únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,741. až 4,755. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #866970
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi, může prý být i krev,když se prořezávají zuby a hlavně ty stoličky jsou jaksi větší..
    Adámek se vzbudil v půl šesté, to ještě byl hodný a ležel a hrál si, ale jakmile vypije mléko,tak si stoupne a začne řádit v postýlce a vyhazovat vše z postýlky a spát nechce. Zkusila jsem ho položit,ale výsledek byl,že vyhodil dudlík a zas si stoupnul.. tak jsem chvilku ležela,ale pak jsem se radši šla umýt, obléci, pak Adámka. Pak jsem vyndala lux a Adámek začal řvát,myslel si,že zas jdu na něj,ale já šla vyluxovat byt, přeci jen je lepší to vyluxovat častěji,aby pak Adámek nebyl celý od chlupů.. Většinou je moc na sobě nemá,ale když mu dám takové jedny tepláky na lacly,tak je jak chlupáč,jak se to na to chytá..
    Adámek tedy chodí spát až k té desáté hodině.. Jinak já mu mezi svačinou a obědem nic nedávám,aby právě oběd jedl, ale zas tou rýmou to máme rozhozené.. Tak přemýšlím,co mu uvařit. Budeme muset jít nakoupit..
    Asi už víte,že zkrachla další ck, docela nářez, hlavně před létem, když si lidi už ty zájezdy objednávají nebo je mají objednané.. *-)
    Já jsem právě nad dovčou v zahraničí přemýšlela,ale jak zas pracuji v tom,tak mi došlo,že s Adámkem ještě letos do ciziny nemůžeme,jak prostě nejí vše,tak by to bylo v cizině fakt hrozné. Radši počkáme na příští rok,abych měla stoprocentní jistotu,že bude jíst vše a nebudu muset to stále řešit a hlavně si pak tu dovču užijeme..

    #866971
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivi já by jsme taky ještě počkala se zahraniční dovolenou. Hlavně si myslím, že si to děcko ani ty jí potom pořádně neužiješ. Naši mi říkali, že loni nebo předloni byli v Chorvatsku a měli tam taky malé děti a že ty maminy byli vyřízený. Moc velké horko, pořád je taha v náručí, protivný, ubrečený…. Příští rok už bude sto pro chodit a budou jak píšeš moc baštit vše a už i do moře budeš moc v klidu jít a bude si třeb ahrát s pískem a něco i stavět. Naši mi říkali, že nás vezmou taky příští rok. Tak jsem zvědavá 😀
    Jiank já taky Bohouškovi mezi snídaní a oběděm nic nedávám. Max. kousek ovoce,ale to málokdy. To spíš když si to vezme v komoře a říká mňam mňam a stejně toho moc nepojí. A k tomu vylepšení taky moc nevím. Bobeš má k snídani rohlík nebo chleba (nepočítám mlíko to má většinou ještě v noci), pak po jedenácté oběd (polévku) pak jde spinkat, kolem půl třetí třeba omajdu a kolem půl páté jogurt a v půl osmé mlíko. Občas mu strčím během dne do ruky piškot, buchtu, ovoce, křupky…. Jinak taky asi nic jiného nedostává a nemyslím si že by strádal 😀 . On se ozve když má hlad. 😀
    S tou krví u těch zoubká si taky myslím, že je to normální. Taky měl krev na takovém tom kartáčku na masáž těch dásniček.
    Dnes už mám vysáto, vytřeno navařeno ze včera, nakrmené králíky, vaprynou a pověšenou várku prádla….. a to je asi vše. Víc asi dělat nebudu 😛
    Venku zase hnus. Doma máme 18,5 st. Brrrrr. Oba jsme nabalený. Bobeš punčošky a tepláky a mikču protože se pořád válí po zemi a já chodím v teplákách a mikče. Já chci zase sluníčko aby jsme mohli být venku :S
    Taky jsme včera koukala na vystoupená toho Ratha. Hmmm pobavilo mě to jak ho chudáka týrají….ale aby vysvětlil kam špacíroval s krabicí od vína a (tedxy pardón) se 7 mega to neřekl. Kdo mu to dal, proč…..To si myslím, že hlavně lidi zajímá a ne jak se strašně nudí ve vězení kde pobírá nemalé peníze za to, že je poslanec :@
    Tak se mějte krásně, krásný den, ty nejhodnější dětičky….. pa pa

    #866972
    Anonym
    Host

    Tak Kuba spal dopoledne od 8 do půl 10, takže v 10 jsme vyráželi ven. Krásně jsme se prošli. Taková zdravotní svižná procházka skoro na 2 hodiny. Teď už je Kuba zase v postýlce, sice asi nespí, ale aspoň si odpočne a nebude tak protivnej.
    Když mi to vyjde, tak si můžu odpoledne zajet pro chůvičky. Jé jak já se těším, že mě v noci nebude budit lupání a praskání.
    Holky, kolik váží vaše děti a jakou jim dáváte velikost plínek? Já pořád dávám velikost 4 a přemýšlím nad 4+…

    #866973
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, zase se hlásím, zatím tedy nic, úplněk nic nezpůsobil :). V pátek jsme byli prvně v poradně a říkali, že když už jsem jednou porodila dítě přes 4kg, tak už se není čeho bát. No namítla jsem, že to bylo s tím vakuoextraktorem, ale to je prý v pohodě..Taky říkali, že se jim mý břicho nezdá na takovýho macka, ale to bylo minule taky tak..Už pomalu sotva lezu, dost často mi břicho tak ztuhne, minule jsem žádný poslíčky vlastně neměla.
    Fíla na to očkování v 15m neměl žádnou reakci, jen první 2 dny trochu únava a pak mu začaly růst zuby, mám pocit, že už snad mu leze i nějaká ta trojka.
    Díky Peťo za tipy k tý sedačce, už jsme ji objednali a taky postranici na postel, tu Inglesina Dream, postýlka už je připravená pro miminko :).
    Děcko, plíny užívám už docela dlouho 4+, Fíla je vysokej a nějak mi ty 4 už přišly malý, má asi mezi 11 – 12 kg, ale teď ho nevážili.
    Ivi, Fíla jí ráno housku s lučinou nebo kiri (asi půlku housky), pak má sváču – jogurt s piškotama nebo s nějakejma kukuřičnejma lupínkama, pak oběd, to už většinou s náma, nebo sklenka, pak ovoce – až moc mu dávám banány, jak na ovoce moc nejsem, tak nemáme doma většinou nic jinýho, pak má pribináčka/hollandii zase s nějakou sušenkou a večer jí chleba nebo housku se šunkou, nebo sýrem.. Po jídle mu hlavně tady máma dává kousky čokolády nebo nějaký čokopiškoty. Já teď taky pořád jím a když mě Fíla přistihle s Kinder řezem nebo Knopperskou, tak mu taky dám kousnout. Tak on už mi přijde, že jí skoro vše. V neděli jsme byli na obědě a měli tam k hlavnímu jídlu dětské zdarma, tak jsme mu to vzali a byl to takovej mletej řízeček s bramborama a zeleninou a normálně to jedl, sice rukou, ale najedl se :).
    Začal nám po obědě zase pěkně spát, usíná celkem klidně a spí skoro 2 hodinky, tak mám radost. Nějak mu to rozhodily snad čtyřky zuby, když rostly.
    Tak se mějte pěkně, si ještě chvíli lehnu, už je mi sedění nepohodlný, ale nemám tu notebook..
    Papa

    #866974
    Anonym
    Host

    Bibo, tak snad to takový macek nebude a „proleze“ v pohodě. Jsem na Tebe onehdy myslela, jak to asi zvládáš s tím pupíkem. Budeme držet palce, ať máš porod v pohodě. Jinak tu inglesina zábranu asi taky budeme kupovat, ale až se Kuba dám na tu postel vypšlhá.
    Ivčo, my dovolenou asi vyřešíme taky jen v ČR. Viděla bych to v červenci přes ty svátky na Prahu a v srpnu do Luhačovic. Jinak já si myslím, že i zahraniční dovča se dá zvládnout, ale musí se vše přizpůsobit dítěti. A ne že se budu rozčilovat, že mě nenechá se v klidu opalovat nebo vykoupat se. Jako určitě bude někdy protivný, ale když se vše podřídí dítěti, tak je to lepší. Jinak já se o jídlo nebojím, spíš mám strach kdy začne konečně chodit :@ . Příští pátek mám kdyžtak volat doktorce a budeme to řešit.
    Bambulko, těch 7mega prý bylo na volební kampaň. Já to teda až tak doslovně neposlouchala, ale pak to tuším říkali ve zprávách. Já jsem u toho Ratha pracovala, ale nasmála jsem se dost. A pak ještě ten Paroubek… Prostě cirkus.

    #866975
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak dle toho,co píšete, jí vaši miláčkové to samé co Adámek, ale asi Adámkovi stačí výkyv od oběda a tak moc nepřibírá.. 🙁 Já se fakt z toho jednou zblázním.
    Ale dneska musím Adámka pochválit, nechtělo se mi vařit, takže jsem mu šoupla skleničku,tak tu půlku snědl a docela i otvíral pusu. Tak jí zítra dojí a ještě uvařím nějakou polévku nebo dostane masíčko z křídla. Zítra totiž budu péct křídla a asi k tomu bram. kaši. Tak to by mohl obojí jíst.. ale kdo ví,že ?
    Já jsem zas dvě hodiny pracovala, Adámek spal, ale pak mě začla bolet hlava,tak jsem už zkončila. Přeci jen jsem se na to soustředila,abych vše zkontrolovala..
    Bibo, moc na tebe myslím a držím palečky,ať to zvládnete. Jak jsem viděla tvoje fotky,tak jsi hubená,takže je klidně možné,že mimčo je v tobě schované a tudíž nemáš pak velké břicho.. Pamatuji si,že ten poslední měsíc je dost náročný. To jsem si sama už přála,abych už to měla za sebou a mimčo u sebe :))
    My stále používáme pleny vel. 4, Adámek má cca 11kg a jsou mu v pohodě, on je spíše dlouhý.
    Evi, tak doufám,že se Kubík rozchodí:) My taky čekáme,ale my zas stojíme teprve měsíc,tak to asi hned nebude..
    Jinak holky, dneska mi normálně přišli dva albumy na ty zvířátka, asi se jim to tam pomotalo a poslali mi to zas, ale nechápu,že dvě jako ?? Přitom my máme jedno a to mi stačí. Takže se podívám na FB,kdo ho scháněl a zkusím mu ho nabídnout..
    A taky tři kartičky,tak už jen čtyři, snad zítra ještě jedny přijdou a pak už snad dvě..
    tak páá

    #866976
    Anonym
    Host

    Tak já už mám chůvičku!!!!!!!!! Teď si poslouchám ukolébavku co se na ní dá pustit. Nezní špatně, ale moc dlouho to asi poslouchat nevydržím 😛 .
    Jinak já teď byla i v rossmannovi, mají tam activebaby za 333Kč a já mám ještě kuponek na 10% na celý nákup. Tak jsem koupila jeden balík 4 a jeden 4+. Mám teda ještě necelý dva doma, ale za ty prachy… Taky jsem se dívala v F&F na plavky. Jedny jsem si zkoušela a moc mi teda neseděli přes prsa (jednodílný). Tak uvidíme časem, třeba budou mít ještě nějaký nebo něco zhubnu a bude to zase o něčem jiným.
    Ivčo, tak že bys mi to album poslala a já si pak vysomrovala od lidí všechny kartičky?!? 😛
    No nic, jdu vypustit psa na zahradu.
    Tak zatím papa

    #866977
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,tak super,že už máte chůvičku, ale nějakou lepší,když vám i hraje ukolébavku:)) JJ v rossmannovi mají stále nejlevnější pleny, jen nám do schránky nikdo slevu na celý nákup nedal 🙁 Dneska jsem u nich i nakupovala.. Ale ne pleny.
    Evi,jestli chceš,tak ti to album mohu poslat za tu cenu + poštovné.. Tak si to promysli:)) Určitě by se kartičky od lidí dali sehnat. Já mám taky ještě navíc,ale ještě se snažím je vyměnit za ty co nám chybí.. Tak kdyžtak pak dej vědět:))

    #866978
    Anonym
    Host

    Ivčo, jojo je to vytuněná chůvička 😀 . Ta sleva je jen na Brno. Mám celkem 6 kuponků, ale jeden jsem uplatnila dnes já a druhý jsem dala známé, takže už jen 4. Já do rossmanna moc nechodím, jen když vidím nějakou akci. Hodně uplatňuji slevy v DM.

    #866979
    Anonym
    Host

    ahoj,
    Evi, sleva v Rosmanu není jen Brno :), ale vy konrkétně máte pro dané prodejny či prodejnu ty kupony, tak jak my máme zas jen možnost užít kupon v Krnově 😛
    jinak my plínujem už dávno na 4+, má necelých 12 kg a z tesca (zelené) stačí jen 4, ale hugiesky byly fakt už malé ty 4.
    Ivi, Adámek si myslím dle fotek nestrádá. je jen dlouhý. mám jednu známou (je to babička) a ti ve 3 letech u kluka měli 10,5 kg 🙂 . fakt kůže obtáhlá na kostře. hrůza
    Evi, si říkám jak dlouho vydrží chůvička u nás. valuš jí objevila schovanou pod postýlkou a kolikrát jí vyrve z drátu a pak švihne na dlažbu. už dostala takových po prdeli, ale stejně jde a zas to udělá.
    Bibo, drž se drž, vůbec ti to nezávidím. fakt ten poslední měsíc byl „utrpením“ a ted ještě když máš do toho Fílu. no jéje.fakt si to nedokážu vůbec představit.
    no u nás už se spí, tak si jdu dát něco na véču. jo a byla jsem dnes na urol. tak mám na doma test (měření a pak příští týden dostanu asi léky a taky dvd se spešl cvikama pánevního dna. prý stahování půlek je k ničemu), tak jsem zvědavá. na operaci mě posílat nechce. že jsem na to ještě mladá. zatím tedy papa

    #866980
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Já jsem právě slyšela,že i tady v Praze jsou ty slevičky do rossmanna,ale znáte letáky, když je člověk chce,tak nejsou.. Nám je nehážou do schránek,ale vedle nástěnky jsou přihrádky a když člověk nepřijde včas,tak nic nenajde. On si je tam jaksi všechny bere nějaký chlap z baráku a asi to pak dává do sběru.. přitom to není jen pro něj.. ale nebudu se s ním přeci hádat.
    Peti,tak ať se ti to zlepší tím cvičením:)
    U nás se ještě nespí, Adámek si zas schrupnul odpoledne.. takže jsem koupala před chvílí. Ale musím říct,že se začíná mladý pán pěkně vztekat.Tak jen pak na něj koukám,jak řve a čekám až ho to přejde.. No a to ještě sebou nemlátí o zem..
    My máme chůvičku kapsáři nad přebalovákem, ale už na ní taky šahal,když stál v tom rohu postýlky,ale pak toho nechal..tak zatím funkční,ale už nám taky asi dvakrát slítla..
    Jen občas ta chůvička chytá nějaké zvonění či bzučení mobilu,což je fakt hrůza..
    tak asi malej jde do postýlky..

    #866981
    Anonym
    Host

    Tak u nás už se definitivně spí. Do postýlky šel teda už před hodinou, ale pořád se v postýlce převaloval, povídal si a vydával různý uspávací zvuky. To je mazec, že je to všechno v té chůvičce slyšet. Teď už je tam každopádně klid.
    Peti, budu držet palce, aby cvičení pomohlo A teoreticky by sis tím mohla i upravit postavu. No jak jsem si byla zkoušet plavky, tak jsem naznala, že se sebou musím fakt něco udělat. Trochu upravit tvar břicha asi laserem zatáhnout popraskané žilky a strie na stehnech. Je to fakt hnus.
    No nic, jdu ještě chvilku pracovat.
    Tak zatím dobrou!

    #866982
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Tak jsem si říkala, že Kubu nebudu učit na ukolébavky a už mu jede druhé kolo… Dneska se vzbudil lehce po třetí a usnul až po mlíku a pak další budíček o půl šesté a definitivní vstávání bylo v šest. Teď dostal asi půlku jogurtu a je zase v postýlce.
    Jinak od večera nic nového. Dneska tu svítí sluníčko a už je 14st. Tak snad už bude hezky. Odpoledne jdeme na prochajdu.

    #866983
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    my jsme měli budíček v půl šesté, ADámek stál v postýlce a hejkal na mě,ať vstanu. Tak pak dostal mléko a přebalila jsem ho, myslela jsem,že se dospí..tak ani omylem a ještě do čisté pleny se mi vykandil.. Tak jsem ho vzala k nám do postele,tak tam chvilku hopsal a pak začal domolovat postel, odlupovat z toho něco..
    Tak jsme pak vstali.. a teď tu řádí, všude stojí a něco vymýšlí..
    U nás 16st. a sluníčko:))
    Evi,že dáváš,tak brzo Kubíka zas do postýlky.. Já mohu až tak v půl desáté nejdříve, dřív by neusnul..

    #866984
    Anonym
    Host

    Ivčo, já ho dávám do postýlky jak začne být protivný, mne si oči a dělá na mě rypáky. Jen občas má problém usnout, leží v postýlce, převaluje se,… Teď jak se budí zase tak brzo ráno, tak chodí spát v podstatě každý den jinak, podle toho kdy usne odpoledne a pak odpoledne. Jinak když se kdysi budil taky tak brzo, tak spával po sváči dopo a po sváči odpo a pak šel do hajan mezi 9 a 10 večer. Pak začal spávat ráno dýl, schrupnul si jen po obědě a večer mezi 7 a 8. Já si myslím, že mu to vždycky rozhodí zuby. Teď má ty stoličky (čtverky) docela brutálně krvavé. Tak jsem mu na radu tchýně přidala do vody na čaj hřebíček a bude mít heřmánkový čajík.
    Holky, já normálně přemýšlím, že se vybodnu na cvičení a půjdu do kryolipolýzy (zmrazení tukových buněk). Jsem si našla príma akci: http://www.capnito.cz/cs/az-sest-partii-jen-za-890-kc-to-je-kryolipolyza-v-delce-90ti-minut-ve-stredu-brna-v-centru-proline-body-se-slevou-87-vratte-svemu-telu-mladistvy-vzhled-a-sexy-postavu-1/ No ale i tak je to docela hodně peněz, ale zase budu mít narozeniny, tak bych si koupila sama sobě dárek…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,741. až 4,755. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist