únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,456. až 4,470. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866685
    Anonym
    Host

    No jo, venku je hezky, tak tady je mrtvo. My šli dneska dopoledne na prochajdu. Malej vůbec nechtěl sváču, dal si až po prochajdě oběd, ale taky nic moc. No a pak jsem ho dala spát, to byl taky boj ho v tom vedru uspat. Pořád řval, ale už spí přes hodinu. Á tak už je asi vzhůru, tak jdu za ním.

    #866686
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahooooooooooooooj holky,
    tak se hlásím zase z domova 🙂 Měli jsme se nádherně u našich. Jen tu první noc jsem snad byla 20x vzhůru, furt jsem se budila.. a Adámek ze spaní škrábal na postýlku (cestovní),tak si asi dovedete představit ten zvuk..brrr..
    Dvakrát jsme grilovali venku a Adámek to zvládal uplně suprově. Vraceli jsme se domů tak nějak před osmou. Normálně u rodičů i jedl mnohem víc než doma. Děda uvařil vepřové na mrkvi a Adámek to zblajznul,že jsem se nestačila divit. Všimla jsem si,že rád jí s více lidma,tak možná v tom máme asi problém a asi má rád když je jídlo do sladka..
    Taky jsme navštívili hřiště a zhoupli jsme se na houpačce, na skákacím slonovi a vyzkoušeli jsme i pískoviště.
    A golfky se fakt osvědčili, fakt super se s nima jezdí a hlavně jsme je nosili každý den do čtvrtého patra a v pohodě.
    Jinak jsem nás furt mazala krémem, aby jsme se nespálili,hlavně Adámek,jak je světlý. Tak je jen lehce opálený, hlavně tvářičky :)))
    Tak zatím páááá. Jsem ráda, že jste si taky užili všichni hezkého počasí :)))

    #866687
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak jsem myla linku a po očku sledovala Adámka a celou dobu si hrál u televize. No a najednou na něj mrknu a on ráchá ovladač od tv v misce s vodou:O Všude voda, Adámek mokrý a z ovladače tekla voda.. Snad nám po vyschnutí bude fungovat.. A ještě k tomu byl Adámek total posraný a asi už delší dobu. Máme veselo:D

    #866688
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak jsem včera sem zase psala a co myslíte. Vypadl mi net takže prdlačku. Fakt se na to vykašlu. Už ani nevím co jsem tam psala takže dnes zase něco jiného.
    Noc byla na prdlačku ostatně jako už asi týden. Už byl celkem v pohodě a teď zase toto. Včera asi 4x vzhůru a dnes tedy asi jen 2x ale i tak. Teď se budí kolem třetí na mlíko (budil se už nejdřív kolem pátý) a řve a řve dokud to mlíko nedostane. čajík u njás nezabírá takže musím dělat mlíko.
    Manželmá dnes narozeniny,ale nemám pro něj žádný dáreček 🙁 . Nemám na to penízky a ani nějaká kravinu kopuit jsem nestačila a co tady u nás na vesnici. Max. tak něco k jídlu 😀 . Sladký nejí takže bonboniéra neklapne tak pak jedině kus salámu páč maso u nás taky není 😛 . No dostane něco později no.
    Teď chrupká s Bohouškem. Má 14 dovolenou takže se snad i trochu užijeme.
    Dnes se venku celkem ochladilo ale i tak je tam přijemně. Sice je to na tepláčky a mikču,ale zase není to děsný horko. Bobeš jak bylo horko abyli jsme venku tak běhal pořád bez plínky 😛 a byl spokojenej. Bodeť ne v tom horku mít na zadnici ještě plínu ufffff.
    Dnes vařit nemusím mám ze včera oamjdu s kolínkama. Bohouškoci jsem uvařila bramboračku a mam připravené maso n naložení na gril na zítra tak snad nám vyjde počasí. Už se na to těšímjak malá holka. Mńam mňam 😛
    Tak přeji hezký den a pááááček

    #866689
    Anonym
    Host

    Jo Bivinko Adámek je ale šikulka hned po ránu takové vzrůšo 😀 😀 😀 . Snad se ovlačač rozchodí. Slyšela jsem že se má nechat vysušit a nerozebírat dokud neuschne. Jak prý se rozebere tak je to v pr…,ale jen jsem to slyšela

    #866690
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já už mám uvařeno, udělala jsem kulajdu, zkusím dát i Adámkovi, zda bude baštit.. kdyžtak dostane něco jiného. Byli jsme už venku na menší nákup a je fakt krásně, ale fouká vítr,takže mě bylo horko a pak zima.. asi návaly:D
    Bambulko, to máte príma, když máte zahradu a můžeš Bohouška vypustit ven a bez pleny. Adámek zatím jde na ty kolena a i tak si hraje, ale na nožičky ještě nezkouší, snad se to taky zlomí a pak si stoupne atd:))
    S tím ovladačem,snad to vyschne, kdyžtak budeme muset koupit nový.
    Adámkovi jsem v albertu koupila za 18,- ten „tablet“, tedy tu tabulku na kreslení, měli na ní slevu. Tak si s tím dlouho hrál a já si myslela,že si mezitím přesadím orchidei a co myslíte?? Adámek hned přelezl a i kocourek a děsně mi pomáhali oba:D
    Tak jdeme obídkovat :))

    #866691
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak dneska se Adámek začal stavět na nohy, nejdříve to zkusil u gauče,když jsme byli doma sami. Pak jsme jeli s taťkou nakoupit a po návratu to ukázal taťkovi u stolu, jak to umí a taťka jen koukal. No a pak jsme byli v pokoji a rovnou se tam zase Adámek zvednul u menšího gauče. Jen to ještě s těma nožkama plně neumí.Musí to trénovat. Už jsem dala dvě fotky na FB,co jsem stihla vyfotit,pak jsem ho radši jistila, aby sebou nešvihnul. Přeci jen to asi chvilku potrvá než si bude v tom stání jistý. Bylo to u vás taky tak?? Jak dlouho trvalo než děcka začla pevně stát?
    Zatím páá, začíná bouřka..snad nevypnou proud..

    #866692
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, Kuba je stará brzda a musí mít vždycky něco extra, takže jemu to zpevnění trvalo asi 2 měsíce a to ještě musel mít botičky, protože hodně vyvracel kotníky. Jinak v kolenách se zpevnil docela rychle. Ale když je Áďa ještě podporovaný cvičením, tak bude zpevněný rychle. No ale je to velký šikula, že už si takhle stoupá. Nakonec bude chodit dřív než Kuba :O .
    Jinak u nás bylo včera nesnesitelně, doma jsme měli tak od 27 do 28,5stupňů. Fakt hnus. Ani na prochajdě jsme nebyli. Malej byl z toho vedra protivnej jako osiva v sedince, jíst nechtěl, se spaním po obědě byl taky problém. Dneska už máme doma líp. Bohužel u nás vůbec nepršelo, ale naštěstí se trochu ochladilo a zatím je zataženo.
    Včera vyl u nás opravář na myčku, před dovolenou nám totiž klekla. Tak mi řekl, že novou ještě kupovat nemusíme, že by mohla ještě chvíli vydržet. Tak doufám, že měl pravdu. Ještě jsem ji teda nezapla, asi až po obědě. Prý byla přetečená a navlhl motor (nebo čerpadlo nebo co to tam je). Že to prý mohlo být i větším množstvím prášku v kombinaci s málo nádobím. No uvidíme. Pokud to udělá ještě, tak už asi novou koupíme. Tuhle máme asi 8 let a už jsme ji 3x opravovali (celkem asi za 5tis).
    Holky, jak je to s chozením dětí bosky po venku? Vím že by měli chodit co nejvíc, ale venku ho bosky nenechám. Někde jsem četla, že doporučují dávat crocs, že nejvíc „napodobují chůzi bosky“. Jsem se dívala, že origoš dětský stojí asi 700. Ale asi mu nějaký na zahradu koupím, když tam bude mít i bazének. No a pak ještě sandálky a plný botky,… a rodičák v pr…

    #866693
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, děkuji. Doufám,že si Adámek trénováním zpevní ty nožičky. Přeci jen teď mám větší strach než když začal vstávat jen na kolínka.
    Jsme zpapali buchtu s tvarohem, Adámek taky otvíral pusinu a papal.
    Evi,tak pokud bude myčka mýt a bez žádných komplikací,tak nekupujte novou,ale pokud začne zas blbnout,tak to radši novou. Nám už jí taky „tchán“ dvakrát opravoval,ale šlo jen o skřípnutou hadici,takže furt myje.Jen mě se nějak rozbili dvířka u pračky, asi by to chtělo nějak přitáhnout. Neteče voda,ale i tak mě to štve,jak se to tam vyvrací..
    Holky, neobjednávala jste některá z mimibazaru od paní DanušeT něco?? Já si tam objednala tašku na golfky a dle instrukcí mám zaplatit předem, tak zda je to oká a taška mi přijde..
    Evi a nemáte nafukovací bazenek?? Že když by zas byly vedra,že bys Kubíkovi nafoukla a on by se tam smočil, aby se ochladil.. Adámek v těch vedrech normálně spal v pohodě a i jedl.. Dávám mu tričko s krátkým a volné kalhoty a ponožky. Jen ty tedy umí taky sundat.
    Jo a ten ovladač na tv nám funguje, jen jsem musela dát nové baterky..tak super:)

    #866694
    Anonym
    Host

    Ivčo, bazének máme, ale blbý rozměr, na balkon je moc velký, má průměr 120cm. Takže chci koupit nějaký menší. Ale já Kubu dávala tak 2x denně do vany, takže se chladil. Venku by měl totiž i přímé slunko. S tím mimibazarem bych se podívala na hodnocení. Ale já zatím žádný problém neměla a vždycky mi všechno došlo v pořádku.
    Kuba teď sedí na zemi a mlátí vařejkou psa. Se divím, že tak drží a ještě neutekl 😛

    #866695
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak jsem koukala na hodnocení té paní a má 5.hvězdiček a samé kladné recenze,tak snad to bude dobré. Chtěla bych takovou malou tašku dolu na golfky, mají jí tam za 210. Abych do ní mohla dát plenku a pár drobností. Nahoře mám větší,co jsem si s golfkama objednala,ale je to spíše jen takový vak,spíš na nákup nebo odložení něčeho..
    Jinak Adámek spinká,tak jsem stačila uvařit polévku, vytřít a ještě možná vyžehlím,ale možná až večer.
    Holky, jsem vyhrála lístky do kina,tak si dneska pro ně pojedu, na předpremieru Líbáš jako ďábel.
    Tuhle jsem vyhrála nějaké vitamíny pro děti,ale od tří let,tak to nám neteřím, jsou to méďové.
    Dneska vypadalo,že je vedro a venku je tak akorád, to je dobře.

    #866696
    Anonym
    Host

    Tááák, my už konečně půjdeme ven, je příjemných 19st. Kuba se vychrupkal do růžova a už mi vyházel šuplík s těstovinama :@ . Takže dostane sváču a hurá do kočáru!
    Ivčo, to Ti docela závidím, takový výhry. My se chystáme na večeři, ale pořád nám to nějak nevychází. Dostali jsme poukaz do španělské hospody a ten má platnost do konce května.
    Dneska jsem zapla sama doma a tam říkali, že dítě může chodit až do 18 měsíců. Tak jsem ráda, že mám takhle oficiální argument.
    Jé, on už otevřel i mrazák :'(

    #866697
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    My byli pro ty lístky, jsme to nemohli najít a bloudili jsme tam dokola a nakonec jsme zjistili,že jsme původně to měli kousek od tramvaje:^)
    Paní tam byla,tak mi lístky dala a ještě nás vyfotila:O 😀 Tak ve středu půjdeme,ještě musí Honza poprosit o hlídání Adámka..
    Evi,já musela Adámka budit,abych do něj nacpala jídlo a šla Honzovi naproti. A jako naschvál Adámek nechtěl oběd,tak dostal přesnídávku,že oběd dostane po návratu,tak zas nechtěl. Tak na něj peču a dostane až večeři po koupání. Ať se ještě proleze a protrénuje nožičky..
    Já říkám,kdo nehraje nevyhraje a tak furt soutěžím,když mám náladu tedy a lístky do kina jsou super, Honza furt chtěl jít..ale lístky jsou fakt drahé, skorem už 200 za jeden..

    #866698
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné sobotní odpoledne,
    kdepak jste všichni?:)) Asi venku..
    My dopoledne jeli do Ikei, mají tento víkend akci na skleničky na víno, 6ks za 29,-, chtěla je ségra a i mamka,tak jsem jim je koupila. A pro nás, zabezpečení na skříňky, jen mě mrzí,že mají vždy jen 2ks v balení a za 99,-,hodilo by se více, ale zatím jsem vzala jedno balení, pro vyzkoušení. A pasuje,tak pak mohu dokoupit, podle toho, které skříňky zas Adámek bude otvírat. Furt někde něco otvírá.. A taky jsem mu koupila krabici na hračky s kolečky,tak hned uklízel do krabice…
    No a kolem dvanácté,že si dáme polévku a Adámek papá a najednou začne řvát jak tygr a padají mu oči,takže spí.. mě fakt z toho omyjou a odvezou.. Tak hold to dojí po spánku, ale hodilo by se mi víc,kdyby se najedl a pak šel spát,takhle bude zas spát tři hodiny..
    Jinak i dnes Adámek si stoupal u gauče. Jsem si normálně jen odskočila a slyším nějaké zvuky a Adámek stojí a čekal na mě,co řeknu,tak jsem ho vyfotila (viz FB) a pak řešila,jak půjde dolů.. Musí se hold naučit žuchnout na zadek, pak to bude dobré 🙂 Je to fakt už malý človíček, za chvilku začne obcházet nábytek atd.. a už ho budu jen honit.
    Taky jsme chvilku byli na balkoně, jsem věšela prádlo a Adámkovi jsem tam dala malu židličku,tak tam seděl a koukal na mě.. Musím využít víkend kvůli prádlo, od pondělí začínají s tím zateplováním a pak nevím,jak to bude s balkonem,tak jsem vyprala,co jsem mohla :)))
    tak páá

    #866699
    b bambulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky!
    Tak včera jsme byli celý den venku na zahradě, že jsem neměla ani čas sem jít na jukandu a už vůbec ne nic psát.
    Tááákže včera manže stavěl (pořád staví) králíkárnu a já pobíhala s Bohouškem po dvoře, pak jsme manželovi vytloukla nějaké hřebíky s prken aby mohl pokračovat se stloukáním té králíkárny a pak ani nevím. Hmmm jo vařila jsme hovězí polévku…. no zkrátka ten den nějak utekl. Večer jsem měla naložené masíčko tak jsme grilovali když Bobeček usnul. Byli u nás i známí takže príma posezení. A holky dnes jdu s manželem večer na pivko. Jupíííí. Manžel jel pro tchýni takbude hlídat. To je super. Už se těším, že si trochu vyčistím hlavu. Asi malého vykoupu, nakrmím, uspím a pujdeme. Budí se vesměs jen na dudel (teda tak do půlnoci). Dnes tedey od půlnoci byl snad co 2 hodiny vzhůru. Si to s ním asi mamina užije 😀 😛 . Nééé myslím, že by jsme mohli být do půlnoci doma takže snad v pohodě.
    Dnes manžel posekal zahradu a je to tam moc moc krásný. Já jsem zase rozebírala nějaké prkna, aby mohl pokračovat se stavěním tý králíkárny. Už se začíná rýsovat.
    Bivinko Adámek je moc velikej šikulka. Brzo začne ťapkat. A jak je to stou stabilotou si nepamatuju. Několikrát si kecnul na zadnici (ale to neva páč tam má plínku) a bry se naučil si sedat, zvedat se nejdřív kolem za nábytek pak vystrčil zadek a zvednul se …..
    U nás před chvilkou sprchlo a někde v dáli bouří takže to musím rychle poslat než vypnout elektriku nebo vypadne net :@ 😛 . Úděl té naší vesnice…. uvidíme
    Tak přeji hezký den. Manžel je od sluníčka červenej jak apač 🙂 , já krásně hnědá a Bobíček takéé.
    Tak pa pa pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,456. až 4,470. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist