únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,831. až 4,845. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867060
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, to víš, pobavili jste mě :)) Až se něco stane nám,taky se pobavíš:D
    Tak Adámek zas má teplotu :(( Najednou začal být mazlivý a furt fňukal a celý hořel.. Tak dostal panadol a dudánek,tak to ho trošku uklidnilo,jen je total mokrý..šíleně s dudlíkem slintá..
    Už je tu a zas brečí..

    #867061
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, to víš, pobavili jste mě :)) Až se něco stane nám,taky se pobavíš:D
    Tak Adámek zas má teplotu :(( Najednou začal být mazlivý a furt fňukal a celý hořel.. Tak dostal panadol a dudánek,tak to ho trošku uklidnilo,jen je total mokrý..šíleně s dudlíkem slintá..
    Už je tu a zas brečí..

    #867062
    Anonym
    Host

    Krásné ránko!
    Jsem si 30.5. objednávala čočky, psali, že je mají skladem a já si je chtěla vyzvednout na prodejně (je asi 20m od práce). No a pořád mi nepřišel email, že jsou připravené k vyzvednutí. Tak jsem tam včera volala a paní mi řekla, že se jim nevrátil potvrzovací email z eshopového systému. Tak tu objednávku musela zadat mimo systém a že se pro ně můžu kdykoli stavit. Tak jsem si tam poslala kolegu a oni mi za ty komplikace dali jeden pár čoček navíc a ještě jeden malý roztok.
    Jinak u nás noc zase na prd. Kuba se asi ve 3 vzbudil, tak jsem ho asi do 4 uspávala. Jak usnul, tak jsem se přesunula do ložnice a hned zase řev. Tak už jsem zůstala v pokojíku. No a v 6 zvonil Michalovi budík. Jsem myslela, že mě trefí. Kuba teda ještě spí, ale já už neusula, ikdyž jsem unavená jako pes. Někde jsem četla, že děti teď mívají nějaké noční děsy. Že tím jak chodí (nebo se víc pohybují) a čím dál víc vnímají okolí, tak to v noci nezvládají zpracovávat a pak se tak budí. Tak doufám, že ho to brzo přejde. Já jdu dneska každopádně spát brzo.
    Dneska k nám přijde na oběd Michalův strýc, tak budu dělat ptáčky. Už je mám zamotané ze včera, takže je hodím jen do pekáče a do trouby a udělám tu omajdu a rýži. Nejhorší je pro mě to motání.
    Á, skunk se budí, tak to už mám po ranní pohodičce :'(

    #867063
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Krásné ránko,
    Evi a kolik stojí čočky ? Já pořád přemýšlím,zda si je nemám pořídit místo brýlí. Adámek mi je už párkrát ztrhl a tak mi nesedí a nějak už mě celkově ty brýle štvou.. Jen jsem ještě čočky neměla,tak nevím, co čekat,zda si zvyknu a tak..
    Adámek se vzbudil před šestou. Tak dostal mléko a pak skotačil u nás v posteli. Já šla spát po jedenácté,takže jsem taky unavená. Ale zatím to jde.
    Už jsem dala prát povlečení z postele. Čekala jsem na hezký den,aby to uschlo bez problému.
    Už jsem i vytřela v chodbě a na balkoně. Tam to bylo fakt černé.. A na mop jsem si dala nové třásně, abych tu pak vytřela po vysátí čistým mopem:)
    Jééé ptáčky už jsem neměla.. mňam.. Já dneska budu dělat tvarohové knedlíky s jahodama.. Adámek už vypadá v pohodě. Tak snad jsme to už překonali..

    #867064
    Anonym
    Host

    Ivčo, já mám čtrnáctidenní Acuvue Oasys a dala jsem za ně 468,-Kč. V krabičce jsou 3 páry. Já je teda nosím tak měsíc a někdy v nich i spím. Dřív jsem je měla v očích 2 týdny nonstop, ale teď už mi to nedělá dobře. Ale u čoček je asi lepší zkusit jich víc druhů. Já když jsem je měla poprvé, tak mi v optice dali zkušební pár jednodenních. Jenže mám jiné zakřivení oka a tak mi při častějším mrkání nebo promnutí oka hned vypadli. Pak mi v jiné optice doporučili tyto. Moje švagrová si kupuje jednodenní a nosí je cca měsíc. Myslím si, že při kvalitní údržbě to není problém. Ale v optice Ti poradí a všechno vysvětlí. Já teda mám čočky ráda, ale když někam jdeme a mě se nechce se malovat, tak si vezmu brýle 😛 .

    #867065
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak měl Adámek zas teplotu 39st :(( Už je to tedy lepší, už zabral panadol a tak klesla a dokonce si už hraje. I hodně pije. Musím říct,že jsem z toho zničená. Už tři dny jsme vlastně doma. Přeci jen ho s horečkou nechci brát ven a zrovna dneska je tam i dost teplo,takže doma je lépe..
    Evi,tak to je dobré,když dají čočky na vyzkoušení.. asi to zkusím. Třebas mi pak budou vyhovovat lépe než brýle..
    Jinak jsem zjistila,že v albertu mají sunar za 189, tak to tam koupím dvě krabice. Jestli ještě bude.
    To se mi fakt vyplatí:)

    #867066
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Bivi tak snad se vše už konečně upraví a bude Adámek už konečně v pohodě :S . Chudinka je to hrozný když ty naše zlatíčka marodí.
    Jinak pořád nic (menzes) :$
    U nás bylo teda dneska hrozný horko. Dopoledne byl malej od půl desáté do jedenácti venku a pak zase od jedné snad do tří. Pak hodinku doma a zase venku až do půl sedmé. Tak doufám, že nebude mít úpal nebo tak něco,ale byl namazanej a měl klobouček na hlavě tak snad bude vše OK. Ráno přijela babi aprababi tak jsme nebyli sami. Byl to super den. Krásně jsme si to užili. Prababi vyplela brambory, babi vyplel a zkrášlila předzahráku kde jsou růže a já jsem uvařila. Dneska byl Bobeček celý den co byl venku bez plenky. Odpoledne běží za mnou k popelnici když jsem šla vyhodit odpadky a koukám na něj a vypadnul mu bobek ze zadku. říkám mu jééé ty jsi udělal bobe??? To musíš do nočníčku a on jen rozhodil rukama a pak chodil po dvoře a ukazovaůl že tak udělal bleee. No sranda,elsmrad, že by jeden …. ještě že to bylo venku 😛
    Jinak já jsme se tedy s prominutím taky pobavila s Kubíčkovo hrátkami s pokajděnou plínou 😀
    No nic mě nenapadá co napsat tak tedy pááááček

    #867067
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    tak jsem si v noci něco udělala s nohou a bolí mě 🙁
    Adámek vypadá dobře, jen doufám,že zas odpoledne to nepřijde.. Fakt je to blbé,když ti dětičky jsou nemocné nebo mají teploty z očkování:(
    Leni, vy se ták máte,že máte baráček se zahrádkou.. To je pak super,když člověk může být celý den venku a dítko běhá bez plenky. Bohoušek je tedy taky šikulka,když v běhu udělá bobek:D
    Leni,tak to,aby sis opravdu už koupila papírky:P
    Tak zatím pááá

    #867068
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    no Bambulko, už by sis ten papírek měla koupit… Tu zahrádku vám taky závidím, teda možná víc to chození. Já bych mohla Kubu taky vypustit na zahradu, ale zatím by tam jen lozil, což mi přijde na prd. A taky tam nic nemáme, jen malé pískoviště a trávník. Taky tam není kam se pořádně schovat před slunkem.
    Ivčo, teoreticky by už mohl být Adámek bez teplot. Reakce prý jsou cca 4 dny. Tak snad to bude u vás pravda a už bude Áďa v pohodě.
    No ale holky, abych vám řekla pravdu, tak mě se v těch vedrech nechce vůbec vytahovat paty z baráku.
    Jinak u nás nic novýho.
    Tak přeji hezký zbytek víkendu!

    #867069
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak dneska Adámek spal před obědem jen asi půl hodinu,ale s tím,že se probral s křikem a naprosto zpocený a až zas panadol ho uplně uklidnil a hlavně mu zas srazil teplotu dolů. A pak jen hajal a pak už to šlo, obídek si dal, odpoledne si hrál a byl veselý. Tak doufám,že zítra už to bude uplně v pořádku.
    Už i spinká. Bylo už na něm vidět,že je unavený. Dneska opět koupal tatínek i prý vyčistil zuby 🙂
    Jen Aďa je fakt přeborník v tom lezení na gauč a pak i na něm skáče a stojí. No dneska se mu i podařilo mě kopnout do prsa, jsem myslela,že mě odvezou.. A pak se divím,že jsem samá modřina.
    Jinak holky, dneska se Adámek pokoušel z polohy na čtyřech si jako stoupnout, prostě si napnul nohy a pak se zvedal od země, ale jen chvilinku. A taky rád normálně chodí za ruce. Sice to nedělám často,ale Adámek totiž poslední dobou když ho třebas nesu,tak pak nechce položit do sedu,ale do stoje a tak když ho pak chytnu za ruce,tak normálně jde..
    Fakt jsou to pokroky.
    Jo a taky dneska při obědě, jsem na chvilku šla rozklepnout vejce tátovi a nechala mu na stole misku s jídlem a lžičkou a Adámek se hned chopil lžičky,ale nevím,zda si něco strčil do pusy,ale jídlo rozmatlal po celém stole a i na sebe:D
    Tak zatím páá

    #867070
    Anonym
    Host

    Leni, už máš doma papírek?? jestli né, pošlu ještě staré zásoby z domu před těhu :)), pokud nejsou už po exp.
    Ivi, jsem se právě nařechtala smíchy, prý jsem odešla rozklepnout vejce tátovi :))))) to je bude na dlouho hláška dne. Adámek je šikovný, když se fakt pokouší, ono to půjde neboj. pak budeš vzpomínat na lození a chození kolem nábytku 😀 . jo a pokud byste měli stále teplotu, atk si radějc zítra zavolej. mě dr řekl že 4 dny je max, pak už to není reakce na očkování, ale díky očkování při zeslabené imunitě spíš vir. ale valča teplotovala 3 dny
    Evi, u nás je spíš při hlídání naklizeno víc než já odejdu do práce. ale je pravda, že zas nevaří. a hlídání v 2 měsících tehda zvládnul přes celé 2 dny a noc 🙂 a proč nedáš Kubíkovi starší tepláky a at jde lozit i pro trávě???? my to teda tak dělali. ono chození nebude znamenat, že dítě bude pak ok. malá je víc špinavá než dkyž lozila. všude se čachtá, vybere kdejakou kaluž, strčí ruce do pusy, písek pravidelně ujídá. pije vodu s bess nebo kačenama. i ted kolikrát klekne a lozí. asi chce být jako bess, ta je taky na čtyřech 😀
    Leni, dnes se nám stalo s bobečkem to stejné, také běhala převážnou část dne hanbatá. ale pak jsem se jen napila a malá ani nezatlačila, žádný ton nevydala a najednou bobek, co bobek, snad 8cm hovíno na zemi a pak jí kousek trčel od zadku, tak si sedla na bednu s míčkama a rozetřela to díky tomu i po celé noze. no nasmáli jsme se celkem dost.
    taky jsme měli napuštěný bazének pro valuš, bylo zas rodeo ji vytáhnout. no ak večeru došli sousedi na grilování a domlouvat se na příští týden, že bychom zajeli místo opíkačky na výlet, asi dinopark. tak snad výjde i počasí
    ted 2 dny co je horko dobře spí, je asi unavená horkem a taky pobytem venku. pěkný večer a jdu koukat na kevina v ňů jorku

    #867071
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Peti,tak jsem ráda,že jsem nyní pobavila zas já:D Peti, Valinka je fakt šikulka,když tak běhá po venku a nahání kačky, máte jich docela hodně:)
    S tím hovínkem, to se asi pak stane u každého děťátka,když běhá bez plenky..
    Já si myslím,že Adámek už bude dobrý. Dneska se probral tedy po páté,docela to je furt pro mě šok. Tak dostal mléko a pak jsem ještě zavřela oči,ale Aďa stál a povídal. No byl posrančený. Teď už mi tu ukazuje zas ovladač a leze na stůl..
    Já jsem ráda,že je akční,ale že vyleze i na stůl,to si mohl nechat schované:|
    Jááá bych tááák spala..

    #867072
    Anonym
    Host

    Dobré ránko,
    Peti, já bych ho nechala lozit v trávě, ono je celkem jedno, jestli si prošoupe kolínka na venkovní dlažbě nebo je bude mít zelený od trávy. Mě spíš vadí to, že tam serou kočky, kuny a ptáci. Tak nechci aby se v tom moc patlal. No a naštěstí on ani to té trávy nechce. Vždycky doleze na konec chodníčku a chce abych ho odnesla k plotu.
    Rozklepnout tátovi vejce je fakt krutý 😀 .
    Jinak u nás dneska noc celkem v poho. Jednou zabreknul a jinak spal až do půl 7. Jen je na prd, že mezi 11:30 a 11:45 máme být u doktorky. On teď Kuba jak se naobědvá, tak chce jít spát. Takže to bude trochu peklo. Ještě k tomu je u nás blokové čištění,, tak parkuji asi kilometr od baráku.
    Včera jsme nechali psovi čistit zuby, tak je chudáček ještě oblbnutý narkozou. Je mi ho líto, ale už to potřebovat. On si totiž jinak než pod narkozou nenechá do té tlamy sáhnout, takže nějaké domácí čištění nehrozí.
    No nic, jdu oblíknout skunkovi ponožky, u je má za tu půlhodiny asi po 4 dole…

    #867073
    Anonym
    Host

    Tak to dítko mi zase spí, bez jídla. By mě zajímalo, jak to teda dneska zvládneme. Asi dostane na sváču jen trochu přesnídávky a v 11 oběd. Mě z něho trefí.
    Holky, z čeho se mi může namražovat mrazák? Normálně se mi dělá led na dvířkách, jako kdyby tam něco teklo a pak taky úplně nahoře. Tak 2x týdně to oškrabuju a furt se to tam dělá. Už se těším, až tchánovci vypadnou na dovolenou a já ten mrazák budu moct odmrazit. Doufám teda, že nebudeme muset kupovat novou lednici.

    #867074
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi a jak dlouho máte mrazák ? Když se to takhle namrazuje,to vypadá,že asi brzo zkončí nebo netěsní.. Ono taky se namrazuje,když se tam hodně často chodí.. Důvodů může být víc..
    My jsme byli venku. Jela jsem do KB pro novou kartu a pak že koukneme do obchodů, mám nějak málo věcí na Adámka na léto.. Tak mě to nějak všude zklamalo. Mají hezké věci, ale v malých velikostech a já už kupuji spíše tu 98, aby to zas chvilku na Adámkovi vydrželo a to zas už je takové na velké kluky.. Nakonec jsem v tchibu mu koupila pyžamo, ale ještě v 92, sice už jsem to samé koupila větší,ale je větší a potřebujeme nějaké na teď..
    A potvůrka malá vůbec nechtěla pít. Až nyní doma jsem do něj dostala teplejší čaj a to tak půlku lahvičky.. a už spí. Nechala jsem ho jen v tričku a pleně. Fakt je vedro i doma.. A to máme zatažené žaluzky..
    A asi se pustím buď do práce nebo do šití. Našla jsem doma látku z nebes nad postýlku a to vůbec jsem nevyužila a přešiju to na povlak na deku. Jedeme o víkendu na chalupu a chci tam brát Adámkovi deku a nemám na to povlak.. a za 500 se mi to nechce kupovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,831. až 4,845. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist