únor 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5,748 odpovědí. Do diskuze (28 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,461. až 5,475. (z celkem 5,748)
  • Autor
    Příspěvky
  • #867678
    Anonym
    Host

    Kájo, moc gratuluju k narození Inky, viděla jsem ji na FB, je moc krásná :), úplně jsi mi připomněla, jak se mi v porodnici hrozně stýskalo po Filípkovi, jsem tam kvůli tomu brečela.. Tak ať se Ti to rychle zahojí a jste obě bez kompikací.
    Jinak na mě teď asi s tím příchodem zimy přišla nějaká deprese, mám pocit, že by Fíla potřeboval daleko víc zábavy, ale s Marečkem se toho moc nedá, ani už se nedá kojit venku, tak vždycky hned zase běžíme domů, ani na hřišti si moc nepobudem, hned ho zase táhnu pryč.
    Taky jsme byli na kontrole ve 4 měsících a Mareček prý málo přibírá, na mě ta doktroka tak s despektem koukala, že pořád kojím, jakobych ho nějak šidila. Ale je to fakt zvláštní, Fíla přibíral o tolik víc, jestli už je teď to mlíko nějak „vypotřebovaný“ nebo co..Takže už jsem si tu uvařila mrkvičku a zítra začneme. Má 6,33 kg ve 4m, tak zase tak mrňavej taky není.
    Tak se mějte fajn, hezký víkend, jdu spát 🙂

    #867679
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Kájo ještě jednou moc a moc gratuluji. Inka je moc krááásná. jééé já už se taky těším jaká (ký) bude.Na porod se vůbec netěším. jen doufám, že bude kratší než s Bohouškem. Manžel je frajer, že vůbec šel k orodu. To ten můj u Bohouška nebyl (no byla jsme rda) měla jsem toho plný kecky a asi by jsme se před ním nějak styděla :$ . Nevím no a pochybuju, že teď k tomu druhému bude chtít jít :O . Jinak Vám oběma samozdřejmně přeji hlavně plno zdravíčka a ať jste obě fit a brzo doma u johanky a mužíčka. Jsem včera byla na tom zátěžovém testu na cukr a taky se mi po Bohouškovi stýskalo. Odjížděla jsem brzo ráno když ještě spinkal. Jindy chodím na kontrolu až odpoledne takže si ho před dopoledne užívám,ale takhle to bylo takové smutné když jsme ho od rána neviděla. Takže si dokážu představit jak je ti smutno,ale určo už budete brzo doma a všichni spokojený.
    Bíbo na doktorku se vybodni. Když je Marečkovi fajn a nebrečí hlady tak co. Prej se nesmí děti mezi sebou srovnávat nebo ti z toho hrábne, že třeba Fíla uměl v tomto měsíci toto a Máreček ještě ne a pod. Takže když je oběma fajn taks e tím nezatěžuj . Jinak mi máme výhodi, že jsme v baráčku takže když budu chtít jít ven tak vyběhneme na dvůr a Bohoušek bude moc řádit a já když budu potřebovat nakojit tak můžeme nachviličku zalézt do baráku nakojit a zase vyběhnout ven.
    No jinak u nás chumelí jako blázen. Všude plno sněhu. hnus. Je to takovej ten hodně mokrej snéh,ale i tak odpo pujdeme na chviličku ven aby si ho Bohoušek užil. Zkusíme postavil huhulála a máme někde i sáňky tak ho možná povozím 😀 .
    Dnes k obědu peču krůtí křídla a udělám bramborovou kaši. To je pořád dokola ta krůta 😀 na všechny způsoby. No nic jiného se mia ni do mrazákunevehjde. Teď je na řadě kohout,ale brojler takže chudáček čeká až ho manžel zabije :S . Krocany už nemáme,ale měli by být možná ještě malinký. Uvidíme. Pak tam ještě čekají kačenky,ale ty nám přijdou ještěq malinký. Možná na Vánoce????? Uvidíme. jsou krásnýá tak těch mi bude líto. Taky ty králíci tak ještě jsou,ale asi jsou taky ještě malinkatý. Nevím nesmím se s ztěma zvířátkama tolika mazlíkovat a kamarádit páč by jsme to potom nechtěla jíst. S těma klrocanama to dost dobře nešlo tak to mi bylo fuk. Ty kačenky jsou prostě krásný a o těch králíčkch ani nemluvím. No nedá se nic dělat. u zabíjení nejsem a samotné maso už mi nevadí.
    tak už mě nic nenapadá co napsat. Tak páááááááá

    #867680
    Anonym
    Host

    ahojte :), tak zas něco písnu i semka.
    Kájo, Inka je kouzelné miminko a ještě jednou gratuluji. Jaké to je zase držet miminko? Smutno je každé mámě, když opouští dítě. a to mu může být i 10 let. Jsou to naše prdelky. taky mi bývá smutno, když musím do práce nebo na školení a malou nevidím. či ji neukládám do postýlky. tenhle týden jsem toho všeho měla až nad hlavu. každé odpoledne v práci, doma hodiové přípravy přes den a pak ještě večer. už mi z toho hrabe. navíc pořád změny, ze dne na den se vše otočí a zas se počítá na novo :@
    Leni, tak co myčka a její další pokusy? já kupuji ty nejobyčejnější, nebo spíš nejlevnější prostředky. se somatem osobně moc spokojená nejsem. ono je třeba asi zkoušet. my máme moc tvrdou vodu, tak to dělá také hodně. a teblety nad 2 kačky za kus nekupuji :). jinak já místo prášku, dávám kapku jaru a pak tabletu. nemám tedy problém ani s hrncema, třeba i od špenátu :), ale pouštím teda program automat.
    Holky, ty úrazy a krev teda vůbec nezávidím. to musí být k zbláznění, když to nejde zastavit . fuj je mi z toho až zle.
    Bibo, také bych nesrovnávala děti. my sice je tady kdysi také srovnávali, ale to asi jen tak pro zajímavost ostatních. nakonec stejně děcka vyrostou do 170 cm (příklad). my byly ve 3 měs nejmenší, nejhubenější a dnes jsme přerostli spoustu dětí. ono se to vše časem srovná.
    no a jinak u nás prší, večer sněžilo, ale nezůstalo to. vstávaly jsme po 9, snídaně, sprcha,….. a kolem 11 jsme s Val začly uklízet. takže je vysáto, vytřeno, hotová koupelka. ještě ted půjdu na prach a kuchyn. vařit jsem nemuselo. bylo ze včera. kuřecí závitky se šunkou a sýrem, a s bramb kaší. dobrotka. jo maso se peklo a bylo zalité smetanou. dělala jsem to prvně a fakt jsme si všichni pošmákli. zjistila jsem že val je pěkně vyčůraná. jak nemá talířek s dětským motivem tak nejí. asi jí budu muset vytáhnout ty další dětské sady. ale to jsem chtěla jí dát až k vánocům.
    tak mizím dát dokupy kočár, prala jsem ho a ještě mám vše na tyčkách. zítra jedu do té prahy za kultůůůůrou. jé se tak těším. ti mojí miláčkové konečně začnou hrát. jen se hrozím cesty. jedem autem. ale tak budem 2 řidičky, tak snad to zmáknem. tak zatím papa

    #867681
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    já taky i tady Kájo moc gratuluji k narození Inky, je fakt krásná:) Je to fakt úplně jiné vidět miminko maličké,když už člověk doma má velkého rošťáka:) Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka a hlavně ať jste spokojená a brzo doma :)))
    Já jsem taky dneska uklízela s Adámkem. Nejdříve jsme vysávali,takže Adámek celou dobu byl u vysavače a držel nad ním kabelem.. no myslela jsem,že si bude hrát a on nééé, furt musel být u vysavače.. pak mi pomáhal věšet prádlo.. s tím,že mě málem zabouchl na balkoně,takže už fakt si otvírám i okno,abych se pak vůbec dostala dovnitř.
    Bibo, určitě Mareček je spokojenej, to by ti dal vědět,kdyby měl hlad.
    Je divné,že Vaše doktorka na tebe tak kouká,že kojíš. Na mě zas divně koukala,že nekojím od čtvrtého měsíce,ale zas pak byla spokojená,když viděla,jak Adámek přibývá :))
    Holky, těch úrazů as ještě bude. Normálně dneska Adámek sledoval,jak chumelí a pak hopsal na gaučíku a málem si rozrazil hlavu o topení, na poslední chvíli jsem ho chytla. A pak zas málem sebou sekl na balkoně.. Musím domů koupit nějakou desinfekci a náplasti.. protože si myslím,že si fakt Adámek brzo natluče,jakmile se rozdivočí,tak vůbec nekouká kde je..
    Leni, já bych nemohla chovat zvířátka a pak je zabijet a jíst. By mi jich bylo taky líto. V krámě to tak nevnímám, z čeho to je .. Ale zas to máte levnější,když je chováte.

    #867682
    Anonym
    Host

    Ahojda maminy!
    Bivi je to to jiné když to potom chováš. Jsem vlastně taky paneláková holka takže ze začátkukdyž se to zabíjelo u manželovo rodičů mi to přišlo hnusný,ale teď jak to máme tak si zvykneš. Od toho to chováš a hlavně jak píšeš ušetříš spusty peněz.Nesmíš se na to nějak upnout a brát to prostě tak, že jim dáš nažrat a hotovo. žádný mazlíkování, muchlování a pod. Teda králíčky si občas poňuhňám,ale n moc aby mi jich nebylo líto 😛
    No jinak mi dnes byli odpo venku tak jsme se vyřádiloi ve sněhu. Byli jsme všichni 3 mokrý úplně všude. tedy Bohoušek až zas tak moc ne. Uplácali jsme s tatínkem sněhuláka mezi tím si Bohoušek hrál s koťátkama a jezdil svým autíčkem. byl naštvanej, že mu to blbě jezdí v tom snehu. Myslím, že jsme se vyřádili s nmanželem víc jak Bohoušek. Toho to moc nebtralo. Ptom tedy podával sníh na dodělávky 😀 . Navečer jsme zašli k sousedům na kávu a pak klasika, Koupačka, kašička a psinkání.
    Normálně mamka byla s babi a se synovcm u známejch na Slovenbsku a jeli dnes vlakem domů. No to si dali. Všude zpoždění, vůluky…a pod. Měli být doma kolem sedmé večer a přijeli až někdy kolem deváté. Ach jo. No všude popadané stromy a tak. Ještě že dorazli v pořádku.
    No tak ju. Přeji hezký večer. Manžel kouká na Indiana Jonese a to mě nebyví tak tu šmejdím na počítači. Jdu se odreagovat k nějaké hře. pááááááááá

    #867683
    Anonym
    Host

    Holky dnes nic?????
    No já jsem tu taky jen na skok. Změna času u nás proběhla „ZATÍM“ v pohodě. Šoupli jsme rovnou dopolední polévku takže místo původního času v 11 měl ji ve dvanáct,ale vlastně tohoto času v jedenáct :O 😀 😛 . To je zmatek. Uvidíme večer.
    Zapoměla jsme včera ještě napsat co, že ta myčka jak se ptala Peťul. No zatím jsem z ní nadšená. Suprový. Ráno čisto žádné nídobí po večeři…..prostě nic začínám tzv. s čistým štítem. Zatím jsem akční a hned po večeři ji zapínáma a po umytí hnedka uklidím. Ale později až mě to trochu omrzí ji chci časovat na noční proud.Včera jsem tedy mysla programen „EKO“, který si vezme nejlémě elektriky a nejméně vody,ale zas etrvá asi 170 minut a je to na 50 st. a vůbec mi to neumyslo papinák :S . Takže ten program je na prdlačku na hrnce. Ostatní nádobí bylo čisté. Jinak meju na program, který meje na 60 st. a trvá hodinu. Sice ten hrnec mi taky pořádně neumyl,ale nebyl až zas tak moc špinavej. Stačilo ho vytřít hadrem a bylo to OK. Tento jsme musela umejt normálka ve dřezu.
    Jinak asi opět nic ového. K obídku jsou zbytky ze čera. Před chvilku jsme snědla čínsou polévku páč jsme na ní dostala děsnou chuť. Teď piju po dlouhé době rozpustnou kávu s mlíkem. Jo a upekla jsme buchtu. Recepr od Petry. tak sjem zvědavá jak bude chutnat :O
    No tak tedy páááááá

    #867684
    Anonym
    Host

    Ahojky!
    Bambulko, u nás už je to „otrava“ pořád dávat nádobí do myčky a pak ho vydělávat, ale to je tím, že ji máme už tak dlouho.
    U nás je nového asi jen to, že jsem ostříhaná a obarvená. Ve předu mám sice vlasy po bradu, ale vzadu to mám vystříhaný. No a taky mám blond melír už jen na vršku hlavy a zbytek mám podbarvený takovou červeno hnědou. No ale fotku na fb dávat nebudu. Stačila mi včera Kubova reakce. Přišel za náma do kadeřnictví (ségra ho má doma) a jak mě uviděl, tak se zarazil a začal couvat. Pak za mnou ani nechtěl jít do náruče, asi až po 10 minutách. Darebáček jeden. Michal má taky prupovídky, že to mám vzadu moc krátký. Ale mě spíš vadí, že to mám vepředu moc dlouhý 😛 .
    Jo a u nás je změna času v pohodě. Kuba se na ni připravil už před týdnem. Nějak totiž začal ráno vstávat o hoďku pozděj a obědvat chtěl až ve 12. Jindy jedl v 11 a pak šla do postýlky. Takže dneska vstal kolem osmé (nového času) a obědval v 11. Jen jsem zvědavá, jak to bude zítra. No já to vlastně ani neuvidím, protože budu skoro celý den v práci, takže si tu změnu pořádně užije tatínek.
    Bibo, já bych to taky moc nesrovnávala. Mareček třeba bude trochu drobnější než Fíla. Kuba měl ve 4 měsících 6450g a 63cm. No a na písek chodí mamina s chlapečkem, který měl v roce 8,1kg. Pokud Mareček přibírá, je spokojenej a neřve Ti po 2 hodinách hlady, tak bych to fakt nehrotila.
    Dneska jsem jela do nákupního centra koupit Kubovi rukavice. Má jen jedny pletený prstový, který mu vůbec nesedí. Tak jsem mu v C&A koupila palčáky s medvídkem Pú a dvoje punčošky, měli tam totiž slevu 20% na vše 😛 . No a pak ještě jedny (snad) nepromokavý palčáky v H&M. Sobě jsem se dívala na zimní boty, ale celkem nic nemají.
    No nic, jdu si uvařit kafíčko a budu čekat, až se mi dítko probudí.
    Přeji hezký zbytek víkendu a Petře hezký koncert!

    #867685
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,
    tak u nás s myčkou je to jak u Evči, taky už mě to moc nebaví,furt tam to nádobí dávat a zas ho pak vyndavat.. Honza mi to všechno dá na linku a že by to občas dal sám do myčky,toho nenapadne, nebo mi řekne,že to tam skládám lépe.. tsss..
    Poslední dobou myčku zapínám s odloženým startem na ráno. Docela jsem si na to zvykla. Jen ráno to musím vyndavat..
    Ale jsem ráda,že myčku máme :)))
    Holky, dneska Adámek vstával v novém čase, v pět8o| Mě fakt málem hráblo, hned chtěl mléko a pak tam vejskal,ale já se otočila a spala jsem dál i taťka. Ten prej se vyspal.. já bych tedy ještě spala..
    Jsem vařila kuřecí čínu s rýží a pak ještě polévku, Adámek si dal čínu. Ještě jsem upekla taky buchtu:) A pak jsme jeli metrem na Harfu, šla jsem shánět boty na tancování a na zimu, ale ani jedny jsem nesehnala.. Jen jsem Adámkovi koupila v C&A punčocháčky, taky se slevou 20%, doufám,že už správnou velikost, minule jsem koupila zas velké..Oni mu 92 jsou malé.. a pak prodávají 98-104 a ty jsou mu veliké, v tom C&A jsem koupila tedy jen 98,tak snad mu budou..
    Adámek se stále v metru bojí, hrozně mu vadí, když z metra vidí ven a jak se to míhá za oknem.. Uplně se třásl.. Ale zpátky už to bylo trošku lepší. Víc jezdíme autem než metrem..

    #867698
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    tak už jsme od pondělního odpoledne doma, pustili nás nečekaně dřív. Počítala jsem až s úterkem a normálně mi bylo líto, že porodnici opouštím, že už nebudu mít tolik času jen pro sebe a Inku. Ale za to taky můžou ty hormony. Doma to na mě trochu padá – hlavně kvůli tomu, že je tak brzy tma. Mám vztek na tu změnu času, protože než se Johanka probere z odpoledního spánku, nasvačí a obleče, tak už je venku tma jak v pytli. A odpoledne se tak zdají nekonečná. Máte to tak taky někdo?
    Jinak Inka je zlatíčko, skoro nepláče, v noci hezky spinká, takže jsem ráno docela odpočatá. S Johankou je to horší, ta se v noci budí. Na Inku sice nežárlí, spíš ji ignoruje, ale má teď zrovna debilní období, kdy si prostě některé věci vynucuje, takže vlastně pořád bojujem. A asi to bude chvíli o nervy… Aspoň že se nezačala počůrávat. U nás to šlo nějak samo, za měsíc to měla dobře zvládlé, už se nepočůrává ani při odpoledním spaní, ani venku. Ale přiznávám, že jsem jí párkrát nařezala, kór když jsem měla pocit, že to dělá naschvál.
    Peti, jsem ráda, že sis koncert užila. Z okna jsem sledovala počasí a držela pěsti, abyste dobře dojeli.
    Bibo, jak jsi psala o tom kojení, já myslím, že možná máš slabší mlíčko kvůli tomu permanentnímu zápřahu. A není divu, u mě to bude asi taky tak. Už teď si neumím představit, jak to budu za pár týdnů s dětma zvládat sama. Aspoň kdyby mi někdo vařil:'( . Ale asi bych taky hned neběžela přikrmovat, jestli je Marečkovi dobře. Myslím, že Johanka neměla o nic víc váhově než on.
    Bivinko, jen ty tance budete muset pravidelně oprašovat. Já už po třech letech zas nic nevím… Tak hurá na plesy, až začne sezóna.

    #867699
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,
    tak dopoledne jsem konečně zas Adámka chytla při tlačení a tak šel na nočník a kadil do něj. A normálně když jsem ho pak oblékla,tak furt běhal pro nočník a chtěl na něj,ale ne jako svlečený,ale oblečený,asi hodinu to dělal, občas tedy si sedl vedle a pak si nočník posouval na gaučíku,jako auto.. Všimla jsem si,že si kolikrát chce i sundat plenu,tak možná to zkusím jeden den bez pleny a uvidíme, co bude.. chystám stejně se zas prát,tak by to šlo v jednom.
    Kájo, to vás pustili brzo, držím palečky,aby jste si všichni zvykli :)) Musí to opravdu být náročné a ještě když teď je tak brzo tma. Mě to taky vadí. Protože Adámek se naučil spát po obědě a chrní i tři hodiny a navečer se mi už na procházku chodit nechce. Takže buď chodíme dopoledne,nebo jsme doma. Dneska jsme využili hezké dne a odpoledne jsme jeli ven i s taťkou.. no jeli jsme do jednoho krámu kvůli botám,zas jsem si žádné nevybrala. Tak jsme pak ještě jeli navštívit babičku do práce. Aďa si tam hrál s firemním panáčkem a nechtěl ho pustit, naštěstí pak ho odložil a už ho nechtěl… Adámek si taky něco vynucuje řevem, tedy spíše takovým vysokým ječákem*-)
    Evi, přeji,aby se Kubík brzo z toho dostal :)) hlavně žádnou nemoc!
    Jinak my po tom kurzu chceme jít na pár plesů,abychom si ty tance tam vyzkošeli a nezapomněli je.))
    pááá

    #867700
    Anonym
    Host

    Ahojky holky!
    Holky „druhorodičky“ jaký byl vlastně druhý porod??? Už teď mam z toho zase vítr. Doufám, že to nebude trvat tak dlouho jako s Bohouškem.
    Jinak včera nočník úplně super. Počůral se až večer když koukal na večerníček (asi se tak zakoukal, že zapoměl, že chce čůrat) to už jsme nehrotila. Jinak se včera i vykadil……jůůůůůůůůů šikulka moje. Zoušíme to pořád. Když potřebuje chytí se za pindíka a běží ke mne nebo k tátovi a když chtěl kadit tak se chytil za zadek 😀 . Takže včera to bylo super. Uvidíme dnes. Teď jsou s tatínkem u babičky a já mam klídek. tak jsem pověsila prádlo, ukldila nádobí do myčky, dala péct toho megakuřekohouta a sedla jsme si k PC. Chci se podívat na nějaké kapsáře za postel nebo tak něco na zeď. Je děsně poškrábaná od Bohouška páč ho děsně baví škrábat nehtem do zdi a asi taky od polštáře a tak. Tak se chci juknout na nějakou inspiraci něco si namalovat a poprosit mamku jestli by jsme něco neušili.Chci tam i kapsy aby si tam mohl dávat třeba knížku, plyšáčky, světýlko a tak. No uvidím co najdu 😀
    Jinak teď koukám z okna a oni se ty bláznivý kachny koupou i v takové zimě :O . Blázni
    Peťul u tebe hlasuju co se dá,ale jsme na PC tak max. 2 hodiny denně takže z bídou ti dám tak 10 bodíků :S . Taky jsme se zapojili do soutěže 😀
    Tak se mějte hezky pááááááááááááček

    #867701
    Anonym
    Host

    Ahoj, jen na skok :), Bambulko, ten druhý porod byl rychlejší než ten předchozí a bolesti jsem měla úplně jiné, tak spíš do zad a ani ne nějak pravidelné, od příjmu se Mareček narodil za 3 hoďky, taky nebyl problém tlačit a ta fáze toho tlačení bylo opravdu krátká, myslím fakt ani ne dvě minuty. Necítila jsem se pak tak vyřízená, neměla jsem žádné zranění, takže i když to není taky žádnej med, tak je to přece jen lepší..Holčička bude navíc asi taky menší, řekla bych, že kratší to bude..
    Kájo, s tím už slabším mlíkem si to právě taky myslím, protože vlastně kojím nebo jsem těhotná v jednom kuse už snad 2 a půl roku..No dávám mu to mrkvičku atd. a večer jsem zařadila Nutrilon.
    Se spaním a brzo tmou to máme taky, Mareček spí vlastně celý odpoledne, někdy čekám, až se vzbuděj, ale pak už je pozdě a už se mi nechce je oblíkat, krmit, tahat dolů..tak už ani nejdeme..Těším se na jaro, pak bude vše lepší :).
    Tak zdravím a jdu si dát čaj 🙂 pa

    #867702
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak Kuba má snad jen nějakou virózu. Od toho úterního odpoledne má pořád teploty a včera nechtěl vůbec jíst a ani pít. Dostala jsem do něj za celý den jen 3 flašky mlíka. No a dneska jsem mu našla na bříšku i nějakou vyrážku. Tak jsem volala dr a ta mi řekla, že máme dojet, že to může být i spálová angína. To se naštěstí nepotvrdilo. Vypadá to na nějakou virózu a zuby. Dostali jsme fenistil kapky a máme srážet teplotu a večer se ozvat jestli se něco změnilo. Kuba teda dneska měl zase jen 2 flašky mlíka a teď už asi 3 hodiny spí (v noci byl pořád vzhůru), tak snad po těch kapkách bude moct polykat a už něco sní. Jsem z něho nějak vyřízená. By mě zajímalo, kdy se konečně pořádně vyspím. Ještě mě nějak tlačí žaludek +o( .
    S tím chozením ven je to teď na prd. Asi začneme chodit na prochajdy dopoledne, jen nevím, kdy budu vařit.
    No nic, jdu si uvařit pořádný kafe, jinak usnu za pochodu.

    #867703
    Anonym
    Host

    Ahojk yholky!
    Tak dnes ještě jendou. Mam dnes nějak čas a i mě trochu Bohoušek nechá potvůrka. Teď mučí tatínka mě mučil odpoledne.
    U nás je procházka jedno kdy. Chodí spinkat po jedenácté a vstává kolem jedné. Takže pak máme celé odpoledne čas jít ven a i když se trochu stmívá tak na dvoře je to fuk. ven by jsme nešla je to domů kolem silnice a já sama nadávám na ldi co cousají kolem krajnice a nejsou nějak osvětlený nebo označený takže budemem muset koupit alespoň ty reflexní proužky na rukávy aby jsme byli lépe vidět.
    No jdu si uvařit taky kávičku mam na ní děsno chuť.
    Bíbo dím za info k porodu. No je jasný, že každá ženská to má jiné,ale talky tajně doufám, že to bude snažší a hlavně už vím do čeho jdu :O .
    Tak páááááááček už mě tu prudí Bobeš

    #867704
    Anonym
    Host

    krásný večer.
    Evi, snad už je tedy lépe. virozy jsou k … škoda že u vás nezabírá ta chamomila. minule mi kámoška psala, že jí malá spala 3 hodiny a to spávala 20 minut. ten heřmánek je velmi všestranný.
    Ivi, vy se máte že někam chodíte. já bych hejsu nikam nedostala a ani jeden taneční za sebou nemáme. nikdy 🙁 takže můžu jít tak pařit leda na Kryštof 😀
    jinak u nás asi nic nového není. jen jsem byla dnes nakoupit a koupila jsem zkažené krůtí stehna. tak mě to naštvalo, ale vrátí peníze. tak to bude zítra uzavřené. bylo to v albertu.
    na procházky také chodíme stále odpoledne. býváme bud jen na zahradě, nebo jdeme čestné kolečko kolem bloku, či mamce naproti na zastávku. spí max do 2, takže pak rychle oblíknem a jdeme :), dopoledne bych to fakt nedala. to se vaří.
    utíkám se natáhnout k telce, za chvíli začíná růžovka :), tak papa a pěkný večer

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 5,461. až 5,475. (z celkem 5,748)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist