únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,266. až 5,280. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867483
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Já jsem děsně zvědavá zda to bude kluk nebo holka. Takže určo do porodu nevydržím když to tedy ukáže 😀
    Jinak u nás ze včera zbytky takže hovězí polévka s knedlíčkama a pak tady ještě čeká ice už osmažený,ale zato výborný krůtí řízeček 😛
    Bobeš teď chrupká. Snědl sotva půl misky polévky a byl protivnej jak osina v zadnici tak jsme ho dala spát a dostane to až se probudí. Asi už byl unavenej. Vstával v šest strašidlo.
    Holky nevíte jak se jmenuje ten časopis jak dávají na reklamě o vyšívání jak je k tomu příze a háček zdarma? CHtěla jsem se po nem juknout na netu anemůžu si vzpomenout jak se jmenuje. Asi poprosím mamku ať mi ho koipí v Mostě a zkusila by jsme to. Tak yuž jsme upletla asi 4 košíčky z toho novinového papíru. Už vypadají tak nějak k světu tak je vyfotím a dám na FB a trošku se pochlubím. Není to nic extra,ale co i snaha se cení.
    Tak pa pa pa už nevím co napsat :^)

    #867484
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak já už to s UM vzdala, násilím jsem do něj dostala max150 takže na to prdím. Večer dostává kaši přes den 1-2 jogurty a případně tedy ještě trochu toho mlíka takže si myslím, že toho má dost. Jinak u nás s jídlem je to pohoda… Baští v podstatě už všecko sám a já nemusím pomáhat. jen třeba dneska jsem pomáhala protože měl krůtí vývar a to teda trošku bryndá jak je to vodový. Ale chutnalo mu to tak že si ještě dvakrát přidal. :o))) Teď všecky kolem dostává tím jak říká děkuju když něco dostane. Mě teda dneska dostal u toho oběda – podruhé už jsem mu dát nechtěla, ale on odložil mojí i jeho lžíci vzal do rukou misku podal mi jí a řekl etě (ještě) a dekuju (děkuju) a uculil se na mě – no a nedejte mu :o))) takže zbaštil velkej talíř polívky a chtěl ještě, ale to už jsem mu nedala, protože začal krkat a mohl by to vyhodit…
    Jinak u nás všecko dobrý :o))
    Přéma roste před očima :o)
    A ve čtvrtek jsem byla na gyndě a všecko také dobrý takže teď už končíme 12. tt – akorát teda holky taky vám teď u druhýho roste bříško o tolik rychlejc? Já už ho mám teď jako u Přémy v 6. měsíci :o)) Normálně už se do ničeho nevejdu :o))) Ale to nevadí…
    už se moc těším – příští středu jedem do Prahy do Genetu na ten placenej skreening v 1 trimestru a prý už by nám mohli říct i pohlaví tak uvidíme :o)) Bambulko vůbec se ti nedivím také jsem zvědavá a pokud nám to ukáže taky to budud chtít vědět :o)))

    #867485
    Anonym
    Host

    Dobré ránko!
    Marti, skoro každá mamina mi říkala, že u druhého dítka rostlo břicho rychlej. Třeba kamoška si stěžovala, že musela začít nosit těhu kalhoty skoro o dva měsíce dříve. Teď je myslím ve 14 nebo 15tt a nosí je minimálně od začátku září.
    Ivčo, ty motorky mají myslím ve 3 velikostech, odkaz jsem poslala na malou, my máme střední. Ale my ji koupili v Puntanele po odzkoušení, že Kuba opravdu dosáhne a zem a ještě se může v pohodě odstrkovat.
    Včera mi přišly poštou vydražené poukázky do DM. Stálo mě to 80 kč a mám poukázky asi na dva a půl tisíce – 24 poukázek na active baby, 25 na huggies tréninkové kalhotky, 8 na hami mléko, 6 na huggies ubrousky a nějaké další kuponky, protože jsem paní poslala asi o 6 kč víc na poštovné. Takovýhle kšefty se mi líbí 😛 .
    Jinak u nás nic nového. Kuba včera zase nurofenoval. Ráno nechtěl vůbec jíst, pořád měl něco v puse a byl jak osina. No a po nurofenu si dal opět na oběd nášup, pak spal 4,5 hodiny, dal si sváču a ještě kus banánu, véču,… Chuďatko, doufám, že mu ty zuby brzo vylezou. Taky díky tomu špatnýmu jezení od nedělě kadil až včera. Už jsem mu chtěla zkusit dát rourku, ale raděj se vykadil sám, když to slyšel.
    My jdeme dneska na to cvíčo, tak nám držte palce, ať to zvládneme, když je to až od 12 do 13. Takže i kvůli tomu bude dneska Kuba na skleničce. Ještě spí, tak ani nevím, kdy bude svačit a jak nám to bude vycházet.
    Já včera po obědě ty 4 hodiny pracovala a pak jsem jela ještě večer na další 3 hodiny do práce. No a v noci si Kuba skoro dvě hodiny povídal a vískal u toho, takže mi ani vypnutí chůvičky nepomohlo. Takže jsem teď docela grogy. Asi půjdu večer brzo spát, teda až vyžehlím :'( .
    Holky, nekupovali jste některá v poslední době nějaký kalhoty (pro dítko) v tescu? Já jsem koupila jedny takový tenký rifle a pak podšitý tepláky. Ale jsou mu normálně oboje asi o 10 cm větší v pase, takže bez kšand mu po pár krocích normálně spadnou. Jsem se tak naštvala. A to jsem byla s tescem do teď spokojená. Jenže neví, kde jinde seženu nový kalhoty za takovou cenu. Na oboje byla totiž 30% sleva, takže jsem za ně dala celkem asi 350kč. Což bych v Brně v sekáči dala taky, možná i víc.
    Tak se zatím mějte hezky a já jdu chystat věci na cvíčo a uvařím si asi ještě jedno kafe…

    #867486
    Anonym
    Host

    Ahojky maminy!
    Babyzno já už mam taky pěkný pupíček. Už nosím i těhu kalohoty a to jsem s Bohouškem nosila snad až někdy kolem 6. – 7. měsíce. No co no nedá se nic dělat. Taky mi mamina kupila ty těhotenské pasy a jsiou fakt super. bříško a hlavně ledviny jsou v teple. Nosím je zatím pod oblečení jinak se dají nosit i na tričko,ale nějak k nim nic nemám.
    U nás k obídku byla taky krůtí polévka s kapáním a zeleninou. Já budu mít smaženého sýra a manžel asi rybí persty a Bobeš si možná dá taky rybí prsty…. uvidíme zda mu to bude chutnat. Kdyžtak bud emít jen brambory bez tak je mí rád.
    Teď už hučí v postýlce. No to toho naspal tedy. Zkusím ho ještě uspat a uvidíme.
    Tak zatím pááá. Pádím za ním už na mne huláká 😀

    #867487
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak jsme byli s Adámkem u zubařky, tak já mám dva kazy a Adámek má v pořádku zoubky:)
    Takže já tam půjdu ještě, dneska jsem neměla peníze a navíc ani náladu si ty zuby nechat vrtat. Ještě jsem objednaná na dentální hygienu,to jest,že mi zubařka očistí všechny zuby od zub. kamene. Po tom jsou zuby uplně krásné 🙂
    Já jsem ještě ráno uvařila bramboračku, aby jsme měli jídlo, páč jsme šli na půl dvanáctou,takže jsme jí před chvilkou zbaštili :))
    Ráno Adámek snídal housku s mazacím sýrem a šunkou, docela jsem koukala, normálně sní kousek a konec a snědl půl housky :))
    Jinak my zkončila brigáda :(( I ostatní brigádníky propouštějí, njn léto pryč a zima ještě není.. Ale počítají se mnou na zimu. Ale čekala jsem,že aspoň chvilku budu pracovat.. co se dá dělat.
    Evi, my máte tesco daleko,takže tam vůbec nekupujeme. Ale taky jsem občas koupila nějaké tepláky a pasem na kdovíjak tlusté dítě. Jediné řešení je,že tam všiješ buď gumu do pasu nebo nějaký kaloun a tím mu to budeš stahovat. Nebo ještě to na stranách zapošít.
    Já zas budu u tepláků našívat na traky kus látky,aby to Adámek mohl ještě nosit. Je to 92 a je mu to nějaké krátké, ale zas to není skoro nošené a nové se mi kupovat nechce.
    Tedy, jestli vůbec nějaký kus látky najdu 😀 😀
    Tak zatím pá, asi půjdu dát Adámka do postýlky.

    #867488
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivčo, já mám všechny obchody daleko, ale tesco je blízko, teda i interspar, ale tam večer nepojedu, je u „brněnského bronxu“.
    Holky, už řešíte zimní boty? Jsme s kamoškou dostali v jedné obuvi školení, že musíme koupit membránovou obuv. Že v takových těch „obyč“ zimních botech je při teplotách pod nulou zima (prý se jim říká městská zimní bota), sněhule, že zase nebývají zpevněné a děti pak šmatlají. No a ty membránové, že jsou řešené tak, že se v nich noha nepotí ani při teplotách nad nulou, jenže stojí cca 1500Kč. Jsem mu chtěla původně pořídit nějaký ty botky s kožíškem (který teda prý nejsou do mrazů) a sněhule. Ale teď fakt nevím.
    U nás jinak nic nového. Snažím se teda naučit Kubu spát pod peřinou. Nedala jsem ho do spacího pytle, otevřela ventilačku a přikryla ho. Za hodinu spal na dece 🙂 . Tak jsem okno zavřela. No ale budu to zkoušet dál. On někdy pod tou dekou docela dlouho vydrží, ale to ho musím přikrýt až už spí. Jinak jak má teď ten polštářek, tak v postýlce už vůbec nerotuje a budí se s hlavou na polštáři. Mám z něho radost!
    Dneska dopo chci jet vyzvednout objednané dudlíky a udělat invazi na DM. Jenže Prďola pořád chrupe a budit se mi ho nechce. V noci se totiž nějak budil. Asi ty zuby.
    Jinak na oběd budeme mít asi boloňské špagety (z mrazáku). Ale jestli nikam nepojedem, tak asi uvařím zase kuřecí se špenátem. Kuba totiž špatně kaká. Někdy ob den a někdy to trvá i dýl. Proto chci do toho DM, že mu tam zkusím nakoupit nějaký švestkový šťávičky. U nás u alberta je nemají, abych si nasbírala nákupem kartičky.

    #867489
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    Evi, zrovna tu taky dumám nad botkama,ale i na podzim.. Docela drahé ty s tou membránou, se na to mrknu o co jde..
    No Adámek spí už fakt dlouho pod dekou,ale je přikrytý pouze,když je chládek v ložnici,jakmile je tam tepleji,tak se odkope a spí celou noc na dece. Nebo když ho v noci přikryju,tak během pár minut se odkope. To má asi po tatínkovi,ten spí taky na dece.
    Jinak Adámek teď s kakáním problém nemá, ale je to takové matlavé, stihli jsme sice nočník,ale měl toho plno na prdelce 🙁 To už bylo fůj.
    Ráno jsem Adámkovi zapošila gumu v teplákách, naštěstí nebyla přišitá k teplákům,tak to šlo, ale hned jsem si píchla jehlu pod nehet a říkám au a Adámek hned na mě au au au.. a tak máme nové slovíčko.
    Já bych si tedy taky potřebovala koupit podzimní boty a vestu..no nevím, zda na to budou penízky.. 🙁
    Holky, přišly vám kuponky od DM ? Mě přišli včera už podruhé. Tak mě to nevadí, hlavně je tam sunar,takže kdyby nebyl jinde v akci,tak ho vemu přes dm 🙂 Jinak nic moc na kuponky tedy neberu 🙁 DM má i drahé pampersky i s kuponky se to nevyplatí,ale že by měl zas slevu z nákupu..

    Tak zatím pááá

    #867490
    Anonym
    Host

    Ivčo, kamoška teď koupila malýmu tyto podzimní botky: http://e-detska-obuv.cz/zimni-detska-obuv/1960-sante-750-701.html. Jsou hezky až nad kotník, takže v kočáře neleze noha ven a mají na vnitřní straně zip. V prodejně jí řekli, že vydrží v pohodě až do 0°C a taky že dětem prý přes zimu noha skoro neroste a většinou podzimní vydrží i na jaro.

    #867491
    Anonym
    Host

    Ivčo, teď jsem se dívala na ty naše teskácký kalhoty a nám moc zúžit nebo zapošít nejdou. Taky tam idioti píšou, že obvod pasu 49cm (což zhruba Kuba má), ale v reálu jsem naměřila 58cm a to byla guma v pase k klidu. No a ta guma je přišitá. Možná bych tam mohla vecpat ještě takovou tu regulační gumu. Ale to se asi raděj poradím s tchýní. Třeba vymyslí něco lepšího. Teda kromě toho, že je Kuba hubenej a měl by přibrat.

    #867492
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, ty botičky jsou fakt hezké 🙂 Jen ti přemýšlím, jakou mám koupit velikost. Adámek má nožičku 20 a teď nosí 21.. tak jestli koupit 22..??
    To my máme taky u hodně tepláků,že guma je všitá do látky,takže to nejde. Leda pokud je celý ten prostor,kde je guma volný,tak tam dát prostě ještě jednu gumu a tím se to zmenší.
    Jsem dneska měla oběd po 11. Rizoto,takže si dáme a pak Adámek půjde spát. Chvilku jedl,pak to zase začal syslit a nakonec to vyplivl. 😐 Tak jsem mu tedy ještě ohřála bramboračku zevčera,ale nic moc tedy.. asi hold neměl ještě hlad. On totiž celé dopoledne jedl piškoty 🙁 Že já jsem je na stolku nechala..
    Takže už spí. Sebrala jsem prádlo na balkoně, krásně suché 🙂 To se jinak suší než doma.
    Ale žehlit se mi nechce. Ani uklízet:D Takže asi se hodím na gauč a budu na tabletu hrát takové kostičky 😛 Včera jsem to hrála snad od sedmi do deseti. Taková blbá hra to je, skládají se stejné kostky a ty pak zmizí.. ale člověk se do toho zažere:$

    #867493
    Anonym
    Host

    Ivčo, ty botky musíš vyzkoušet. My máme ty celokožený Pegres a mají velikost 22, pak sandálky Santé jsou 23 a papuče od Fare jsou 21. Jinak délku nožky má necelých 14cm. Takže fakt jedině vyzkoušet. Jinak já bych potřebovala všechny boty, podzimní, zimní, jarní i letní. No a bundu bych nějakou podzimní taky potřebovala. Mám jen baloňák a pak bundu, která je dobrá spíš jen tak na venčení psa. Jenže nějak penízky nejsou. S botama asi počkám, až bude mít Baťa na internetu nějaký výprodej.
    Kuba se dnes vzbudil až v 10:15. Pribiňáka ráno nechtěl, tak jsem mu nachystala na 11 oběd. No a v jednu dostal toho pribiňáka . A teď je v postýlce. Teda ještě asi neusnul, ale neřve.
    Já taky hraju „stupidní hry“. Teď na fb Candy Crush Saga, taky se tam skládají stejný tvary k sobě 😛 . Je to sice taková blbovinka, ale člověk si aspoň odpočine a hlavně u tohohle je jen 5 životů a každý se obnovuje až po půl hodině. Takže u toho nesedím moc dlouho.

    #867494
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Evi, já čekám, až se Adámek probudí,abychom se taky šli projít a potřebuji poslat dvě obálky..
    Vypadá to,že si dá pěknej chrupec..
    Jak už nepracuji,tak se nějak fakt nudím a nic se mi nechce dělat.
    Na úklid času dost.
    Já ti nevím, zda u té hry vypnu:D Spíše to pak hraju na rekord. Tak abych se odreagovala,tak jsem si dala buráky:D

    #867495
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Já taky budu muset řešit podzimní botky. Zimní mam od kamarádky. http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/detske-zimni-boty/superfit-5-00164-10-mocca.htm. Jsou moc hezký,ale ta cena 🙁 . No každopádně mi je dala či zapůjčila zadara. Jsme ji za to chtěla dát nějakej peníz,ale nechtěla. Bobeš měl dopoledne ještě ze včera polévku s kapáním.
    Ani nevím zda jsme psala, že Bohoušek má tak ypolštářek,ale takovej dost placatej je to jak kdyby tam žádnej neměl.
    Jinak já taky ulítávám občas na nějaké té nablblé hře. Odreaguju se u toho a teď si ráda zahraju ten slovní fotbal jak je na seznamu aby jsem si procvičila trochu mozkové závity.
    Jo jinak holky novinka. Už cítím pobyby. Jééé to je tak hezký po tom se mi stýskalo
    Dnes v televizi H… tedy pro mne. Nakonec jsem si vybrala Vyprávěj. Nekoukal ajsme na to před tím takže ani moc né teď. Vždy jen u našich ty na to koukaj.
    Zítra budeme udit ryby. To bude zase mňamina. A v neděli jedeme k našim. Odvezeme jim med, jablka, domácí kečup a nějký kousek krůty 😀
    No takly koukám, že se nás tu objevuje a píše čím dál tím méně *-)
    Tak pa pa pa přeji příjemný večer a dobrou noc

    #867496
    Anonym
    Host

    Bambulko, ty botky jsou hezký. Jsem se dívala na internet, že Superfit jsou na rozdíl od jiných, ještě relativně levný. Myslím si, že i ty 3 stovky jsou dost rozdíl. Já si dneska volala se ségrou, jaký boty dávala holkám ona. U nich bývá ta správná zima, ne jako u nás v Brně. Tak mi říkala, že holky měli taky membránový boty (ale z bazaru, na nový nemá) a pak ještě sněhule. Na ty mi taky dala odkaz: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58948776&tab=0 Jsou prý teplý, nebo si holky nestěžovaly, mají vydělávací vložku a prý ve školce je má většina děcek a pořád v nich lítají ve sněhu. Jen teda mají větší velikosti. Tak budu muset sjet internet a najít od stejné firmy nějaký menší. Taky jsem přemýšlela, že bych koupila ty sněhule a pak už jen nějaký kožený s kožíškem, např.: http://shop.fare.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=235333 No uvidíme cca za ty dva měsíce.
    My budeme mít zítra lososa s bramborem a ne véču asi taky, nebo místo lososa obyč filé. No a na neděli si táta objednal řízky se salátem. Kubovi teda salát asi dávat nebudu, ale udělám mu br.kaši.
    Se dnes díváme na MasterChefa. Teda já jsem lepila kartičky do alba. Jsem byla nakoupit v albertovi, tak jsem dostala 10 balíčků. Taky jsem vláčela domů 4 velký tašky.
    Tak já se loučím a půjdu spát. Užijte si víkend!!!

    #867497
    Anonym
    Host

    ahojte,
    Leni, já tady chodím si číst, jen nepíšu :), co pořád psát, že jo 🙂
    rýma u nás už je lepší, včera jsme teda byly už i na hodinku venku, ale ráno měla ještě zvýšenou a odpoledne a večer už nic.
    tak zkusím napsat na co si vzpomenu z debaty 🙂
    polštářek a peřinka, má hnedka od narození. polštářek má klasický ten pro miminka a není až moc naducaný, řekla bych ta k 3 cm placka. nic víc. peřinkou se přikrývá sama, takže jí v noci nekotroluji. teda už nekontroluji :), jak je jí teplo. odkope se, když zima, přikreje se.
    botičky – máme teda od kámošky, já raději koupím dvoje než jen jedny, i když ted v mamince jsem vyčetla, že raději jen jedny kvalitní, než dvoje k ničemu :S . a máme 23 z deichmanu (to nosí ted tu velikost) a pak 24/25 je tam regulovací vložka na velikost od tchiba a tam je goretexová membrána. koukala jsem na novou kolekci od tchiba a jsou za 500 mám takový dojem.
    dnes nevařím, malá bude mít hotovku a pro nás bud martin bude muset něco ukuchtit nebo budu vařit až se vrátím z práce. jede mi klient z prahy, tak at nemusí čerpat dovču přes týden. tak jsem svolila v sobotu 🙂
    Leni, ten časopis s háčkem je pořád v telce. mám dojem šikovný háček?
    nám včera dorazil první balíček z knižního klubu s medvídkem pú, vzala jsem tu nejdražší možnost, takže dorazila pohádka (32 stránek, pěkně ilistrované to je), pak pracovní sešit asi 22 stránek, encyklopedie, taky kolem 40 stránek a klubový časopis, kde jsou soutěže, vymalovánka, příběh. a také dárek, ted batoh. takže za 379 si myslím že to jde. sbírám pak i body a když vyberu všechny čísla, tak dosáhnu na župan a pokud bych sehnala dalšího člena, tak už dokonce na povlečení s medou. tak holky, kdyby náhodou některá chtěla objednávat z http://www.dkk.cz tak písněte tam moje jméno 😀
    už jste přemýšleli nad vánocema? pro malou už mám fakt vše. od dědy dostanem pak peníze a já mu dám také nějaký dárek pro val. ale vůbec nevím co pro martina. mamce jsem ted koupila už keramickou pánev. jsem s ní doma moc spokojená,ale dál vůbec netuším. a já si naporučila cd Kryštofa, tak snad ho tam najdu :^) , nic víc nepotřebuji a ani nemám na seznamu přáni a stáhnutou kopii nechci. ty naše kluky ráda podpořím.
    tak mažu už do sprchy, za hodinu už musím být nachystaná i s papírama v kanclu. no mám co dělat. krásný víkend. u nás je hnusný vítr, zataženo a 11 st :((

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,266. až 5,280. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist