, pokud ho někdo uvaří. No ale dneska asi přijede mamka, tak třeba někam vyrazíme na nákupy, bych si i mohla nechat udělat nehty… Uvidíme kdy a na jak dlouho přijede.
    Co dneska vaříte? já asi budu dělat zapečené brambory s kuřecím masem, vejcem a sýrem. Tak doufám, že mi to bude darebák papat, když tam nebude smetana.
    Ivi, můžu se stavit za Tvým taťkou na lekci vaření? Já jsem samouk podle internetu a taky to tak většinou dopadá 🙁 .
    No nic, měla bych se asi jít nasnídat.

    #866418
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,dnes to opravdu vypadá na nééé moc teplo,chjo.. ale i tak vyjedeme:))
    Evi, určitě by tě můj taťka naučil vařit,fakt to umí,léta praxe. Mamka ani už nemusí vařit, taťka teď vaří a co jsme tady,tak každý den něco jiného.. Jen on začíná hned zrána,tak kolikrát ani nestačím mrknout a je vařeno.. Dnes budou roštěnky s rýží, Adámek dostane ze včera to vepřové na mrkvi,ale s rýží.
    Dnes už Adámek jakoby nic stále jde na čtyři,chvilku péruje a zas na bříško a zas na čtyři, je to fakt moooc srandovní ho vidět na čtyřech :)) Jsem fakt ráda.
    Evi, Adámek už má ty jedničky taky venku, jen ale nejsou pořádně vidět,ale už úspěšně skřípe zubama.
    Tak páá

    #866419
    Anonym
    Host

    Kuba teď taky s tím novým zubem skřípe. Minule skřípal jen asi 3 dny a pak už dal naštěstí pokoj. Takže doufám, že než vyleze ta druhá dvojka, tak budeme mít víkend bez skřípání. Mě to teda až tak moc nevadí, ale Michal má z toho husí kůži a nejraděj by odešel pryč jak mu to vadí.
    Já už mám brambory v troubě. Uvidíme jestli to bude Kuba jíst, třeba zbude i na zítra. Přemýšlela jsem nad hráškovou polévkou, ale mám strach, aby to Kubu „neroztrhlo“. Roštěnky bych mohla udělat někdy příští týden.
    My dneska asi ven nepůjdeme, možná až někdy odpoledne, aby prďola usnul. Teďka taky chrupe, tak jsem aspoň mohla udělat do jídlo.
    Ivi, je to veliká sranda, když dítko dělá na čtyřech sprostý pohyby 🙂 .

    #866420
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda!
    Jo jo je to sranda jak dělají ty sprostý pohyby 😀 . Bohoušek to dělá do teď s tím rozdílem, že se o mne opře a dělá sprostý pohyby na mne 😛 .
    Včera jsme vařila slepici na paprice a slepičí polévku (tu jen pro děti) tak měl Bohoušek tu omajdu páč včera měl jen polévlu. A ten zbytek polévky mu dám až se vychrupká a na zítra bude mít ještě tu omajdu a zbytek jsem zamrazila. Já jsemsi uvařila rizoto a menžílkovi vyndala z mrazáku slepičí polévku. Tea koukám jak frčí u nás slepice :O a to jsme nějak nad tím nepřemýšlela. No jo no budeme přeslepicovaný. Na zítra uvařím asi ptáky nebo taky roštěnky,ale z vepřového masa.
    V neděli jedu k mamině až do Velikonoc tak si snad trochu dáchnu a manžel bude mít taky klídek když se vrátí z práce. No jo budou mít myši pré.
    U nás je dnes taky hnusně. Dopoledne jsem maloho oblékla a šla s ním nakrmit Beníka a pověsit prádlo a pak rychle domů. Pořád pokašlává a už se to zase zhoršilo. V jednu v noci se vzbudil a pořád kašlala a ne a ne to přestat :S . hudinka bylo mi ho tak hrozně líto. Nakonec jsem si ho vzala k sobě. Začala jsem opět dávat Mucosolvan tak snad zabere. Mamka mi poradila potřít prsíčka a zádíčka sádlem a zabalit do plínky tak je omotanej a namazanej 😛 . Prej se ty hleny odtrhnou. Tak jsem zvědavá jak to zabere.
    No mě jinak vaření baví… ale musí být z čeho a musí být nápad. Učila mě od maal mamka takže nemám problém nějak uvařit. Neumím sice vše,ale klasika omajdy, polévkya guláše dám a když nevím juknu do kuchařky nebo cinknu mamině. Dnes se chystám dělat braborové placky. tak jsem na sbe zvědavá jak se povedou. to bude moc papat i prďplka když nad tím tak přemýšlím. Jsou tam jen brambory,m polohrubá mouka a sůl a peče se to buď v troubě (což budu dělat já) a nebo se to smaží na pánvi. No jdu si na to uvařit brambory.
    Tak páááček

    #866421
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy a dětičky :))
    My jeli před obědem na procházku, nejdříve jsem tedy koupila Adámkovi čepici, vzpomněla jsem si na jeden malý krám co tu je a tam měli pěkné čepice a hlavně mu sedí a neleze a dá se i zavázat pod krk :))
    Adámek na procházce usnul,tak jsme s dědou projeli půl města a pak jsme jeli domů na oběd. Docela foukalo a mám nějaké bolavé rty z toho větru už asi druhý den, hrůza, furt si to mažu a furt to pálí :((
    Adámek tedy dneska tak moc nejedl tu mrkev s rýží jako včera s těstovinama.. Prostě si pěkně vybírá. Pak jsme ještě jednou vyjeli ven,tentokrát babičce naproti a pak zas domů. Jediné,co mi vadí tady na tom baráku,že musím pěšky šlapat do čtvrtého patra a v náručí nést Adámka, jsem pak uplně k.o. Doma máme výtah..
    Bambulko, to je tedy fakt komické,když ty pohyby dělá Bohoušek na tebe:D
    Jinak já docela umím taky vařit, jsem to buď doma koukla nebo se sama naučila.Jen něco ještě neumím vařit,ale to se zvládne,až budu mít zas chuť se pustit do experimentů:D
    tak pááá, Adámek vypadal na spaní,ale zlobí tu v postýlce..

    #866422
    Anonym
    Host

    ahoj Bambulko,
    asi bych nedávala mucosolvan, ale spíš stoptusin, což je na zastavení kašle. mucosolvan je práv na podporu hlenů 🙂 a nebo nejlépe zajít si i s takvou banalitou k dr. pamatuji že jednou si martin sám také nasadil něco na hleny a zadělal si tím akorát na zánět průdušek. protože pořád uměle vytvářel hleny. a u dětí to jistě nebude jinčí. ale jestli má hleny a kašle zahleněně, tak určitě mucosolvan.
    holky ty sprosté pohyby dělají snad jen kluci. vali od té doby co lozí a ted chodí, tak vůbec to už neudělala.
    já nejsem dobrá kuchařka si myslím, umím je ty základní jídla a z experimentů mám strach, ptráčky jsem v životě nedělala, roštěnku snad také ne. u nás se tohle asi nikdy ani nejedlo. takže my jsme pořád na těch majdách, štávách.
    tak mám hlad, jsem dneska musela zlobra uspat. řvala neskutečně, tak šla na ruce, lehla jsem si s ní a už chrní. tak to rychle využít a dostat něco na jídlo. jo u nás byl dnes oběd, vali kuřecí vývar s těstovinovou rýží, má i na zítra a já brambor, zelí na pánvi a prejt z globusu :), až boule se mi dělaly za ušima

    #866423
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Dneska se Kuba naučil novou spací polohu. Jak jsme šli spát, tak jsem mu donesla do pokojíčku věci na ranní mlíko. Tak tam ležel na břichu, pravou rukou držel šprušle, levou měl podél těla, hlavu pootočenou a kolena pod sebou, takže prdela hezky nahoře. Jenže pak se vzbudil a hroznej řev. Asi ho něco brnělo nebo ho ta poloha vyděsila. Takže jsem ho musela položit na bočánek.
    Jinak já se vařit učím sama, občas se na něco zeptám tchýně, nebo zavolám ségře. Mamka totiž učila vařit ségru s tím, že je starší, tak to bude potřebovat dřív. No jenže já se ještě na škole přestěhovala za Michalem. Stejně toho mamka moc neumí 😛 . Dělá nejvíc maso na šťávě, z omáček jen UHO, polívky,… Nejvíc mi teda vadí, že zahušťuje tzv. klechtánkem. To je pak ta mouka v tom hrozně cítit. Takže jíšku, bešamel a různé bílé omáčky jsem se naučila od tchýně.
    Dneska toho máme v plánu docela hodně. V 10 jdeme na prochajdu, po obědě ikea, od 2 přezouvání kol a pak nákup a úklid.
    Přeji hezký pátek a pohodový víkend! Já asi nebudu mít moc času na net.

    #866424
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Hojda!
    Tak u nás už je klid.
    Holky u nás jsme dnes vyvěsila prápory. Bohoušek dnes spinkal od 19:30 – 5.00 v kuse… jupííííííí jsem se ráno až vyděsila a šla ho kontrolovat zda je OK :O . To se mi snad ještě nestalo aby spinkal takhle v tahu. Pak jsemmuj vtěch 5 dala mlíčko a přemluvila ho ještě spinkat do 7:45 takže dnes fakt super. Jentak dál . No už to vidím jak dnes bude řádit.
    Peťul Bohoušek je právě zahleněnej. Kleknul mi vysavač tak nemůžu pořádně odsávat nudličky. Odsávám jen pusou. Ale na noc jsem mu nahřála olej a zabalila ho do plínky a v pohodě. Teď odpoledne jsem to taky udělala a ťuk ťuk nekašle .
    Dne sk obědu dospěláci roštěnou s rýží a Bohoušek to co včera polévku a omajdu s kolínkama.
    Jinak kuci asi ty sprosté pohyby trénují na to až budou veliký :$ . Asi chtějí mít pořádně vypracovaný svaly.
    No odpoledne mi dorazí návštěva takže bude plnej barák lidí. Tuším, že asi 4 dospěláci semnou 5 a 3 děti
    Takjo pěkný hnusný den páááčko

    #866425
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,tak to moc gratuluji k takovému spánku Bohouška :)) Třebas mu pomohl ten zábal a mohl nerušena spát.
    Dneska je opravdu od rána ošklivo, jsme odpoledne vyjeli na procházku,ale začlo pršet,pak přestalo a pak zase,takže nic moc a cestou domu Aďa v sedě usnul a nakonec spinká dál v postýlce. Byl nejspíše přetažený.
    Jinak Adámek začal objevovat skříňky a šuplíky a vůbec ho nebaví hračky, spíše někam jde šmejdit.
    Taky s Adámkem lezu,když je na těch čtyřech,tak mu posouvám kolínka dopředu a pak čekám až posune ručičky a jde mu to. To mi totiž ukazovala ta paní na tom jednom rhb.
    Třebas se to Adámkovi zalíbí a začne lézt:)))
    Tak zatím pááá

    #866426
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda!
    Bivinko já taky lezu s Bpohouškem po zemi. Si kolikrát připadám jak blázen. Ještě dělám jako že ho chytím a říkám chytííím tě a bouchám z třeba do podlahy a jemu se to děsně líbí a utíká odemn pryč (po čtyrech). Pak se schová za roh a vykukuje. je to prča.
    Dnes jsme ho natočila jak tančí tak když bude trošku času šoupnu to na FB. Ale stačila jsme ho natočit jen jak tančí v sedě. ve stoje je to sradovnější,ale než jsem si stačila naštelovat kameru na mobilu tak si sednul :^) .
    No jinak změna. K mamině jedu už dnes odpoledne. Manžel se rozhodl že pujde s taťkou a bráchou na pivko tak prej tam bude do zítra s námi. Jsem zvědavá jestli mne vezmou sebou 😛 a hlavně jestli mamča bude hlídat. Uvidíme. zase je mi blbý ho mamině jen tak nechta kdyby chtěla jít třeba taky. No domluvím se ní.
    Vneku je pěkně hnusně takže sebou táhnu hromadu oblečení jak teplejšího tak i něci lehčího. Chjo to mě nebaví takové počasí.
    Tak jo hezký den. a pááááček

    #866427
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak dneska je fakt zas den. Adámek je od rána tak nějak protivný, vzbudil se v půl šesté a od té doby byl vzhůru, usnul tedy kolem půl desáté,ale nespal ani snad půl hodiny a začal brečet. No a oběd zas po delší době mega tragédie. Polévku moc nechtěl,tak dostal tu skleničku ze včera a to tedy vůbec nechtěl jíst..tak jsem ho zas dala na hraní a po hodině a něco jsem mu to zas dala k jídlu a byli jsme u toho snad třičtvrtě hodiny než to snědl. Jsem fakt unavená. A už si zas hodil šlofíka,tak asi možná si snad hodím taky oddych..
    Bambulko,třebas mamka pohlídá a skočíš si taky na pivko:)))
    Tak páá

    #866428
    Anonym
    Host

    Ahojda maminky!
    Tak jsme tedynakonec včera byla taky na pivku. Klucí šli napřed a já jsem obstarala s mamkou Bohouška a šla jsemz animi. Jinak Bohoušek se z nějakých důvodů bojí koupat tady ve vaně. Doma úplně paráda a dokonce se i těší do vany a tady :O . Postavila jsme ho do vany a řev. No tak jsme ho rychle okoupala a zase ven. Fakt mě to štve. Je to pro něj taková tečka na závěr celého dne. No jinak noc taky nic moc. Než jsme se vrátili z hospody tak byl vzhůru 4x a to jsem odcházela ve 20 hod a vrátila se ve 23 hod. No a když jsem si šla lehnout tak řev ahotovo, vymalováno. Spát se prostě nebude. Nojo no změna. tak jsem zvědavá jaký bude v týdnu. Dokonce i ze spaní vejskal …. no jo no babi dělá blbosti, rozdovádí ho a pak má v klidu spát, že 😀
    No teď už je po polévce a chrupká a já mu tady do toho datluju do klávesnice. 😀
    Manžílek už odjel domů a prej jde stavět králíkárnu tak jsem zvědavá co z toho bude.
    Jinač asi nicnového není.
    Bivinko tak snad se Adámek umoudří abude hodnější. Já mám teď výhodu (teda jen o víkendu), že si s ním hraje hlavně mamka. Dělají kraviny a blbnou. Až se vychrupká tak jdeme do intersparu takže malá prochajda. Pa kmá přijet taky prababička tak zase bude do večera co dělat.
    Tak pa pa mamina mi přišlaoznámit, že za 2 minutky bude polévka tak se loučím. Jééé to je bomba když to dostanu až pod nos. Musím si to užívat 😛 . pa pa

    #866429
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak už jsme doma.
    Bambulko, Adámek taky pozná když je v jiné vaně, u našich se chtěl koupat jen v sedě a doma dneska sedět nechtěl a chtěl jen ležet a kopat nohama a to jsem mu už nedávala to lehátko,tak jsem ho musela honem mu dát,páč kdybych ho položila tak je pod vodou,páč jsem dala více vody..
    Adámek už spinká.
    Asi to znáte, když od někud přijedete.. vybalit, uklidit.. Honza dostal za úkol vytřít a umýt vanu.. já nevím,co tu tedy ten týden dělal, ale fakt binec.. Nejvíc mě zas nakrklo,že jsem dala prát tmavé prádlo a on pak přijde za mnou a říká mi,že dal do koše další tmavé prádlo8o|
    Kocourek měl radost,že jsme se vrátili,prý celou dobu byl smutný a mňoukal. Představte si,že v jednu chvíli číhal na Adámka za dveřmi a pak na něj skočil,ale naštěstí před něj,ale i tak jsem se lekla a zařvala jsem.
    Adámek hned poznal,že je doma a vše si zas prošmejdil a pohrál si s hračkama,co jsme neměli sebou :))¨
    Tak zatím páá,jdu pověsit ještě prádlo..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,186. až 4,200. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist