únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,861. až 4,875. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867090
    Anonym
    Host

    Ivčo, u dětí je jedno co mají na sobě, hlavně když to není špinavé, roztrhané,… Takže košile a rifle jsou dle mého dobrá volba. My půjdeme v srpnu na svatbu a to mu teda buď půjčím oblek (kalhoty, košile a vesta-na mimibazaru cca za 250) nebo něco koupím, teda asi babička koupí 😛 .

    #867091
    Anonym
    Host

    Ahojky maminky!
    Tak u nás byl budíček v jednu v noci a pak v 5:30 a to už teda spát nechtěl. Já dělala jako že spím….. jsem si najivně myslela, že bude spinkat ještě taky. Nechtěl. Tak jsme si ho vzala k sobě do postele tak mě tam mlátil hajánkem, dudlíkem a vším co kde našel, stoupal si sedal si…. no vymýšlel bejkárny. V půl sedmé jel spátky do postýlky protže už jsme ho měla dost. Tak řval zase tam…. chjo… no vstávali jsme před sedmou. Ale nějak se potom už zklidnil a byl pohodě.
    Jinak tedy jak hlásili, že má být děsný horko….. tak u nás je tedy jen 19 st. Dopoledne jsme byli venku a měli jsme i mikču. Samo, že začalo poprchávat,el že byl malej zlatej a hrál si se psem a i pes měl na něj náladu tak jsme mu šoupla jen kapucu a byli jsme venku. Ten déšť nebyl tak hroznej.
    Dnes mi nějak nejde FB 🙁 😐
    K obědu máme včerejší polévku a na zítra asi nachystám bramborovej salát a smaženého kapra (takovou štedrovečerní večeři). Bohouškovi ještě nevím co dám. Možná mu nechám uvařeno bramboru a dám mu tu rybu (jen masíčko bez stouhanky). Ano nevím zda rybu baští. Máme jí dost málo.
    Jsem dnes nějaká unavená. V noci jsem nemohl apořádně spát. Nejdřív když jsme šli spt tak manžel chrápal jak kdyby řezal dříví a nebo se sápal na mojí polovinu postele a kjdyž jsme zabrala taks e před jednou vzbudil Bobeš. Nakonec jsme mu tedy dala mlíko aby jsme měla pokoj a usnul,ale já čumákovala snad do 2:30. Ne a ne usnout a ráno ten budíček v 5:30 mě odrovnal. Ano nevím proč si nejdu lehnou teď sním????? :O . Asi by jsem stejně neusnula.
    Jo v sobotu nebo v neděli jedem do ZOO do Chomutova. Nechce si taky někdo udělat výle????
    Tak pa pa pa

    #867092
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak Adámek má fakt dneska řvavé chvilky Vůbec nevím, proč.
    Byli jsme procházkou v albertu,chtěla bych zítra dělat brokolicovou polévku,tak jsme jeli nakoupit na to,nakonec jsem koupila mraženou, páč tu čerstvou moc čerstvou neměli..
    Aaa už mi zas leze na stůl,lumpík..

    #867093
    Anonym
    Host

    ahojky holky,
    ivčo, kuba je taky protivák. myslím ale, že to bude tím vedrem. teď už zase odpočívá v postýlce, ale nespí.
    já jsem převlíkla ložní a teď ho peru. taky chci vyprat záclony, který mi už dlouho leží ve skříni. zítra jdu na lymfodrenáž a pak na nehty. taky bych měla vytřít chodbu a schodiště. no mám toho na ten den a půl, co tu bude mamka, naplánováno docela dost. tak uvidíme kolik toho stihnu.

    #867094
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Tak jsme měli řvavé odpoledne.. chvilku Adámek usnul kolem páté a pak se probral a zase řval.. Jsem navíc šila ten povlak,tak řval ještě o to víc,že se mu nevěnuji, táta mu nestačil.. Ale už jen přišiju cvoky a mám to hotové..
    Adámek dostal přesnídávku z lednice a dobré. Asi to vypadá na ty horní zuby:^)
    Evi, ty budeš mít návštěvu ?
    Leni, my budeme na chalupě, ale zoo si užijte :)))

    #867095
    Anonym
    Host

    Ivčo, Michal je na služebce a já potřebuju pomoct se psem, takže je tu moje mamka. Sice bude odjíždět už ve čtvrtek ráno a Michal se vrátí v pátek v noci, ale aspoň něco.
    Kuba usnul těsně před sedmou, ale před chvílí se vzbudil, tak dostal mlíko a je zase klid.

    #867096
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Tak u nás je klidek. Teda dnes dopoledne ne a ne usnout…potvůrka.Usnul až něco málo před dvanáctou jinak chodí spát tak nejdéle v půl dvanáctý.
    Dnes dostal skleničku protože jsme byla líná vařit. Mě a manžílkovi udělám štouchaný brambory s cibulkou a ohřeju uzený maso.Na ztítra už budu muset Bohouškovi něco vymyslet |-)
    Jsem nějaká lenivá. bordel tu mam jako blázen,ale ta lenost….. ta mě přemáhá. Prdím na bordel však on neuteče. Zítra se na to vrhnu snad mě ta lenivka pustí 🙂
    Koukala jsme na ten odkaz jak dávala Evka na FB a našla jsme tam i sebe jak sedím na dvoře 😀 a Beníka jak se válíé na zemi a je tami Bohoušek v houpačce,ale ten není vidět.
    Dnes u nás to sluníčko tolika nepálí,ale i tak je venku 30 st. je tam hnusný dusno.mělo by konečně tady trochu sprchnout ať tak ynemuím epořád zalévat tu naší zeleninku.
    Teď jsme si uvědomila, že jsem zapoměla nakrmit králíky :O :O :O . No musím tam jít a zkouknout je a´t nám tam nepojdou hlady a žízní 😛
    Tak přeji hezký den

    #867097
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    dneska jsme se dospali. Adámek byl nějaký hodný a vůbec v těch šest si nestoupal a jen si hrál s Ajkou a pak se otočil na bok a začal usínat. Tak jsem taky zavřela oči a 8o| kreténi hasiči jeli s houkačkou,tak jsem honem zavřela okno a dobrý,spali jsme dál.
    Jsme dopoledne jeli do globu, šla jsem omrknout nějaké ty vršky a nic jsem nenašla vhodného. Sice se mi líbila jedna bílá košile,ale měla dlouhý rukáv a to jsem nechtěla. Pak jsem chtěla Honzovi k svátku koupit košili,ale měli nějaké divné barvy.. Líbila se mi jedna,ale tu měli jen jednu a malou a pak fialová se mi líbila,ale to nevím,zda by to Honza nosil..
    Jen mě ten můj Aďa zas štval,celou dobu nechtěl pít. Přitom v horkech pije i studený čaj. No napil se až doma a až když jsem ho ohřála. Ještě jsem rovnou ohřála oběd, kuře na paprice s těstovinou,tak baštil,ale pak se začal vztekat a najednou začal řvát jak tůr. Přiskřípl si prst mezi stůl a židli. Tak bylo po jídle. Frčel do postýlky, je jen v tričku a pleně a přikrytý,ale on se stejně odkope. fakt je dneska dusno.
    Jinak jak řval,tak jsem mu viděla až dozadu a prosvítají mu tam přes dásně stoličky dole:O Nahoře mu rostou zuby a tak z každé strany dva.. a ještě dole stoličky?? Proto asi už dva dny řve jak tůr. Chudinka malý..
    Leni,já jsem taky lenivá. Už mám snad čtyři dny koš plný prádla a jen ho doplňuji dalším suchým.. a občas z toho něco tahám nevyžehleného.. Mě to žehlení fakt nebaví. žehlím spíše večer,ale to už taky většinou hodinu pracuji,takže mi to tu leží..

    #867098
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ták jsem stačila vytřít a vyžehlit tu hromadu prádla. UF. Stejně by to nikdo za mě neudělal. A večer si pak sednu k práci.
    Adámek ještě stále spí. Stejně ty děti obdivuji,že v takovém dusnu mohou spát. Fakt máme doma na zalknutí a i mě to vadí. Já většinou mám radši teplo než zimu.
    Docela bych brala bazén:D Už fakt tři roky jsem se nebyla nikde vykoupat. Snad to letos zvládneme :))
    Holky,už máme dosbírané album albert, dneska mi přišla poslední kartička od alberta. Tak můžeme s Adámkem prohlížet.
    Jinak jak máme doma takovou hrací farmu,tak učím Adámka ty zvířátka. Tak kráva se mu líbí a i na ní začal ukazovat. Jen mi přijde,že ho něco naučím,že třebas náš kocour je čiči a když mu ukážu v knížce čiči,tak to nějak nechápe.. Ale on to pak pochopí :))
    Máme toho na to učení fakt hodně, když jsem tak o tom přemýšlela. Naučit dítě jíst,pak,aby poznával různé věci, zvířata lidi atd.. pak to chození a pak mluvení..
    tak já si dopiju kafíčko..

    #867099
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Ivčo, Kuba včera přes den nespal skoro vůbec. Vždycky chtěl spinkat, ale usnout nemohl. Byl jako bolavá zadnice. Pitímu taky moc nedal, ale já ho docpávala melounem.
    Dnešní noc byla na odstřel. Kuba teda usnul přes sedmou a hezky spinkal, ale o půlnoci začla bouřka a jeden hrom byl docela brutální, že jsme malýho musely utěšovat s mamkou mezi námi v posteli. Pak jsem ho přenesla do postýlky a bouřka se zase vrátila. Takže cca od půlnoci do 2 jsem byla vzhůru a pak jsem musela spát v pokojíku. No a jelikož za chvíli mamka odjíždí, tak mi bylo blbý se válet v posteli. Takže už jsme i po snídani.
    Včera jsem byla na té lymfodrenáži, bylo to super, pak na nehtech, vyzvedla jsem dědovi lupu, v ikei koupila regál a ještě vyprala 4 pračky. A dneska asi umřu.

    #867100
    Anonym
    Host

    Ivi, s těmi zvířaty, že Adámek ví, že Miki je čiči a tu kočku v knížce nechápe, tak to je normální. Byla jsem u kamošky a ona říká synovi, hele, teta má na ruce hodinky, tiktak tiktak. No a on zakroutil hlavou a ukázal na hodiny na stěně a na obrázkovou knížku, že tiktak jsou jen tam a ne u tety na ruce. Ale oni to časem pochopí.
    Kubíka už mám zase v postýlce a něco mi tam povídá, slyším v chůvičce a brrrrrr brm babr… Doufám, že usne, protože po sváči chci zajet do jysku, mají ode dneška zlevněné dlouhé závěsy a záclony.

    #867101
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko.
    U nás bouřka začala v jedenáct. Já ještě nespala,tak jsem zavřela okno a Adámek se vůbec nevzbudil.
    Ráno tedy byl vzhůru v pět,ale po mléce zas usnul. Mě v sedm vzbudili popeláři. Ty jsou fakt hluční a ještě na sebe pořvávali. Ale pak jsem ještě usnula na hodinu.
    Adámek už vesele řádí.
    Já už peru druhou pračku. Nejdříve jsem tedy prala tmavé a když jsem pak šla ustlat postýlku,tak jsem zjistila,že je celá mokrá. Adámek se v noci potil na hlavičce,takže na tom místě to měl celé morké i mantinel. A to dneska měl i letní pyžámko.. Asi jak jsem zavřela to okno v noci,tak mu bylo víc horko.. My jinak už máme v noci okno otevřené..
    Včera večer jsem taky zjistila,že má Adámek prokousnutý dudlík a to na straně a mohl by to ukousnout.. tak letěl do koše. Dostal kytičku dudlík,ale ten se mu nelíbil,tak ještě jeden starší.. ale budeme muset koupit nový.. Škoda,že ho ještě potřebuje..

    #867102
    Anonym
    Host

    Tak Kuba usnul až teď, takže asi dopoledne nikam nepojedeme :'( . Jsem se tak těšila, že koupím do obýváku krásné nové závěsy…
    Dneska vařím vepřové kostky na mrkvi, tak snad to bude Kubovi šmakovat.
    Jinak Kuba byl taky ráno nehorázně propocený a to spal v letním pyžámku a měl otevřené okno. V obýváku nám díky bouřce klesla teplota na „úžasných“ 27°C.

    #867103
    Anonym
    Host

    Dobré ráno, či spš dopoledne,
    u nás noc byla také pohodová, malou jsem dala do normálního overálku ale byla bez pytle. bouřka se k nám přiřítila ve 4, ale byla to rychloakce.
    u nás bývá často ticho, to vždy něco vymyslí i právě ted je někde zalezlá. pár minut zptáky byla v koupelně zavěšená o umyvadlo a měla můj a martinův kartáček v ruce, děsně se vztekala že nechci aby sis s nima hrála. máme od curaproxu, takže krásně pastelově barevné. už jsou taky dané výš.
    Ivi otevřené okno, to my máme snad od března, vůbec ventilačku nezavírám. to se mnohem lépe spí a jak nebyla malá, bylo okno na noc otevřené i v zimě a to jsem zimomřivka. v paneláku jsem nezavírala vůbec nikde , to mi připadlo že i když netopím, tak je tam děsné vedro.
    taky peru dneska už druhou pračku, pak i nějaké ruční už mám vyprané, vařit nemusím, tak mám celkem lenoru, jsem ještě v pyžamu :))
    my čičí poznáme už kdekoliv, živou, kreslenou, focenou, i na tygra a lva říká čičí. už se těším do té zoo až pojedem, doufám že nebudem zklamaní, i když si myslím že jí to dlouho bavit nebude.
    musela jsem jít pro malou, stála u dveří kde spí tata a jak myšička se dobývala na kliku. ted jsem vzala kuchynské nádobí a už si krásně hraje.
    Evi a ty nemůžeš Alistera „vyhodit“ na zahradu a jít domů? však bobečky pak posbíráš

    #867104
    Anonym
    Host

    Peti, já ho klidně na zahradu vyhodím, ale on se tam nevykaká, jenom se tam vyčůrá. On to má jako že doma se nekadí. A stejně je potřeba s ním chodit 3x denně minimálně na 20minut. Dneska s ním byla ráno mamka asi hodinu, po odpolední sváči jdeme taky na prochajdu. Večer, jak dám Kubu spát, tak dám tchýni chůvičku a obejdu s ním další kolečko a pak před spaním půjde cvrkat na zahradu. Zítra ráno a večer se taky budu muset domluvit s tchýní, aby buď hlídala chůvičku nebo Kubíka. Michal se totiž vrátí prý až někdy v noci. Já jsem ale ráda, že se Alister na zahradě nevykadí, ty prochajdy mě totiž baví a aspoň mám pravidelný pohyb.
    My máme v ložnici otevřené okno na ventilačku snad pořád, i v zimě. On pes totiž pod postelí strašně prdí 😛 . Jinak teď mám otevřená všechna okna a když to jde, tak i do průvanu. On se ten vzduch stejně ani nehne.
    Já už mám uvařenou omajdu, pak jen nějakou přílohu, ale ještě nevím jakou. Máme toho ale dost, takže budeme mít s Kubem i na véču a zítra na oběd a možná ještě něco dám do mrazáku.
    Kuba rád ukazuje na zvířátka, ale živý potkáváme jen pejsky. Taky chceme v létě do zoo, v srpnu pojedeme do Zlína, chtěli jsme i do zoo Schönbrunn, ale to nevím jak vyjde. No a některý víkend zajedeme do Vyškova, tam mají i domácí zvířata a možná to spojíme i s dinoparkem. Jen nevím, jak to budeme stíhat…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,861. až 4,875. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist