únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,711. až 4,725. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866940
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsme dneska jeli na výlet i s babi a dědou. Sice to ráno vypadalo na déšť a nakonec bylo hezky. Jen Adámek usnul ještě doma a jen hodinu jsem ho nechala spát než jsem ho musela jít obléci a pak jsme jeli a to se mu spát už nechtělo a v parku taky ne,tam koukal a vykládal. A pak jsme ještě jeli na kafíčko a buchtičku k babi a dědovi domů. Adámek ukázal,co nového umí a pak vesele začal šmejdit,ale musím říct,že zatím nic nevyhazuje,spíše je takový stydlívý,co se týká věcí na skříňkách atd. Tak jsem ráda a taky mu nic takového neukazuji,přeci jen na návštěvě nemusí vyhazovat věci a krámovat.
    Už zase peru, to jsem ráno prala Adámkovi povlečení a nějaké věci a nyní zase znovu.. Navíc Adámek se rozhodl na procházce ukousnout zip na vestě a děsně jí poslintal..

    #866941
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak manžel koiká na Lovce pokladů nebpo co to dávají,ale mě to moc nebaví. Nejsme moc na takové filmy. Vyžehlila jsme u toho 2 várky prádla, poskládala spoďáry a fusekle a usedla k PC.
    Jinak Bohoušek si z toho nic moc nedělá kde je. Jdemem ke kamarádce (tetičce) a on ji v klidu vleze do šuplíku. Jsem z toho na nervy. Pořád ho musím mít pod dohledem a okřikovat :@ . No tetička říká,ale jen ho nech…. nebo matko ty ho pořád jen okřikuješ. No ale je to blbé když leze už i do šuplete. Snaží se strašně pomáhat. Je to od něj hrozně hezký,ale ne vždy se to hodí. Zrovna dnes u té kamarádky nosil těstoviny, které měli psi v misce do koše na odpadky 😛 , vodu. Včera pomáhal tatínkovi zalévat zahradu… vyfasoval malý kbelík a nosil vodu. Bylo to fakt kouzelný jak se snaží nic nevybryndat. Samo, že měl celé tepláčky mokré,ale byl spokojenej, že mohl pomoct. Pomáhá i krmit králíčky. Dám mu o ruky trávu a on to po nich hodí 😀 . Noa t je jen výčet na co jsem si vzpoměla. Někde jsem četla, že se jim nemá zakazovat aby pomíhali, že až budou starší tak nám to usnadní práci v tom, že nám budou bez řečí pomáhat. Jestli je to pravad???? To se uvidí.
    Jooo a dnes jsme konečně našli koťátka. Jsou 3. Asi 2 kočky a jeden kocourek a jsou krááásný.
    Holky já ani nevím co to vastně sbíráte za samolepky nebo co z toho Alberta 😀 . U nás nic takového není (jako ten obchod) Je v Mostě a tam teda kvůli samolepkám nepojedu. Mam doma jen nějaká ty zvířátka tuším z Penny.
    Tak holky přeji krásnou dobrou noc. Dnes se rozhodl manžel, že bude s Bohouškem spinbkat takže já si dáááchnu ceou noc. No upřímně sjteně mě malej vzbudí protože manžovi to trvá déle než ho vzbudí a to spí s ním v pokojíčku,ale ta představa, že nemusím vstát, Nááádhera.
    Tak brou noc

    #866942
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Bambulko a copak budete dělat s koťatama ? 🙂 Docela vám nezávidím tu kočku, za chvilku zas někam odběhne a zas budou další a další..
    Jinak si myslím,že by dítě nemělo krámovat na náštěvě, hrát si ano, ale rozhazovat tam věci atd.. To se mi moc nelíbí. Tak bych nerada,aby se to naučil Adámek.
    Jsem si dneska myslela,jak zas chvilku budu pracovat a sotva hodinu, páč nejsou uložené fa v kartách a mail nějak hapruje. A dvě hodiny něco hledat na mailu fakt nebudu. To bych toho moc neudělala. Chjo :((
    Adámek zrovna spinká. Včera usnul hned a jen se chvilku vzbudil na odkašlání. Dneska tedy zas začla trošku téct ven rýma,tak asi to tam měl vzadu schované..
    Bambulko, k těm kartičkám, to dávali v albertu za nákup nad 200. A sbírali se do alba, ještě nám tedy 9chybí,ale jak jsem psala na fb,případně si je vytisknu a je to, žádné stresy. Dokonce někdo to prodává na aukru,to fakt kupovat nebudu. Max. bych s někým vyměnila..
    Jinak já mám ráda soutěže,takže občas zasoutěžím a i už jsem i vyhrála.

    #866943
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak oslavu jsme včera přežili. Když jsme odjížděli z domu, tak bylo 17°C, ale pak se naštěstí oteplilo na asi 21. Takže se to dalo. Jen s Kubem to bylo docela na prd, když jsem ho tam nemohla vypustit na zem, aby si hrál.
    S tím krámováním to mám stejně. Doma ať si krámuje (má povolené jen 3 šuplíky), ale na návštěvě ne. Ani když jsme u tchýně, tak mu to nedovolím. Sice taky pak musím poslouchat, že mu nic nedovolím, že jsem na něho zlá, protože on se tím rozvíjí,… Sice se tím, rozvíjí, ale doma. Taky by měl vědět, že když mu něco zakážu, tak přes to nejede vlak.
    Dneska vařím vepřové na zelenině s těstovinama. Nějak jsem neměla včera čas nakoupit, tak máme zbytky z mrazáku a po obědě jedu do práce.
    Tak se zatím mějte hezky. Tady je nějak pošmourno 🙁

    #866944
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,to je dobře,že oslava se vydařila 🙂 Plně tě chápu s tím, jak nemůžeš pustit Kubíka na zem, to je jak u nás. Jak jsme byli u ségry venku,tak jsem Adámka taky nemohla dát na zem, jen v kočáře,na klíně nebo nosit.. Musejí se ti naši kluci už rozchodit,aby to bylo ono :))
    Jak jsem psala na FB,tak Adámek se sám naučil nalézat na gauč. Já ho totiž od včera učím slézat a on sám přišel s tím opačným směrem:))
    Jen dneska celý den zas moc nechce jíst :(( Bolí ho asi ty zuby,furt si cpe ruce do pusy a masíruje si dásně.. A do toho ta rýma,takže když už jsem do něj nacpala jídlo,tak mi to za chvíli vrátil zpět.
    Tak mě právě Adámek atakuje.. tak končím..

    #866945
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Holky já Bohouškovi taky nedovoluju krámovat u cizích. Ale píšu jen že k tomu má tendenci krámovat všude, kde ho napadne takže ho pořád okřikuju a běhám za ním.
    jinak včera tedy spinkal Bohoušek s tatínkem a prý to byla pěkně drsná noc. Bohouškovi se nějako špatně spinkalo takže prej byl pořád vzhůru. No znám to znám to tak si to vyzkoušel i manžel, že to není sranda vstávat k němu 10x za noc. Ale lezou mu nejspíš zuby a to hnedka 3 najednou a asi stoiličky takže mazec. Dokonce má i srajdu. Posrajdil se tak, ře musel jít komplet do vany +o( . No mě se taky nějak blbe spalo. Byla jsme pořád vzhůru a ne a ne zabrat :S
    Dneska u nás byli z té realitky. Remax reality. Večer to prý bude už na netu tak sjem zvědavá jak se to bude hýbyt. Tato realitka mi přijde solidnější než ta před tím. Pán mluvil rozumně. řekl na rovinu, že teď je blbá doba a že za 2 mega to teda fakt neprodáme. No uvidíme.
    No jinak nic nového. Bobeš je pěknej loupežník,ale to není nic nového. Teď tu ječí jak hysterka a má z toho děsnou srandu. Až mi zaléhají uši. 8o|
    Dnes jsme měli k obídku řízek s bramborou kaší a Bohoušek dušené maso s bramborovou kaší. Jsem dělala řízek hlavně kvůli tomu, že jsme měla chuť na salát (normální hlávkovej)-už nám pěkně vyrotl na zahrádce. Hmmm ale to by jsem nesměla mít takovou sklerózu. Vzpoměla jsem si na to když už jsem ten řízek žvejkala. Chjo tak zase nic.
    A co vařit zítra????? Bohouškovi něco dietního na tu srajdu ale co nám????
    Tak pa pa pa zase zítra

    #866946
    Anonym
    Host

    bambulko, já taky nevím co zítra vařit. mám doma mrkev, petržel, papriku a kuřecí. takže mi můžete holky poradit co s tím.
    já teď už konečně ležím v posteli a píšu z mobilu. takže něco smysluplného napíšu až zítra.
    tak zatím dobrou!

    #866947
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    holky,já asi malému udělám kuřecí na mrkvi, to vím na 100%,že jí a k tomu asi bramboru a já s ním kuřecí na paprice,co ještě máme doma nebo hráškovou polévku.
    Jééé už tu mám Adámka a už mi to tu šéfuje.
    Přesně jak jste psaly,jakmile to dítě je na nohách,tak už je fakt všude. A hlavně jak umí na ten gauč,tak už není šance na klídek a kafíčko:D A už nám chybí jen krůčky,pak už se nezastavím vůbec..
    Fůj,dneska je ale zataženo…

    #866948
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak u nás je taky škaredě. V podstatě od večera prší.
    Holky, tak co mám teda uvařit?
    Jojo Ivčo, už žádná pohodička. Ta náš čeká, až děcka vypadnou z baráku 🙂 . Kuba si ze stolu stáhl moji peněženku a už mi v ní zase krámuje. Minule mi vybral všechny drobný a já pak neměla nic do vozíku… A už mi do peněženky buší klíčema od auta. No super!
    Bambulko, s tím krámováním u návštěv to nebylo myšleno nijak zle, spíš jako že že všechny to vidíme stejně.
    DNeska u nás byla celkem pekelná noc. Pořád nějak pobrekával a v půl 5 se vzbudil na mlíko a pak už nechtěl usnout. Tak jsme si do 6 hráli a blbli v posteli. Pak naštěstí usnul a spal až do půl 9. Já teda taky. Jsem nějak KO.

    #866949
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Tak u nás noc tak nějak v pohodě. Vzbudil se kolem druhé na mlíko a pak spal až do šesti a už potvora potom nechtěl usnout :S . Takže jsem ho asi hodinku udržela u sebe v posteli a pak vstávali. Nakoupit snídani, uvařit,dát prát prádlo, dát kávu ze sousedkou, nakrmit králíky, nakrmit Bohouška, uspat Bohouška a teď pohoda a klídeček
    Dnes jsem tedy nakonec Bohouškovi chtěla uvařit zeleninovou polévku s rýží a vzniklo z toho zeleninové rizoto 😛 . Dala jsem tam krapítek více rýže,ale na ten jeho průjem je to jenom dobře. Nám uvařím buřtguláš. Mam na něj docela chuťa je to ekonomicky nenáročné jídlo 😀
    Už máme baráček na netu u Remax reality.Dala jsme ho i sdílet na FB.
    Jo koťátka už máem skoro rozdané a ty co zbydou vždycky vezeme kmanželovo rodičům. Mají menší stateček takže tam se uživí. No statek se tomu nedíá moc říkat,ale zvířátek mají dost 😀
    Včera se mi prďolka tak pokajdil, že musel pod sprchu a večer jsme zjistila, že má až odřenou prdku na jednom místě. Jsem si všimla nejspíš pozdě, že je pokajděnej a je to hnedle. Chudinka malej a já taková macecha 8o| .
    Jinak tady u nás taky hnus počasí a to jsme dala prát cejchy. no tak snad nebude pršet.
    tak pa pa pa a hezký den

    #866950
    Anonym
    Host

    Bambulko, u nás prší v podstatě od včerejšího večera. Taky chci prát ložní, ale asi až zítra.
    Nakonec jsem uvařila COSI. Podusila jsem mrkev, petržel a papriku, rozmixovala a přidala na pánvičku ke kuřecímu masu. K tomu brambory. No ale samozřejmě asi 15 min před dovařením chtěl jít Kuba spát. Tak jsem mu dala aspoň kinder mléčný řez a už je v postýlce. Já už jsem taky dojedla a teď musím uklidit. Kuba se totiž dostal do ložnice a vyházel mi všechny kalhotky a ponožky. Jedny kalhotky si navlíkl na ruce a pak ještě našel moji noční košili, tak pak takhle lozil po bytě. Ohromná legrace…
    Ten déšť mě docela štve, protože pes ráno nekadil a jak ho znám, tak bude chtít jít ven ještě než se Michal vrátí z práce. To pak asi budu muset vzít Kubu do kočáru :@ .

    #866951
    Anonym
    Host

    ahojte,
    u nás noc byla katastrofa, ale né kvůli nespaní. tím že jsem dnes už musela být v 7 nachystaná do práce, tak jsem se vyměnila s martinem. on spal s malou a já v ložnici. usla jsem až k 2 hodině a probudila se před 4. hrozný pocit že není vedle mě.
    jsem celkem KO
    ted už jsem doma i po prevenci na gyndě, ptala jsem se na inkontinenci nebo jak se to píše a taky plastiku. no tak jsem dostala žádanku, že mám pohnutý močák dr poznala a protože nějaká mašliška stoji 59 tis a ona není neurol, tak musím jít ofic cestou. tak ve středu si zajdu na vyšetření. pak domluvit termín operace, a na sále to je snad na hodinu. pak 5 dní v nemocnici a 14 dní kvůli močáku nic netahat, težší jak 2 kg a kvůli plastice to je 6 týdnů. tak přemýšlíme s manžou jak to udělat.
    jinak ti naši prckové vás nenechají sedět. možná příští rok si budeme moc v klidu vypít na návštěvě kafčo. ted pořád někde běhá, takže z mého pohledu je zatím pohodlnější mít nechodící. já teda na zem dávala všude, i jako mimino. dala jsem jen deku. hold se vyhodí nějaké oblečení, které se zničí trávou. ale tohle zrovna já neřeším 🙂
    a kramování už máme hodně za námi. jen v kuchyni na slakosti a kde je chemie je pojistka. pak v pokojíčku nějaký den vytáhne trička, ale zas umí naházet i zpátky a na návštěvě si teda zatím nikdy nedovolila jít někam do šuplíku.
    včera jsme byli v polsku a malou jsme vypustili na hřiště, měli z žíněnek a ten plastový domeček. jej ta tam pískala, dostat jsme jí nemohli. tak jsem jí hnapla a šlo se. kopalo do mě neskutečně, ani jsme jí neobouvali, at nevidí hřiště a zapomene.
    tak už mám oběd hotový. já dnes rýži na sladko. martin měl kuře s rýží a valči sklinku, ale stejně nejedla

    #866952
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    tak dnes ještě jendou. Bobíček už byl 2x vzhůru,ale pokaždé ještě usnul takže mam nějaký nezvyklý klídek. S těma spoďárama a fseklema to znám 😛 . Už mi alespoň přstal lézt do mejch šuplíků,ale ze své skříňky mi vždy donese vítězoslavně tričko, plenu,…… Pak když to jdu tedy uklidit zjistím, že už taky uklízel,alebohužel se neobtěžoval skládáním. Teď má hodně v oblibě vyndavat špinavé prádlo. Má svůj kbelík kde je jen jeho špinavé prádlo tak mi ho nosí nejspíš ab yjsme mu ho vyprala 😀 . Jinak šuplíky kramaří pořád. Nejraději má ten kde je taková všehochuť od naběraček až po metly…. Taky má rád pokličky a nejraději má víčka od plastových misek.
    Teď jsme se byla na něj podívat a on spí v sedě 😀 😀 😀 . Má tedy hlavu zabořeneou na takovém polštářku kterej je plněnej tkovejma těma kuličkama takže to je hezky měkký. Má ho tam spíš na hraní.
    Tak pa pa dnes už fakt naposledy

    #866953
    Anonym
    Host

    Peti, tak přeji termín co nejdříve a pak rychlou rekonvalescenci. Já jsem ráda, že jsem měla toho císaře. Sice jsem pak asi 2 měsíce čůrala tak trochu „do vrchu“, ale jinak pohoda. Jen při ovulaci, menzes a při změně počasí mě ta jizva docela bolí.
    Tak pes už je vypuštěný na zahradě, ven s ním nepůjdu. Pořád prší. Venku je 18°, já mám od večera na ventilačku 2 francouzský okna a máme doma 25°. Fakt hnus. To pak člověk přemýšlí, jestli není lepší si připlatit za topení, než mít přeizolováno…
    Jinak Kuba spal zase jen hodinu, tak jsem zvědavá, jak bude pak spát v noci. Už teď se tady pořád šmrdlá.

    #866954
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    stále se snažím něco napsat, ale Adámek ke mně přileze, stoupne si vedle mě a už je po psaní.. už je zas tuuu:P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,711. až 4,725. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist