únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,906. až 4,920. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867135
    Anonym
    Host

    Bré ránko!
    Tak dneska spal Kuba celou noc, cca od 20:30 do 6:30. Teď je zase v postýlce, ale jen tak na odpočinek, protože tam pořád žvatlá.
    Dneska dopo pojedeme utrácet do DM a večer pojedu do makra nakoupit na sobotní grilovačku. Včera jsem si to zkusila na nečisto. Byli u nás známí i se 7měsíční holčičkou. Tak jsme si to docela užili, Kuba jí teda pořád chtěl dělat malá malá bac bac nebo dloubat do očiček a do nosu. Ale bylo to v pohodě.
    Jinak u nás nic nového.
    Ivčo, Kuba ikdyž už je vyloženě přejedený a vidí jíst mě něco jiného, tak to musí taky okoštovat. A rohlík je velká stálice, tíne skoro nikdy nepohrdne 🙂

    #867136
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, zdravím vás po návratu z porodnice. Mareček se narodil před 4 odpoledne v sobotu, měl 3,8 kg a měří 52 cm. Ten porod byl oproti prvnímu pohoda, celé to trvalo asi tři hodiny a když mi píchli vodu, tak vlastně úplně vylít ven, ani jsem neměla ty potíže s tlačením, šlo to samo. Včera nás pustlili domů, já se cítím dobře, nemám násřih, jen nějaká drobná poranění, takže jsem celkem fit, jen mi klasnul prý hodně hemoglobin, takže beru železo.
    No Filípek kouká na nás trochu s rezervou, trochu se na mě zlobí, že jsem byla pryč a teď tu mám někoho navíc, ale už si na to zvyká. Zatím bych to sama nezvládla, ale manžel má teď asi 3 neděle dovolenou. Tak se mějte dobře, my za chvíli jdeme s Marečkem na tu vstupní prohlídku.

    #867137
    Anonym
    Host

    Bibo, tak mooooc gratulujeme! To je dobře, že to šlo všechno tak hezky a že jste oba v pořádku. Filípek si rychle zvykne a bude mít brášku rád a bude ho opatrovat.
    My se vrátili z DM, naobědvali jsme se a Kuba už je v postýlce. Jsem tam zase nechala tisícovku, to je hrozný. Odpoledne jdeme ven, naštěstí se mraky protrhali, tak snad bude hezky.
    Ivčo, to chození dělníků za oknem je fakt vopruz, vůbec Ti to nezávidím.

    #867138
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Bibo,moc gratuluji a přeji hodně štěstí a zdraví 🙂 Moc jsme na tebe tu myslely:)
    Je to tedy velký klučík :)) Filípek si zvykne, jen je to pro něj velká změna,že byl doma s tebou sám a nyní tam je ještě malé miminko.

    #867139
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi a koupila si toho hodně nebo máš jen pár věcí? Dneska v krámě necháš 1000 a nic nemáš v tašce..
    Adámek spal jen hodinu 🙁 Tak jsem toho moc neudělala,ale zas jsem postavila na oběd..
    No s těma dělníkama si užijeme 🙁 asi tak dva tři měsíce.. se z toho zblázníme 🙁 Chjo.
    Adámek je fakt jak hruška.. Občas sebou sekne,ještěže je tak gumovej. Po obědě asi pojedeme na procházku a až přijde taťka tak bude hlídat,abych zas mohla chvilku pracovat. Penízky potřebujeme,takže čím víc hodin,tím lépe.

    #867140
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bíbo obrovská gratulace. Je jasný, že bude teď maličko žárlit Fíla,el brzy si zvykne a bude rád za brášku a bude jeho velkej brácha.
    Jinak těhu je tedy potvrzené. Jsem 5. -6. týden. Průkazku zatím nemám jasně je brzo. A budu si vyřizovat změnu mateřské ať z toho co nejvíc vytřískám ale i tak už nedostanu vše na co by měl Bohoušek nárok. Už to nestihnu vyčerpat.
    Jinak jsme pořád unavená……:@ …… už měto štve jak je mio blbě….
    Dnes vařím omajdu, dušenou zeleninku a brambory
    Nic se mi nechce. Mam tu bordek bylo by potřeba vytřít,ale mě se tááák nechce. Asi se na to vybodnu. No co ať se každej jde bodnout jestli mu bude vadit muj bordel (ještě, že nikoho nečekám) 😛
    Asi se pujdu přidat k diskuzi na únor 2013 😀
    tak pa pa už nevím co by jsme napsala

    #867141
    Anonym
    Host

    Ivi, koupila jsem 2 nutrilony, šampony, přebalovací podložky, ústní vodu, krém na celulitidu, čistič myčky a leštidlo do myčky a saponát na podlahy a cosi na plíseň, jo a ještě 3 obídky od hippu. Takže docela dost, ještě jsem využila slevový knížky, takže 25% na nutroše, slevu na ten celu. krém a pak ještě 10% na celý nákup. Teď jsem si počítala, že jeden nutrilon mi vyšel na 236kč, takže úplně luxusní cena!
    My půjdeme na procházku, až se nám dítka probudí a nasvačí. Jdeme zase s kamoškou, jejím synem a francouzským buldočkem. Naštěstí mají oba kluci jídlení režim úplně stejný a spací podobný, teda ten náš dareba si to občas posunuje. No a taky díky psům chodíváme cca 3km okruh a pak ještě jdeme na dětské hřiště.
    No nic, jdu si umýt vlasy dokud prďola chrupe.

    #867142
    Anonym
    Host

    Jé Bambulko, tak taky gratuluji! Snad Ti bude brzo dobře 🙂 . Tu mateřskou si utíkej změnit ještě dnes nebo zítra, ať si to můžeš dát od 1.6.! Každá koruna dobrá, však ono 11500 je v pohodě.
    Včera u nás byla holka, která žije v Holandsku a říkala, že vlastně po šestinedělí nastupují do práce (jsou doma 3 měsíce včetně doby před porodem). Je teda fakt, že tam tomu mají vše uzpůsobené, kvalitní jesle, různé chůvy a pečovatelky,… To u nás uzákoní, že může může jít dítě od 2 let do školky, ale žádná státní školka ho nevezme a jeslí je minimum.
    Á belzebub se mi budí…

    #867143
    Anonym
    Host

    Děcko za červen už to bohužel nesíhám,ale červenec už bude.
    Jo tady u nás ve státě je vše postavené na hlavu,ale zase být jen 3. měsíce doma mi přijde pro to malé dost drsný. Ale zase třeba můžou dělat na zkrácený úvazek nebo tak něco. Má to své pro i proti.

    #867144
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Bambulko,tak moc gratuluji, opatruj se 🙂 Úklid ti fakt neuteče, můžeš uklidit i zítra.)
    Já jsem Adámkovi vařila kuře s mrkví a těstovinama. Fakt se mi to povedlo,když to vařím pro všechny,tak to takové nemám.. Asi Adámkovi vařím s láskou:))
    Chvilku jedl krásně a pak se začal rozčilovat a že jíst nebude. Tak jsem mu dala lžičku do ruky,tak šťouchal do misky a já mu druhou lžičkou dávala do pusy a světe div se, Adámek snědl celou misku a ještě byl šťastný,že pomáhal :))
    Pak šel rovnou do koupelny. A když jsme ho omyla,tak se ještě pokandil, to byl zas puch:(((
    Vypil mi ještě půlku flašky čaje a tak můžeme vyraz it ven…

    #867145
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    no to jsou mi novinky! Bibo,moc gratuluji,krasne jsi to zvladla.Preji Mareckovi do zivota jen to nejlepsi a tobe,aby se vsechny bolistky brzo zahojily a Fila nezlobil:-).Myslela jsem na tebe u dopisovani diplomky,to byl taky maly porod:'(. Tak dej obcas vedet co a jak,i kdyz ted toho casu uz taky moc nebude,ze?! Ja uz jsem 23 tyden a zacinam se hodne kulatit. A prestavam Johance stacit,je to hrozny dablik,furt utika a zlobi.
    Bambulko,tobe taky velika gratulace,mam z toho velkou radost!!! Hlavne preju,at je vse v poradku.A na uklid se vykasli a odpocivej,ted je to nejdulezitejsi!Uvidis,vsechno bude tentokrat rychlejsi.
    Jinak ostatni moc zdravim a doufam,ze zas budu chodit castej,kdyz uz mam dopsano.Obhajoby az v zari,ale predbezne mam navrzene A,tj. za 1,tak snad uz mi ten diplom daji,at se muze moje mama hodit do klidu -ta to prozivala nejvic-,a ja se soustredit taky na nove mrne. Hezky patek vsem!

    #867146
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Kájo, gratuluji k dopsání diplomky. Já si myslím, že to na to áčko obhájíš. 🙂 Mě moje vedoucí navrhla B, kráva jedna, ale obhájila jsem na A. My to teda měli se státnicema dohromady.
    Tak já už mám dnes po venčení psa, snídani, po sprše a už i peru. Kuba se vzbudil před půl šestou na mlíko a hned zase usnul a stále ještě spí. Včera totiž po obědě moc nespal, pak chtěl spát po sváči, ale to jsme šli ven a když uviděl svého kamaráda, tak si sice mohl očička ušmrdlat, ale spát prostě nebude.
    Dneska jdu na to mražení špeků, tak mi držte palce, ať to udělají dobře a já pak nemám hrbatý břicho. Já pak dám vědět jaký to bylo. Finální výsledek bude teda až za 2 měsíce, ale to je mi jedno. Ještě teda musím hodně pít, vyčetla jsem, že něco přes 3 litry.
    Tak se zatím mějte hezky a já jdu chystat Kubovi oběd, protože ho bude přes poledne hlídat babička.

    #867147
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Dobré ránko,
    Kájo,taky gratuluji k diplomce 🙂 Tedy to těhotenství fakt letí, už jsi za půlkou 🙂
    Evi, Adámek včera taky moc spaní nedal a tak si zdřímnul odpo a to od půl páté do čtvrt na sedm, uplně odpadl. Tak jsem ještě mohla pracovat. Pak ještě chvilku byl vzhůru a pak jsem udělala kaši a tatínek šel Adámka vykoupat. Normálně vyžahl kaši a měl málo,tak dostal ještě půl flašky mléka a ještě snědl kroketu ode mě a pak zlobíkoval až do devíti 🙂
    Jen se pak po jedenácté vzbudil s brekem a ne a ne přestat, mám pocit,že to jsou ty zuby..
    Dneska má být mega vedro.. tak asi pojedeme na procházku ještě dopoledne a pak budeme jen doma..

    #867148
    Anonym
    Host

    holky, tak já uz se mrazim. jsem zvědavá jak to dopadne. prý se mi jako vymrazi v těch tukach diry a zbývající tukovy buňky ty díry vyplní a tím se jako hubne.

    #867149
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi,to zní zajímavě 🙂 Doufám,že nebudeš mít omrzliny.. Pak určitě napiš,zda to mělo účinek a zhubla si:)
    Tak nám začli vrtat z naší strany do baráku a je to příšerné, děsné. 2x tím vzbudili Adámka,až začal řvát jak tůr a byl bez nálady.
    Pak se uklidnil,tak dostal oběd,čaj a už si hrajeme..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 4,906. až 4,920. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist