únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,771. až 4,785. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867000
    Anonym
    Host

    Peti a do čeho to prádlo namáčíš, aby se „odšedlo“?
    Já mám většinu ponožek tmavých a zbytek jsou barevné, nejlépe pruhované. Michal má taky víc tmavých. Ivčo, ponožky naruby jsou ještě v pohodě, Michal je sundává takovým stylem, že je z nich klubíčko. A jak říká kamoška, lepší otáčet smradlavý fusky, než se probírat trenkama s hnědým pruhem a třídit je podle barev.
    Dítko se mi právě vzteká, protože jsem mu zakázala tlouct vařečkou do okna. To je ale pláče…

    #867001
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak jsme tu ještě jednou odpoledne páč jsme se chtěla podívat v jakém hotelu si manžel vegetí 😀 . http://haltrava.hotel.cz/. Dokonce mě i Bohoušek nechá. nacpala jsem do něj Kostíky a teď jsme mu dala do jedné ruky čaj a do druhé cukrářský piškot tak mi tu mlaská do ucha. No dělá s tím piškotem spí kusy 😛 .
    Taky by jsme potřebovala radu jak na ty zašedlé fusekle a i jak na skvrny. Měla jsme asi nějaký blbý prášek na praní a skoro nic mi nepustilo i když jsme to dala prát třeba 2x. Prý pomáhá na bílé prášek do pečiva tak to možná příště vyzkouším. A ten prášek koupím asi po těch malých krabičkách aby jsme zjistila co mi bude vyhovovat.
    Jinak malej taky prdí ( a že to umí),ale vždy na to bolení bříška dost trpěl. Tak si zase nechcipak v noci při jeho pláči vyčítat, že jsmemu to dala,ale co zkusit se to musí. Já jí teda mam ráda tak jí možná udělám zítra,ale nevím nevím manžel by z ní asi nebyl nadšen tak asi raději vyndám zamrazenou hovězí polévku a dodělám do ní játrové knedlíčky. Dal aby jsme si nějakou směs s hranolkama 😛 😛 😛
    A to třídění prádla. bléééé nesnáším to. Ty smradlavá fusekle co tam manžel hodí….. bléééé. +o( Vždy zatjím dech a třídím a pak si jdu někam jinam natáhnout čerstvého vzduchu 😀 . Ale nějak ne nepřevrací, nemuchlá, neobrací a když tak na ně prdím a nechám to tak a otočím je až když jsou vyprané. Otáčí si trička a pak tvrdí, že mu to otáčí pračka 😀 (dělási samo srandu). Prdím na něj. Nechám to tak jak si to tam nahází. Stejně ty lepší trička je lepší žehlit naruby a tak mu to tam i tak poskládám. Ať si to otočí když si to chce vzít na sebe.
    Tak pa pa pa

    #867002
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,ten tvůj manžílek si lebedí :))
    To by jsme taky občas potřebovaly,že ? Někam si jít zalebedit a vědět,že o děti je postaráno:))
    Dneska jsem pracovala hodinu až nyní.. Prostě na velkém pc nějak prý hapruje hardisk,tak to podle toho vypadá.. ale na velkém pc se mi lépe pracuje než na noťasu.. ten má menší obrazovku..
    Jinak k tomu praní, vřele doporučuji formil z lidlu na bílé prádlo. Nevěřila jsem,ale fakt to bílé prádlo je krásné a vypere dokonce i zašlé skrvny, co mi s jiným práškem se nevypralo. Taky získal druhé místo v testech..
    Občas v něm vyperu i malému a neosypal se, dokonce mu přidávám i woolite, aby nepustili barvy a dobrý.. takže asi pak už nebudu kupovat ten specialní prášek pro praní na děcka, stejně mi přijde,že moc nepere..
    Tak zatím pá

    #867003
    Anonym
    Host

    Já jsem teď začla do praní přidávat wanish a na 60 vyperu skoro všechno. Jen mi vadí, že je to prádlo zašedlé. Jinak peru i naše v prášku Batole (i aviváž), hezky mi to voní. Občas k prášku přidám ocet nebo sodu, resp. dřív jsem přidávala ocet ke každé Kubové pračce na desinfekci. Ale to na zašednuté moc není. O tom Formilu jsem četla, že je dobrý. Nejhorší je, že já z bílého asi v životě celou pračku neudělám, takže více méně peru světlé a tmavé. Jinak jestli je prádlo na rub nebo na líc neřeším, pokud není pračka úplně narvaná, tak se to vypere tak jako tak.
    Kuba je už v postýlce. Teda není ani v pyžámku, protože je na noční spánek brzo. Ale pořád se šmrdal a já už nevěděla jak ho udržet vzhůru aspoň do sedmi, to by měl už noční spaní. Tak jsem zvědavá kdy se vzbudí a kdy pak půjde spát. Asi se s náma bude chtít dívat na Královský slib, nebo Byl jednou jeden král?
    Holky, já bych tak někam vyrazila třeba na wellness víkend! Bazén, vířivka, sauna, kosmetika, procházky přírodou… Prostě odpočinek, ale nevím, jestli bych to bez Kuby zvládla, že bych na něho pořád myslela.
    No nic, jdu pověsit třetí pračku.
    Přeji hezký a pohodový víkend!!!

    #867004
    Anonym
    Host

    Tak jsme tu i večer. Teda manžílek není doma a já mam na ten net času????
    Díky za tip na prášek. Myslím, že není ani příliš drahý, ža ten z toho Lídlu. Jinak já už nepoužívám tak minimálně půl roku dětský prášek. Nejdříve jsem to zkusila u maminy když malému přepírala pár oblečků a kydž se po tom neosypal takl jsme to prubla i doma a v pohodě.
    No jinak už jsem vytřídila hadříky. Ani jsme nevěděla kolik jsem toho měla. Snad 4 kupky jen dupaček takž epočítám tak minimálně 50 kousků a to samé v bodynách. Nechala jsme si jen to co jsem dostala a nebo to co se mi hodně líbilo. No vyšlo to tak asi 9 ks bodýček a 5 ks dupaček a asi 4 soupravičky. Mam ještě 2 klokanky,ale to jí nedám ať so sežene šátek ten je stejně teď víc in 😀 . Kočár jí taky nedám. No ani si o něj neřekla. Mě dojala tady jedna z vesnice se mi ptá prej jestli ještě používám postýlku na melého 😐 . No si myslí jako že spí kde???? Na zemi. Trubka no.
    No teď jsme dala na net jak si Bohoušek hraje s Beníkem . Jak se u toho řechtá jsem se pobavila sním. Pak pořád ukazuje na kůlnu kde máme koťata a říká mňaůůůůů 😀
    Já koukám na Byl jednou jeden král. Už to znám nazpamět. Mám to na CD takže nemusím ani koukat a vím oc o jde. Ani jsme nevěděla, že dávají ten Královský slib koukala by jsme raději na ten. Ten moc neznám, ale zjistila jsme to až když jsme si to tady přečetla a to už nebudu koukat od poloviny 🙂 .
    Zítra ani nevím jak se sem dostanu záleí kdy se mi vrátí můžíček a podle počasí. Tak pa pa pa a klidnou noc. U nás se spinká od 19:45 a zatím není slyšet ani hlásku

    #867005
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Leni,ten prášek není drahý, mají i tekutý a dokonce mají i na barevné prádlo,ten tedy ještě nemám ozkoušený. Mám totiž nyní nějak moc prášku,tak asi dlouho nebudu kupovat..
    U nás se taky už spinká asi cca od osmi. Tak jsem zas hodinku pracovala,abych dohnala to odpo,co jsem se rozčilovala s pc.. no prý se přehřívá procesor a pak to nefunguje, fakt výborné.. hlavně tam mám uložené taky nějaké věci a taky docházku,co jsem pracovala..
    Jsem nějak zapomněla,co jsem chtěla napsat..
    tak dobrou :))

    #867006
    Anonym
    Host

    No Kuba se kolem 7 vzbudil, ale byl celou dobu nějakej takovej vláčnej. Takže v 8 šel znovu spát.
    Jsem chtěla jet nakoupit na víkend, ale venku je taková bouřka, že se mi fakt nikam nechce. Takže bude muset nakoupit někdo ráno. Ale to se domluvíme až ráno, podle toho kdy vstaneme a kdy se vzbudí Kuba.
    No nic, chce se mi spát, tak vezmu psa na zahradu, vzbudím chlapa (tradičně spí na pohovce) a přesuneme se do ložnice.
    Tak dobrou!

    #867007
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak manžek ještě není doma a kdo ví kdy přijede. Ještě jsme spolu ani nemluvili. Je nějakej vytíženej. Já jsme zatím uvařila (tedy rozmrazila a dovařila) hovězí polévku. Uvařila Bohouškovi do ní zeleninku a nám játrové knedlíčky a teď tedy relax a čekám až se mi ten manža ozve kdy že by to mohl přifrčet.
    Dnešní a včerajší noc opět nic moc. Bobeš šel spinkat před osmu a vzbudil se po desáté hodině a řval a asi hodinku. No říkáým mu, že mu míčko vypila kočička tak na mne koukal jak kdyby jsem spadla z jahody 😀 . No nakonec jsem si hi vzala do obýváku, namazala mu dásně calgelem a koukali jsme na Krause. Mezi tím usnul tak jsem ho odnesla do postýlky a občas se v noci zavrťel ,ale mlíčko dostal až v půl pátý 🙂 🙂 🙂 . A pak, že je tak hrozně hladovej v noci. Héééérečka.
    Tak teď už volal manžel, že frčí domů. Tak za hodinku a kousek ho tu mám jako na koni.
    Tak přejeme hezký den u nás už se po polévce spinkáááá

    #867008
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko,jak ti dopadlo to pečení chleba ? 🙂
    Normálně jsme odpoledne jeli procházkou do alberta koupit granule pro čičina, sice jsme dopoledne byli na nákupu,ale v Lidlu a tam nevedou ty naše.
    No a když jsme byli z alberta skoro doma,tak se mě Honza ptá,zda mám klíče a já, vždyť si bral ty ne?
    Bral, jenže jen část.. byl totiž odpoledne běhat a od svazku klíčů si oddělil klíč od bytu a od dveří zespoda baráku a když jsme jeli ven,tak si vzal zbytek.. tedy klíč bezpečnostní a pak tam měl klíče od rodičů…Naštěstí jeho rodiče bydlí čtvrt hodiny od nás,tak se k nim prošel pro naše náhradní klíče,ještěže jsme je tam měli, jinak nevím co by jsme dělali.. My jsme čekali před barákem..
    Po delší době dneska koupal tatínek:) Jen ať se taky zapojí. Adámek už je v postýlce,ale vesele tam lumpačí.. a to vypadal na spaní..
    Opravdu, od té doby, co se postavil,tak je to pěkný lumpík.
    Tak zatím páááá

    #867009
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak chleba se zase nepovedl. se\už z toho fakt poprdím. No byla ta směs prošlá tak se s tím dalo počítat. Asi droždí už nedělá to co má :S . Příště zkusím podle knihy co byla k té pekárně.
    Jinak dnes u nás taky koupak manžel. A pohoda. Dokonce i oblékl a nakrmil takže teď užb máme klid a Bobíček spinká.
    Dnes jsme měli návštěvu. Mojí mamku, taťku, babi a synovce s neteří. Příjemná návštěva. Přivezli i obídek a tady se dodělat. Já dělala jen polévku a rýži a upekla jsem jahodovou buchtu. Ještě nám přivezli čersvé jahůdky takže mňam mňam. Bobíčkovi plínky a nějaké jogurty a přesnídávky a prášek na praní. A nechtěla mamina ani peníze. Sice se vždy cejtím trapně :$ ,ale fakt mě to potěší a dost pomůže. Jo a od babi jsem dostala melouna a penízky (ale koupím si něco pro sebe…. doufám).
    Jinak s Bivi s těma klíčema to je teda mazec. Ještě že to máte takhle zajištěný u těch rodičů. Mi nic takového nemáme,ale zase máme z obou stran kliku 😛 .
    Teď vařím pro Beníka kůže z prasete a dám mu k tomu kolínka. Si zase pošmákne.
    Jo už nám přišla pozvánka na očkování. Jdeme zítra :S
    No tak budu končit a jdu koukat na „Lidice“

    #867010
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bambulko, určitě neměj výčitky,že Vám dovezli pleny atd :)) Je to fakt milé a hlavně to pomůže. Já jsem taky ráda,když nám někdo z rodiny koupí pleny nebo něco na malého.
    U nás se usnulo až v půl deváté. Normálně od půl sedmé byl takový už vláčný,ale jelikož jsem se chtěla dokoukat na ten film Dopisy pro Julii nebo jak se to jmenovalo,tak jsme se Adámka snažili udržet. Pak jsem udělala kaši a šup do vany. A tam se asi probral..
    Holky,dřív jsem Adámka v klidu vykoupala, ležel si tam a kopal nožkama a byla to taková pohoda. A nyní chce jen sedět, mýt se skoro nenechá a hned šmejdí po vaně a háže si hračky do vany a stoupá si a kouká z vany na Mikiho, který zásadně je u vany a čeká na kapičky.. No a když beru Adámka z vany,tak začne kolikrát vyvádět..
    Jak říkám,že postavení nastartovalo takových dovedností a věcí u toho dítěte, že fakt koukám..
    No a díky tomu od půl osmé do půl deváté v postýlce jen stál, rumploval s ní, vše zas vyházel na zem a už jsem trošku byla vytočená, protože jsem myslela,že usne a já v klidu ještě budu pracovat,ale takhle jsem se nějak znavila,tak už se mi do ničeho nechce..
    tak pá páá

    #867011
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak u nás byla víkend v sobotu a v neděli ráno pracovní. V neděli odpoledne jsme jeli ségře popřát k narozeninám.
    Noci u nás byli na pár facek. Z pátku na sobotu usnul brzo a pak byl od půlnoci do svou vzhůru a finální budíček v 6. Ještě jsem to nestihla dospat, protože se pořád v noci nějak budil. Teda spíš ho něco probudilo, tak jsem ho musela utěšit a uspat.
    A už u mě zase stojí a chce taky něco napsat…

    #867012
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak jsem dneska přemluvila Adámka a ještě jsme se dospali do čtvrt na devět :))
    Před hodinou nám vypli elektřinu a když jí zas zapli,tak nám nejde nic v koupelně a na wc a taky v lince zásuvky a světla nefungují.. Ostatní v bytě funguje. A to jsem už byla i v pojistkách a nahazovala je znovu všechny a nic.. Honza říkal,že asi něco tam nefunguje a tak nefunguje celý ten okruh..
    No jen jediné, co mi na to vadí,že sice vím,že to nefunguje a stejně když jdu na wc nebo do koupelny,tak zapnu světlo a ono se nerozsvítí…:O 😀 Njn, člověk to dělá automaticky.. Ještě,že jde sporák a mikrovlnka:D ,jen myčka je ve špatné zásuvce,tak nemohu mýt..
    Snad to odpoledne Honza nějak dá dohromady..
    Tak mám pocit,že se zas Aďa posrandil.. jako kdyby nemohl najednou to udělat..

    #867013
    Anonym
    Host

    Tak my jsme se teď vrátili z prochajdy. Jen mi Kuba usnul až doma, bez oběda… No ale na prochajdě dostal kousek jablíčka, tak snad zase tak hladový nebude. Á, slyším v chůvičce rachot, tak to si asi chtěl jen odpočnout. Jinak konečně začal papat aspoň to jablko, jsem docela ráda.
    V sobotu jsem vařila koprovku, tak si dal dokonce i s knedlíkem. Dřív knedlík vůbec nechtěl. Dneska máme na oběd včerejší kuře, jen místo rýže k němu vařím brambory.
    V sobotu jsem v tescu koupila nějakou polévkovou směs (v takovém tom zdravém koutku), je tam červená čočka, hrách a vločky, možná ještě něco. Tak ji zítra zkusím uvařit, ať nedělám jen samé vývary.
    No nic, jdu nachystat jídlo a vzít dítko z postýlky.
    Ivčo, když vám nejde jen jeden okruh, tak je to ještě pohoda. Snad to budete mít odpo už v pohodě.

    #867014
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi a to Kubíkovi dáváš celé jablíčko a on si ho kouše ? Adámek sice ho taky kouše,ale pak se začne malým kouskem dávit,takže mu ho radši nastrouhám..
    No snad je to jen blbost s tím,jak nám jeden okruh nejde..
    Hlavně,že jde lednice.
    Holky, tak Adámek furt chce stát. Vůbec ho nebaví už sedět někde u hraček a už jen se snaží někde stát, dokonce se chytne mě a stoupne se a když ho odněkud nesu a chci ho posadit,tak nechce a napne nohy,takže ho vlastně postavím a takže stál a já byla naproti němu a drželi jsme se za ruce a on ke mně ťapkal.. Docela jsem koukala. Už jen chvilku a začne stát sám a pak ťapkat.. A pak už ho jen budu honit..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,771. až 4,785. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist