únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,801. až 4,815. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867030
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko, uplně mi z té nehody naskočila husí kůže.. Držím palce,aby i ta její mamina byla v pořádku. A to byla vina tedy toho chlapa ? Nedal přednost ?
    ještěže jste jeli busem.
    Mě chodí mateřšká kolem toho 7. v měsíci,ale mohu z toho vzít jen dva tisíce,zbytek mám na úvěr,takže ostatní platíme z výplaty od Honzy.. Ale docela to máme na knop. Njn, měli jsme si místo vlastního bytu pořídit podnájem a teďka bychom si pískali, fakt že jo.
    Já už jsem snědla ty plátky, fakt se mi to povedlo. Dělala jsem to v troubě.. Snad to bude chutnat i tomu mému prckovi, ale je to tuhé a to Aďa moc nemusí, hlavně nerad má velké koustky,ale musí se to naučit.
    Jo bambulko, chudáci koťátka.. ten váš pes se asi cítí jako otec, ne?:D
    Jinak my dneska jedeme na nákup, hlavně chci ty pleny,dokud budou.. ono jakmile jsou takhle v akci za pár korun,tak jsou hned pryč.. Škoda,že tu v okolí není schlecker,bych si tam taky došla pro sunar.. už ho kupuji za 219 🙁 už zas podražili..
    Minulý týden jsem se domluvila přes FB s jednou paní na výměně albert kartičky za penny nálepku pro neteř.. a stále mi ta nálepka nepřišla.. tak jsem jí napsala.. mě nejde ani tak o to,že jsem poslala kartičku a třebas o ní přijdu, ale spíše o tu důvěru.. no uvidíme, snad se nezklamu a přijde to ještě.. Zatím mi vše přišlo, když jsem se s někým domluvila..

    #867031
    Anonym
    Host

    Ivčo, za kolik se dá běžně koupit sunar? Přemýšlím na tím, že teda přejdeme na jiné mléko, ale pořád nějak nevím na které, aby bylo dobré a cenově výhodnější. Teoreticky by mělo stát max. 210 kč (za 600g), aby se to vyplatilo. Nutrilonu sice máme ještě 2,5 krabice, ale pokud u něho zůstaneme, tak budu muset zase brzo objednat. Nebo možná koupit na nějakou slevu v DM a pak objednat zase to výhodné velké balení. Ono taky vypláznout skoro 1800 najednou je náročný.
    Kub zase spí, tak jsem mohla chvíli pracovat. No, pracovala bych dýl, ale nehorázně jsem se vytočila. V každém spise byla nějaká chyba a já to musela opravovat. Už mě to fakt nebaví. Pokaždé se nas…
    No nic, jdu nachystat malýmu sváču a budu čekat až se probudí. Snad zvládneme jít na chvíli ven. Večer musím nakoupit nějaké jídlo a taky do práce zpracovat všechno, co jsem si tam teď vytiskla.

    #867032
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, no ještě nedávno jsem sunar kupovala v lékárně za 199,- 600 g, teď už to tam mají za 219,-. Ale v obchodech to prodávají za 239 nebo 249.. člověk si spíš musí vyhlídnout nějakou lékárnu nebo uplatňovat slevy na to. Já právě chodím i do DM a tam si vytisknu ty slevové kartičky na slevu z nákupu nebo ty knížečky,kde ta sleva je taky a pak to uplatňuji na sunar. Jinak tam nic nekupuji.
    Tak jsme byli v globuse a všichni brali ty pleny,takže jsem hned šla pro dvě krabice, protože příště už tak levné nebudou..
    No ještě nákup a dva tisíc v trapu :(( No ale koupili jsme toho hodně,tak aspoň chvilku nikam snad nepůjdeme..
    už mi tu zas stojí A’da..

    #867033
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, tak to se mi ten sunar skoro nevyplatí. Jsem byla večer v tescu a zjistila jsem, že všechny ty mléka vyjdou zhruba nastejno (při přepočítání hmotnosti). Takže pokud nám nezdraží nutrilon, tak u něj asi zůstaneme.
    Jinak u nás noc zase na pár facek. Teda někdy přemýšlím jestli noc, nebo ten náš táta. Kuba se teda vzbudil asi o půl dvanácté, ale to bylo kvůli tomu, že venku šli nějací opilci a rozhazovali popelnice. Tak jsem ho do půl jedné uspávala. Pak se vzbudil o půl 6, když Michalovi zvonil budík. Tak dostal mléko a spal dál. Jenže náš táta pak 2x prásknul dveřma a bylo po spaní :@ . Asi půl hodiny byl v obýváku a pak zase začal mrčet, že se potřebuje dospat. Takže už zase chrní. No a jelikož Michal právě odešel do práce, tak já běžím taky spinkat. Jsem docela nedospaná…

    #867034
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Evi a kolik platíš za nutrilon ?
    Musím Vám napsat příhodu z noci. Šla jsem spát asi v půl jedenácté, ale zas jsem nemohla usnout. Dala jsem si na večer kafe a to pak nemohu spát.. Tak jsem se převalovala a dokola přikrývala Adámka. Já spím přikrytá celou noc,ale Aďa je furt odkopaný a spí na peřině, tak když jsem vzhůru,tak ho pro můj klid přikrývám.. No stejně to nemá cenu, on v tom spánku začne zvedat nohy a hned je zas peřina pod ním.. Ale najednou se otočil na břicho a sedl si a to stále normálně spal,takže to bylo vidět,jak v tom sedě spí a klátí sebou.. tak jsem ho zas položila.. Jsem si nejdříve myslela,že se vzbudil a bude rodeo,ale asi si jen potřebovala sednout:D
    A ze spaní pak ještě začal škrábat do mantinelu.
    Spinkal do půl šesté, tak jsem dala mléko a pak začal zas blbnout v postýlce.. tak jsem chvilku spala a chvilku na něj koukala.. Nakonec jsem po sedmé radši vstala…
    Spinkat se půjde až tak v deset..

    #867035
    Anonym
    Host

    Ivčo, já za 800g nutrilonu dávám 299Kč, při přepočtu na velikost sunaru by to bylo asi 224kč. Takže když je tam rozdíl cca deset korun, tak se mi nechce na jiné mléko přecházet.
    Jinak Kuba ještě spí. Já si šla lehnout, ale usnula jsem tak maximálně na půl hodinky a skoro hodinu se jen válela v posteli. Teď jsem teprve vylezla ven. Jsem dneska jak přejetá tankem, takže i to válení se docela pomohlo. Žádné extra povinnosti dneska nemám, tak proč si chvíli neodpočnout.
    Včera Kubovi ta hrstková polívka moc nechutnala, tak snědl půl talíře mojí. Já si ji přisolila a kapla do ní maggi. Dneska budeme mít kuřecí na mrkvi s bramborem. Zítra bude hlídat Michal, tak jsem zvědavá jak uvaří. Prý udělá kuřecí se smetanovou omajdou a špenátem a rýží. Tak maso jsem mu už předchystala do mrazáku, ale špenát máme jen listový, tak si s tím bude muset poradit. Jinak kupuji ten sekaný „granulovaný“. No a já si budu muset večer jet vysát auto, protože máme firemní školení a já povezu nějaké lidi. Tak nemusí všichni vidět, že Kuba v autě rád papá rohlíky a trhá papíry… To školení bude na celý den, tak jsem zvědavá, jak si kluci doma poradí.
    Ivčo, já Kubu zakrývám, jen když je chladno nebo má teplotu. Jinak spí ve spacím pytli. Já teda musím spát s ponožkama a zakrytá.

    #867036
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    My pytel na spaní nepoužíváme, jako malé mimčo jsem ho tam párkrát šoupla a řval jak tůr a nechtěl v tom být,tak jsem ho začla přikrývat dekou.. ale poslední dobou je furt na dece.. asi to má po tátovi,ten je taky furt na dece..
    Konečně Aďa usnul,byl to ale boj. Sice si furt moulal oči,ale v postýlce nechtěl ležet a jen stál a hopsal tam a pak naschvál vyházel všechny plyšáky ven..
    Dávala jsem fotky na Fb,jak Adámek si chtěl hrát s Mikim,fakt komedie,když jsem ho fotila,tak jsem se opravdu nasmála.. Miki vždy o kousek popolezl a Aďa za ním a ani na gauči neměl klid, Aďa za ním vylezl..
    Až když jsem ho odnesla kvůli přebalení,tak kocourek konečně měl klid..
    Já nějak nevím,co uvařit.. rozhoduji se mezi polévkou a rizotem.. ale asi bude polévka pro AĎU a já sním to včerejší jídlo..

    #867037
    Anonym
    Host

    Ahojda maminy!
    Tak hrachovka se u nás podepsala na úžasné noci. V půl jedenácté budíček a řev jak kráva. Tak jsme šla k němu, dala dudana, hajánka, přikryla… a šla si lehnout. Po půl hodině opět. Ale to už nepomohlo nic i manžela vzbudil a to je co říct. Tak jsem ho vzala k nám do postela. Pomohlo to asi na 20 minut. Nakonec jsme se šla přesídlit do Bobíčkovo ppokojíčku aby se manžel v klidu vyspal. No a nakonec to dopadlo tak že jsem mu udělala mlíko. To vypil a byl klid :S . Mno tak teda nevím zda mu to teplé mlíko pomohlo, že mu to zahřálo bříško???? no každopádně ppak byl klid až do 6 hodin do rána.
    Jinak pytel taky nepoužíváme. Měl ho jen ze začátku když byl hodně maličkej a pořád se do toho nějak zamotával a pak byl vzteklej takže jsme taky začala přikrývat. Ale má deku pod sebou i na sobě 😀 . Je to cíta. chce mít měkkej podklad pod sebou a ne jen matraci 😛
    Jinak dnes jeůla sousdka za maminkou do té nemocnice (je v Ústí nad Labem). Tak snad bude vše v pořádku. Bylo to tak, že sousdka jela do města. A máme tu takové velké serpentýny a ty vynáší a on to zřejmně neznal a vyneslo ho to do protisměru a narval to do ní. Je tam i takovej dost velkej sráz,ale tím, že to tam sousedka zná tak tam jezdí pomalinku. Jinak si to neumím představit. To by ji snad smetl dolů do toho srázu :S .
    No a ten náš bláznivej pes si asi fakt myslí, že je otec koťáte Si ais neuvědomuje, že neštěkají,ale mňoukají. No jo je to takovej dobrák. Miluje všechny a všechno,ale koťata si už zvykli takže už je to lepší.
    Jo jen tak mimochodem děvčata. Jsem to měla v neděli dostat a do teď nic 😐
    K obědu jsou u nás zbytky ze včera,ale co zítra????? Nevím
    No tak přeji hezký den už mě nenapadá co by jsem napsala.Páááá

    #867038
    Anonym
    Host

    Bambulko a to „mimochodem“ je plánované nebo neplánované? Každopádně jestli čekáte dalšího prcka tak moc gratuluji. No a pokud je to je zpoždění a mimčo plánujete, tak přeji brzké zadaření 🙂 .
    Kuba už je zase v postýlce. Naobědval se a vyžádal si postýlku. Teď si tam povídá a já čekám co z toho bude.
    Volala jsem dr. ohledně toho nechození, tak se prý máme v pondělí stavit. Nějak z toho začínám mít strach co nás asi čeká. Asi prohlídka na neurologii a asi i nějaký rehabilitace. No ale co naděláme, když ani nechce sám stát a nábytek obchází už půl roku.
    Jinak u nás se docela vyčasilo, občas přes mraky zasvitne i sluníčko a je 21st. Takže po sváči bysme snad mohli jít ven. Včera jsme šli, ale cestou nás chytla menší průtrž, takže sem si i zaběhala.

    #867039
    Anonym
    Host

    Ahojda!
    No mimochodem nějak ani nevím. Antikoncepci neberu…..,ale manžel pořád přemlouvá. Já by jsem chtěla,ale chtěla jsem později……ale kdyby se poštěstilo….. tak by mi to nevadilo 😛 .
    No jinak u nás nějak občas prší pak sluníčko ….teď zrovna pod mrakem. Jsme v dest pověsila prádlo ven a v jedenáct ho letěla sundat páč začalo lejt. tak jsme si to zopákla a pověsila ho doma na sušák. Možná vystrčím sušák ven pod stříšku.

    #867040
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko,tak to držíme palečky,aby to nebo to přišlo :)) Ale když je to neplánované,tak je to takové hezké a i to pak člověk bere jinak:))
    Máte psa,co si adoptoval koťátka 😀 Musí to být fakt sranda. Bohoušek je na té trávě fakt krásně vyfocený. Nebojíš se klíšťáků? Že by někde chytl.. Já mám pocit,mám nějakou fobii z klíšťáků,tak když někam jdu do lesa,tak se naskříkávám repelentem a pak ještě po návratu mi přijde,že to po mě leze.. Právě chci i nechat pak naoočkovat Adámka,ale to se myslím očkuje až od tří let.. tak právě nevím,jak do té doby s tím dítkem ? Přeci jen se pak furt někde válí v trávě..
    Adámek už docela dlouhou dobu spí, ale jelikož jsem potřebovala mu uvařit a pak mě chytila lenivá,tak jsem si k práci ještě nesedla,tak asi to nechám až na večer..
    Já jsem si k tomu včerejšímu kuřecímu udělala hranolka a děsně jsem se přejedla.. tak si teď připadám,jak v pátém měsíci, to břicho mi fakt dolů nejde a nejde, a to jsem zhubla pět kg..

    #867041
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ráno,
    tak máme asi reakci na očkování 🙁 Od ranní probuzení je Adámek rozpálený a má zatím jen lehce zvýšenou teplotu. Ale je mrzutý furt se chce mazlit, což normálně ráno nedělá a celé dopoledne si dokáže vyhrát sám a dneska furt leze na gauč ke mně. Doufám,že to brzo přejde. Lumpíček můj malý:)
    Dneska je venku navíc hnusně a prší,tak asi ani nepojedeme ven..snad odpoledne se to zlepší.

    #867042
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    😐 Tak se mi před nějakou chvílí Adámek poblil.. Vypadal,že se mu chce spát,tak jsme šli do ložnice a měla jsem ho na klíně,že se ještě napije a on začal řvát a pak to bylo.. Zblil sebe a i mě.. tak jsme šli do vany.. Ale už je tedy veselejší.. Tak nevím,zda mu to nesedlo nebo co se jako děje.. ??

    #867043
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bivi já jsem četla, že reakce po očkování může být i zvracení http://www.babyonline.cz/ockovani-deti/proti-kterym-nemocem-se-dnes-ockuje-v-ramci-pravidelneho-ockovani/ockovani-proti-spalnickam-priusnicim-zardenkam. Hlavně aby byl Adámek v pořádku. chudinka
    Jinak u nás taky prší. jsem nebyla ještě ani v obchodě. Dnes manžel přijede dřív z práce tak tam pak skočím bez Bohouška aby jsme nemusela brát pláštěnku.
    No jinak menstruace zatím nic :$
    Bivi kdynby jsi chtěla nějaké ty slevové kuponky do DM na ten Nutrilon tak řekni já by jsme ti je poslala. Nevyužiju je.Teda musela by jsme se podívat jestli tam nějaké jsou,ale když říkáš, že je využíváš tak by tam asi měli být
    No tak nějak nevím co napsat. Jo možná jen to že ze mne bude zase slamněná vdova. Manžel jede zase na ryby od čtvrtka do soboty nebo do neděle :@ a já tu budu zase sama. teda sama ne ale s Bohouškem,ale ….
    Tak teda pa pa pa

    #867044
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko, děkuji za ten odkaz. Já si to asi myslela,že to možná bude k tomu, páč má tu lehce zvýšenou teplotu a fakt celé ráno jen fňukal. Nakonec před hodinou a půl usnul a zatím spinká klidně.
    To víte,hned jsem z toho byla vykolejená, je to takové nezvyklé. Tak doufám,že to už bude lepší a ne horší.
    Bambulko, já nekupuji nutrilon ale sunar. A právě jsem na sunar využívala ty kuponky z té knížečky a pak ještě ty slevy,co si člověk může vytisknout přes ten jejich terminál s kartou DM.
    Spíše chodím pro sunar do té lékárny,tam ho mají zatím nejlevnější.
    Už jsem hodinu pracovala a teď mám pauzu, dělala jsem si k obědu omeletu.. a Adámek dostane polévku,snad jí bude jíst. Normálně si fakt furt děsně vybírá,co bude jíst. Když mu chci dát bobika,pribiňáka a přesnídávku,tak to jí v pohodě a žádné caráty,páč ty obaly zná,ale jakmile přinesu něco v jiném obalu a nebo v misce,tak kroutí hlavou na obě strany,odstrkuje mě a musím mu první lžičku násilím vrazit do pusy a pak jí jakoby nic.. Ale když něco papá maminka,tak to hned ke mně jde a chce ochutnat:D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,801. až 4,815. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist