únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,381. až 4,395. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866610
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Peti, je fakt,že s holčičkou je to v tom horší, pokud je delší dobu s hovínkem..
    Jste si tedy krásně užili na zahrádce 🙂 Já bych tak chtěla bydlet v baráčku se zahrádkou.. Jen tady bychom se už nedoplatili :((
    Adámek poslední dobou není vůbec opruzený, i přes to,že ho někdy vezmu i ubrouskama, někdy se mi nechce s ním letět pod vodu.. Takže už ani moc nezasypávám pudrem.
    Asi půjdu snad spát.. Honza je na srazu a na mě nějak padá spaní.. Tak dobrou :))

    #866611
    Anonym
    Host

    Peťul to je dobře že už Val chce jídlo domágos. A stím hovínkem… blééé taky se nám občas poštestí, že to nezaregistruju včas a to si na to pěkně sedne a rozplácne a pak děláme hopy hopy…. a pak je hoo.. po celém zadku až k pindíku 😛
    Brouček už spí od půl osmé a Miloš je zase v hospůdce na pivku a já relaxuju u pc a kukám na výměnu, kterou tak společne komentujeme, že holky.
    Bivi s těma krádežeme je to děs. Nevybereš si ani kde bydlíš. Je to všude verbeš je a bude všude a bude hůř. Lidi nebudou mít peníze tak se bude krást. Normální slušný lidi budou vydělávat otáčet každou korunu aby uživili rodinu a ti…. budou jen krást a přiživovat se. … jsem s ezase rozčílila 😛
    Tak pa pa a brou noc

    #866612
    Anonym
    Host

    Ivi, baráček stojí podobně po celé čr bych řekla, ale v bytech jsou velké skoky. jen záleží za kolik koupíš pozemek, ale na to pohrátí si stačí pár metrů, at dáš písek, máš kde se projet a projít a stačí. my máme velkou zahradu, ještě v terénu, takže to je záhul na sekání. mám ale známou u kladna, v takovém tom satelitovém městečku a celkem dala 2,2 milionu i s pozemkem (novostavba). my za barák dali 2,85 milionu a zhruba 1,5 do toho vrazili :), tak proč nejít i do baráčku 🙂

    #866613
    Anonym
    Host

    Kuba teda teď má lehce začervenalou prdelu, ale to má z toho průjmíku. Naštěstí je červenej po kaku a pak už je v poho. No ale dneska mi ukazoval kde má pindíka a měl tam i to smradlavý zelenisko. Takže šel pod vodu i s rukama.
    Jinak co se baráčků týče, tak fakt asi cena baráku je všude tak nějak stejná, ale ceny pozemků jsou rozdílný. Třeba u našich na dědině stojí pozemek max 100kč/m2 a v Brně je to tak cca 2500kč/m2. A jak jsme se byli jednou dívat na řadovky v satelitu, tak stačí pozemek 300m2.
    Já Kubu po té 7 uložila a jela rychle do tesca nakoupit na víkend.Pak jsem dojela, vyložila nákup, na chvílu jsem si sedla k pc a teď jsem u všechnopárty a krausíka žehlila Kubovo oblečení. Ani jsem to všechno nedožehlila, ale jsem k.o. Víkend budeme mít zase pracovní, tak to bude na prd. Vařit budu v sobotu asi zapečený brambory a na neděli plánuju kuře na paprice, tak doufám, že to bude malej všechno papat.
    No nic, je moc hodin, tak si půjdu nachystat na ranní mlíko, skočím se psem na zahradu a hurá do hajan!
    Přeji všem hezký víkend!

    #866614
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Peti, s těma golfkama máš pravdu, u vás je asi moc nevyužijete. Já je zatím taky skoro nepoužívám, jen když jdu za roh do obchodu. V létě to ale bude jiná, až budem jezdit vláčkem za babičkou:) . Musím taky říct, že jsem s X-landerkama spokojená, jsou furt jak nové, takže je necháme i pro druhé. Jediné, co bych ocenila, je otočení sedačky směrem ke mně. U těch nových to jde přehazovat, ale zase je to na úkor prostoru a menších koleček… Jinak koukám, že jsme se trefily se stejnou večeří, my měly taky palačinky. Potvůrce chutnaly, snědla 2. A já 5:D . Ale ten náš jedlík sní fakt všechno, kupované, domácí, dokonce jí chutnaj i tvarůžky, pivo, olivy a kyselé okurky. Asi je fakt celý tatínek.
    Dneska jsme u rodičů, takže je teď s babi na procházce a já mám volno. Na psaní.
    Koukala jsem i na vaši debatu o domečcích, taky bych jednou nějaký chtěla. Akorát můj problém je, že bych určo nechtěla na vesnici nebo do satelitu. A pozemků ve městě už moc není, tak bychom spíš koupili nějaký starší a zrenovovali. Ale asi je bezpředmětné o tom uvažovat, když celý ten činžák, ve kterém bydlíme, patří manželovým rodičům. Takhle jsem rádi, že jsme na klidném místě u parku a v centru zároveň. A i krb bude:) .
    Hezký zbytek dne, tady svítí sluníčko.
    PS: Ta minulá výměna manželek byla hustá, vši a muňky, to bych nedala. Tahle mi utekla, tak někdo poreferujte, budu ráda.

    #866615
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!Tak u nás sobota vcelku v poho. Jsem dnes byla akční a konečně uklidila tu poslední místnost po stěhování. Bylo tam vše možné. Od sklenic až do úplné kraviny. Měla jsem i vyhazovací tak jsem spoustu krámů vyhodila. Zítra natřu postel co jsme si přivezli od bai pro návštěvy a dámejí tam. Pak nám ještě naši musí přivézt matraci a může u nás přespat i návštěva.
    Pak jsem vytřela půl baráku a zítra druhou půlku . Fakt to s tím lotrem nejde. Už ho nebavilo na mne koukat tak mi začal snášet hračky a házet je do kýble 🙁 tak jsme musela přestat a šla si s ním pohrát a pak jsme šli sundat suché pověsit mokré prádlo a šli k sousedě na kávu. Hmmm začlo pršet tak jsem si to cvičnš zase sundala a pověsila doma :@
    Manžel dopoledne zasadil brambory a zítra se chystáme vysejt ředkvičky, kedlubny….
    Malej tu cupitá a baští hjablíčko. Je tu manžel takže mě i nechá na pc 😀
    Jo zapoměla jsme napsat Bivi, že tu špenátovku nekořením vůbec. A malému je to fuk sní vše. Já jí nejím jen ochutnávám. Ostatní polévky takly nekořením. Je to ochucené od té zeleniny takže se to dá jíst. Mě to tak chutná takže si myslím, že mu nedávámnic hnusného a když už to je fakt jalový tak dám maličko soli. Včera jsme dávala do bramboračky trošku soli a stroužek česneku a jak baštil
    Tak pa pa pa

    #866616
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Kájo, je fajn,že ti babi pohlídá a můžeš pracovat na diplomce. Na to potřebuješ mít klid. Uplně si to představím u sebe, jak bych něco měla delší dobu psát a přitom koukat na Adámka, za chvilku by mi do toho lezl a furt by potřebovat mojí pozornost..
    Bambulko, díky. Já už lehce solím polévky i jídla.
    Holky, dneska jsem vařila kuřecí polévku se zeleninou a zavářka byla jáhly. Ještě nikdy jsem je nedávala, ale nějak jsem tušila,že asi budou pak větší.. A Honza, dej tam toho víc.. tak máme hustou polévku,ale moc dobrou. Nejdříve jsem to tedy spařila a pak teprve dala do polévky vařit. A druhé jsme měli řízek s bram. kaši, pro Adámka s kuř. masíkem..
    A co myslíte?? Ten můj Aďa zas měl nepapavou a jelikož měla přijít návštěva a měli jsme jít ven,tak dostal přesnídávku,že pak oběd dostane místo sváči.
    Tak pak na sváču to papal, snědl více polévky a pak tedy dostal půl skleničky a to taky skoro snědl.. Jen tedy u nás fakt musí mít něco na hraní. Bez ničeho prostě nebude otvírat pusu.
    Lepší, když mi něco sní s hraním,než když nesní vůbec nic.
    No a asi jsem naprdla „tchána“, páč jsem řekla,že Adámka nebudu stavět na nohy. Adámek se začal zvedat na kolena a fakt už mu to jde a umí si pak i z toho kleku zpět sednout a už fakt jen chvilku a bude se stavět na nohy.. Jen to potřebuje protrénovat a naučit se to.
    Nechci Adámkovi zničit nohy! Co víc napsat, že ?
    Tak páááá

    #866617
    Anonym
    Host

    Bambulko, vy taky stěhujete? Nebo jen reorganizace? A špenátovou polívku musím taky někdy zkusit. Špenát má ráda, jen mě z něj nic moc jiného nenapadá. Někdy dělám takové listové taštičky-koláčky. To ho chvilinku povařím, přidám kapku smetany, malinko časneku, špetku soli, a pak plním listové čtverečky, dovnitř ještě trošku parmazánu, a zabalím do šátečku. Ještě se to může potřít vajíčkem. V troubě je to hned a můj se po tom může utlouct.
    Bivinko, já se s Johankou na PC nemůžu ani podívat, furt by chtěla mačkat čudlíky. Takže jen když spí a nebo někdo hlídá. Ale často jsem úplně KO, takže toho moc nenapíšu. Teď mám asi 50 stránek a 2 měsíce do odevzdání. Snad to dám nějak do kupy… Adámek je potvůrka, co? Ale taky myslím, že lepší když si hraje a jí, než kdyby nejedl. A v tom stoupání s tebou naprosto souhlasím, proč mu kazit nožičky. Však už mu chybí jen kousek.
    Papa, hezký večer!

    #866618
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    Kájo a kolik toho máš ještě napsat ? Adámek je potvůrka, ale je to zlatíčko .) Už se fakt v tom zvedání zlepšuje a už si zapamatoval,že musí na čtyři, pak ručkuje tak,že se zvedne celý na kolena a může buď tak sedět nebo se k něčemu zvedne. Dneska takhle byl u skříňky,kterou máme prosklenou a furt se na sebe smál 🙂 Nejradši tedy má zrcadlo,to se na sebe řechtá a furt si mává.
    Holky,já už mám vařeno. Dělala jsem bram.knedlíky plněné uzeným a k tomu zelí a cibulku:) Tak se těším, jaké to bude. Zatím je ještě brzo na oběd 🙂 Adámek dostane polévku a pak zbytek té skleničky..
    Odpoledne pojedeme na procházku:)
    Hezkou neděli přejeme 🙂

    #866619
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Kájo jms euž přestěhovaný od ledna,ale zůstali tu nějaké nedodělávky, Jako krabice co byli kdysi v posteli takjsem si najivně myslela, že si je manžel přebere a povyhazuje. Hmmm nacpal je tak jak byli zpět do postele 🙁 .
    Dnes jsme měli polévku s rýží a malej to samé ale navíc měl zeleninbku. mi na ní moc nejsme 😀
    Když spinkal tak jsme zaseli ředkvičky, kedlubny, cibulku, hrách, mrkev, petržel…….. Mám z toho radost. Tak doufám, že to i pěkně poroste a hlavně aby začlo vše krásně plodit. MŃam domácí je domácí. Máme nachystané ještě rajčata, papryky a okurky ale ty až v půlce května pujdou ven.
    Pak jsme byli všichni 3 po dlouhé době na procházce a u známejch na kávičce.
    Dopolene hlídal manža a já natřela tu postel. No a co myslíte při posledním nátěru jsem se zasšpinila tepláky. Hmm a nejde to vyprat. Fakt jsem tele taky jsem si mohla vzít nějaké starší hnusnější a tyto byli takové oblíbené. Nejraději doma chodím v teplákách. No nic no bude muset ježíšek nadělit nové. Každý rok totiž dostávám tepláky 😀 😀 😀 .
    Za chvilku nás čeká koupačka, pak mlíčko a spinkání. Jééé já se vždy těším na tem večerní klídek.
    Tak přeji krásnou dobrou noc a sladké ničím nerušené sny všem

    #866620
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,vy jste se činili na zahrádce 🙂 Domácí zeleninka je nejlepší, ono vše doma vyrostlé je lepší než to koupené..
    Holky,dneska mi Adámek dělal samé radosti, dopoledne papal banánek a později oběd papal taky úžasně, pěkně (na něj) otvríral pusinku a dost toho snědl. Pak jsme jeli na procházku,tak koukal po všem kolem a nejvíce se mu líbil kluk na tom malém odstrkovadle, to Adámek bude taky mít,až začne chodit.
    A jestli už jste viděli video na FB,tak Adámek dneska uplně super trénovat zvedaná na kolínka a pak seděl a furt dokola a hlavně u té skříně a nakonec to tak vypiloval, že pak tak i seděl u hraček a hrál si tak. Dokonce se pak i zvedal u lozidla našeho kocoura :))
    Holky, ani nevíte, jakou jsem měla radost, že to tak vytrénoval a že mu to tak jde. Už je fakt jen malý krůček k tomu stání a pak k chození.
    Tak přejeme krásnou dobrou noc, Adámek už spinká :))

    #866621
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Bambulko, tak to jste šikovní s tou zahrádkou. Pokud máte kde tu zeleninu uskladnit, tak je to super. Já si pamatuju, že u našich se uskladnit nedala, mají vlhký sklep. Takže naši už zahrádku nemají. Mají ale hezký trávník, venkovní posezení s udírnou a krbem…
    Já byla s Kubem včera u našich. ségra mě obarvila a ostříhala. Normálně, takhle nešťastný z účesu jsem nebyla už hodně dlouho. Je fakt, že takhle obarvený a ostříhaný jsem to nosívala, ale teď se v tom prostě necítím :'( . No uvidíme jestli se třeba z blondýnky nepřebarvím na zrz…
    Taky přemýšlím, že odpo Kubovi zprovozním pískoviště, máme takovou tu zavírací mušli. Jen kdyby už chodil. S tím lezením je to na zahradě na prd, když ho nemůžu dát na zem.
    Já už teĎ peču kuře, bude na oběd na paprice. Tak potřebuju, aby mi ještě vychladlo a já ho mohla narhat do omajdy. O víkendu jsem totiž vůbec nevařila, jen včera večer palačinky.
    Já to děcko roztrhnu jako hada! Zase hází rohlík po zemi. Už mě to fakt nebaví. Jsem totiž před hodinou vytřela a on mi to zase takhle sviní.

    #866622
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    já dneska udělám francouzské brambory, zbylo nám uzené z víkendu,tak to bude akorád na to :))
    Evi, tak to s tím účesem plně chápu. Prostě to nebylo ono,cos chtěla,že ? Snad se to nějak srovná a kdyžtak si to pak přebarvi na jinou barvu, ale později, aby sis nezničila vlasy.
    Kubík ještě neťapká sám? Já myslela,že už sem tam chodí. Nemáte nějaké chodítko, že by venku chodil za ním? Nebo tam máte trávník? A s tím rohlíkem tě plně chápu, taky Adámkovi ho zkouším dávat a hned ho mrskne na zem. Ale mě ani nevadí,že mám uklizeno,to zas setřu nebo zametu, ale spíš, že to furt háže na zem a neochutná… Dneska dostal jablíčko s banánem,tak papal. A myslím si,že ten oběd dá.
    Už zas trénuje zvedání na kolena do vysoka, zrovna je u lozidla a zvedá se tam a nebo sedí v kleku a hraje si s přepravkou.
    Je to prostě něco jiného než to plazení..
    My pak pojedeme do lékárny, pro prášky na odčervení pro kocoura. A asi rovnou tam vezmu sunar, když už tam budeme..
    tak pááá

    #866623
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Jo jo zahrádka je zahrádka. Uskladnit to pořádně kde nemáme,ale máme od všeho trochu a čeho bude víc tak zamrazím – udělám zeleninové směsi a z rajčat třeba protlak…. uvidíme zda se vůbec zadaří 😀 .
    Děcko s tím vytíráním tě úplně chápu. bohoušek má na to taky velikáááánskej talent. jen co vytřu šup to mrsknout na zem a pokud možno to ještě rozšlápnout (to hlavně ovoce) a nebo když je v židličce tak hodit chleba nebo rohlík namazaniu stranou, že jak jinak.
    S tím účesem se netrap ono to doroste a nebo s tím vymyslíš něco jiného
    Bivi na video jsem se chtěla podívat ale prorože je toto blbej notebook takl mi to nejde spustit 🙁 a když si chci nainstalovat ten program tak mi to píše chybu instalace takl nevím jak na to.
    Dnes dělám karbanátky a malej měl polévku ze včera. Teď mi poslední dobou nechce v§bec jíst jogurty potvora takže dnes ho prostě dostane i kdyby měl bejt hladovej 😐 .
    Jo akdyž Bohoušek lezl tak jsme to neřešila na zahrádce je tam tráva takže jsem mu dala nějaké starší tepláčky a on tam lezl se psem i když se pravda, že to bylo jen chvilku pak byla zase zima a teď už zase chodí,ale občas si stejně čupne na kolínka a leze a leze… asi se opičí po Beníkovi. Pořád nahání kočku,ale ta mu utíká tak pak ječí jak hysterka 🙁
    Jo holky mluví vám už něco děcka,??? Malej vůbec nechce jediný co řekne je táta… občas ba ba ba a to bude asi vše…. jinak na vše jen ukazuje lenoch líná 🙂
    Tak přeji hezký den. Pááááááá u nás je hezky už peru 2 pračku tak snadto na sluníčku hezly uschne

    #866624
    Anonym
    Host

    Ivčo, Kuba ještě nechodí, jen kolem nábytku. No ale už by měl, docela mě s tím štve. Dr. mi říkala, že chození okolo nábytku, u chodítka nebo za ruce se už považuje za chození. No ale všude píšou, že v 15-16 měsících se má dítě samo postavit a udělat minimálně pár kroků. Tak uvidíme co nám řekne na očkování v 15 měsících. Na zahradu ho nechci lezoucího moc pouštět, protože tam chodí divoký kočky a kuny a serou tam. Náš pes se tam jen vyčůrá a stejně má oblíbený jen 2 rohy zahrady. Prostě budu mít lepší pocit, až tam budu moct vypustit chodící dítko.
    Jo a s tím účesem. Já to tak chtěla, jen je to prostě nezvyk. Teď jsem několik let nosila více méně pořád to stejný, takže je to prostě změna a musím si asi na sebe zvyknout.
    Kuba před chvílí usnul, já si půjdu asi taky na chvílu lehnout, protože mě úplně třeští hlava. Ale za hoďku mi dopere druhá pračka, tak to budu muset hned pověsit, ať si to prádlo užije sluníčko. Dneska malej zblajznul celou tu žabičkovou misku kuřete na paprice s těstovinama. No a jak jsem ho nesla na přebalení a do postýlky, tak si tak brutálně krknul, až jsem mi myslela, že mě poblinká.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,381. až 4,395. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist