únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,591. až 4,605. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866820
    Anonym
    Host

    Já chci taky obalovaný sýr! Můžu se stavit?
    Tak už mám ohledně rodičáku oběhané všechno a od června budu mít o stovku víc 😛 . Nikde nebyli žádný fronty, ani na tom pitomým pracáku. Když jsem si žádala o rodičák, tak jsem tam jela na 3x a vždycky tam byla minimálně hodinu a dneska ani človíček. Jen té úřednici se nelíbilo, že jsem to měla vyplněné na PC a vytisklou každou stránku zvlášť. Prý mají pak moc tlustý složky, tak jsem se jí snažila vysvětlit, že bych jí tam jen zdržovala vyplňováním a takhle to mají i čitelně.
    No nic, jdu vařit. Dneska bude zeleninová polívka a Kuba dostane ještě skleničku a já si udělám asi hamandeggs.

    #866821
    Anonym
    Host

    Tak ten náš darebák umí stát sám v prostoru, ale za jakých podmínek!!! Otevřel si šuplík a vysypal mi na zem kakao, tak jsem ho odnesla o kousek dál, abych to mohla uklidit. No a on se začal vztekat, že ho nesu pryč a že si sedat nebude, tak jsem ho postavila a on stál sám. Asi po půl minutě vztekání a řvaní mu to došlo, tak si rychle kecnul na prdel.

    #866822
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Děcko co to je ten hamandeggs??? To neznám.
    Já měla ze včšea vařeno pro Bohouška kuřecí polévku se zeleninkou. A nám k obědu budu vařit cosi z vepřového masa. Protože jak byl manžel o víkendu zabíjet u rodičů tak jsme dostali výslužku,ale není to popsané takže jsou to hroudy masa. Malému ale asi z toho udělám něco na zelenině a anám něco s rýží. Ještě uvidím až to rozmrzne.
    Dnes noc klasika. Byl vzhůru ve 2:30 vypil mlíko a spal do půl sedmý. Pak jsme si do sedmi hráli v postýlce a vstávali jsme. V jedenáct dostal obídek a od půl dvanácté chrupká.
    Venku je zase krásně. Není ani horko ani zima ideální počasí. Ještě by nemusel být tak velkej vítr i když dnes už je to o dost lepší než včera. Včera byl pěknej fučák.
    Manžel jel dnes na školení do Říčan za Prahu. Byl z toho děsně odvázanej… chudák. ale trefil šikulka. Chtěl jet přes obchvat,ale navigace ho navedla skrz Prahu 😀 .
    Jinak už nám vylezly ředkvičky… Mńam tak včera jsem si je dala k večeři.
    Tak přeji hezký den a zase asi zítra. Páááá

    #866823
    Anonym
    Host

    Bambulko, je to ham-and-eggs, tj. šunka s vejcem. Jsem to napsala asi trochu blbě 😛 Doma totiž nic pořádnýho není. Můj chlap jede na školení od čtvrtka do pátku, naštěstí jen na vysočinu. No a za mnou přijede moje mamka. Sláva! Ani nijak moc neremcala.
    No nic, jdeme papat, pokud teda už ta polívka vychladla.

    #866824
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    No nepopsané balíčky masa jsou fakt husté, to Leni budeš mít docela pak problém vyndat něco a pak čekat,co se z toho vyklube :)))
    Tak jsme měli zas malý úraz, Adámek odlezl do chodby a pak jsem jen viděla jak sebou plácl na zad a jen to zadunělo.. ale neplakal nic.. Tak jsem ho dala tátovi a šla sebrat prádlo na balkon a když jsem se vrátila,tak vidím,že Adámek má nějaké barevné sliny.. tak jsem mu koukla do pusy a měl tam krev,on se při tom pádu kousnul do jazyku :((:O chudinka můj malý. Ale dobrý.
    Ale radši jsem ho celou hodinu sledovala,ale hrál si s velkým autem a pak jsme vykoupali a dali kaši a už spinká..
    Ty pády, chjo:S

    #866825
    Anonym
    Host

    Jojo Ivčo, už žádný kafíčko a dívat se jak si dítko hraje na bříšku 🙂 . Kuba se občas asi bouchne do dásniček, nebo co. Nezabrečí, ale hrníček má od krve a má ji i na dásních u jedniček nahoře.
    Já bych se normálně chtěla mít jako to naše děcko. Včera usnul kolem půl 8 a ráno se vzbudil až v 9:20, pak usnul hned po obědě a spal skoro 3 hodiny a teď zase od 7 spí. Sice ho vzbudila bouřka, ale povedlo se mi ho zase uspat.

    #866826
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, máš pravdu, žádné gaučování už není. Jen běhání za Adámkem. Zrovna nyní mi tu stojí a buší do klávesnice. Už je fakt mega akční, neposedí a je ho všude..
    Evi, máš využít situace a spát taky, když Kubík začal tak hezky chrupkat:)) Copak jste mu začli dávat,že tak vychrupkává?
    Dneska jsme neměli budíček ve tři, jupííí :)) ale za to v půl šesté.. a už nespíme a skotačíme..

    #866827
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, já vůbec nevím proč tak spí. Vždycky chodil spát tak kolem 9 večer a budil se kolem 8 ráno. Asi to ale začlo, když jeden večer ponocoval a šel spát až skoro v 11 a ráno se vzbudil normálně a pak to přes den nedospal, tak večer odpadl dřív. No a už je to skoro týden, co chodí spát před osmou a budí se ráno kolem deváté. Pak vytuhne kolem poledne a v pět už se zase šmrdlá, že by spal. Nebo ho vyčerpávají zuby. Na všechny 4 čtverky to má krvavý a levému hornímu špičáku chybí tak 2mm. Taky má občas teplotku, ale jen tak kolem 37°, takže jen občas dostane na spaní nurofen.
    Jinak Kuba stále ještě spí, ani na to mlíko se nebudí, ale vyžaduje ráno jogurt. Dřív měl ráno nějaké pečivo s něčím a jogurt až odpoledne. Ale asi mu ráno to mléčné jídlo chybí.
    Zítra a v pátek bude u nás mamka, tak se tady asi neukážu.

    #866828
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to ho opravdu zmáhají ty zuby.. S těma zubama je to fakt boj, chudáčkové naši..
    Adámek už je zas v postýlce, on ráno vstává brzo,už se nechce dospat,ale v půl desáté už začíná být protivný.. Furt stál u postýlky a řval u ní,že chce dovnitř.. a když jsem ho odnesla jinam,tak zas fňukání a lezl zas do ložnice k postýlce..
    Adámek taky snídá jogurt, i přesto,že ráno má mléko,tak kolem deváté dostane jogurt.
    Dneska budeme mít maso na mrkvi,vyndala jsem to hotové z mrazáku, jen k tomu uvařím těstoviny..
    Potřebuji objednat povlečení na deku a polšťář. Máme doma dvě deky a dva polšťáře do postýlky. A jednu deku budu pak brát na chalupu,až tam pojedeme.. no a já teď zjistila,že ta druhá deka,co jsem jí měla schovanou je větší než co má Adámek v postýlce. Ta sice je taky větší.. ale myslela jsem,že jsou na stejno.. Navíc u obou dek jsou nestandartní rozměry,takže asi budou mít v tom e-shopu radost,že potřebuji ušít to jinak než nabízejí.. Jsem myslela,že objednám jen jedno povlečení a to už používané vezmu na chalupu a ono prd :((

    Evi,tak si hlavně mamku užijte :)))

    #866829
    Anonym
    Host

    Ivčo, já si tu mamku fakt užiju :S . Původně jsem si chtěla zajít na kosmetiku a na nehty, ale mám vyřizování na celý čtvrtek a v pátek jdeme na to očkování. Ještě jsem na mamku naštvaná, protože posunuli oslavu narozenin na jediný termín, kdy nemůžeme. A to jsem měla s nima slavit narozky i já. Prý si mám ujasnit priority. Jdeme totiž známému na svatbu a našim jsme to nahlásili asi 6 týdnů před tím, než vůbec nějaký termín řekli. No a ten termín přesunuli kvůli švagrovi, že mu nevychází směny a ani nikdo nezauvažoval nad tím, že by si mohl vzít dovču nebo si směny přehodit a že v podstatě upřednostňují chlapa, kterej ségru jeden čas mlátil a naše nesnáší před vlastní dcerou. Jé, jsem se zase rozčílila. No ale Michal jede na dvoudenní školení a já potřebuju pomoct s venčením psa, takže to budu muset přežít.

    #866830
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak to je mi líto,že to máš s rodičema takhle. To se pak nedivím,že si tu návštěvu mamky ani neužiješ.
    My jedeme na víkend za našima, přát moji mamce a ségře k svátku,tak prý bude grilovačka. Tak něco taky přivezeme :)) Jsem zvědavá,co řeknou,až uvidí Adámka stát a trošku ťapkat kolem nábytku, takhle ho ještě neviděli.
    Normálně, jak jsem už v pohotovosti kvůli Adámkovi,jak je všude.. Tak teď když spí,tak nevím co a ani sedět se mi moc nechce.. Honza si odvezl tablet,tak ani nemohu hrát ovce.
    Z práce se ještě neozvali,tak nevím,asi už nechtějí pomoc, nebo na co čekají,já psala naposled.. Přeci jim furt nebudu psát,kde to vázne..

    #866831
    Anonym
    Host

    Ivčo, oni to asi naši berou tak, že já jsem ta špatná dcera, která při první příležitosti vypadla z baráku a ségra je chudinka se 3 děckama (z toho jedno postižené) a s chlapem, který jí s ničím nepomůže. Já se sice snažím nějaký věci přecházet, ale občas mě to fakt štve. Třeba ty narozky, protože všichni máme kulatiny a domlouváme se už asi 5 let, že budeme dělat prase nebo tak něco a oni mě takhle vyšoupnou. Je fakt, že ta svatba není nikoho z rodiny, ale syna dobrého známého, ale když jsem jim to nahlásila tahle předem, tak mi to mohli aspoň říct, že jim ty termíny nevychází a ne hned na mě nastoupit, ať si určím priority.
    Jinak já dneska budu taky dělat vepřový nudličky s mrkví a k tomu možná brambory nebo rýži.

    #866832
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, to se ti nedivím,že tě to štve,to by asi každého štvalo, přeci jen je to tvoje rodina a určitě si schválně neodešla pryč. Je to fakt škoda,že to takhle berou. Místo,aby jste se domluvili na oslavě,když máte všichni kulatiny.. a taky jednou vzali v úvahu to,že se to třebas vám nebude hodit a hlavně,když jim to dáte včas vědět!
    Tak dítě stále spí, já se snažím povolit tu omáčku, měla jsem jí v lednici a ona povolila trošku,tak je v hrnci a pod ním hrnec s teplou vodu,takže už to snad povolí..

    #866833
    Anonym
    Host

    Jojo Ivčo, je to boj s rodinou. Jinak Kuba je už po obědě a spokojeně spinká. Jsem mu udělala vepřový nudličky na víně a nakonec jsem do toho přidala rozmixovanou mrkev z mrazáku a k tomu kolínka. Pěkně si pošmakoval.
    Já jdu zatím trochu uklidit, ať zítra nedostanu ještě vyhubováno, že když vím, že má mamka přijet, tak ani neuklidím…

    #866834
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Děcko to ti nezávidím, že máš takové potíže s vlastní rodinou 🙁 . To člověka i zamrzí,ale ber to z té lepší stránky. Na svatbě si taky určitě pošmáknete na něčem dobrém a narozky si můžeš taky oslavit. Holt sama a pozvat jen koho budeš chtít ty a bude to jen v tvé režiji. Jinak já mam letos také kulatiny tak to můžeme spojit a oslavit spolu 😀 😀 . Sice jsem až říjnová ,ale klidně to oslavím na dvakrát.
    Jinak Bobeš už spinká. Dnes se mu moc nechtělo ,ale nakonec se nechal přemluvit,ale nevidím to dnes na dlouho. Ráno si to výjmečně natáhl tak má asi naspáno. Spinkal do 8 hodin jinak už strašil v šest,ale překecala jsem ho ještě chviličku a oni se z toho vyklubali ještě dvě hodinky.
    Děcko závidím ti toho spáče. Bohoušek se pořád v noci budí na mlíko :S . Snad ho to časem taky přejde.
    U nás od včera nic nového. Dnes je venku krásně tak možná napustím i bazének. Uvidíme. Chtěla jsem vysát a vytřít,ale zase mě hryznul ten brouk co přenáší tu strašnou lenivost 😀
    Tak pa pa jdu jukniut na něco na netu a možná tedy zametu bo tak něco.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,591. až 4,605. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist