únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,201. až 4,215. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866430
    Anonym
    Host

    Přejeme všem usměvavý den!
    Po příšerném víkendu mi Kubík dopřál klidnou dlouhou noc. Sice šel spát až o půl jedenácté a kolem půlnoci byl zase vzhůru, tak se vzbudil v 5:43 na mlíko a spal až do 9:20!!!! Báječné!!!!
    O víkendu se raděj rozepisovat nebudu, protože stál za … a jenom bych se zase naštvala.
    Bambulko, to je dobře, že jsi mohla jít do hospody. Ono je fakt potřeba občas na chvilku vypadnout. A doufám, že Bohoušek už je úplně ok. Kuba má zase rýmu, ale od zubů, protože pořád krásně dýchá nosem, jen mu z něj teče taková voda. Jé a zrovna kaká :O .
    Ivčo, to je hezké, že vás kocour vítal a těšil se na vás. Adámek se rozleze coby dup, když mu to ještě ukazuješ 🙂 . Já se teď snažím Kubu naučit slézt z postele, ale moc se nám to nedaří.
    No nic, strašně mi tu to dítě zapáchá, tak s ním jdu něco udělat.

    #866431
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    AHojky,
    dneska se mi špatně spalo, asi zas změna postele a pak jsem měla bobky z finančáku. Jela jsem tam dneska podat na poslední chvíli daňové přiznáni. Z firmy mi dali v půlce března vědět,že mi to neudělají,že jsem tam měla i práci pro vedlejší firmu naší firmy a musela bych to zaplatit. Takže si to radši udělám sama, jenže papíry mi poslali k našim, přitom už jsem jim tam před dvěma roky nahlásila trvalé jinde.. No fakt na facku. A zas u našich jsem neměla všechny papíry..
    Naštěstí na finančáku moc lidí nebylo a když to prý budu mít špatně,tak mi zavolají,tak podám opravné.. Jsem fakt ráda, Honza mě vyděsil,že tam budu x hodin,že bude nával..
    A taky jsem jela s Adámkem,ale dopadlo to dobře a Adámek cestou zpět usnul a ještě spinká. Tak jsem koupila ještě maso na polévku a už jí vařím,jestli jí bude jíst.
    Jinak Adámek se asi vytáhl, Honza to říkal když ho viděl po týdnu a i jeho rodiče.. Je takový dlouhý hubený.. Jo a už má nahoře venku ty dva zuby, sice ještě nejsou k focení,ale už permanentně skřípe o ně. A asi rostou nahoře další..
    No a na našeho kocoura jsem už dneska zas řvala, dávala jsem si výzdobu na záclonu,ale výš,tak aby na to kocour nemohl a on si stoupl na zadní a začal tam ty vajíčka tlapkou honit a strhávat dolů..
    Evi,Kubík má nějak stále tu rýmu od zubů, u Adámka žádnou rýmu nepozoruji. Jen občas kýchá, ale asi jen že mu něco vlítne do nosu..
    No a ve dvě zas pofrčíme na rhb.. dneska docela lítačka.. ale venku je vcelku příjemně,žádná zima, ale ani žádné horko.. ¨
    páá

    #866432
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky!
    Tak včera koupačka opět se řevem. Nakonec jsem si vlezla do vany s ním jako že se nemá čeho bát tak se sklidnil,ale byl pořád namačklej u mne a když jsem se odšoupla tak začall fńukat 🙁 . Pořád kouká na roh vany tak to dnes tam zkusím uklidit. Jsou tam kelímky a šampony… tak třeba mu něco z toho vydí i když o tom pochybuju,ale zkusit se má vše.
    Bohoušek má pořád rýmečku. není to nic strašnýho, občas pšíkne, občas zakašle a občas mu vyleze nudlisko. Dnes je zase trochu víc zasoplenej. To dělá asi i ta změna počasí, Jendou teplo, pak skok o 20 stupňů. Hnus
    Odpoledne jdu naproti mamině do práce a pak nevím. je tu celkem nuda v tompaneláku. No baráček je baráček no. vylezu ven, zhoupnu ho, pohrajeme si s Beníkem, pokoukáme na kočičku…. ale tady je zase spousta aut a tramvaje (ty teda jsou dál od nás,ale asi pudeme na ně juknout taky), spousta lidí, všichni tiu zmateně pobíhají 😀 , No to není jak na vesnici tam mam všicjni na vše spustu času. Hlavně když se babky plouží do krámu a dědové do hospody 😛 .
    Dnes měl Bohoušek kuřecí polévku se zeleninou a já taky. A zíra???? Fakt nevím. Musím něco s mamčou vymyslet co zase uvařit. jen pro Bohouška páč mi mamka objednala jídlo z jídelny. Taky si ho pro sebe objednávají aby nemusel avřit když přijde z práce. Asi se jim to vyplatí…. nevím a neptám se jemi to fuk. vaří dobře tak co.
    No tak teda hezký den já ještě užívámtoho, že Bohoušek spinká a piju kávu….pohodička. Miluju tyhlety chvilky klidu 🙂

    #866433
    Anonym
    Host

    Ivčo, jojo má pořád zubový rýmy, zatím měla tada 2, ale každá trvala 3 týdny. Vždy mu jen teklo z nosu, jen vyloženě voda. Jinak byl úplně v pohodě.
    Dneska jsme byli s Kubíkem v práci. Za nikým tam nechtěl jít, takže jsem tam musela chvílu papírovat s děckem v náručí. Pak si ho vzal kolega, ale musel ho postavit na parapet, aby si mohl Kuba hrát s klikama od oken. Na oběd měl zeleninu s mořskou rybou (nebo tak to psali na etiketě), já si tak doma vzala zbytky ze včera (lososa s bramborem). Už jsme zvládli i prochajdu a teď malej spinká v ložnici v kočáře.
    Teda jako ale to počasí mě štve. Jsem musela o víkendu odzimovat zazimovaný zimní fusak. Ještěže bundu má takovou tu „přechodku“, takže jsem nemusela vyhrabávat z krabice zimní. V neděli tady bylo jen lehce nad nulou.
    Asi si půjdu uvařit kafíčko.

    #866434
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak na rhb jsme jeli procházkou, do dvaceti minut jsme tam byli. Pak jsme ovšem čekali,paní měla sklus,tak Adámek koukal po vypínači a pak začal jedné paní vykládat jeho ooo jéééé a jééé a tak dokola a furt se přitahoval ke kočáru, seděl mi na klíně.
    Na rhb jsme byli pochválení, že už krásně zvládá ten jeden cvik,co má na sezení a že prý má pravou stranu lepší,ale to se prý srovná. I paní pochválila Adámka,že už se zvedá na čtyři. Jen prý má ještě na nožičkách ten úchyp*-)
    Jinak než jsme tam šli,tak jsem ještě věšela prádlo na balkoně a Adámek byl v chodítku a normálně tam v něm stál a pak se snažil z něho vylézt no spíše vypadnout hlavou dolů..
    Bambulko,já dneska vařila taky polévku i pro Adámka, jen to hovězí co mi řezník prodal bylo tuhé,takže nakonec aby se Adámek včas najedl dostal skleničku,ale jedl jí až když jsme mu to rozmixovala,on furt nechce jíst ty velké kousky.. No celkově zas stávkuje s jídlem. Jediné,co jí bez protestu jsou sušenky a piškoty..
    Jo a právě si hraje Adámek s přepravkou kocoura a kocour si šel jí hlídat…
    tak zatím páá

    #866435
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, co přesně je ten úchyp nožiček? A vidíš jak je Áďa šikovnej, za chvilku začne lozit jako tryskomyš, pak si hezky sám sedne, klekne, stoupne a začne chodit kolem nábytku,… Konec pohodičky.
    Dneska byl noc relativně dobrá. Sice se Kuba večer s náma večer díval na Kriminálku Anděl, ale pak se vzbudil až před třetí, tak jsem mu dala mlíko, protože si začal povídat a to pak nic jinýho na uspání nezabere. Pak se vzbudil až lehce po sedmé. Teď jsem ho po sváči šoupla do kočáru a čekám co z toho bude. Zatím se občas něco ozve z chůvičky, ale snad usne.
    Jinak já žádnou velikonoční výzdobu nemám, kromě teda pár nálepek na okně. Ale ty tam jsou jen kvůli Kubíkovi. Já nikdy nedělala doma ani vánoční výzdobu.
    Dneska je mi nějak divně, asi na mě něco leze :'( . Bolí mě hlava, cítím dutiny a poškrabává mě v krku. Tak přemýšlím, jestli si nemám uvařit coldrex, abych to ze sebe dostala hned. O víkendu totiž jedeme k našim a pak si k nám bereme do pondělí neteř..

    #866436
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, ten úchyp na nožičkách má každé miminko. Nejlépe se to přirovná k noze opičky, ta nohy používá, aby se uchytila třebas na stromě. A u dětí to je do té doby, než nožičky se vyvinou k chůzi. Takže když dítěti se přejede po chodidle a má jí už rovně a neudělá takový ten úchyp,tak už je to připravené. Adámek to prý už má jen lehce, ale ještě to má. No ještě si nestoupá..
    Ale prý se to srovná.
    Jinak Adámek se fakt pěkně vzteká, vydává u toho takový ječák, že mi i zalehnou uši. Takového hodného kloučka jsem měla a teď mám pěkného vzteklounka.
    Evi,tak to si radši hned něco vem, ať se ti pak nemoc nerozjede. Je fakt blbé počasí, chvilku teplo,pak zima.. to to nachlazení pak fakt jede..
    Adámek má nyní nej hračku, přepravku kocoura. Jen zatím se nesnažil dostat dovnitř.. To nás asi taky brzo čeká..
    tak páá

    #866437
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak teď jsem dotazilla s Bohouškem domů. Měli jsme jít s kamarádkou ven až odpoledne,ale nekonec jsme se dohodli na dopoledne. Šůli jsme na hřiště a tam Bohušek ťapkal a houpal se na takovém tom velkém péru … v našem případě to byla kočička. No nakonec jsem ho dala do kočárku a šli jsme se ještě kousek projít a on mi tam usnul…. bez oběda 🙁 . No nevadí no dostne ho až se probudí. Spinká pořád v tom kočárku tak si myslím, že tam dlouho spát nebude. Uvidíme. ty golfky nejsou tak pohodlné na to spinkání a ještě navíc je oblečenej… jsemmu jen rozepla bundu a svetřík a sundala boty.
    Dnes jsem byla s tou kamarádkou kupovat boty… kupovala pro malou. Tak jsem koukala na ty ceny :O :O :O a málemmě odvezli. Ona dala za boty pro malou 1200,- a taktéž se pohybují ceny i pro Bohouška. Prodavačka samo, že by u měl mít botičky a bačkůrky mi hned cpala za 450,- prej plovoučka je nejhorší na stavbu nožičky a tak. No umí teda pěkně nahlodat,ale když na t prostě není tak prostě není a i ta kamarádka říkala, žýe jí je koupí jen tak 1x ročně jinak prý taky kupuje obyč třeba z CCC. No ale fakt jsem netušila, že ty boty můžou být tak drahé :O . Pro dítě který je budemít tak max. 1 sezónu. Hnus hnus hnus.No na někom se vydělávat musí, že.
    Jinak včera kupání o malinko lepší. Jsem uklidila ten roh vany jak jsem psala,ale i tak natahoval. uvidíme dnes třeba to bude den ode dne lepší. Spinkání nic moc. Vzbudil se hned jak jsem si šla lehnout … tj. ve 23:30 a řval a řval no tak jsme si ho zase vzala k sobě. Pak se vzbudil ve 2 hodiny tak jsem mu dala mlíko a pak už strašil v 5:30. Hrozný. V těch 5:30 si ho vzala k sobě babička tak jsme si ještě dáchla do 7 hodin. Doma už byl celkem v pohodě :S
    Tak přeju hezký den. Odpoledne jdeme zase naproti babi k práci a zítra jdeme k prababičce na řízky. Mńam už teď mi tečou sliny
    Tak pa pa a hezký den. Dnes by měl být nejteplejší den z celého týdne

    #866438
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko,tak to jste si dopoledne hezky užili. Bohoušek už je tedy šikovný, když už chodí i na ty hopsadla na hřišti. To musí být stejně krásné :))
    Už aby ten náš Adámek taky ťapkal a mohli jsme začít chodit na hřiště, je tu blízko docela hezké..
    Adámek usnul kolem jedenácté a ještě chrupká, má v ložnici otevřenou ventilačku,tak se mu asi spí dobře. Asi tam spí i kocour, páč jsem ho nikde nenašla. Nejspíše je pod postelí..
    Jsem dala Adámkovi část hraček do toho plastového stolku, jen jsem k tomu nedala nožky a Adámek se začal hrabat v hračkách a kostkách a aby se k tomu dostal,tak se krásně zvedl na kolena a byl na kolenou a hrabal v tom,jen jsem nemohla najít foťák.. chjo..
    No a odpoledne jsem chtěla jet ven s Adámkem a všimla jsem si,že máme vyfouklé kolo u kočáru.. *-) doufám,že jen vyfouklé a ne s dírou.. a nevím kam Honza dal pumpičku..
    tak zatím pááá

    #866439
    Anonym
    Host

    Bambulko, já koupila Kubovi první botičky za necelý 400 (http://botickarna.mimishop.cz/detail.php?zbozi=3627063) a teď jsem koupila za 589 (http://www.detske-artex.cz/detska-obuv_z1132/), ale teoreticky by je mohl mít i jako na ven. No ale je fakt, že plovoučka není moc vhodná pro bosé nožky. Vzhledem k vaši situaci bych Bohouškovi koupila aspoň nějaké takovéhle papučky http://www.detske-boticky.cz/domaci-obuv-a-papucky/beda-obuv-060010-050w-030w-031w-chlapec.htm. Béďa-obuv by měla být taky s atestem. Nebo tyto http://www.detske-boticky.cz/domaci-obuv-a-papucky/pegres-1002-chlapec.htm.
    My jsme byli přes poledne venku, myslela jsem si, že malej usne a ono prd. Tak jsme po hodinové prochajdě ještě zajeli do hornbachu a už konečně spí. Já teď musím trochu uklidit a od 3 zase budu pracovat.

    #866440
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak konečně je zas hezky. Johanka je dnes se slečnou na hlídání a nejspíš někde capká v parku. A já bych měla psát, ale strašně se mi nechce…
    Minulé pondělí jsem byla na UTZ a tak jsem opravdu zas těhotná, to je pecka. Vidět pro mě znamená věřit. Fazolek měl už skoro 3 cm. Taky se mi zhoršily ty nevolnosti, takže už zas objímám záchodovou mísu. Naštěstí jen občas. Doufám, že s příštím měsícem to zase skončí. Jak jsem si myslela, že mě malý miminka už neberou, tak musím říct, že hormony asi dělají své a pomalu mě to začíná brát. Ještě ne jako poprvé, ale i tak. To zas bude práce! Ale takováto léčba šokem má něco do sebe:) .
    Bambulko, my to s těma botičkama taky nepřeháněli, papučky normálně z lékárky za 145 Kč, botičky máme české Essi cca za 500 (normálně kožené, ortopedicky tvarované) a pak jedny Nike. V akci se dají taky koupit kolem 500 a dětem se v nich dobře chodí, mají v nich stabilitu. Já nevím, jaký máte názor na botičky s žirafkou? Někdy se mi zdají nesmyslně předražené. Chápu, že by to měla být záruka kvality, ale na druhou stranu si myslím, že je to obchod jako každý jiný a že se za tohle „razítko“ asi pěkně platí.
    Ještě dotaz, kupovala jste některá do golfek podložku (vložku), aby se dítěti sedělo pohodlněji?

    #866441
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak konečně je zas hezky. Johanka je dnes se slečnou na hlídání a nejspíš někde capká v parku. A já bych měla psát, ale strašně se mi nechce…
    Minulé pondělí jsem byla na UTZ a tak jsem opravdu zas těhotná, to je pecka. Vidět pro mě znamená věřit. Fazolek měl už skoro 3 cm. Taky se mi zhoršily ty nevolnosti, takže už zas objímám záchodovou mísu. Naštěstí jen občas. Doufám, že s příštím měsícem to zase skončí. Jak jsem si myslela, že mě malý miminka už neberou, tak musím říct, že hormony asi dělají své a pomalu mě to začíná brát. Ještě ne jako poprvé, ale i tak. To zas bude práce! Ale takováto léčba šokem má něco do sebe:) .
    Bambulko, my to s těma botičkama taky nepřeháněli, papučky normálně z lékárky za 145 Kč, botičky máme české Essi cca za 500 (normálně kožené, ortopedicky tvarované) a pak jedny Nike. V akci se dají taky koupit kolem 500 a dětem se v nich dobře chodí, mají v nich stabilitu. Já nevím, jaký máte názor na botičky s žirafkou? Někdy se mi zdají nesmyslně předražené. Chápu, že by to měla být záruka kvality, ale na druhou stranu si myslím, že je to obchod jako každý jiný a že se za tohle „razítko“ asi pěkně platí.
    Ještě dotaz, kupovala jste některá do golfek podložku (vložku), aby se dítěti sedělo pohodlněji?

    #866442
    Anonym
    Host

    Jé, Děcko, to máme ty botičky skoro stejné, Johanka je nosí na ven a jsou bezvadné. Krásně drží nožičku.

    #866443
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Kájo,moc gratuluji k potvrzenému miminku :)) a ať tě brzo přejdou nevolnosti. Já v těhu vůbec nezvracela, jen mi občas bylo šouflo.
    Na ty botky jsem taky koukla a jsou moc pěkné. Jen si říkám,že je lepší to vyzkoušet, aby pak tomu dítěti byly ty botky.. Nebo jak si to řešila Evi? Jsi to odhadla nebo sis někde v krámě vyzkoušela na Kubíkovi botky, jakou má velikost?
    Tak jsem se odpoledne pokoušela nafouknout to kolo a nepovedlo se,tak to nafoukl pak Honza, ale uvidíme,zda se to brzo nevyfoukne,to by pak bylo to kolo asi píchlé :((
    No přemýšlím tu nad objednání ten golfek, čekali jsme na tu novou kolekci jané a už jí mají, jen jak jsem je neviděla ve skutečnosti,tak se bojím, aby pak byli takové pěkné jako na obrázku.. Nebo jestli máme jet na ten veletrh For kids,jestli je tam budou mít vystavené..
    No a Adámek je už mega drak v tom plazení, se ani nestačím otočit a už je v trapu a buď někde bouchá s dveřmi nebo najde někde nějaký kabel.. dneska se mi zas zavřel v ložnici, fakt bezva.. tak musím koupit ty zarážky pod dveře.
    tak pááá, už mi tu zas utíká

    #866444
    Anonym
    Host

    Ivčo, já botky kupovala vždy v obchodě. Kubovi nožku přeměřili, prohmatali, jestli třeba nemá vysoký nárt a pak jsme je i odzkoušeli.
    Kájo, ty Essi jsou super. Nejdřív jsme měli Pegres, že to jsou capáčky a mají zpevnit kotník. Prd leda, Kuba jednou nožku vytočil a jak byli měkký, tak už mu ten kotník nepodrželi a když chtěl, tak nohu zase vytočil. Teď ty essi jsou hezky pevný. Tchýně teda tvrdí, že to jsou přeskáče, že v nich nemůže chodit… blablabla. Mě přijdou super. JO a taky gratuluju k potvrzenému těhu!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,201. až 4,215. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist